Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@santron Ahojky, vitej mezi nama, nam uz zbyva pouze 77 dnu do svatby a mame zamluvenej hotel Dinarobin s Al inclusive, mne se libili snad vsechny hotely, je tezke vybrat, ale chteli jsme co nejvetsi soukromi a klid, takovy kontrast k nasemu normalnimu zivotu a taky proto nam pan W. doporucil Dinarobin... stejne jsem do fotek toho hotelu byla blazen jeste pred schuzkou v Bluemarlinu :-) jinak jsme uz snad i s pripravama hotovi, uz jenom doobjednavame plavky a tuniku a podobne prkotiny, saty a boty a prstynky, uces a kytky uz mame vybrany... taky by me moc zajimalo, jak se libilo holkam, co se tam ted vdavaly naposled, ale jaksi se nehlasi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@santron jinak termin mate peknej, my jsme to zacali resit priblizne v breznu, coz je 8 mesicu pred svatbou, takze to mate taky myslim tak akorat... my mame termin 21.11.2011. jinak se hodne holek odtud vdavalo v kvetnu a ani nevim o tom ze by si stezovali na zimu nebo studenou vodu...
Odpovědět
@seny83 Máte krásné datum! My máme prosinec příští rok. Jedna známá, co se tam vdávala v tomto období měla krásné počasí, mraky zahlídli jednou na výletě a jinak bylo přes 30 stupňů.
Odpovědět
@seny83 Dinarobin je krásný hotel. Jako z pohádky. Já bych ale asi měla celou dobu hrůzu z účtu na závěr, vzhledem k tomu co vypijeme :-D Tak raději All In...Už to máte za pár ;-)
Odpovědět
ahoj holky, my zajtra letíme,tak na mňa myslíte, nech nám všetko dobre dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@seny83 máte nádherné datum..my máme o den pozdeji 6.leté vyroci, skoda,ze jsme nestihli svatbu na tehle termin dohodnout:( mas uz to opravdu za chvilku....jake mas saty? nechala sis sit?
Odpovědět
Profilova fotka
@marije ahoj, ani som ta tu v diskusii nepostrehla... prajem stastnu cestu a prekrasny svadobny den... uzite si to a tesim sa na fotky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka 12/2012 je taky pekne, ja jsem chtela terminy 11.11., 1.11., vlastne nejvice jsme chtela 20.11.2011, ale 1. je na mauriciu svatek, 20.11. vikend a 11.11. uz snad byla cela planeta deset let predem obsazena :-) jinak s tim pocasim taky doufam ze to vyjde, celkove je v listopadu malo srazek ale zaroven teplo... i voda by mela byt tepla.
Odpovědět
Profilova fotka
@nicol8 My mame All inclusive i v Dinarobinu, je to takove Dinarobinske all in... mame plnou penzi, a napoje v ramci The club of Dinarobin zdarma - vlastne od 8 - do 8 vsechno piti zdarma, koktejly, alkohol, palacinky, atd dopoledne, odpoledne... urcite bude neco i na vic, ale snad se to da zvladnout... cely rok si poradne nic nedopreju, tak tady si budu uzivat... jinak nam dal p. walter par tipu jak jeste usetrit v Dinarobinu, tak snad to bude ok... no... uz se to fakt krati... uz mam z te svatby a skutecnosti, ze uz nebudu svobodna docela nervíky :-)
Odpovědět
@seny83 v poslednej dobe som nestíhala...tak tu mam absenciu :-) ďakujem
Odpovědět
Profilova fotka
@santron my jsme zjistovali hotely a terminy nekdy v dubnu a z datumu kde byli jenom 1 a 2 nam na polostrove Le Morne nabidli pouze Dinarobin 21.11.2011 a Paradis 2.11.2011, takze mslim ze i 22.11.2011 uz byl hodne predem vybranej... jinak saty jsem koupila original Eddy K, mam je v albu, na modelce jsou v ruzove barve, ale ja je mam v bile, jsou docela i sexy i moderni, s vleckou, ktera se da vypnout, ale taky nemaji moc sirokou sukni a hlavne mi dobre sedi... kdybych si dala sit podle nake fotky, nevyzkousene, asi bych mela strach, ze se mi pak nebudou na mne libit, nebo ze mi nesednou k me postave...
