Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@zdenik1 - Přeji krásnou svatbu a celou cestu. A těším se pak na vyprávění. Až dnes jsem si všimla, že máte Shandrani. @genevieve U nás 227 :-D , Já to raději začla počítat na měsíce, to pak není tak hrozivé jak to číslo 200a víc. Když si řeknu, že za 7 měsíců odlet tak mi to připadá lepší :-D Koncem října chci začít řešit šaty a blbosti.
Odpovědět
@nicol8 Ahoj, vítej zpátky z dovolené. Ono to uteče rychle, holky tady by mohly vyprávět ;-) Ale taky se už nemůžu dočkat! Já zatím nic moc neřeším, jen jsem včera koukla na nějaký stránky s prstýnkama, tak přemejšlim, z jakýho materiálu si je necháme udělat...
Odpovědět
@genevieve Prstýnky si asi nadělíme pod stromeček. Myslela jsem, že nakoupíme v Egyptě, ale nic nám nepadlo do oka.
Odpovědět
@zdenik1 Hodně štěstíčka :-)
Odpovědět
Tak dnes koukám jen tak pro zajímavost a Svatby v ráji mají nové stránky pro svatby na Mauritiu. Moc pěkně udělané. Ale hlavně pozměněné ceníky, svatební balíčky podstatně levnější než předtím. Asi aby jim už BM nepřebíral klienty. Pro nás už pozdě :-( A tak hlavně, že máme to krásné datum co jsme si přáli :-D Takže spíš aktuální pro ty co teprve začínají plánovat.
Odpovědět
@nicol8 Oni hodě slevnovali už loni. Nám udělali dost drahou nabídku, my pak kývli na nabídku BM a SVR pak psali a nabídku přepočítali a o dost ji slevnili. ALe my byli s BM spokojeni, sice svatební koordinátorka nebyla nic moc ale jsou i horší věci. Jo a prstýnky jsme si loni taky nadělili pod stromeček, jejda to tak uteklo............
Odpovědět
Profilova fotka
@nicol8 ja jsem poptavala svatbu i u svatby v ráji a vyšlo to v podstatě za stejné peníze.A jejich přístup se mi moc nelíbil.
Odpovědět
Profilova fotka
@nicol8 My jsme byli v BM i ve Svatbách v ráji a i když cena vyšla skoro na chlup stejně, přístup byl nesrovnatelný, p. Walter si nás prostě získal... bez přestání povídal a povídal, asi přes hoďku, my jen s otevřenou pusou poslouchali a bylo nádherné jenom poslouchat... a pak jsme šli do svateb v ráji... paní si sedla proti nám a zeptala se: máte připravené otázky? přitom už věděla všechno důležité co bychom chtěli, místo, datum... jen šlo o to, získat si nás... no a my už otázky v té chvíli neměli, podívali jsme se s přítelem na sebe a oběma nám bylo jasný s kým pojedem :-) a naše nadšení z BM pokračuje... úplnou náhodou nám půjdou za svědky kolegyně z práce s manželem a pán W. se chopil organizace, transportu svědků do našeho hotelu atd... tak teď jenom doufat, že spokojení zůstanem až do konce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Touhle dobou za 8 týdnů bude ze mne vdaná paní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@seny83 u nas to bolo velmi podobne, najskor som telefonovala s p. W, ktory ma hned zaujal a snazil sa nam vo vsetkom vyhoviet, potom sme isli do SVR, tiez nam nic nove nepovedala a dokonca sme ani nemali pocit, ze by prejavila nejaky extra zaujem o nas, urcite nie ako p. W. dokonca mi manzel na zaciatku neveril, ze je fakt super, az ked som mu raz dala tel. c. a volal mu lebo sa chcel nieco spytat a hned mi volal spat, ze mu vsetko veri, ze je fakt super :-D no my sme s nimi boli velmi spokojní a urcite odporucame dalej... 8 tyzdnov preleti ani nebudes vediet ako...uz mas asi len posledne pripravy, tak si to uzivaj ;-)
Odpovědět
