Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@nicol8 Děkujeme :-) Měli jsme 9nocí, ale i to stačilo.. Kdyby jsme tam byli dýl, tak přijedu asi jako koulička :-D Neboj, dočkáš :-) Určitě, hodím je sem asi hned dnes :-)
Odpovědět
@terulilinka Teď jsem si prohlížela tvoje fotky ze Shandrani a je to tam tak krááásný, že se taky vůbec nemůžu dočkat!!! Hlavně je tam tolik nádherných míst, že ani nebudem vědět, jaký místo si vybrat na obřad :-D A to papáníčko mě taky okouzlilo ;-) Po Vánocích budu muset začít trochu hubnout, protože je mi jasný, že tam pěkně přiberu 8-)
Odpovědět
Ahojte, rada by som sa spytala ako je to s oddacim listom na Slovensku, treba dat sudne prelozit original oddaci list, alebo staci overena fotokopia a tu dat prelozit a zobrat na matriku? Je potrebne este nieco ine vziat so sebou na matriku? Diky.
Odpovědět
Profilova fotka
@zitka11 ja som davala sudne prelozit overenu kopiu, prekladatelka original nechcela ani zobrat. a preklad som zaniesla na matriku, pre istotu si zober este rodne listy oboch a chceli odo mna mena svedkov, ale tie som si nakoniec vymyslela, ale dievcata tu pisali, ze treba povedat, ze ziadny neboli
Odpovědět
@terulilinka Super fotečky..., ještě abychom pak měli ve svatební den počasí jak na těch fotkách :-D @genevieve Včera jsem poslala zálohu Danielovi, tak uvidíme kdy nám odepíše :-D Kdyžtak dej vědět.
Odpovědět
@nicol8 No, mě ještě pořád neodpověděl ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na svatbu v zahraničí, jelikož jinou diskuzi jsem tu nenašla. Nejednalo by se přímo o Mauricius, ale ještě nevím přesně, někde po Evropě. kamarádka uvažuje o svatbě. Chtěla by to udělat tak, že by jeli na dovolenou a tam se prostě vzali, bez žádných příprav atd. jen nevíme jak to udělat s papírama tak aby to bylo platné. Vůbec nevíme kam se obrátit, poradíte mi?
Odpovědět
Profilova fotka
@genevieve je to tam prostě nejlepší, tak se těš!!:-)
Odpovědět
@seny83 Já napsala email do BM a do 5 minut jsem měla odpověď. Ze svateb v ráji mi odpověděli až na druhý email po 3 týdnech, že ta paní, co mi psala poprvé už u nich nepracuje. A když jsem měla konkrétní dotaz na termín, tak mi už neodpověděli vůbec. Takže raději připlatím a budu spokojená, než se s někým handrkovat. Místo, aby lákali klienty, tak je odpuzují. A pan Walter nám poslal přesnou nabídku i s cenou do druhého dne, takže BM zatím vede.
Odpovědět
Tak konečně mi dnes Daniel potvrdil přijetí zálohy na fotky! Takže už máme na 100% fotografa :-D
Odpovědět
@genevieve Chtěla jsem ti napsat, taky dnes potvrzeno v 15.49. Asi to jen přeposlal... :-D
Odpovědět
@nicol8 No to je vidět, že vyřizuje poštu jen jednou za 14dní! :-S Ale aspoň, že už máme něco zařízený viď ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak do svatby na Mauriciu nám zbývá 36 dnů a nejenom že nám přijede osvedčit kolegyně s manželem, ale včera potvrdila účast na svatbě i moje mamka se strýcem... no to koukám :-) původně tajná svatba ve dvou se nám rozrůstá... nepomůže ani utéct na druhý konec světa :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka nádherné fotečky ze Shandrani, krásně jsem si zavzpomínala, trávili jsme tam líbánky přesně před dvěma lety :-) a už se těšíme, že páté výročí bude snad zase na tomto místě :-D
Odpovědět
@seny83 A to jim to platíte???? Tak to by nám taky někdo ze známých šel za svědka, kdybysme jim to zaplatili. Nedovedu si představit, že by se někdo rozhodl s námi jet, kdyby si to měli platit.
Odpovědět
Profilova fotka
@seny83 ja si taky nedovedu představit, že by s námi někdo jel a zaplatil si to.a vy jste je pozvali ??? pro me by to uz ztratilo tu romantiku libánek ve dvou.
