Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@vladka876 Tak to gratuluji. ;) My máme svatbu 1.5. v Shandrani, tak se nám to už taky blíží. :) Tak si mě moc potěšila, že to probíhalo, tak perfektně.:) Můžu taky prosím kouknout na fotečky. ?? Nejdou vidět.:( Děkuji a přeji hodně štěstí do společného života. :)
Odpovědět
fotky už jsou opravené, měly byste se tam dostat
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné :)
Odpovědět
@vladka876 Tak to jsem ráda, že se tak líbilo. A moc gratuluji novomanželko :-D Odlet máme přesně za 20 dní a nemůžeme se dočkat... Pěkné fotečky máte... Nebylo by jich někde více??
Odpovědět
@nicol8 @vladka876 tak se přimlouvám za víc fotek, zajímaly by mne nějaké z obřadu. Ty do hněda (myslím, že se tomu říká sepie) vám dělal Daniel sám nebo jste mu řekli, že byste takové taky chtěli?
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata až se vrátíte a budete chtít vyřizovat český oddací list, tak pokud to nemáte daleko, vřele doporučuji zajít si rovnou na zvláštní matriku v Brně, paní mají se zahraničními sňatky praxi a nic nebyl problém, ani to, že jsme neznali jména svědků, ani to, že jsem si chtěla nechat obě jména, z toho manželovo bez ová, prostě pohodička.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@hhhanicka Nám říkal p. Walter, že musíme na úřad jen v místě trvalého bydliště jednoho z nás, to není pravda?
Odpovědět
Profilova fotka
@hhhanicka hanicka a jak dlouho trva celkove vyrizeni,nez jsi dostala novou obcanku s novym jmenem?
Odpovědět
Profilova fotka
@vladka876 vladko,gratuluji moc..krasne fotky, i to pocasi se mi osobne libilo...ty mraky v pozadi vytvari tajemnou atmosferu..a hodne jsi me uklidnila,ze to probihalo tak perfektne...jinak kadernice je tam sikovna? ja to asi necham na ni,at mi z vlasu neco vytvori. a jeste jeden dotaz-.co hudba behem obradu? meli jste nebo jste nechali jen sumet more?
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka Není to pravda, já jsem si po návratu volala na tu zvláštní matriku, a je to tak, že pokud si chceš nechat originál s apostilou na památku, tak si nejdřív zajdeš za notářem, aby ti notářsky ověříl kopii, tu pak dáš překladateli a s tím přeloženým oddacím listem jdeš na jakoukoliv matriku, kterou máš nejblíž, z té to pak stejně pošlou na tu speciální, a až když ti ta speciální vystaví český oddací list a pošle ho zpátky na tu matriku podání, tak s tím teprve jdeš na matriku v místě svého bydliště, aby ti udělali novou občanku a tak. Pokud si origoš na památku nechat nechceš, tak vypustíš notáře a dáš překladateli rovnou origoš.
Odpovědět
Profilova fotka
@santron Ještě nevím, zatím jsem jen donesla přeložený mauricijský oddací list na tu zvláštní matriku, kde mají 30 dní na vystavení českého oddacího listu. Pak s tím teprve půjdu na matriku v místě trvalého bydliště, kde počítám, že asi budou mít dalších 30 dní na vystavení nové občanky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@vladka876 Přidávám se ke gratulacím, jste nádherný pár.
Odpovědět
My jsme se dneska byli dívat na prstýnky a s hrůzou jsme zjistili, že na podušce v obchodě vypadají nádherně, ale úplně jinak vypadají na prstu. Takže to nebude tak jednoduché vybírání, jak jsme si mysleli. Mně pasuje jeden a příteli úplně jiný, samozřejmě nějaké vybereme, ale bude to trvat:( mysleli jsme si, že vybrat prstýnek bude to nejjednodušší:)
Odpovědět
ahoj, děkuju všem za gratulace. k té hudbě - měli jsme hudbu oni chtějí nějaké 3-4 písně, my měli jen 2 ale dlouhé a s hudbou se to super atmosféra. dávájí ji dost nahlas a je to super. jinak kadeřnice dělá i make-up a je šikovná, já si nedělala iluze, ale fakt jsem čuměla a byla spokojena. ale makeup dělá dost výrazný takže je třeba ji pořád říkat že to chceš decentně. a musím říct že v shandrani jsou 2 koordinátoři, já myslela že budeme mít sandrine ale měli jsme jean paula ten byl určitě lepší.
Odpovědět
Ahoj holky, taková technická....jaké jsou na Mauritiu zásuvky? Je nutné používat adaptér?
Odpovědět
Profilova fotka
@genevieve Už jsem to taky řešila. ;) V hotelu by to mělo být OK . Tam by neměl být potřeba adaptér.
