Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja jsem taky obehla nekolik salonu a uz mam vybrane saty..budu je mit pujcene, pujcovne na 14 dní je jen o 1000 drazsi nez normalne...jsou nadherne,maji sukni jako z morske peny:))
Odpovědět
@santron A kde si šatičky budeš půjčovat? Já taky váhala jestli si šaty nepůjčím. Byla jsem u paní v Lutyni - Emmi Marriage. Paní opravdu skvělá a šatičky nádherné. A dokonce neřeší na jak dlouhou dobu si je půjčíš. Nakonec jsem ale koupila v jiném salonu.
Odpovědět
Profilova fotka
@nicol8 obehla jsem salony ve Zline a v okolí, ted o vikendu i v praze a musim uznat,ze tady ve zline meli saty krasne,ciste, vetsi vyber a za stejnou cenu,takze je budu mit od Svozilku ze Zlina- jsou z nove kolekce St.Patrick, originalni a budu prvni,kdo je bude mit na sobe:) mela jsem strasny strach,kdyybch si je nechaa sit,ze nedopadnou podle mych predstav
Odpovědět
@santron Tak já zase oběhla salony v Ostravě a byla jsem u paní v Orlové. Ale co určitě nedoporučuji tak salon Angelika v Ostravě... Pán majitel velmi arogantní a nejchytřejší na světě. Raději to nebudu víc komentovat, nebo mě napadají samé sprosté slova :-D Nakonec jsem si koupila šatičky v salonu Ton Nevěsta. Šatičky moc krásné a voňavé a paní moc milá a nevadilo by ji snad i kdybych chtěla vyzkoušet všechny šaty v saloně :-) ALe jak píšeš, měla jsem nějakou svou představu, ale taky jsem se bála ušití, že by to nebylo tak jak si představuji.. A máš nějakou fotečku? Jsem ráda, že už mám tuto starost vyřešenou. Jen tam ještě potřebuji pár menších úprav, ale to už zvládne známá švadlenka...
Odpovědět
Profilova fotka
@nicol8 přesně,taky jsem si oddychla, protože jsem byla trošku nešťastná z toho, že všude mají takové klasické šlehačkové šaty a bála jsem se,že nic podle mých představ a na mojí výšku neseženu. Pár uprav švadlenka zvládne..hlavně že uz je máš doma. :-) http://www.sanpatrick.com/wedding-gow... ... jsou to Retrato- na 5.straně,tu aplikaci na rameni tam mit nebudu.
Odpovědět
@santron Jsou moc krásné... A kolik měříš? Švadlenka určitě upraví a k tomu hned ušije šatičky pro malou :-D Jenže ona chce jedině růžové, tak nevím zda ji přesvědčím na ty bílé... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@nicol8 když ji řekneš,že bude jako malá nevěsta, tak se určitě nechá přemluvit:) měřím 183 cm a ty saty se ani nebudou muset zkracovat,meli je tam jenom jako vyzdobu,protoze si mysleli,ze nikdo tak vysoky a komu by se libily,neprijde:D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu nová a po dlouhých diskuzích s partnerem jsme se shodli, že svatba ve dvou v zahraničí bude pro nás asi nejlepší. Mám už nabídku od BM, do hotelu Shandrani na červen 2012. Chci se zeptat jak budete řešit oznámení svatby po návratu a zda někdo z vás neplánuje svatbu také na červen? Díky moc za odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,včera jsme se s přítelem shodli,že si uděláme svatbu jen ve dvou, pravděpodobně na Mauritiu,poradíte prosím co je potřeba zařídit?
Odpovědět
Profilova fotka
@petruska_rs já to mám v plánu udělat tak,že před odjezdem se dohodnu s nějakou agenturou, že ji pošlu fotku běhěm naší dovolené, abysme oznámení měli po příjezdu hotové a mohli jsme všechny šokovat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulaho tak hlavní je kontaktovat agenturu- Blue marlin nebo svatby v ráji..moc bych to neodkládala, ty termíny mizí strašně rychle.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@santron jj koukali jsme s přítelem na svatby v ráji, tak snad nám vyjde nějaké pěkné datum...únor už asi nestíháme co?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulaho tak únor stíháte ,ale je to hodně drahé...vetsina nevest ma tady svatbu behem kvetna,protoze na konci dubna na mauritiu konci sezona a ty ceny jdou hodne dolů...svatby v raji mi delali kalkulaci na kveten a duben a ten rozdil tam byl pres 20 tis...takze unor myslim bude volny, pokud vam nevadí ta cena:) pokud chces svatby v raji,tak jedna holka tu v bazaru prodava poukaz na slevu do svateb v raji na 15 tis. tusim...od nich to totiz vyjde draz nez od blue marlin.
Odpovědět
Profilova fotka
@petulaho Já jsem byla minulý týden v kontaktu s BM (blue merlin) a tam mají únor ještě únor i Březen volnej, ale cenově nevím. Termínů už ale moc není. My budeme volit asi začátek června. BM je mnohem lepší než svatby v ráji, rychlejší komunikace a vstřícný pan walter, který vše zodpoví
Odpovědět
Profilova fotka
@santron Aha, budeš dělat pak nějaké posezení s rodinou a příteli? Já o tom totiž uvažuji, už tak bude asi přítelova rodina naštvaná, že to bylo bez nich, musela jsem ho dlouho přemlouvat, tak abych se aspoň trochu zavděčila.
