Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@lucil07 A kdy jste letěli?? Oni mají v té jejich kalkulaci na www zahrnutou i cenu letenky nebo bez?? Koukám na Tvé fotky - krása!!! :)
Odpovědět
Do 90 tisic se nejspis nevejdete, my mame nejlevnejsi le mauritia taky tesne pod 100 tisic. Je to i s letenkami, all inclusive ,a 7 dni. Ale musis k tomu pricist preklady a dalsi zarizovani no. Tak nakonec jedeme na jih Spanelska, tam se da jezdit hodne na vylety :-)
Odpovědět
@kalkulka no když si to tam spočítám, vyskočí mi 87tis.. překlady ok, to nemůže být víc než 3tis. ne?? a jaké jsou další zařizování? asi mám bláhové představy :-) taky ste to měli přes blue marlin?
Odpovědět
@reye Tak já myslela celkově náklady na svatbu, šaty k tomu a tak dál. Ty překlady nevím kolik stojí, my máme svatbu zatím jen v plánu a zamluvený termín. Mně nabídli cenu myslím 96000 s tím, že se to ještě příští rok o něco zvedne. Máme u nich tu nejjlevnější variantu, záleží asi na termínu, my máme prosinec. Myslím, že budeme spokojeni i v nejlevnějším hotelu, nároční nejsme. A lidi to tady i tak chválili.
Odpovědět
@reye Když jim napíšeš, oni zavolají a sami Ti něco nabídnou, spočítali mi to do druhého dne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nejedná se o svatbu, ale zřejmě pojedeme na Mauritius na svatební cestu, chtěla jsem se zeptat, kolik tak můžeme počítat s útratou tam. Budeme mít all inclusive, ale kolik tak počítat bokem na výlety apod. Děkuji za rady.
Odpovědět
@reye My jsme byli od BM v Le Canonnier a mám dojem, že nejlevněji to vycházelo v červnu a září. Za 10 nocí s all inclusive jsme platili 102 000,-
Odpovědět
@reye Byli jsme začátkem května nakonec ale v Le victorii s All inclusive a na 9 nocí.
Odpovědět
Profilova fotka
@janinkat zalezi od toho ci chodite na vylety a na ake by ste isli. my sme minuli navyse cca 150eur, to boli dva vylety. skus pozriet stranku mauritiusattractions.com, tam boli rozne vylety a ceny, aspon si spravis trosku prehlad, co kolko stoji a co by vas zaujimalo.
Odpovědět
@janinkat Ahoj, kdybych tam jela jen na svatební cestu, tak bych nejela s BM. Jsem momentálně v Německu a týden na Mauritiu tu seženeš už od 1200 eur all inclusive a Němci mají vždycky lepší hotely. Takže bych se podívala na cestovky v Německu s tím, že odlet by byl z Německa. Já jedu s BM kvůlu tomu, aby mi pomohli s dokumenty, v tom by mi něm. cestovka nepomohla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, která teď letíte na Mauricius? Byla byste tak hodná a něco mi koupila na letišti v Dubaji? Prosím do zpráv :-) Díky
Odpovědět
Ahoj holky, Mauricius2011 už je asi vdaná paní, že? TAk snad jim vyšlo počasí a jejich den D si pořádně užili :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@kalkulka přesně tak, s BM jenom kvůli úřadům a dokumentům, na nic jiného je nepotřebuješ. my plánujeme i další dovolený a rozhodně poletíme přes Němce jako všichni..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli některá z vás co jste se vdávaly na Mauritiu, jste si nechávali po svadbě obě příjmení, a třeba i manželovo bez -ová, už jsem četla diskusi na téma dvou příjmení po svadbě, jenom nevím, jestli s tím nedělají na Mauritiu nebo pak po návratu v ČR/SR problémy, když to na Mauritiu napíšem jak chcem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenule26 jj, už je vdaná paní a já už se strašně těším na info, doufám že jim vše vyšlo na jedničku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evaamy ahoj, promiň, možná už jsi to někde psala, ale chtěla bych se zeptat, v kolik hodin jste meli obřad a jestli se v pohodě stíhalo focení i ve více plavkách a v šatech před obřadem, myslím převlíkání atd a pak ještě připravit účes a makeup na obřad...jestli jste nemuseli moc chvátat... (oběd se asi v ten den neztíhá:-) v kolik hodin asi přišel Ellie a jestli zůstal až do večeře, myslím jestli vám dělal i pár foto u večeře... moc děkuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
konecne mi prisiel sobasny list, zajtra si ho idem vyzdvihnut....a zacinaju vybavovacky, uz sa tesim 8-)
Odpovědět
@kata13 Tak gratulace-já už mám i občanku a řidičák. Jinak holky co jezdíte přes Němce fakt je to o tolik levnější?? A to pak na eltiště do Německa jedete ještě autem že?? Neprodraží se pak ta cesta a parkování na letišti??