Odpovědět
@genevieve My měli adaptér nachystaný od hotelu na pokoji, ale vezli jsme raději i svůj. Něco tam ale pasovalo.
Odpovědět
@petinecka @lucil07 Díky holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky je tu někdo , kdo si řešil výlety po ostrově mimo BM? Měla bych zájem o plavání s delfíny a procházku se lvy , ale 250 E za jeden výlet mi přijde dost....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@nandreawall Ahoj, my jsme byli po vnitrozemí normálně jen s taxikářem a lodní výlet přes pouličního prodejce. Doporučuji zajít si na místě hotelu do centra, kde budou určitě kamenné agentury a s těma bych se vůbec nebála jet, na rozdíl od toho pouličního prodejce máš aspoň jistotu, že je tam vždy najdeš, kdybys třeba chtěla něco reklamovat. Jinak z mých zkušeností je to na místě cca o třetinu levnější, než přes cestovku a ty agentury ve městě jsou zas o něco levnější, než ti pouliční prodejci, kteří jsou vlastně mezičlánek a tak si na tom naráží svou odměnu.
Odpovědět
Profilova fotka
No na netu jsme koukali na stránky casela parku a nasli tam i cenik te prochazky vyjde na osobu cca 2500 rupií. TAk bychom to zkusili objenat telefonicky, az dojedeme na Mauritius, je tam i tel. číslo :). Tak to zkusíme takto. Jinak ten výlet za delfíny asi zkusíme přes ty pouliční prodejce nebo agenturu. 250 E se mi fakt davat nechce. Přítel umí slušně angiicky , tak se tam snad domluvime bez problemu :) Jinak byl nekdo i na ostrove lle aux cerf? Přemýšlím že navšívíme bud ten nebo ostrov Gabriel, neviím jaký z nich si vybrat :)-
Odpovědět
Profilova fotka
@nandreawall Ahoj my si třeba delfíny a lvi (chceme ale jen k nim do výběhu) zařizujeme přes http://mauritiusattractions.com/ (ta procházka tam vychází myslím 75eur). Na zbytek si půjčujeme auto a objezdíme (tak snad se neztratíme:D aspoň bude sranda:D). Měla jsem tady i kontakt na jednu paní co žije na Mauritiu. Myslela jsem si, že přes ní budou ty výlety levnější, ale opak je pravdou. :/
Odpovědět
Profilova fotka
@petinecka My přemýšlíme nad prochouzkou a nebo jen nad výběhem, tak uvidíme:). My si chceme zbytek objezdit taxíkem :) Na kolik te vyjde se ke lvum mrknout do toho výběhu? :) Kdy jedes? Jinak dekuji za odkaz:)
Odpovědět
Profilova fotka
@nandreawall Já jsem rezervovala výběh s tygry a vyšlo to 15eur na osobu + ještě na místě se tam zaplatí vstup do toho casela parku 9eur na osobu. Jinak máme na dva dny půjčené auto a co nestihneme, tak taky objezdíme taxíkem. :) Odlítáme teď v pátek 27. Už to máme za pár.:D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je pekná cena a zarezervovala sis to tedy normálně na té stránce , co jsi mi posílala:)? No já jedu, až v září :) Pak napiš jak se ti tam líbílo :) Do jakého hotelu jedeš? Se máš , že jedeš už za týden :) .
Odpovědět
Profilova fotka
@nandreawall Jj rezervovala jsem to tam. Tak uvidíme jak dopadneme :D. Snad to bude v pohodě. Tak to máš ještě chvilku čas, ale uvidíš jak rychle to uteče. Zdá se mi to nedávno co jsme v září platili letenky a už pomalu letíme. Pak ti všechny budeme závidět, že to máš před sebou a my už máme po svatbě. :D Napíšu a jedeme do hotelu Shandrani. A vy jedete kam?
Odpovědět
Ahoj, tak já už dnes balím a k večeru směr Praha a zítra letíme. Malá je nějaká nachlazená, tak snad je to jen rýmečka :-( Snad cestu v pohodě zvládneme /hlavně malá/. A taky nevím jestli to balení dospěje do konce, fakt to nemám ráda :-D Mějte se tu hezky a po návratu dám info. Svatba nás čeká 5.5. Peťul a Zuzi uvidíme se tam :-D
Odpovědět
@nicol8 Ahoj, tak šťastnou cestu! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nicol8 Tak snad to malá zvládne a bude jí líp. ;) Šťastnou cestu. I když si to možná přečteš až po návratu. :D Hlavně zvládněte cestu a malá ať se drží. Už se na vás moc těšíme. Tak 30. pa 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?