Menu Forum

Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

12. led 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
reye
Registrovala se 3. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
reye
  • Neví, kdy bude svatba
 @lucil07 A kdy jste letěli?? Oni mají v té jejich kalkulaci na www zahrnutou i cenu letenky nebo bez?? Koukám na Tvé fotky - krása!!! emoticon
3. srp 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 450 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 450 příspěvků. Má 4 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Do 90 tisic se nejspis nevejdete, my mame nejlevnejsi le mauritia taky tesne pod 100 tisic. Je to i s letenkami, all inclusive ,a 7 dni. Ale musis k tomu pricist preklady a dalsi zarizovani no.

Tak nakonec jedeme na jih Spanelska, tam se da jezdit hodne na vylety emoticon
3. srp 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
reye
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
reye
  • Neví, kdy bude svatba
 @kalkulka no když si to tam spočítám, vyskočí mi 87tis.. překlady ok, to nemůže být víc než 3tis. ne?? a jaké jsou další zařizování? asi mám bláhové představy emoticon taky ste to měli přes blue marlin?
3. srp 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @reye Tak já myslela celkově náklady na svatbu, šaty k tomu a tak dál. Ty překlady nevím kolik stojí, my máme svatbu zatím jen v plánu a zamluvený termín. Mně nabídli cenu myslím 96000 s tím, že se to ještě příští rok o něco zvedne. Máme u nich tu nejjlevnější variantu, záleží asi na termínu, my máme prosinec. Myslím, že budeme spokojeni i v nejlevnějším hotelu, nároční nejsme. A lidi to tady i tak chválili.
3. srp 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @reye Když jim napíšeš, oni zavolají a sami Ti něco nabídnou, spočítali mi to do druhého dne.
3. srp 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinkat
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků. Nýdek, Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
janinkat
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků. Nýdek, Region Frýdek-Místek.
 Ahoj holky, nejedná se o svatbu, ale zřejmě pojedeme na Mauritius na svatební cestu, chtěla jsem se zeptat, kolik tak můžeme počítat s útratou tam. Budeme mít all inclusive, ale kolik tak počítat bokem na výlety apod. Děkuji za rady.
4. srp 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
edie13
Registrovala se 9. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Strakonice.
fotoportrét
fotoportrét
edie13
Registrovala se 9. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Strakonice.
 @reye My jsme byli od BM v Le Canonnier a mám dojem, že nejlevněji to vycházelo v červnu a září. Za 10 nocí s all inclusive jsme platili 102 000,-
4. srp 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
Registrovala se 29. července 2010 na beremese.cz. Přidala 2213 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
  • Svatba byla 3. května 2011
    Le Victoria-Mauricius, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
Registrovala se 29. července 2010 na beremese.cz. Přidala 2213 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
 @reye Byli jsme začátkem května nakonec ale v Le victorii s All inclusive a na 9 nocí.
4. srp 2011 ve 14:25  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kata13
Registrovala se 14. července 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 855 příspěvků. Má 40 přátel. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
kata13
Registrovala se 14. července 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 855 příspěvků. Má 40 přátel. Region Bratislava.
 @janinkat zalezi od toho ci chodite na vylety a na ake by ste isli. my sme minuli navyse cca 150eur, to boli dva vylety. skus pozriet stranku mauritiusattractions.com, tam boli rozne vylety a ceny, aspon si spravis trosku prehlad, co kolko stoji a co by vas zaujimalo.
5. srp 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @janinkat Ahoj, kdybych tam jela jen na svatební cestu, tak bych nejela s BM. Jsem momentálně v Německu a týden na Mauritiu tu seženeš už od 1200 eur all inclusive a Němci mají vždycky lepší hotely. Takže bych se podívala na cestovky v Německu s tím, že odlet by byl z Německa. Já jedu s BM kvůlu tomu, aby mi pomohli s dokumenty, v tom by mi něm. cestovka nepomohla.
7. srp 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rawenna
6
Registrovala se 27. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 256 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. června 2011
    Mauritius, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
rawenna
6
Registrovala se 27. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 256 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. června 2011
    Mauritius, Česká republika
 Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, která teď letíte na Mauricius? Byla byste tak hodná a něco mi koupila na letišti v Dubaji? Prosím do zpráv emoticon Díky
7. srp 2011 ve 13:09  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenule26
3
Registrovala se 21. června 2010 na beremese.cz. Přidala 388 příspěvků. Má 8 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lenule26
3
Registrovala se 21. června 2010 na beremese.cz. Přidala 388 příspěvků. Má 8 přátel.
 Ahoj holky,
Mauricius2011 už je asi vdaná paní, že? TAk snad jim vyšlo počasí a jejich den D si pořádně užili emoticon
7. srp 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evaamy
2
Registrovala se 27. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
evaamy
2
Registrovala se 27. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 @kalkulka přesně tak, s BM jenom kvůli úřadům a dokumentům, na nic jiného je nepotřebuješ. my plánujeme i další dovolený a rozhodně poletíme přes Němce jako všichni..
7. srp 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
seny83
18
Registrovala se 21. července 2011 na beremese.cz. Přidala 80 příspěvků. Má 67 přátel. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
seny83
18
Registrovala se 21. července 2011 na beremese.cz. Přidala 80 příspěvků. Má 67 přátel. Region Plzeň.
 Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli některá z vás co jste se vdávaly na Mauritiu, jste si nechávali po svadbě obě příjmení, a třeba i manželovo bez -ová, už jsem četla diskusi na téma dvou příjmení po svadbě, jenom nevím, jestli s tím nedělají na Mauritiu nebo pak po návratu v ČR/SR problémy, když to na Mauritiu napíšem jak chcememoticon
8. srp 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
seny83
18
fotoportrét
fotoportrét
seny83
18
 @lenule26 jj, už je vdaná paní a já už se strašně těším na info, doufám že jim vše vyšlo na jedničkuemoticon
8. srp 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
seny83
18
fotoportrét
fotoportrét
seny83
18
 @evaamy ahoj, promiň, možná už jsi to někde psala, ale chtěla bych se zeptat, v kolik hodin jste meli obřad a jestli se v pohodě stíhalo focení i ve více plavkách a v šatech před obřadem, myslím převlíkání atd a pak ještě připravit účes a makeup na obřad...jestli jste nemuseli moc chvátat... (oběd se asi v ten den neztíháemoticon v kolik hodin asi přišel Ellie a jestli zůstal až do večeře, myslím jestli vám dělal i pár foto u večeře... moc děkujuemoticon
8. srp 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kata13
fotoportrét
fotoportrét
kata13
 konecne mi prisiel sobasny list, zajtra si ho idem vyzdvihnut....a zacinaju vybavovacky, uz sa tesim emoticon
9. srp 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
lucil07 (38 r.)
8
 @kata13 Tak gratulace-já už mám i občanku a řidičák.
Jinak holky co jezdíte přes Němce fakt je to o tolik levnější?? A to pak na eltiště do Německa jedete ještě autem že?? Neprodraží se pak ta cesta a parkování na letišti??
9. srp 2011 ve 12:22  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kata13
fotoportrét
fotoportrét
kata13
 @lucil07 ty uz mas asi vsetky vybavovacky za sebou emoticon ja snad zajtra skocim rovno aj na obciansky...

