Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
simass: fakt? ty teda lákáš. Jéé, já se tak těším. Takže myslíš, že si máme výlety zajistit až tam? lucil: aha, já myslela, že už tam jdeš tento víkend. Jsem zvědavá. Holky, je u vás taky taková zima? tady je 6st :-p
Odpovědět
no tak to som rada, že je tam aj našou rečou hovoriaca delegátka :-D lebo zo svadby v raji tam nemajú nikoho takého 8-) barca aj tu je zima brr
Odpovědět
S tou delegátkou je to super. Taky jsem ráda. Už sis něco nakoupila? Kromě šatů :-D Já třeba nemám ještě vůbec nic :-(
Odpovědět
no kúpila som si šlapky čo si obujem (mám v albume a využijem ich aj po svadbe), ale to je zatiaľ asi tak všetko. čakám už na zmluvu nech konečne aspoň niečo zaplatím a mám istotu že pojdeme :-D
Odpovědět
máš to jako já. Taky chci počkat až tam pojedeme a rovnou zaplatíme letenky. Pak si budu už jistá a můžu začít pomalinku nakupovat. Teď jsem navíc hrozně unavená - asi počasí. Nebaví mě ani hledat šaty... no nic :-( To ale přejde :-D Jdu se podívat co máš za botky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, taky ještě nic nemám, ale v týdnu mi přijde podvazek :-) A po zaplacení letenek už budu objednávat i prstýnky, šaty a oznámení (ty chceme dát na Vánoce)...
Odpovědět
raw: oznámení máme pořešený :-D , ale ostatní vůbec. Pak se holt do toho pustím. je fajn, že sedneš k netu a všechno si objednáš domů. Stačí, že budu lítat po šatech :-| Jinak boty, kytka do vlasů a tyhle "drobnosti" nechám naposledy. Jelikož mám čas, tak je pohoda. Čekáte už jen na smlouvu, jo? To my máme rozervovaný zatím jen hotel. Letenky prý může rezervovat min rok předem, takže koncem září nám to zajistí. Budete mu rovnou dávat za letenky?
Odpovědět
Taky čekáme na smlouvu. radši bych ji už měla podepsanou a měla to jisté. Jsme zvědavá an sobotu jestli něco vyberem a bude něco k prodeji co se mi bude líbit.
Odpovědět
taky čekám na smlouvu jako na smilování :-S
Odpovědět
Já se napřed bála že ta smlouva přijde druhý den a že to bude na rychlé rozhodování ale už je to přes 2 týdny. budu taková jistější až to bude podepsané.
Odpovědět
Profilova fotka
Jop, dnes jsem mu psala, co všechno chceme a ať pošle smlouvu. Podklady se zasílají také hned? Už aby to bylo, že? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, docela si dává na čas s tou smlouvou, co? my to chceme zařídit na místě hned. V Praze jsme do hodinky, takže si tam raději zajedu a chci slyšet všechno :-D Holky, svým způsobem máte pořád čas. On určitě vše zajistil a ta smlouva je podepsaná hned. Pořád letíte až za půl roku ;-) Nebojte, máte to už jistý. Já ale chápu, že chcete mít 100% jistotu, mít doma papíry atd... a vědět, že to je jistota a můžete vše připravovat. Chápu, proto tam pojedu osobně radši :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Jo a asi budu v pr....se slibem. Já snad nic nevymslím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš, až nějaký vymyslíš, tak dej vědět :-) Taky se mi nic nelíbí...
Odpovědět
No tak to si asi počkáš :-D Fakt nevím co. Budu se muset prohrabat internetem. ty taky nevíš?
Odpovědět
tak to my slub ani neriešime. zopakujeme a hotovo. 8-)
Odpovědět
Taky slib moc neřešíme, vše zopakujeme a odkýveme 8-)
Odpovědět
no taky si říkám...pak mě ale hlodá myšlenka, že přece jen to říct v našem jazyce je trošku romntičtější :-) Uvidím, jak na om budu před svatbou :-D Třeba něco do té doby vymyslím. Na prstýnky si necháte něco vyrýt?
