Menu Forum

Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

12. led 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
vladka876
3
Registrovala se 7. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 27. března 2012
fotoportrét
fotoportrét
vladka876
3
Registrovala se 7. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 4 přátele.
 ahoj holky, jsem tu nová, chceme s přítelem svatbu konec dubna-květen. Nevím jestli vzhledem k počasí spíš dříve nebo pzději. Ale máme ještě jiné dilema - výběr hotelu. Bud Shandrani s AL nebo Paradis s plnou penzí plus. Chceme to zítřka uzavřít a fakt nevím. Kdyby byl Paradis s al in tak jdem do něj. Bojím se ale cen pití a koktejlů, nemáte zkušenost? A Shandrani se bojím velkých vln a větru deště a že je tak obrovský, jestli mi nebude připomínat Egypt. Poraďte cestovatelky. Budu ráda
12. led 2012 ve 13:46  •  Svatba byla v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
Registrovala se 29. července 2010 na beremese.cz. Přidala 2213 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
  • Svatba byla 3. května 2011
    Le Victoria-Mauricius, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
Registrovala se 29. července 2010 na beremese.cz. Přidala 2213 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
  • Svatba byla 3. května 2011
    Le Victoria-Mauricius, Česká republika
 @vladka876 Já bych jela do Shandrani. Ceny pití a alkoholu byly dost vysoké-takže jsme AI využili naplno. Sice jsme nebyli v Shandrani ale svatební fotky z něj vypadají skvěle.
12. led 2012 ve 20:42  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 450 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 450 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 @kata13 ano, myslim tim, zda jste si nechali pak v CR nebo na Slovensku potvrdit, ze jste meli ty svedky z hotelu. ok, no my mame ted platit letenky, tak jsem chtela vedet. zda je to normalni tak moc dopredu, ale vidim, ze ano.
12. led 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kata13
Registrovala se 14. července 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 855 příspěvků. Má 40 přátel. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
kata13
Registrovala se 14. července 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 855 příspěvků. Má 40 přátel. Region Bratislava.
 @kalkulka na SR som len vypisala ziadost na matrike o slovensky sobasny list a bolo tam udat mena svedkov a datum narodenia, ktore som nedala aj tak presne. datumy som nevedela tak som vymyslela. ale inak baby tu pisali, ze na matrike staci povedat, ze svadba bola bez svedkov a mena nepotrebuju. aspon @lucil07 to tak nejak vyriesila myslim.

