Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@nicol8 ahoj, co jsem slyšela Shandrani hojně navštěvují rodiny s dětmi tak to pro vás bude to pravé, v Les Pav by se dítě nudilo. ale nevím, jestli víš, že nad Shandrani létají letadla? my byli na ostrově Iles des deux Cocos což je hned vedle a létaly docela nízko, ale žádný extrémní hluk to nebyl, to zas ne. na druhou stranu je tam snad ta nejkrásnější krajina a laguna z celého Mauricia. v Les Pav se mi líbilo, krásný hotel všechno super, až na tu organizaci svatby.
Odpovědět
@evaamy No organizace svatby vázla i v našem hotelu ale co už....
Odpovědět
@lucil07 já jsem své postřehy napsala opravdu slušnou formou panu W do mailu, ale vůbec to nechtěl přijmout a prej jsme mu měli zavolat. ehm, nesliboval snad, že se o nic nemusíme starat? a já si s sebou mobil na obřad neberu.. nechápeme jeho přístup. hodně nás zklamal. já chápu, že se něco nepodaří, ale mě by stačila slušná a upřímná omluva a té jsem se od něj nedočkala, jenom osočování! a nebyla jsem jediná, která nebyla s jednáním pana W spokojená.
Odpovědět
@lucil07 Máme jedno dítě a hoodně velké hypotéky, tak vím o čem mluvíš. Je třeba doufat, že to není naposled. Třeba až děti vylétnou z hnízda jak se říká :-D .... Já se zamlada nacestovala hodně, nejraději vzpomínám na rok mého žití v Mexiku. Možná bych ráda svatbu i tam, ale pro přítele to bude první exotika tak jsem chtěla ať je to někde, kde to pro nás bude oba nové :-D
Odpovědět
@kata13 a kde? neberu jako recenzi to, že se tam někomu líbilo/ nelíbilo :-) zajímají mě konkrétní věci. nemyslím to nijak zle. ;-)
Odpovědět
@evaamy A smím se zeptat co konkrétního se nepodařilo? Ať vím na co se případně připravit :-D
Odpovědět
máš to v IP
Odpovědět
@evaamy můžu taky poprosit do IP:)
Odpovědět
@evaamy O letadlech víme a vůbec nám nevadí. Naopak pro malou to bude zpestření :-D
Odpovědět
jj, bylo to zajímavé pozorovat, taky jsem na to hleděla jako puk:-)
Odpovědět
@evaamy Taky jsem poslala do IP, teď koukám na tu fotku vaší koordinátorky. Sranda už kdysi jak jsem na ně koukala jsem si říkala, že z těch všech je mi jediná nesympatická :-D a že tu bych fakt nechtěla. Ještě, že jste tam měli ty své svědky.
Odpovědět
@evaamy Jinak mi psali panu W i z mauricia když se vyskytl problém a vyřešil ho hned. Já musím říct že s náma jednal vždy skvěle.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@evaamy fuha, tak to bolo este niekde v polovici maja, som opisovala cely pobyt a vylety, no skusim to tu pohladat
Odpovědět
Profilova fotka
@evaamy strana 157 ja tiez nemozem povedat na p. w nic zle, tiez mi po svadbe pisal ci sme boli spokojni, a napisala som mu, ze jedine negativa boli vstup do mora (ale to sme vedeli) a druhe, ze sme museli opustit izbu v posledny den uz na obed (co mne bolo jedno, ale na prianie manzela som mu to musela napisat), za to sa ospravedlnil a vysvetlil mi preco to tak robia a z akeho dovodu nam neponukol priplatok. a na zvysok som mu napisala, ze bolo dokonale a kazdopadne ich odporucame dalej. ale urcite ak ma niekto zlu skusenost s niecim tak nech to sem napise, alby sa buduce nevesticky mohli vyvarovat
Odpovědět
nám se po svatbě ani před ní právě vůbec neozval...nechápu proč.
Odpovědět
@evaamy Ale zas jak jste dostali Prestige Junior Suite, tak to vám dali Upgrade, ve vyšší cenové kategorii než jste měli zaplaceno :-D Na to bych si třeba nestěžovala. Ostatní věci by mě asi taky mrzely. Ale fakt to může dost ovlivnit ta koordinátorka :-( Bohužel. Zas je to fajn, že je to spojené i s dovolenou. Znám horší případ, kdy tady stála svatba 150tisíc, člověk to zaplatí za jeden den a spoustu věcí špatně. Jídlo na oběd nic moc, spálené krůty na večeři, otřesný dort atd...
Odpovědět
jj, pozitivum ten pokoj. nechápu ale, proč nám tedy říkal, že deluxe room je nejlepší. to z nás dělá blbce? a my byli postaveni před hotovou věc, nikdo se nás na nic neptal, nijak to " nepodali". kdyby řekli: tady máte dárek od hotelu/ck- náš nejlepší pokoj., tak to vyzní uplně jinak. jde mi o ten přístup.
Odpovědět
důležitější než luxusní pokoj je pro mě hladký průběh obřadu.
Odpovědět
Profilova fotka
je to skoda s tymi koordinatorkami, ze to takto pokaslali. my sme mali vo victorii koordinatorku Devinu a ta bola strasne zlata. je pravda, ze som myslela, ze vyber miesta obradu znamena realne nam ich ukazat a nie len fotky, ale zase na druhej strane, my sme sa na seba len pozreli a bol nam jasne, ze to musi byt priamo na plazi a nikde inde 8-)
Odpovědět
ještě jednu věc bych tu ráda napsala: pokud se nepodělíte i s negativními zkušenostmi tady na foru s ostatními nevěstami, tak ty můžou být pak na určité věci nepřipravené a zklamané a pokud ani nenapíšete do CK tak oni pak o ničem neví, tím pádem neudělají nápravu a když se jim někdo pak ozve, tak se tomu pak diví a říkají vám, že jste" jediná kdo si stěžuje".
Odpovědět
Profilova fotka
urcite ano, ale tiez je dobre si citat aj celu diskusiu, teda mne osobne pomohlo si precitat aj staru aj tuto novu diskusiu par krat, bolo tam vela dobrych rad od byvalych neviest, aj ked to zabralo dost casu, ale viac menej som bola na vsetko pripravena a neprekvapilo ma asi nic. takze jednoznacne odporucam najst si chvilku casu a prebehnut si obe diskusie a co sa tyka napr aj vyberu toho miesta myslim, ze keby sme velmi chceli tak nasa koordinatorka by nemala problem nam ich aj realne ukazat.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jen, když se tu tak bavíte... Na úřadech v Port Luis jsme potkali jiný český pár z hotelu Le Canonnier (kam jsme se byli později také podívat) a Ti byli z celkové přípravy svatby a z koordinátora hodně zklamaní... Vše jim jen přepočítával na peníze a doplatky a vůbec se jim to nelíbilo. My jsme byli v Le Mauritia s Guilaine nadmíru spokojeni!
Odpovědět
@evaamy Díky za info. Doufám, že teď po té inspekci pana W. se to zlepší a koordinátorky budou fungovat jak mají!
Odpovědět
@rawenna No a já myslela že jen my měli problémy s koordinátorkou. Na mě to působí tak že se ty svatyb tam rozmohly a už si tak neváží těch klientů a nesnaží se jak by měli. Ale hoděn záleží na koordinátorce.
Odpovědět
jo holky, teď mě tak napadlo, jestli jste si některá nechala vylisovat tu svatební kytici...zajímalo by mne jak to vypadá :-)
Odpovědět
ahojky, tak já to v plánu ani neměla, tak jak začala ovadat, tak jsem ji vyhodila, ale jedna nevěsta mi říkala, že kytice bohužel usušit nejde, protože je tam vlhký vzduch a kytka zhnije..
Odpovědět
Profilova fotka
@genevieve nahovarali ma na to, ale nie nemam, tiez by ma celkom zaujimalo ako to vyzera :-) tak pozeram, ze sme fakt mali stastie na koordinatorku, nas do niektorych veci este nahovarala, co nam bolo jedno, tak stale rozpravala, ze to je nas den D a musi to byt super :-D milion krat nam volala na izbu, ci pred svadbou alebo po svadbe. ale dufam, ze pan W to tam da do poriadku teraz
Odpovědět
Já jsem si kytku vzala domů jenže manžel si na ní ustlal v Dubaji na letišti tak je z ní divná placka. Zatím je na balkoně ale nevypadá nic moc:):)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 to fakt si ju brala domov? inak vydrzala mi krasna cely tyzden az do nasho odchodu aj ten kvet co sme mali na stole a to som to nemala ani vo vode. si si ju mohla nechat ususit. ja som aj rozmyslala nad tym, ale ako sa poznam pri prvom upratovani by som ju vyhodila :-D :-D
Odpovědět
Ahojte holky, no já se sice vdávám za necelé 3 měsíce, ale jaksi mi to ani nedochází...skoro všechno máme snad zařízené, jen můj milý ne a ne vybrat prsteny. Natož tak, aby si nechal změřit aspoň velikost prstenu. Tak nevím, snad něco seženeme i na poslední chvíli. Jinak já osobně jsem ráda za to, že tu píšete zkušenosti. Ale díky této diskusi taky skoro nic neřeším s panem W., pač mám pocit, že vše co potřebuju už vím a bylo tu řečeno :D Samozřejmě se také trošku obávám toho obřadu, abychze sebe něco vymáčkla a tak, ale jistě to dobře dopadne- vždyť tu není jediný nespokojený člověk! Takže díky a diskutujte dál! Á propos...s těmi fotkami. Máme S. Duboise, ale líbí se mi i fotky jako detaily obličeje, prstýnků, na nožky novomanželů a tak ... On fotí dost široce (z dálky) bych řekla...ale věřím, že je to o domluvě s ním. Jaké máte zkušenosti???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?