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka a santron : no z placenim to neni tak zly... kolegyne s manzelem tam jedou pres BM na svatebni cestu, pac se v cervnu brali a jeste stihnou slevu, oni si to plati sami a spis je to jen nahoda, ze jedou ve stejnou dobu na stejny ostrov, ale oni budou v Shandrani a my v Dinarobinu, takze uplne jiny konec ostrova, prijedou jenom na obrad... a s mamkou a strycem je to tak, ze stryc si plati sam, on cestuje nonstop celej rok po celym svete, je to pro nej jenom dalsi zastavka a mamce platim jenom letenku... o zbytek se pry postara taky strycek... no a mamka se strycem budou bydlet jeste dal nez svedci, na nejsevernejsim cipu ostrova (kdyz my jsme na nejjiznejsim:-), takze se taky potkame jenom na svatbe :-) a te romantice a libankam to snad tak neublizi... nakonec jsem ale rada, s mamkou jsme samy dve, nemam sourozence, ani tatku, ta alespon uvidi jak se ji vdava dcera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, přidala jsem nějaké fotky :-) . Tak se koukněte, kdo se bude brát na mauriciu v hotelu shandrani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@seny83 tak to s maminkou celkem chapu..mame to uplne stejne a kdybych mohla,tak bych ji vzala taky s sebou...a to,ze bude na vzdaleme cipu ostrova,je dobry napad:))
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenik1 nááádherné fotky, gratuluju ke svatbě:) mam spoustu dotazů - tu slavobranu vam nastrojili automaticky nebo jste si neco priplaceli? a jakeho jste meli fotografa?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tu bránu jsme měli za příplatek 180 € a fotografa jsme měli hotelového. Jmenoval se Rajesh Gopaul a nebyla jsem s ním spokojená. Uměl říct jen relax a smile. Pořád se potil a kouřil a moc se nenadřel, hned jak mu vypršel čas 2,5hodiny tak odešel, ještě že jsme měli svědky, co nás nafotili :-D, ale záleží na tom, kolik chceš utratit za fotografa, byl nejlevnější tak se není čemu divit :-) nám to ale stačilo, protože jsme počítali, že si něco nafotíme sami.
Odpovědět
@zdenik1 Ta brána vypadá moc hezky. Můžu se zeptat kolik si vzal ten hotelový fotograf? Máme už tedy zamluveného jiného, spíš jen pro srovnání... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenik1 máte moc krásné fotky, gratuluju ke svatbě!!!
Odpovědět
Profilova fotka
hotelový fotograf stál 300€
Odpovědět
Profilova fotka
na tripadviser jsem cetla rozhorcenou anglickou nevestu, ktera zjistila, ze ten hotelovy fotograf ve skutecnosti dostane jen 100 euro a zbytek si sbali hotel jako provizi....takze radsi asi kontaktovat fotografa přimo.
Odpovědět
Profilova fotka
@santron tomu verim, vsetky hotelove sluzby su zbytocne predrazene, vzdy je lepsie ist priamo
Odpovědět
Ahoj devcata, meli bychom se brat v cervnu a ted koukam, ze hodne svatebnich salonu vyprodava saty. Nemate s tim nejaka zkusenost, jestli mam uz kupovat ted, nebo je to jedno kdy- myslim nabidka satu, ze uz to nejspis nebude az tak vyhodna koupe...
Odpovědět
@iris11 Ahoj, ktere salony vyprodavaji saty? Ja jsem v zahranici a ted o vikendu se chystam do Ceska. My mame svatbu za vice jak rok, ale proc si je nekoupit uz ted. Postavu mam porad stejnou, toho se nebojim.
Odpovědět
@kalkulka Ahojky, vicemene vsechny maji ted vyprodej stare kolekce. Staci zasat do googlu a hned uvidis, zalezi v ktem meste.
Odpovědět
@iris11 Dík za tip. Sice jsem měla v plánu šatičky nechat ušít po novém roce, ale zvědavost mi nedala o oběhla jsem pár salonu mrknout na výprodeje kolekcí :-D V jednom měli podobné šatičky jaké jsem měla v plánu nechat ušít, tak jsem si je koupila. A je vyřešeno :-D Akorát je tam jedna věc, která se mi nelíbí /takový kousek krajky/, ale nechám upravit u švadleny.... a ještě použiji na šatičky pro malou ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?