inak tiez by ma zaujimali tí nemci, poslite mi niekto link na nejaku dobru cestovku nemecku, ak uz mate odskusane. dik emoticon
9. srp 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Tahle nabizi zajezdy jinych cestovek: http://www.reiseland-c-markt.de/ Urcite jsou mnohem lepsi, ale mam ji kousek a muzu zaplatit hotove na miste (bydlim tu). Jinak kdyz das do googlu "Urlaub", tak ti vyjede hromada nabidek. Tady nabizi dobre zajezdy i treba Lidl, Rewe atd. ale s temi jsem nejela, nerada to zajistuju jen pres internet. Autem bych asi nejela, to se fakt prodrazi a hodne, rikali to v praci, nejlepsi je jet vlakem a mestskou dopravou. Treba do Frankfurtu jede vlak az na letiste. Ja to ale vse zarizovala z Nemecka, nevim, jak to vyridit z Ceska. Mam pocit, ze Student agency nabizi zajezdy nemeckych cestovek a dopravu zlutym autobusem az na letiste, nevim ale kolik si za to uctuji. Kazdopadne vybaveni hotelu je x-lepsi nez pro Cechy a jidlo taky, tak se to vyplati. Minuly rok jsme jeli s ceskou cestovkou, jidlo v prubehu pobytu dochazelo, klima nefungovala, netekla temer zadna voda a vyhled stal a nic /a tak levny zajezd to nebyl/...
9. srp 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evaamy
2
fotoportrét
fotoportrét
evaamy
2
 @seny83 ahojky, popíšu stručně celý den emoticon
- v 7 hod snídaně v Horizonu.
- pak na pokoj se upravit a hlavně natřít krémem na opalování at nejsi na fotkách červená
- v 10h na recepci schůzka s Eliem(měli jsme ho na celodení focení, ale ted bych volila nějaké kratší, je to namáhavé a zkrátá vám to ten den), předali jsme mu voucher
- od 10 do 12 jsme dělali fotky v civilu, pak jsme se šli převléct do plavek a když mu řekneš, není problém se jít převléct do plavek ještě jednou. všechno se stíhá v pohodě..
- od 12 do 14 "rozchod":- 12:30-13:15 jsem byla u kadeřnice, líčila jsem se sama
- kolem 13:30 se přišel můj převlíct (mezitím byl narozdíl ode mě na obědě)
- Manie mi přinesla kytku
- ve 14h přišla svědkyně(SK) a pomohla mi do šatů, pak přišel Elie
- udělali jsme pár fotek na pokoji, pak se šlo fotit do zahrady
- zpět na pokoj, Manie zavolala na pevnou Eliemu a vyrazili jsme směr gazebo na obřad: -upozornění: Manie zatelefonovala, že už máme jít, ale když jsme přišli, oddávající tam ještě nebyl(!), a vím, že jsme nebyli jediní komu se to stalo, tak se s nima domluvte, at vám zavolá, až tam bude!! moc se bohužel nedá spoléhat na jejich organizaci.
- obřad bývá v 15hod, ne jindy!
- focení jsme měli zaplacené do 18hod, ale kvůli špatému počasí jsme končili v 17hod.
- na oběd jsem nešla, jenom jsem si dala na pokoji musli tyčinku
- po focení jsme šli pokecat za známýma a na večeři na pláži šli až kolem půl osmé, takže už bez Elieho. vyfotil nás tam právě ten jeden známej.
- slib byl jednoduchý, formality v Port Louis taky absolutně bez problémů
- jinak nečekejte od personálu nějaké "nadšení", že se berete, chovají se k vám jako ke komukoliv dalšímu..nic EXTRA...já čekala trochu osobnější a vřelejší přístup..