Odpovědět
Profilova fotka
@seny83 mas nadherne saty, takové bych si taky představovala...jsou zdobené,ale ne přehnaně.. to sis koupila přes svatební salon?...ja musim nejak vymyslet vršek šatů, protože mam široké ramena a tenhle korzetovy styl šatů mi moc nesedí...nechat si saty sit prave taky nechci riskovat- uz kolikrat se mi to moc nevyplatilo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@santron ty moje mozna budou po listopadu na prodej:-) ale ne, spis myslim, ze si v nich bude pritelovo, pak uz manzelovo dcera hrat na princeznu, nebo modelku vlastne, tou chce byt ted :-) to zdobeni je fakt jemne, kdyz jsem je mela na sobe, uplne jsme se do nich zamilovala... byla to nahoda, jela jsem do prvniho svatebniho salonu doma na SR a hned prvni co jsem zkusila, to byly nakonec ty co jsem koupila... stejne tak bylo rozhodovani u snubnich prstynku... ten prvni co nas upoutal jsme nakonec vybrali... mozna bys mohla zkusit saty kolem krku, to by ty ramena mozna zakrylo... ja puvodne taky chtela kolem krku... ale nakonec sedeli lip korzetove...
Odpovědět
Profilova fotka
@seny83 mas pravdu, taky jsem myslela na zavazovaní kolem krku...z fotek neodhadnu tvoji výšku, ale já mám 183 cm,takze nevim,nevim,jestli by mi ty tvoje byly:) sehnat vyhovujici saty bude myslim trochu problem....mam z toho uz ted hrůzu...nastesti na plazi to bude bez podpatku
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to ne, ja mam asi 165, a saty jsou akorat, ze kdyz nebudu mit podpatky, akorat po zem, to by ti byly po kotniky:-) ale je to skvely byt vysoka, dlouhe nohy... to na sebe muzes vzit cokoli... hodne satu co jsme zkousela bych musela zkracovat... ja kdybych byla tak vysoka, tak bych k sobe hlavne nemohla vzit pritele, pac ten ma tak 165 :-) ale na Mauritiu je to skvely, ze bud budu mit zabky,, nebo na boso na plazi a vyska bude ok :-)
Odpovědět
@lucil07 Ahojky, kdypak se Baru vdává?
Odpovědět
@marije Přeji hodně štěstíčka :-)
Odpovědět
@marije Taky přeji moc štěstíčka a ať se vám tam moc líbí a máte nádhernou svatbu :-D @seny83 Tak to je fajn to Dinarobinské All In ;-) Pan Walter má rady na všechno co bychom bez něj dělaly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@marije tak nech vam vsetko vyde, a mate krasnu svadbu, drzim palce a uzite si to tam ;-)
Odpovědět
Ahojte holky, tak jsem tu četla, že vás zajímá coa jak nejnovější nevěsty....tak zkrátka. PERFEKTNÍ!!! Služby BM 1*, hotel Shandrani něco neskutečného- nádherné prostředí, otevřený oceáln versus klidná zátoka, all inclusive, kde teče šampáňo proudem, gurmánský zážitek odzačátku do konce, koordinátorka Sandrin 1*, vše bez jediné chybičky, na vše byl čas včetně česání, make-upu i alkoholu na posilnění :D Fotograf Daniel Villiers- maximální spokojenost, předčil anše očekávání, bylo t uvolněné, výborný mladý klučina plný kreativity a přístupný jakýmkoliv návrhům. Emirates- spokojenost. Prostě holky, je to nářez :) PS: fotky sem nevyvěsím, s manželem jsme se dohodli, že je nikam na internet dávat nebudeme, ale moc vám všem děkuji za tuto diskusi, moc mi pomohla. PS: konec zimy jejich je stejně příjemný, občasná sprška přes den, teplo, jen vítr a stín rovná se svetřík a kalhoty
Odpovědět
Profilova fotka
@beremka gratuluju, vypadas opravdu nadesna a me jsi povzbudila v rozhodnutí,ze jsem si vybrala ten nejlepší hotel:) jen dotaz na fotografa - to je hotelovy nebo sis ho zarizovala extra? škoda, že aspon par fotek neukazes..tak si uzivej ten krasny pocit
Odpovědět
Fotograf není hotelový, jistě ho přes net najdeš. Jean Daniel Villiers. Pokud budeš chtít jeho mail nebo stránky, tak ti je vložím.Ale jistě ho najdeš:) Fakt výborný!
