Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulaho a na kolik dni to mate?
Odpovědět
Profilova fotka
@santron na 10 dní
Odpovědět
Profilova fotka
tak to si myslim,ze je dobra cena, to me docela překvapuje v tomhle termínu..možná kvuli tem cyklonum:)))) ale ten termin je krasnej:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulaho Ahojky, mi máme 11 nocí v hotelu Shandrani na 13.6. za 132 tis včetně letenek. V únoru jsou tam cyklony a více prší, ale zase je tepleji.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, můžu se zeptat zda si budete šaty půjčovat nebo nějaké kupovat? Já bych si nejraději půjčila, ale jestli je to vůbec možné. Budu se muset zítra stavit do nějakého salonu
Odpovědět
Profilova fotka
@santron no moc jste mě s těma cyklonama nepotěšili:-)na to se budu muset zeptat v cestovce:-)ale jinak děkuji za odpověd,to jsme čekala, že to v létě teda bude levn+jší a ten hotel je kolik hvězd?
Odpovědět
Profilova fotka
@petruska_rs chtěla bch si půjčit,ale budu muset začít teprve pátrat, moc se mi líbí tyhle:-)http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?line=m&style=A3240 na ty mě přivedla kamarádka a celá ta kolekce je nádherná
Odpovědět
Profilova fotka
@petruska_rs a ještě od jaký cestovky?od blue marlin nebo svatby v ráji-tam nám t totiž vypočítali na 156tis.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulaho je to od blue marlin, hotel je dražší než ten váš, do svateb v ráji jsem ani nepsala, ale ještě to zkusím ať mám srovnání :) Šaty jsou krásné, taky bych chtěla v takovém stylu, myslíš, že šaty na tak dlouho půjčí?
Odpovědět
Profilova fotka
@petruska_rs ja prosla salony na zlinsku a i v praze a nikde nebyl problem s pujcenim na dva vikendy..ovsem ceny různe- nekde se dalo dohodnout a dali navic treba jen litr, nekde meli pevnou sazbu a to pak pujceni vyslo na hodne velkou sumu.
Odpovědět
Profilova fotka
@petruska_rs já šaty ještě nezjištovala na to se chystám,až jestli se rozhodneme...ale myslím,že by neměl být problém půjčit na tak dlouho,když si to zaplatíš...
Odpovědět
Profilova fotka
@petruska_rs ja to taky zkousela do svateb v raji pro srovnani a vyslo to draz..jinak tu cenu mame podobnou jako vy
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@santron no právě to jsem si právě myslela, že to takhle bude, zítra se půjdu pozeptat ať s tím trochu pohnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulaho No to jo, ale zaplatit se mi moc nechce
Odpovědět
Profilova fotka
@petruska_rs neboj,ja si pujcila nakonec saty z nove kolekce St.Patrick a k pujcovnemu chteli navic jen tisicovku...jsou to nadherne a originalni saty..spousta holek si nechala sit vlastni saty,mela jsem to taky v planu,ale bala jsem se ,ze kdyz je usijou,tak nebudu spokojena.
Odpovědět
Profilova fotka
@santron pošleš fotku šatů?jsou nějaké antické?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulaho anticke byli druhy favorit...odkaz na moje saty je na predchozi strance:)
Odpovědět
Profilova fotka
@santron já bych právě taky raději šaty půjčila, nechala bych si pak ušít ve stylu 60. let koktejlky na rodinný večírek, ty bych unosila i normálně
Odpovědět
Profilova fotka
@santron Ty jsou naprosto boží, chci taky úzké, to je ale z prahy, že?
Odpovědět
Profilova fotka
@santron šaty nádherné,i celá ta kolekce...
Odpovědět
Profilova fotka
@petruska_rs diky:) ten spodek sukne totiz vypada jako z morske peny,takze mi to prislo i tematicke:) mam sirsi boky a do tohohle strihu se to krasne schova....ne,prave paradoxne ze Zlina..
Odpovědět
Profilova fotka
@santron tak to je super, já jsem z brna, tak jestli tady nic neobjevím tak to tam taky zkusím. Já mám právě taky širší boky, mám právě strach, že mi to slušet nebude. Můžu se zeptat kolik půjčení stojí?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulaho mě se líbí ty poslední :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petruska_rs ja si rikala,ze ve zline nic moc,ale pak kdyz jsem to srovnala s prahou,tak muzu rict,ze u svozilku maji luxusni saty za bezne pujcovne,takze doporucuju....tyhle stali 8 900,- na vikend, na dva mi to chteli dat za 12,to jsem rekla,ze nedam..takze po promluve s majitelem za 10 tis..jsem spokojena,saty budu mit pujcene uplne nove:) jestli mas sirsi boky,tak tenhle strih je idealni..ja mam navic i mala prsa,takze mi saty vubec nebudou upravovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@petruska_rs mě ty třetí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@santron super, mají tam celou kolekci, zajedu tam
Odpovědět
Profilova fotka
@petruska_rs tak dej urcite vedet,jak jsi dopadla a jestli jsi neco vybrala:) maji salon na namesti a pak jeste na sadove kousek u namesti..urcite navstiv oba.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulaho jj, ty jsou taky krásné, jsem zvědavá jak zítra dopadnu
Odpovědět
Profilova fotka
@santron ok, moc děkuji za tip, zítra zkusím brno a o víkendu kdyžtak zlín,
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsme dnes opět mluvila s panem Walterem z Blue Marlin, je opravdu moc milý a ochotný vše vysvětlovat, dokonce říkal, že je do 14.11.sleva na letenky, takže je máme ještě o 2168kč levnější/osobu, takže to je super:-)...zatím jsme si nechali čas na rozmyšlenou do pátku..tak uvidíme ajinak jsem se ho ptala na ty cyklony a říkal, že to tam roky nebylo, a že kdyby se to stalo, že to není bouře jako taková, že je jen silnější vítr a prší, ale že ostrov by to nesmetlo:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?