@vladka876 o Paradis toho vela neviem, ale so Shandrani tu baby boli velmi spokojne.
12. led 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valinka12
Registrovala se 12. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
valinka12
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky, vdávali jste se některá v hotelu Tamassa? Jak je to s šaty, musím mít svoje nebo tam mají nějaké na výběr? Kytku si můžete vybrat, jakou chcete? Letíme v únoru, takže všechno na rychlo emoticon
12. led 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @kata13 Jojo, to psala, ja jen, že v Německu musi být u svatby přítomni 2 svědci. Asi je to jedno, protože nám to musí uznat v česku a až pak v německu, ale jistota je jistota. nechce se mi zase potom lítat zbytečně po úřadech emoticon tak jestli stačí jen jména a rodné čísla bez ničeho dalšího, tak to by bylo dobré. mimochodem jeden svědek bude stejně ode mě z rodiny. díky
13. led 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @valinka12 Tak to máte pěkně naspěch emoticon šaty musíš mít svoje, pokud vím.
13. led 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicol8
4
Registrovala se 4. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
nicol8
4
Registrovala se 4. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků. Má 11 přátel.
 @vladka876 Ahoj. Máme svatbu v Shandrani 5.5. 2012 emoticon Nevím přes koho chcete letět. Já měla v původním výběru asi 3hotely a dokonale nám poradil pan Walter z ck Blue Marlin. Jinak v Shandrani máš na výběr tři různé pláže. Jen jedna je divoká. Jedna nevěsta tady pěkně popisovala Shandrani, pokud to najdu pošlu ti odkaz.
Nebo zkus mrknout na Tripadvisor na recenze...
U nás vyhrál Shandrani hlavně kvůli tomu ALL, máme ještě malou holčičku, tak to pro nás je pohodlnější a taky možnost šnorchlování... Paradis je taky pěkný hotel. Ale nevybavuji si, že by tam nějaká nevěsta tady z diskuze byla. Mám ji pročtenou celou dvakrát a dala to docela zabrat, ale stálo to za ty rady emoticon
Nebo si to můžete rozdělit půl tam a půl tam emoticon
14. led 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladka876
3
fotoportrét
fotoportrét
vladka876
3
 ahoj tak u nás nakonec shandrani 27.3.2012 .... chteli jsme kveten ale u nebyl volny . taky jeden s blue marlin asi jako všichni... taky do shandrani kvuli AL, jinak bychom sli do paradise.... dost se obavam pocasi... koukala jsem na ruzna videjka na youtube a fotky a převažně zataženo a velký vítr
15. led 2012 v 00:33  •  Svatba byla v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicol8
4
fotoportrét
fotoportrét
nicol8
4
 @vladka876 Ahoj, tak to máte už za chvilku emoticon Jsi nás předběhla. Vím, že ten květen už tu někdo řešil před Vánocemi a už to bylo plnéemoticon Počasí snad bude ok emoticon Na kolik nocí letíte?
15. led 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladka876
3
fotoportrét
fotoportrét
vladka876
3
 my jen na 6 nocí , přítel mě požádal o ruku na štědrý den, takže to máme dost narychlo , v květnu už bylo volno jen 23. a 25. , a to se nám zdálo dost pozdě. no uvidíme. letime jen na skok, doma máme 2,5lete dítko
15. led 2012 v 15:02  •  Svatba byla v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @vladka876 To jsi se divala na fitky a i videa z brezna? co jsem videla ja, tak meli vsichni krasne pocasi, maximalne par mracku. my jedeme v prosinci, tak snad pocasi vyjde, budeme tam do 16. a od pulky prosince pry prsi.
15. led 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicol8
4
fotoportrét
fotoportrét
nicol8
4
 @vladka876 Není to škoda jen na 6nocí, když je to tak dlouhý let? Ještě z toho jeden den zabere svatba a druhý cesta na úřady, to si moc neužijete emoticon Naše malá má 3 roky. Jak poletíme budou jí 3,5. Rezervovali jsme to vlastně rok předem. Kvůli malé jsme chtěli počkat. Chtěli jsme mít svatbu pryč a bez malé si to nedokážu představit. Já bez ní byla nejdéle 4 dny a to už jsem byla hotová... emoticon Malá dostala na Vánoce letadlo a vozí koníky na Mauricius emoticon
16. led 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladka876
3
fotoportrét
fotoportrét
vladka876
3
 no já se právě těším, že si od ní aspon chvilku odpočnu, a víc jak tech 9 dni by s ni rodicove asi nevydrzeli. Let je to dlouhy, a už jsem i uvažovala o pár dní prodloužit, ale dost to leze do penez, lepsi par dni nez nic. ale vsem co jedou na 14 dni a vic dost závidím. no kazdy den lustruju pocasi na mauriciu a jsem z toho tedy dost vyplasena emoticon
16. led 2012 v 15:35  •  Svatba byla v březnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valinka12
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
valinka12
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky, chci se zeptat, které jste se už vrátily z dovolené. Plánuji,kolik si vzít peněz na útratu a jde mi o jednu věc. Všude se píše, že jsou tam výborné nákupy oblečení, ale někdo tu zase psal, že je nákupy zklamaly. Takže dají se tam opravdu koupit pěkné hadříky za pár korun pro dámy nebo to jsou jen trička, maximálně košile? Moc děkuji za odpověď....
16. led 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @vladka876 Už jsem se jednou ptala, co tam sleduješ počasí teď? To se do března změní. To je pravda, prodloužení leze do peněz, my letíme jen na 7 nocí, já bych víc volna v práci ani nedostala.
16. led 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kata13
fotoportrét
fotoportrét
kata13
 @valinka12 my sme tam minuli nejakych 150e, ale to sme vyjednali na vyletoch dobre ceny, to je mimo svadby a fotografa. nejake peniaze sme si menili na letisku po prilete, ale tiez sme aj vyberali z bankomatu. my sme nenakupili nic, boli sme pozriet v nejakych obchodoch, ale nas nic neoslovilo. z toho co nam na markete ponukali, ze su znackove veci, nam znackove nepripadali vobec, potom sme sa dozvedeli, ze sa tam treba hrabat, su v tom aj popchate originaly. tak neviem, ale ja som sa na nakupy netesila, takze ma to ani nesklamalo emoticon
20. led 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
miamia
6
Registrovala se 10. března 2006 na beremese.cz. Přidala 28422 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 22. července 2006
    Obrad se konal v barokni kapli zamku Valtice a hostina v hotelu Santader v Brne, Region Brno
 valinka12 my jsme tam hodne narazeli na prodejce falesnych znackovych veci, hlavne tricka a tak, par jsme jich koupili ale byla to hodne spatna kvalita, tricka se sepraly a pootacely a srazily a tak, jinak se tam hodne prodava dekorativnich veci, koberce, rucne delany veci a nejlip sme tam nakoupili caj, mistni vanilkovej je uzasnej a maji vybornej rum a koreni emoticon
20. led 2012 ve 13:02  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valinka12
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
valinka12
  • Neví, kdy bude svatba
 @miamia díky za odpověď, takže vesměs se tam dají koupit jen trička pofiderní kvality, jo? Takže žádné halenky pro ženské nebo nějaké moderní oblečky? Jasné, kvůli nákupom se tam nejede, jen jsem chtěla vědět, jak to tedy je. Díky za info...
20. led 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valinka12
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
valinka12
  • Neví, kdy bude svatba
 @kata13 Díky za odpověď, takže žádné moderní halenky emoticon
20. led 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinecka
22
Registrovala se 21. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků. Má 5 přátel. Zlín, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petinecka
22
Registrovala se 21. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků. Má 5 přátel. Zlín, Region Zlín.
 Ahojky, tak už jsem konečně měla čas dočíst obě diskuze. Byla to teda fuška. emoticon Ale nechtěla jsem se přidávat dříve než to dočtu. Ať se případně neopakuji s dotazy. emoticon