Odpovědět
Já bych ráda taky ten slib v českém jazyce-bude t o víc opravdové. AJ moc neumím a akorát bych se soustředila jak t oříct a nepřemýšlela nad tím co vlastně říkám. Nechala bych tam vyrýt datum a jméno-uvidíme. Jo Lenula i irča už jsou vdané paní a jen si užívají líbánek.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nebojte a neplašte, pan Walter je 100% spolehlivý a smlouvu pošle :-) on dost cestuje, tak je možná zrovna někde ve světě ;-)
Odpovědět
SImčo prosím tě já jsem někde četla, že výlety dělají jen ve všední dny. nevíš jestli je to tak?? že prý o víkendech jezdí na výlety hodně místní a je všude plno. Já se nebojím že p Walter není spolehlivý, ale že až to podepíšem bude to definitivní a budu klidnější. Takhle může přijít můj nastávající z práce se špatnou náladou a řekne že nikam nejedem a bude to 8-)
Odpovědět
lucil: taky jsem myslela na lenulku, jak si užívá v ráji. Jak říkáš, přemýšlela bych, co říká a jak to zopakovat než co vůbec říkám - význam. Já myslím, že přítel se už na to taky těší, tak bych se nebála :-D simass: podle mě toho má moc, protože mě psal. Jinak máš recht...je zbytečné se obávat. Co nám ještě povíš, co bysme měly vědět? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, o tom nic nevím, ale my jsme tuším byli na jednom výletě i v neděli, takže ok :-) barcaa, ptej se, co tě zajímá........já jsme loni tady lovila informace pořád :-D
Odpovědět
Jéé, teď mě nic ani nenapadá. Spíš o tom hotelu. Je tak úžasný jako na fotkách? Chodí za tebou číšníci i na pláž nebo musíš chodit pro pití do hotelu?
Odpovědět
Ten týden tam uteče jako voda, co?
Odpovědět
Profilova fotka
barcaa, dobrej dotaz :-D :-D :-D hotel je úúúúúúžasnýýýýýý :-) :-) :-) , každý večer jsme chodili na večeři do jiné restaurace, jedna je krásnější než druhá, u nás vedla italská :-D..... a já si to fakt užívala, táhla jsem sebou troje boty na podpatku, asi patery šatičky a na večeře jsem chtěla být kočanda novomanželka, takže kramflíčky, šatičky a líčení, bavilo mě to :-) spa centrum je mana nebeská, hotelová zahrada nádherná a obrovská, rádi jsme chodili přes golfové hřiště, všude miliony kytek, krása!!!!! a k těm šíšníkům - ano, je to tak, ležíš na lehátku a co si objednáš, to ti donesou. pro koktejlky jsme si chodili na plážový bar, ale po pláži neustále jezdil na golfovém vozíku pán s občerstvením, takže salátek, bagetka nebo vínečko až na lehátko :-D my se s ním pak skamarádili, jmenoval se Nicolas a rozmazloval nás velice :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D a vše je zadarmo, viď? Spa se platí? masáže jo, ale to ostatní mě zajímá. No já jsem zvyklá nazout žabky, takže si budu muset asi přibalit trošku jiné boty :-D Zkoušeli jste golf? Pokoje taky super? Ještě lepší otázky, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, mali ste niektora svadbu v aprili alebo maji, ake tam je vtedy pocasie? Mal by to byt koniec leta, tak ci tam uz nie je chladnejsie Dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
barcaa jo jo :-D :-D :-D vezmi si aspoň jedny botky na podpatku na večeře, večer se tam všichni nosili pomalu ve plesových šatech ;-) na snídani jsem chodila normálně v tílku a sukni nebo šortkách, ale večer jsem se ohákla slavnostněji :-) golf jsme nezkoušeli, tenhle sport nás neláká...ale hřiště je pěkné, i když údajně je poměrně malé, já to nepoznám, golf nehraju =-) ale procházky přes něj byly fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kata13: My letíme na začátku června a počasí bude super - nebude moc pršet a teploty kolem 30°, což je cool :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?