@seny83 Já taky posílala poptávku v jeden den i do SVR i do BM. Pan Walter mi hned v ten den volal a jak píšeš bez přestání povídal a povídal asi taky hodinku :-D A jen mě přesvědčil, že chceme jet s nimi a do hotelu, který se nám nejvíce zamlouval. Ze Svateb mě poslali mail asi po dvou dnech a s vyšší cenovou nabídkou. O žádný jiný kontakt se nesnažili. Tak nebylo co řešit. Nejspíš jim už nezbude nic jiného než mít lepší ceny, protože na pana W. prostě nemají :-D Co mě taky příjemně překvapilo, máme kombinaci soukromé vily /kterou jsme si zařizovali sami/ a pan w, nám sám nabídl transfer z vily do hotelu -zdarma :-D . To máte fajn s těmi svědky ;-) Už to máte za pár. Alespoň si zkrátíte naši dlouhou zimu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tajily jste vaši svatbu před ostatními nebo jste to vyhlásili dopředu? my se dohodli s přítelem,že to bude tajné..sice je to dost těžké, protože jsme dopředu vyhlásili (než jsme se dohodlí, že se vezmeme v zahraničí), že svatba bude příští rok, takže se nás na to každy vyptává, ale zatím se držíme..odbýváme je,že na podzim a že se včas všechno dozví:DD ví to moje nej kamarádka,aby mi pomohla vybrat šaty.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@santron ahoj, my jsme se na zacatku rozhodli mit tajnou svatbu, ze to tedy povime jenom moji mamce, ktera pomuze s pripravami... jenomze moje maminka samym nadsenim to vyzvanila vsem v praci a ja svoji mamku nezapru, jsem to taky vykecla par kolegynim.. jedinej kdo se zatim drzi je muj pritel, ten ma svoji verzi a rika vsem, ze jedem na dovolenou a ze jsme rekla, ze kdyz na mne bude hodnej, tak si ho tam mozna vemu... cemuz se jeho pratele pry jenom zasmali, ze no jasne... a mysli si, ze to nejde jen tak, ze to bychom to preci museli planovat atd... a ze stejne by to nejspis nebylo ani legalni... takze tak... :-) a oznameni pripravujeme az posvatebni... takze zbytek pratel a rodiny se to dovi az po...:-) jo a pritelovo deti a rodice vlastne, ty mozna neco tusi ale o pripravach, miste a o datu svatby nevi nic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@seny83 ja bych to prave taky strasne rada rekla mamce,protoze spolu mame opravdu dobry vztah a chtěla bych se s ni o to podelit,ale bojim se presne toho,co udelala tva mamka..ze to vykeca po celem meste a bude po prekvapeni:)
Odpovědět
@seny83 U nás to ví jen nejbližší rodina plus jedna moje kamarádka žijící v zahraničí :-D Asi bych to nevydržela neříct svoji mamce, taky máme super vztah. Moje mamka naštěstí umí udržet tajemství :-) Horší je to z tchyní. Ta už to někomu povykládala /naštěstí ty lidi neznám/, přitom dostala nařízeno, že je to opravdu tajné. Naštěstí s ní přítel udělal pořádek a už je klid. @santron A od kdy do kdy tedy v Shandrani budete? U nás je to v plánu 1-11.5., na Mauriciu budeme ale do 18,5. To se asi těsně mineme ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@nicol8 my přiletíme 17.8., ale to uz asi v Shandrani nebudete...škoda, mohli jste nám to odsvědčit a ani mi nestihnes rict zazitky a postrehy:) a kde budete ubytovani od 11.-18.5?
Odpovědět
@santron 17.5. máme večer odlet :-( Takže se přesně mineme. Týden máme pronajatou soukromou vilku kousek od Belle Mare.
Odpovědět
@santron My měli svatbu tajnou a tajili jsme to 9 měsíců-já to jen pak řekla jedné kamarádce, abych se měla s kým podělit o radost z výběru šatů apod.