Odpovědět
Profilova fotka
@petruska_rs tak to mame podobne-moje rodine je mala a v pohode,pritelova hodne rozsahla a taky se trochu bojim,jak to vezmou,ale je to proste nase svatba..pro prijezdu vsem rozdame oznameni o svatbe a zaroven pozvanku na svatebni party..udelame to u nas na zahrade a pozveme vsechny pribuzne a zname,sousedy..bude to uz neformalni, bez ruznych zvyku a tradic a kdo bude urazeny,tak muze zustat doma:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petruska_rs taky mi přijdou lepší,a tam taky zavoláš,že máš zájem o svatbu na mauritiu, nebo tam musíš dojet osobně jako u svatby v ráji? @santron díky za vysvětlení, jsem jao alenka v říši divů:-)tak jsem ráda,že jste tady a poradíte...
Odpovědět
Profilova fotka
@petulaho je dobre precist si celou diskuzi tady, hodne se poucis :) taky jsem to tak udelala a u BM nemusis nikam jezdit osobne , kdyz nechces..vse po mailu a telefonu.
Odpovědět
Profilova fotka
@santron No já to plánuji stejně, jenomže zase moje máma říkala, že je to divný, tak nevím no :-( Hrozně mi vadí jak se dneska ze svatby dělá tiátr, já se chci vdávat, ale to všechno okolo mě fakt přijde hrozné. Mauricius mi pak příjde jako ráj na zemi, mi s přítelem si stejně nejlépe užíváme ve dvou, tak proč by neměl být takový i můj svatební den :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petulaho Přesně jak říká santron, pošleš poptávku a pan Walter ti pak vše pošle do mailu. Je to hrozně v pohodě a hlavně ti odpoví na cokoli, i ohledně hotelu. Mě říkal, že mají všechny projeté a dokáže ti přesně říct který bude nejlépe odpovídat tvým požadavkům
Odpovědět
Profilova fotka
@petruska_rs úplně mi mluvíš z duše..my s přítelem nesnášíme různé formality ,slavnosti a když nám někdo přikazuje, jak by to mělo být ....kdybysme měli dělat klasickou svatbu, tak se snad vezmeme jen se svědkama...mě tohle přijde dobrý kompromis- svatební den a úžasnou dovolenou si užijeme jenom my dva,ale o oslavu - o kterou stejně většine lidí jde- nikdo nepřijde..na mámu nedej..lepší, než kdybyste neudělali oslavu žádnou
Odpovědět
Profilova fotka
@santron Taky si myslím, jsem ráda, že mám nějakou spřízněnou duši, moje kamarádky to nechápou, že nechci mít ten svůj den D Kdy budete mít svatbu a jaký hotel jste si vybrali?
Odpovědět
Profilova fotka
@petruska_rs @santron moc děkuju holky,diskuzi si určitě večer pročtu.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petruska_rs po rozhovoru s panem W,kdy jsme chteli all inclusive,abysme se nemuseli behem pobytu stresovat placenim , a chteli jsme klidny hotel, jsme se dohodli na Shandrani. HOdne holek se odtud vratilo nadsenych,takze verim,ze je to dobra volba. A termin 20.5. My jsme to nikomu krome me nejlepsi kamaradky,ktera mi pomahala vybrat saty,nerekli...aspon nam do toho nikdo nemluvi.A pak uz bude pozde:) At si tvoje kamosky uzijou svatbu,ale na svatbach ,ktere jsem doted zazila, byly urcite chvile,kdy jsme se nudili,kdy jsme si rikali,ze to je fakt trapne a takove pociti na svatbu nepatri.
Odpovědět
Prosím, které měsíce jsou nejlepší a které nejhorší pro svatbu na Mauritiu? Potřebujeme náš termín z prosince 2012 posunout na dříve, nejlépe jaro. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka tam je v podstate cely rok krasne..zalezi i na tom,jake terminy jsou momentalne volne..jak jsem psala výše, termína na jaro jsou uz hodně obsazené.
Odpovědět
Profilova fotka
@santron @petruska_rs holky tak jsme vymysleli termínek 2.2.2012 a dneska mi volal pán z cestovky blue marlin, že temín je volnej, můžu se zeptat kolik vás stojí zájezd na vaše termíny na jaro/léto, nám to vypočítali na 96tis.... =-)ale ze svateb v ráji mi přišla nabídka i na 150tos.,takže je to lepší,ale počítali jsm etoršku mín tak ted čekám jestli mi to doma projde:-D
Odpovědět
@petulaho A na který hotel vám to vypočítal? V únoru je sezona. Přelom duben a květen a pak další měsíce by vás určitě vyšel cenově o něco lépe. Ale zas ten termínek 2.2. 2012 je moc pěkný. Tak záleží na tom jestli se vám chce připlácet kvůli termínu. Akorát bych se bála v únorů cyklonů, které se prý vyskytují nejčastěji v lednu a únoru dle statistik.
Odpovědět
Profilova fotka
@nicol8 ježiši,tak o cylonech jsem neměla ani tušení:-(...Hotel Le Mauriciua
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?