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ty uz mas asi vsetky vybavovacky za sebou ;-) ja snad zajtra skocim rovno aj na obciansky... inak tiez by ma zaujimali tí nemci, poslite mi niekto link na nejaku dobru cestovku nemecku, ak uz mate odskusane. dik 8-)
Odpovědět
Tahle nabizi zajezdy jinych cestovek: http://www.reiseland-c-markt.de/ Urcite jsou mnohem lepsi, ale mam ji kousek a muzu zaplatit hotove na miste (bydlim tu). Jinak kdyz das do googlu "Urlaub", tak ti vyjede hromada nabidek. Tady nabizi dobre zajezdy i treba Lidl, Rewe atd. ale s temi jsem nejela, nerada to zajistuju jen pres internet. Autem bych asi nejela, to se fakt prodrazi a hodne, rikali to v praci, nejlepsi je jet vlakem a mestskou dopravou. Treba do Frankfurtu jede vlak az na letiste. Ja to ale vse zarizovala z Nemecka, nevim, jak to vyridit z Ceska. Mam pocit, ze Student agency nabizi zajezdy nemeckych cestovek a dopravu zlutym autobusem az na letiste, nevim ale kolik si za to uctuji. Kazdopadne vybaveni hotelu je x-lepsi nez pro Cechy a jidlo taky, tak se to vyplati. Minuly rok jsme jeli s ceskou cestovkou, jidlo v prubehu pobytu dochazelo, klima nefungovala, netekla temer zadna voda a vyhled stal a nic /a tak levny zajezd to nebyl/...
Odpovědět
@seny83 ahojky, popíšu stručně celý den :-) - v 7 hod snídaně v Horizonu. - pak na pokoj se upravit a hlavně natřít krémem na opalování at nejsi na fotkách červená - v 10h na recepci schůzka s Eliem(měli jsme ho na celodení focení, ale ted bych volila nějaké kratší, je to namáhavé a zkrátá vám to ten den), předali jsme mu voucher - od 10 do 12 jsme dělali fotky v civilu, pak jsme se šli převléct do plavek a když mu řekneš, není problém se jít převléct do plavek ještě jednou. všechno se stíhá v pohodě.. - od 12 do 14 "rozchod":- 12:30-13:15 jsem byla u kadeřnice, líčila jsem se sama - kolem 13:30 se přišel můj převlíct (mezitím byl narozdíl ode mě na obědě) - Manie mi přinesla kytku - ve 14h přišla svědkyně(SK) a pomohla mi do šatů, pak přišel Elie - udělali jsme pár fotek na pokoji, pak se šlo fotit do zahrady - zpět na pokoj, Manie zavolala na pevnou Eliemu a vyrazili jsme směr gazebo na obřad: -upozornění: Manie zatelefonovala, že už máme jít, ale když jsme přišli, oddávající tam ještě nebyl(!), a vím, že jsme nebyli jediní komu se to stalo, tak se s nima domluvte, at vám zavolá, až tam bude!! moc se bohužel nedá spoléhat na jejich organizaci. - obřad bývá v 15hod, ne jindy! - focení jsme měli zaplacené do 18hod, ale kvůli špatému počasí jsme končili v 17hod. - na oběd jsem nešla, jenom jsem si dala na pokoji musli tyčinku - po focení jsme šli pokecat za známýma a na večeři na pláži šli až kolem půl osmé, takže už bez Elieho. vyfotil nás tam právě ten jeden známej. - slib byl jednoduchý, formality v Port Louis taky absolutně bez problémů - jinak nečekejte od personálu nějaké "nadšení", že se berete, chovají se k vám jako ke komukoliv dalšímu..nic EXTRA...já čekala trochu osobnější a vřelejší přístup.. -