Máme svatbu 1.5.2012 v Shandrani. Takže se přidávám do květnového kolektivu emoticon A dneska máme přesně 100 dní do svatby. Hrozně to letí... Zdá se mi to nedávno co jsme v září podepisovali smlouvu a už je leden. A to jsem si v září myslela, jak se to potáhne... Zachviličku už budeme všechny vdané a zpět z Mauritia... emoticon

Tak zatím pa
22. led 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
genevieve
8
Registrovala se 29. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 108 příspěvků. Má 8 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
genevieve
8
Registrovala se 29. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 108 příspěvků. Má 8 přátel.
 @petinecka Ahoj, tak to máte svatbu den po nás emoticon
23. led 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinecka
22
fotoportrét
fotoportrét
petinecka
22
 Já vím. :D Koukala jsem. A navíc si píšu s nicol8, tak mi o tobě říkala. emoticon Máme to všechny blízko sebe. emoticon
23. led 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
Registrovala se 17. května 2008 na beremese.cz. Přidala 162 příspěvků. Má 33 přátel. Hvozdná, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
Registrovala se 17. května 2008 na beremese.cz. Přidala 162 příspěvků. Má 33 přátel. Hvozdná, Region Zlín.
 holky,blizi se to..co uz mate vsechno zařízené? ja ted byla u kadernice a zminila jsem se ji,ze se vdavam u more a ona mi tam zacala vypravet,jak videla takovou svatbu na maledivach a nevesta byla uplna chudinka,protoze si nemohla vzit do pisku ani podpatky,ze se ji to nelibilo...no pustila jsem se do me,az jsem zacala premyslet,jestli jsem si zvolila dobre.
23. led 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
genevieve
8
fotoportrét
fotoportrét
genevieve
8
 @santron No, já ani podpatky neplánuju, takže mě to nechává v klidu. emoticon Je jasný, že když chce někdo svatbu na pláži, musí se vzdát takovejch věcí jako jsou jehlový podpatky a obrovský sukně, ve kterých se dá sotva chodit. emoticon Svatba u moře by podle mne měla být jiná, než ta, která se pořádá v Čechách, protože je výjimečná už tím místem.
23. led 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinecka
22
fotoportrét
fotoportrét
petinecka
22
 @santron JJ blíží se to, mi nemáme zařízené skoro nic. :D Teď budeme vyřizovat ty dokumenty ke svatbě a konečně jsme si na veletrhu objednali prstýnky. Tak aspoň něco. :D Na zbytek je ještě chvilku čas.

Jinak já podpadky asi budu mít, ale stejně vím, že je pak sundám. Tak jen tak na chviličku. emoticon Můj sen byl vdávat se na pláži. Vždycky jsem to říkala, že se chci vdávat na pláži, akorát mi nikdo nevěřil. :D... Ale souhlasím s genevieve přece se nechceme stresovat tady. A proto jsme si všechny vybraly, tak jak to máme. emoticon A že se mi budou podpadky bořit do písku, to bych vůbec neřešila. emoticon Jediné z čeho mám strach, tak je počasí. Ale to snad taky dobře dopadne. ...
23. led 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
 @petinecka ja doufam,ze i na to pocasi je celkem slusna zaruka...rozhodne vetsi,nez tady v cechachemoticon
my uz mame taky prstynky, samozrejme jsou ty nejkrasnejsiemoticon
23. led 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinecka
22
fotoportrét
fotoportrét
petinecka
22
 @santron Jj to asi ano. Ale jen mě trochu vyděsily holky co měly svatbu loni v květnu. Některým to moc nevyšlo. Ale nám všem to určitě výjde. emoticon Doufejme.

Tak sem dej fotku ať kouknem. ;) Nám se teprve dělají. Sama jsem na ně zvědavá, protože ten můj je hodně upravený... Nějak jsem se nemohla rozhodnout (jsem váha, tak to mám těžké:D). A chtěli jsme aspoň trošku podobné, jelikož jsme se nemohli dohodnout.:D Tak jsem si vybrala dva favority.. a bude z toho upravený jeden. :D
23. led 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
fotoportrét
fotoportrét
santron
8
 http://www.retofy.cz/detail-prstenu/18-a2/ tyhle to jsou....emoticon
a holkam,co meli svatbu vloni,to pocasi nevyslo? prselo nebo bylo zatazeno? cely den? nestras me....
23. led 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petinecka
22
fotoportrét
fotoportrét
petinecka
22
 @santron Pěkné, ale mi bysme se na takových neschodli.:D... Můj nechtěl takový obyčejný pánský. A já jsem taky náročná. :D. Taky to pak tak vypadá:D...

Myslím, že jedné pršelo celý den. A museli přeložit svatbu o den. Pak některá musela fotit až druhý den, když jim pršelo. A jinak myslím, že dobrý. Možná pod mrakem... Ale to by mi zase tak nevadilo....

Ale neplaš se. :D Nám to výjde... !!!! Musí. :D
23. led 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš