Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@rawenna Právě to na fotkách vůbec není vidět ta spodnička...já mám jednokruhovou:)
Odpovědět
@rawenna a kde ste chodili nakupovat?
Odpovědět
Profilova fotka
@mauricius2011 My jsme nakupovali v supermarketech, mají to tam za pakatel - jak se říká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rawennaTy fotky jsou fakt super! A nevíš prosím náhodou jméno toho fotografa? A jaká je u hotelu Le Mauricia pláž? Píšeš, že jste boty do vody nepotřebovali, takže je tam jemný píseček? Holky tu psaly, že někde je dost úlomků z korálů a že je to pak nepříjemné v tom chodit.
Odpovědět
@rawenna Díky moc za info, tak to jsi nás potěšila :-) Chystáme se taky do Le Mauritia, myslím, že jsme podobné povahy, podle toho, co píšeš, tak se nám tam bude líbit, předpokládám. Hlavně nás potěšilo to oblečení na večeře, strojení nesnášíme:) Původně jsme přemýšleli, že hotel možná změníme, podle toho, co tu psali ostatní, ale zůstaneme nakonec v něm (na fotkách se nám mimochodem od začátku líbil).
Odpovědět
@martinela Mně už tady někdo psal, že u Le Mauritia nepotřebuješ vůbec boty do vody, že je to výhoda. Ta pláž je prý malá a nemáš výhled na oceán, ale pokud chceš výhled, můžeš jít kousek na veřejnou.
Odpovědět
@terulilinka my sme boli v Shandrani, tak ak chceš niečo vedieť, kľudne sa pýtaj
Odpovědět
@rawenna gratulujem a prajem všetko dobré
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas děkuju :-) Chci vědět všechno - jaký to tam je, co to all inclusive, pláže, prostě všechno :-D
Odpovědět
@terulilinka na toto by bolo dobre prečítať si diskusiu, všetko sme to tu už riešili. aj dave písal dlhú recenziu. v all inclusive bolo všetko, pláže boli tri, nám sa najviac lúbila divoká. skús si to pozrieť a keď tak konkrétnejšie otázky. 8-)
Odpovědět
@vladenas Ahoj, já bych měla ještě jeden dotaz k Shandrani:) Měla jsi obrázek svatebního účesu, jaký sis přála nebo ti ho vymyslela kadeřnice? To samé mě zajímá u líčení, já se totiž normálně nemaluju, takže ani nemám představu, co by mi slušelo, takže bych ráda, aby tam ten personál byl kreativní:)
Odpovědět
@genevieve mala som obrázky aj účesu aj líčenia, ale samozrejme si to urobila po svojom. ale aj tak to vyzeralo fajn, takže sme nič neprerábali. v Shandrani mi účes a líčenie urobila kompletne už aj na skúške, takže som presne vedela ako to bude vyzerať. Na skúške by si si to s ňou mala všetko upresniť.
Odpovědět
Článek se načítá
@vladenas díky, tak si teda radši nějaké obrázky připravím, zas takovou slovní zásobu v oblasti vlasů a líčení nemám :-D
Odpovědět
@rawenna dakujem, a tie obchody su daleko od hotela, ako ste tam chodili, prenajali ste si auto? co vsetko sa tam da nakupit lacnejsie? ;-)
Odpovědět
Vidíte holky a mně to zas přišlo na MAuriciu hrozně drahé-jediné co tam měli levné byla parea:) Ym jsme si pro sebe přivezli jen ten čaj:) Jin ak já jsem kadeřnici řekla at mi udělá něco co vydrží to počasí a tak jsem měla poprvé v životě kudrlinky:) @rawenna A jaké bylo v tom červnu počasí?? My byli rádi že v tom vkětnu nebyla extra vedra ale v červnu je ejště chladněji-tak jak bylo??
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka Tak to by bylo bezva! A kdy letíte vy?
Odpovědět
@genevieve preto som si to aj ja nachystala. ale ak sa ti niečo nelúbi treba jej povedať, hneď to urobila podla mňa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsme natěšení v pátek odlítáme...nemůžu se dočkat! Hlavně ať vyjde počasí :-)
Odpovědět
@pavla_h Jé závídím pořádně si to užijte.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kdybyste některá chtěla voucher na obřad na Mauriciu nebo Seychelách, prodám za 1/2 ceny. Já ho vyhrála a svatbu budeme mít v ČR :))
Odpovědět
Profilova fotka
@pavla_h drzim palce a poriadne si to uzite
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 nam sa to tiez zdalo vsetko prilis drahe, kupili sme si jedine tu plachetnicu z dreva, tu sme vyjednali na 10eur. ale aj co nas zobral taxikar do arsenalu, kde mali byt znackove a lacne veci, tak sa nam nezdali vobec znackove, aj ked na nich bola napisana znacka a prilis drahe. Paul smith, hugo boss, DG, ...atd no ta kvalita mi pripominala tu nasu vietnamsku ;-) no neskor sme sa dozvedeli, ze tam treba riadne hladat, lebo medzi nimi je popchatych par originalov :-D
Odpovědět
@kata13 No manžel si zkoušel ta trička a říkal že než dát v přepočtu např 800 za pochybnou kvalitu radši si to koupí tady:) Ale my oblečení ani nesháněli-dokonce jsme tam v obchodě viděla trička které mají naši kluci tady od vietnamců-svět je malý:):)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 :-D
Odpovědět
@martinela My letíme za dlouho, prosinec 2012, ale z dlouhé chvíle pročítám diskuzi a zjišťuju informace už teď, ať vím, zda to máme nebo nemáme podniknout takto:-) A kdy letíte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@martinela Pokud pojedete do Le Mauricia, tak Vám tohoto fotografa budou určo taky nabízet - nedá se přehlédnout, ale jméno už nevím :-( Boty do vody jsme opravdu nepotřebovali, protože každé ráno tam ty náplavy z moře shrabávali. Zbytečky se daly přežít, nic hrozného :-) Pláž není sice veliká, ale jak už jsem psala, tak v období květen / červen (mimo hlavní sezonu) stačí úplně bohatě pro všechny a nejsou ani obsazena všechna lehátka. @mauricius2011 obchody jsou ve městě Grand Bay - 10 minut procházkou do města a jste tam :-) @lucil07 Počasí bylo super! Měli jsme celý týden slunečno a přes 30 stupňů - jen večer jsem si brala na bar svetřík, ale já jsem zmrzlina. Manžel tam seděl normálka v kraťasích :-) Jedinou nevýhodou v této době je, že sluníčko zapadá kolem 17:30, ale nám to zase tak nevadilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se tady holky mějte pěkně...zítra ráno sedáme na pendolíno směr Praha a odpoledne odlítáme :-) Až přijedu pisnu... ale už jako paní Javorská :-)
Odpovědět
@pavla_h stastnu cestu a poriadne si to uzite 8-)
Odpovědět
@pavla_h Tak si to pořádně užijte, jé vy se máte:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?