Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@petulaho No já nevím, ale dle mě je to tam docela běžně. VIz článěk:-) http://www.super.cz/353-svatba-miss-k... Ostrov to nesmete, ale musí to být určitě nepříjemné. Každopádně pan Walter je určitě příjemnější a ochotnější než ve Svatbách ráji a vždy u nich dostaneš lepší cenu. Proto se tu jen zřídka objeví nevěsta, která by jela s někým jiným než panem W. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem dostala nabídku už i ze svateb v ráji, vychází to stejně jako u BM, ale ten přístup je naprosto nepřekonatelnej.
Odpovědět
Profilova fotka
@petruska_rs souhlasim,neda se to porovnavat...a jak dopadli saty?:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,které už jste měly svatbu - byl problém s oficiálním uznáním svatby na matrice? požadovali jména svědků ?
Odpovědět
Profilova fotka
@santron Nakonec jsem nenašla čas, musím jít zítra, už jsem domluvená s kámoškou, v naive mají výprodej kde se dají šaty koupit cca za 12 tis, tak zkusím kouknout i na to :)
Odpovědět
@santron AHoj nám trochu problémy na matrice dělali a chtěli jména svědků ale nemusí to být. řekli jsme že jsou neznámí a stačilo to. Bylo to vyřízené snad během 12 dní.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 a vyřizovali jste to na matrice v Brně?
Odpovědět
@santron Nene to jdeš na matriku ve svém městě a oni to s tebou sepíšou a pošlou to tam.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulaho Ahoj, kdyz mi zitra tyto saty sednou (Reese od Maggie sortero), tak je koupim, byly by pak po svatbe na prodej, kdybys mela zajem...
Odpovědět
Profilova fotka
@seny83 fakt?a za kolik tak?tak mi pak napiš a taky jakou velikost sis vybrala...
Odpovědět
@petruska_rs Oni šli ted ve Svatbách ráji s cenama dost dolů. V době, kdy jsme objednávali svatbu - květen 2011 to vycházelo u nich podstatně dráž a ještě k tomu horší přístup, tak vůbec nebylo co řešit :-D Už se tu dlouho neobjevil nikdo kdo by jel jinak než přes BM. @seny83 Ty ještě kupuješ jiné šaty já myslela, že už máš? Vždyť to máš za pár, kdy letíte? ;-)
Odpovědět
@lucil07 Tak to jste měli buď velké štěstí, nebo my velkou smůlu...já čekám na oddací list už měsíc a půl a pořád nic. Už mě to začíná i zlobit, protože s takovou budu mít nové doklady tak v únoru a to jsem teda zvědavá, zda z toho nebudou plynout nějaké komplikace...:(
Odpovědět
Článek se načítá
@beremka No na naší matrice jsme narazili na nepříjemnou paní a šli jsme tam 2x ale nakonec to v Brně vyřídili rychle. To mezidobí bylo divné-musela jsem používat staré príjmení a v srpnu když jsem šla měnit jméno a viděli že svatba byla v květnu tak se divili-ale vše bez problémů. Teda ale uteklo to a tady je tolik noivých nevěst ani už nestíhám sledovat kdy kde a tak:)
Odpovědět
Profilova fotka
@nicol8 no ja se nakonec rozhodla pro neco lehciho, vzdusnejsiho, a jelikoz muj partner bude mit na svatbe bile kalhoty a bilou kosili, trosku lezernejsi obleceni, ty tradicni svatebni saty se sukni a vleckou by se tak uplne k nemu nehodili... no a ja nemohla pustit oci z Reese, tak jsem je dnes byla zkusit, docela pekne mi sedly, tak jsem je i koupila :-) je to docela tesny, tri dny pred odletem :-) letime v nedeli, svatba je za tyden v pondeli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulaho info mas v IP :-)
Odpovědět
ahoj, měl tady někdo z vás svatbu v les pavillons od června 2011?
Odpovědět
Profilova fotka
@seny83 preju ti,aby svatba vyšla podle tvých představ ,budu na tebe myslet a těšit se na fotky a zážitky:)
Odpovědět
Profilova fotka
@santron moc dekuju!!! :-)
Odpovědět
@seny83 Přeji krásnou svatbu a svatební cestu :-) A těším se pak na vyprávění... Užijte si teplo, sluníčko, moře... Tady začíná být pěkná zima :-(
Odpovědět
@lucil07 Ahoj, máme čerstvě po svatbě na Mauriciu, hotel Les Pavillons a minulý týden nám dorazil poštou anglický oddací list. Chtěla jsem se zeptat na další postup na českých úřadech, abychom získali ten český. Je třeba anglický oddací list nechat úředně přeložit? Řeší se to s místní matrikou nebo přímo s centrální matrikou v Brně? Co se všechno dokládá? Moc díky za odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
@torpen ahoj, myslim, ze to je podobne ako na SR, dala som spravit notarom overenu kopiu oddaciho listu, kopiu som dala prelozit a potom na miestnej matrike som to odovzdala. oni so mnou vypisali ziadost a poslali to na specialnu matriku, ked sa im vratil uz slovensky list zo specialnej matriky mi zavolali a prisla som si pren. u nas to trva max 3mesiace a vobec sa s tym neponahlaju, myslim, ze v CR to mate trosku rychlejsie ;-)
Odpovědět
@torpen AHoj-ten oddací list jsme si nechali zase soudně přeložit a potom jsme šli na matriku v anšem ěmstě, tam jsme ještě něco vyplnili a oni to už zařídili.
Odpovědět
Dievčata, konečne po dvoch mesiacoch, sa mi podarilo sem nahrat fotky :-)
Odpovědět
@marije Krásné, měla jsi zajímavé sexy svatební šaty:) Jej hned bych se do Victorie vrátila, zvlášt v tomto počasí.
Odpovědět
@lucil07 ďakujem, ja by som tiež išla hned naspat!Ale to asi každy, kto tam bol :-)
Odpovědět
Holky jdu vymazat album tak se naposled kukněte a za chvilku bude fuč:)
Odpovědět
@lucil07 Už je fuč:-( nestihla jsem to...
Odpovědět
ahoj a kdy jste platili svatbu? Naraz nebo po castech? A kdy tu prvni castku? Diiky. Jo a mel nekdo z vas na Mauriciu ty jejich svedky a nechali jste si to nekdo potvrdit se svedkami? Ja to asi budu portebovat kvuli uznani svatby v zahranici... diky
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka ahojky, ja som platila, ked mi prisla faktura, chcela som to mat vsetko cim skor uhradene. my sme mali svedkov z hotela, ale tych sme stretli len na obrade to bolo vsetko. co myslis, ci sme nechali potvrdit?
Odpovědět
@kalkulka Ahoj, my máme platby na dvakrát, letenky jsem platila už loni v létě, když už šlo letenky na duben 2012 rezervovat a splatnost faktury za ten zbytek máme na konci února, takže to máme ještě chvilku čas ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?