Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
beremka@ ahoj, fotil nás od 14:45 do 18:00, ako som už napísala, tak zaujíma ho hlavne svetlo, podľa toho vyberá miesto aj to ako vás postaví. Čo sa týka retuše tak tým sa moc nezaoberá. Ale inak je celkom šikovný aj milý pôvodne sme mali svadbu 4.5. ale museli sme ju presunúť kvôli dažďu na 5.5. a bol ochotný znovu prísť:) aj keď býva na druhej strane ostrova. Hovorí trochu po anglicky ale preferuje francúzštinu. Je trochu nezodpovedný lebo vždy keď sme mu písali tak odpovedal tak za mesiac:) tak som bola v strese či vôbec príde na svadbu ale nakoniec som bola spokojná.
Odpovědět
@titzka No tak francouzsky z nás ani jeden nemluvíme, ale tak snad to nějak pujde. Už mi odpověděl, poslal mi nabídku, kde mě zaulal balíček na 3 hodiny focení nebo pak na půl den. Tak se s přítelem rozhodujeme. No jeho fotky se mi líbí moc, jak vaše, tak ty, co mi poslal v odkazech. podle toho upravuje barvu fotek a jak jsi psala, tak takové ty lodičky a lidi odmaže občas...tak já nevím, který ten balíček (cena je dost rozdílná). Děkuji Ti za info:)
Odpovědět
@mauricius2011 AHoj já jsem měla žabky k bazénu a na pláž a na večeře boty na podpatku. Na výlet jsem jela v takových trekových sandálech-jestli víš co myslím. Botasky jsme tam měla taky. Botů jsem ale měla dost:) unosila jsme je, jen ty botasky ne.
Odpovědět
do restaurace sandále na podpatku, během dne žabky a boty do vody, na výlety sandále-nazouváky bez podpatku. unosila jsem dvoje letní šaty a šátek přes ramena na večer.
Odpovědět
@titzka Ahoj, chci se zeptat, jak jste to měli u toho fotografa se zálohou. Poslal mi nabídku a v ní bylo, že záloha je 10%, ale nenapsal kam ji případně poslat. Jak jste to prosím řešili? Jinak s tou francouzštinou jsi mě trochu znejistila, jestli nevybrat někoho, kdo mluví víc anglicky :-S
Odpovědět
@lucil07 , @evaamy Dakujem velmi pekne za rady ;-) A je moznost sa ist aj potapat? viem ze snorchlovanie je tam pisane, ale mna skor zaujima potapanie...dakujem 8-)
Odpovědět
@mauricius2011 No potápěčské školky tam byly ale abych rpavdu řekla, tak mi podmořksý život nepřišel na potápění nic moc-možná njaké vraky ale jinak korály a rybky nic moc.
Odpovědět
@lucil07 Dakujem, a ake boli ceny, nevies nahodou? ;-)
Odpovědět
@titzka Ahoj myslíš toho Daniela Villierse, že byl nezodpovědný a trvalo mu dlouho odepsat na mail? Protože já na jeho odpověď už čekám asi 14dní. Takže je to normální? :-D A byl na tom opravdu tak špatně s AJ?
Odpovědět
Ahoj holky :-) ja len ci sa najde niekto kto ide na Mauricius zaciatkom augusta=srpen???
Odpovědět
Profilova fotka
@mauricius2011 jee tebe sa to uz pomaly blizi ;-)
Odpovědět
@kata13 jj blizi, uz sa moc tesime ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@mauricius2011 Téda vy se máte 8-) ty přípravy a vše tak rychle uteklo a o víkendu už máme 2 měsíce výročí:)
Odpovědět
@mauricius2011 Ahojky, tak už jsi se taky dočkala ;-) Kdy přesně letíte?
Odpovědět
@lucil07 Ahoj Luci, tak jak si užíváš "novomanželství" ?
Odpovědět
@mauricius2011 Tak koukám, že svatba je 3.8. Ptala jsem se jen proto, že začátkem srpna letíme přes Dubaj, tak jestli se nepotkáme-ale nepotkáme. :-|
Odpovědět
ahoj, dnes jsem byla nechat přeložit oddací list. nejdřív se mě ptala, jestli z angličtiny nebo franc.. říkala, že to bude do 3 prac. dní, odhadem to bude na 3 strany(oni to počítaj nějak podle počtu písmen ne klasických stránek), ptala se, jestli chci to přeložený přivázat k tomu originálu nebo kekopii, a ta kopie jestli má být ověřená nebo ne. jak já to mám vědět????????? no tak jsem jí řekla, že přišít k (radši) ověřené kopii. vyjde nás to na 2000,- - vydřiduši ]-( NEVÍTE NĚKDO JAK TO TEDA PŘESNĚ MÁ BÝT???? opravdu nerada bych se na matrice dozvěděla, že to máme špatně a nechat to znovu překládat..