Odpovědět
@beremka Ahoj, na jak dlouho jste Daniela měli? Psal mi, že v Shandrani je lepší vzít si ten větší balíček (5 hodin) kvůli rozlehlosti hotelu. A v kolik jste měli obřad? Teda já už se zase tak těšim!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beremka blahozelam a prajem vam vela stastia. super, ze ste boli spokojni a uzili si to tam. tak to ma byt ;-)
Odpovědět
@genevieve Měli jsme obřad ve 12, druhá možnost byla ve 4 odpoledne, ale to je pozdě, protože v 6 je západ slunce- tedy v tomto období a v půl sedmé tma jak v ranci. My měli 2 balíček. Byl s námi od 11:45 do západu slunce, ale od půl 2 do 3 jsme měli pauzu na svatební oběd a šampus :D ty další 3 hodiny bohatě stačily!!! Areál je to neskutečný, pravda a on objevil ještě další zákoutí, která jsou na 1.pohled skrytá. A ještě jedna poznámka snad...my jeli na 8 nocí a 10 dnů a je to tam zatraceně málo. Hotel skýtá moře možností od katameránů, přes šnorchlování až po surfování a golf, tenis, sauna, masáže...:D je to fakt ráj na zemi a když do toho máš ochutnat ty dobroty, co tam vaří.... a děkuji za přání
Odpovědět
@beremka Ahoj, kazdy den je svadba v Shandrani mozna o 12tej a o 4tej? Pan Walter mi pisal ze svadba je len o 15tej, tak by som rada vedela ako je to v skutocnosti.
Odpovědět
@beremka Díky, tak já si taky vezmu ten větší balíček, on už to zas cenově takový rozdíl není. Můžu se ještě zeptat, za jak dlouho po svatbě vám dodal fotky? My jedeme na 10 nocí a vzhledem k těm příznivým dobám příletu i odletu je to v podstatě celých 12 dní, tak stihnem aspoň nějaký výlet. Je mi jasné, že to tam hrozně utíká, zvlášť když nějaký čas zabere svatba a příprava na ni, a když pak člověk chce ještě vyzkoušet vše co hotel nabízí, tak už toho času moc nezbyde.
Odpovědět
Holky my byli na 9 nocí a s tím příletem a odletem vlastně celých 10 dní a bylo to akorát:)
Odpovědět
@genevieve Brali jsme se v úterý a dovezl je v neděli i s albem, které nás naprosto nadchlo. Fakt čistá práce:) @zitka11 nám nabízeli ve 12 a v 16, pač od jedné do 3 má paní oddávající úřední hodiny.Ale v Shandrani se drtivá většina párů bere ve 12 prej. Je to nejkrásnější světlo a barva oceánu nepopsatelná! V podvečer je to světlo i na fotkách takové měkkčí... obecně se těma fotkama stále těšíme a někdy si až říkám, že to ani není možné, že se nám tohle stalo :D Je to jak z katalogu....ale vy, co jste tam byly, víte o čem mluvím. A vy ostatní se máte na co těšit...dle mého názoru
Odpovědět
@beremka A není v to poledne vedro?? My měli svatbu ve tři a bylo to tak akorát. Ten hotel Shandrani je ale nádherny-když bychom ještě někdy našetřili, jeli bychom tam.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?