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka ahoj, kde jste to byli s tou ceskou cestovkou? to je docela smutny, ze tolik veci bylo naprd, nejvic by me zrejme stvala klima a voda, neumim si ani predstavit kvalitni, drahy hotel s takovymi nedostatky. ja byla pres nemeckou v dominikanske rep. a cena byla supr a ten hotel v ceskych cestovkach ani nabizeny nebyl... tim padem tam ani zadni cesi ani slovaci nebyli, pouze nemcouri... ale kvalita vseho, cesty, ubytovani i stravy byla supr.
Odpovědět
Profilova fotka
@evaamy moc dekuju za presny popis celyho dne, to je od tebe moc pekny... myslim ze tys psala ze jsi s necim jeste nebyla spokojena, s tou koordinatorkou nebo s cim, cetla jsem to nekde driv a taky jsi to posilal do IP ostatnim holkam , mas jeste kopii, ze bys mi to poslala taky? at vim na co se mam jeste pripravit... :-) mne by taky asi nastvalo, kdyz prijdu do altanku, zenich me uvidi prvne a vlastne oddavajici tam nebude... :-) i kdyz zenich me stejne asi u foceni uvidi driv nez az u obradu, ze jo? :-)
Odpovědět
u focení tě uvidí v civilu, ne v šatech:-)
Odpovědět
@evaamy Asi myslí svatební foto, tak to ji asi uvidí v šatech, ne?
Odpovědět
@seny83 My byli pouze na Mallorce, nechtělo se mi chodit do německé a zařizovat to, no nejhorší byla klima a voda, zbytek mi byl celkem fuk, ale píšu to pro infromaci. Právě, u nás v hotelu byli jen Češi a možná Rusové a Poláci, už nevím a v těch krásných hotelích přímo na pláži byli jen Němci. Já náročná nejsem, ale když můžu mít za míň peněž víc luxusu, tak proč ne :-)
Odpovědět
ale ne před obřadem! :-) dopoledne je společné focení v civilu, pak je obřad a pak spol. focení v šatech.
Odpovědět
některé nevěsty nechtějí, aby je ženich viděl ve svatebním před obřadem, tak asi na to se ptala.
Odpovědět
Profilova fotka
@evaamy ja myslela jak jsi psala: - udělali jsme pár fotek na pokoji, pak se šlo fotit do zahrady .... mezi 14-15:00 hod.... jestli te nahodou nezahlidl nastavajici v te zahrade v satech:-) ja mela namysli hlavne to, aby me pred obradem nevidel.... jak jsi psala, ze oddavajici prisel pozdeji, tzn. ze uz jsi tam za hudby napochodovala a pritel te uvidel a v te chvili oddavajici porad nikde? a nebo si jeste cekala nekde za rohem, az konecne dorazi? ja si dnes konecne poridila saty, mam je i tady v albu, a pritel me porad premlouva at se mu v nich ukazu, tak jsem stejne zvedava, jak to vydrzi:-)))
Odpovědět
neviděl, ta zahrada byla veliká a alánek byl na opačné straně zahrady, kde jsme se fotili. jj, s tím oddávajícím to tak bylo:-( čekali jsme na něho společně, asi 5 minut
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?