Odpovědět
Profilova fotka
@evaamy sudne prelozit overenu kopiu staci, mne prekladatelka original nechcela ani zobrat. takze by ste to mali mat ok ;-) nic sa neboj... tiez by som uz najradsej mala vsetky papiere naporiadku, uz ma nebavi cakat ]-( niekedy neviem ani akym priezviskom sa mam predstavit :-D
Odpovědět
já taky kolikrát váhám jak se představit:-)) ale pořád říkám své jméno za svobodna a o mojem protějšku mluvím jako o "příteli". no jo, zvyk je železná košile:-)) akorát nemám ráda, když mě někdo oslovuje "slečno" :-D
Odpovědět
znáte nějaké forum, něco jako je beremese, akorát by to bylo o domácnosti??
Odpovědět
@evaamy Vždycky se překládá notářsky ověřená kopie, já už nechávala přeložit minimálně 10 dokumentů. Ja budu všechno překládat ještě do němčiny kvůli práci, tak se těším, to bude papírování :)
Odpovědět
@lucil07 , @lenule26 No veru tak to uz pomalicky mame tu, dufam, ze na niekoho zo Slovenska/Ceska tam nakoniec natrafime 8-)
Odpovědět
@lenule26 JJ užíváme, jen jsme měli zdravotní problémy se synkem a bylo to krušné tak snad bude ted líp. @evaamy To jste měli dražší-za ten oddací list jsme nakonec dali jen 500,-- Ověřenou kopii si pak udělala sama paní na matrice. Ted vyřizuju doklady-nové příjmení jsem nesměla používat a najednou si na něj nemůžu zvyknout-je to divné že dva měsíce po svatbě jsem ještě musela používat to staré.
Odpovědět
Profilova fotka
@evaamy skus modrastrecha.cz
Odpovědět
@mauricius2011 My na Maur. letíme až 27.8.2011, takže u nás bohužel, ale tohle je asi takový obecně méně oblíbený měsíc ke svatbě tam...ale mělo by tam být nejméně deštivých dnů:) No my už se teda taky hooodně těšíme!
Odpovědět
jo a já tedďkomunikuju s Danielem Villiersem, na poptávkku mi zareagoval pěknou angličtinou do 2 dnů, teď čekám na potvrzení naší objednávky. Teprve od včerejška, tak snad se zase ozve brzy. A ano, 10% si žádá předem,ale ty fotky fakt vypadají dobře!:D
Odpovědět
@evaamy my sme dávali prekladať tú overenú kópiu sobášneho, originál s kolkom alebo čo to je sme si nechali. inak ten preklad máš nejaký moc drahý. nás to vyšlo na 19,90€
Odpovědět
@beremka hmmm, skoda...ale stale dufam, ze tam niekoho stretneme, vsak nie vsetcia musia byt tu na fore :-D a neviem preco je tento mesiac najmenej oblubeny, vsak je tam min. zrazok a nie je tam az taka zima, my sme si ho prave preto vybrali ;-)
Odpovědět
"Malá žádný problém neměla, spíš zácpu. Ona pořád jedla špagety a pizzu a dortíky." "...já mám chronický zánět střev, takže jsem docela na jídlo citlivá..." Pardon, ale je až šílený, jak spolu tyhle dvě věty souvisejí. Bude asi hodně velké překvapení, až to po vás vaše dcerka "nečekaně a z neznámých důvodů" podědí, že...? :-S Je mi fakt blivno, když čtu, jak lidi krmí nebo nechají krmit své děti. Naproti tomu třeba makrobiotičky a jinak alternativně smýšlející matky, které mají zpravidla výživu opravdu zmáknutou a propacovanou, tak aby dítěti opravdu prospívala a nezakládala mu na pozdější zdravotní problémy, jsou neustále napadány. Ale cpát dítě ve dvou letech dorty nebo ho brát do mekáče a k narozkám mu uplácat marcipánový dort, jak často vídám ve fotogaleriích, to je samozřejmě normální... :-D
Odpovědět
@eyre Jé kdy máš svatbu na MAuriciu-ani jsme nezaznamenala novou nevěstu:) Holky to je příjemné chystání. Já ted řeším prodej svatebních šatů-prodala jsem je asi nějaké pdovodnici tak uvidím co bude-nejspíš mi vrátí balíček a já budu dávat inzeráty znova a přijdu snad jen o poštovné.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?