Odpovědět
@santron U nás o svatbě ví taky nejbližší rodina, u mě to ví i kolegové v práci, protože věděli i o mém zasnoubení, takže se hned všichni ptali na svatbu a jsou z toho nadšeni. Pak to ví i dvě nejbližší kamarádky. Tihle lidi, co mě znají, vědí, že jsem nikdy nechtěla klasickou svatbu a o tom, že se jednou budu vdávat na Mauriciu jsem mluvila snad dřív, než jsem poznala svého přítele (tj. víc než před 9 lety), takže to pro ně takové překvapení nebylo :-) Já bych nevydržela to neříct vůbec nikomu, mám nějakou potřebu to s lidmi sdílet a občas o tom mluvit s někým jiným než s přítelem ;-) Hlavně to těšení je na mě asi i vidět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@genevieve :D mluvíš mi z duše...spoustu toho zařizuju v práci a mám co dělat, abych to kolegyním z nadšení hned nevyzvonila.tak aspon tady se můžu trochu vypovídat...takže jupíííí, už máme letenky:D:D:D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, kdyby jste měli zájem, zrovna se prodává na novinových stáncích DVD Indický oceán z cyklu Nejkrásnější místa světa... stojí 49 Kč a je to docela pěkný... pro ty kdo letí přes Dubaj a zdrží se tam déle, příští DVD bude o Dubaji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kdybych mohla poprosit,... koukněte mi do alba, přípravy na svatbu v ráji... jestli ten slunečník na konci by se hodil ke svat. šatům které mám a hlavně na tu pláž.... moc děkuju! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem se v sobotu vrátili z líbánek ze Shandrani a úžasný!!! Vy, co tam máte svatbu, to budete mít krásný!:-) Nejradši bych tam letěla znovu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenik1 ahojky, tak co svatba?:-)) Podle fotky co tu máš, jsem Tě tam nikde neviděla :(
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka wow,to jsou super zpravy....tesim se cim dal vic:)) takze romantika od rana az do noci?
Odpovědět
Profilova fotka
@seny83 slunecnik je nadherny,taky o nem uvazuju..urcite bych ho vzala...sice na satech nemas zadnou krajku, ale myslim si,ze to nebude vadit
Odpovědět
Profilova fotka
@santron No, romantika taky.. ale ta péče!!! V životě jsem toho tolik nesnědla, ale zároveň jsem nikdy nepila pravý šampaňský a vína z Franci, a to všechno je v ceně all inclusive.. Nechápali jsme :-) Dostali jsme od hotelu trička, šampáno a ovoce na pokoj a masáže :-) Co tam říkali jedni češi, co tam měli svatbu, tak taky prej super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka bomba...asi se nedočkám:)a videli jste z pokoje na more? a vodni sporty jste vyuzili ? jso potreba boty do vody? promin tolik otazek :) a kde jste byli na vylete?:)))
Odpovědět
Profilova fotka
@santron Oni jsou skoro všechny pokoje směr moře, ale my jsme tam měli trochu palem, ale i tak to bylo parádní :-) Vodní sporty využíval hlavně manžel, já jsem posera, jen jsme spolu byli na plachetnici a párkrát se s náma převrátila, protože jsme řekli, že to s ní umíme, aby s náma nejezdili ty instruktoři :-D A hodně jsme šnorchlovali, je to tam fakt nádherný.. My jsme teda boty do vody neměli, ježci tam sice jsou, ale když nezelzeš vyloženě někde po korálech, tak je nepotřebuješ, mě na to bohatě stačily žabky:) Na výletě jsem byli jen na trzích v Maheburgu, ale to nebylo nic moc, a co jsme slyšeli od jiných Čechů, tak ty byli na výletě u vodopádů a vůbec se jim to nelíbilo :-)
Odpovědět
@terulilinka Máte moc krásné svatební fotky... nádherné šatičky máš :-D Fajn, že jste si to tak užili. Kolik jste měli nocí.? Nás čeká svatba v Shandrani za více než půl roku. Asi se nedočkám :-| . Přidáš i nějaké fotky z líbánek?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?