-
9. srp 2011 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
seny83
18
fotoportrét
fotoportrét
seny83
18
 @kalkulka ahoj, kde jste to byli s tou ceskou cestovkou? to je docela smutny, ze tolik veci bylo naprd, nejvic by me zrejme stvala klima a voda, neumim si ani predstavit kvalitni, drahy hotel s takovymi nedostatky. ja byla pres nemeckou v dominikanske rep. a cena byla supr a ten hotel v ceskych cestovkach ani nabizeny nebyl... tim padem tam ani zadni cesi ani slovaci nebyli, pouze nemcouri... ale kvalita vseho, cesty, ubytovani i stravy byla supr.
9. srp 2011 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
seny83
18
fotoportrét
fotoportrét
seny83
18
 @evaamy moc dekuju za presny popis celyho dne, to je od tebe moc pekny... myslim ze tys psala ze jsi s necim jeste nebyla spokojena, s tou koordinatorkou nebo s cim, cetla jsem to nekde driv a taky jsi to posilal do IP ostatnim holkam , mas jeste kopii, ze bys mi to poslala taky? at vim na co se mam jeste pripravit... emoticon mne by taky asi nastvalo, kdyz prijdu do altanku, zenich me uvidi prvne a vlastne oddavajici tam nebude... emoticon i kdyz zenich me stejne asi u foceni uvidi driv nez az u obradu, ze jo? emoticon
9. srp 2011 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evaamy
2
fotoportrét
fotoportrét
evaamy
2
 u focení tě uvidí v civilu, ne v šatechemoticon
10. srp 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @evaamy Asi myslí svatební foto, tak to ji asi uvidí v šatech, ne?
10. srp 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kalkulka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @seny83 My byli pouze na Mallorce, nechtělo se mi chodit do německé a zařizovat to, no nejhorší byla klima a voda, zbytek mi byl celkem fuk, ale píšu to pro infromaci. Právě, u nás v hotelu byli jen Češi a možná Rusové a Poláci, už nevím a v těch krásných hotelích přímo na pláži byli jen Němci. Já náročná nejsem, ale když můžu mít za míň peněž víc luxusu, tak proč ne emoticon
10. srp 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evaamy
2
fotoportrét
fotoportrét
evaamy
2
 ale ne před obřadem! emoticon dopoledne je společné focení v civilu, pak je obřad a pak spol. focení v šatech.
10. srp 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evaamy
2
fotoportrét
fotoportrét
evaamy
2
 některé nevěsty nechtějí, aby je ženich viděl ve svatebním před obřadem, tak asi na to se ptala.
10. srp 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
seny83
18
fotoportrét
fotoportrét
seny83
18
 @evaamy
ja myslela jak jsi psala:
- udělali jsme pár fotek na pokoji, pak se šlo fotit do zahrady .... mezi 14-15:00 hod.... jestli te nahodou nezahlidl nastavajici v te zahrade v satechemoticon ja mela namysli hlavne to, aby me pred obradem nevidel....
jak jsi psala, ze oddavajici prisel pozdeji, tzn. ze uz jsi tam za hudby napochodovala a pritel te uvidel a v te chvili oddavajici porad nikde? a nebo si jeste cekala nekde za rohem, az konecne dorazi?
ja si dnes konecne poridila saty, mam je i tady v albu, a pritel me porad premlouva at se mu v nich ukazu, tak jsem stejne zvedava, jak to vydrziemoticon))
10. srp 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evaamy
2
fotoportrét
fotoportrét
evaamy
2
 neviděl, ta zahrada byla veliká a alánek byl na opačné straně zahrady, kde jsme se fotili.
jj, s tím oddávajícím to tak byloemoticon čekali jsme na něho společně, asi 5 minut
10. srp 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš