Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Jee, promin, moje chyba, no s tou zvlastni matrikou, ze nemusis mit jmena svedku. Zvlastni matrika, to je jako ta v Brne? Nebo nevim, jak jsi to myslela.
Odpovědět
@kalkulka JJ Zvláštní matrika je v Brně a tam legalizují ty svatby ze zahraničí.
Odpovědět
@pavla_h děkujeme
Odpovědět
@kalkulka nechci tě strašit, ale my nad oceánem měli turbulence docela velké a nad oceánem letíš skoro pořád vlastně .. paradoxně jsem se cítila víc v bezpečí když jsme letěli nad pevninou, přitom to je úplně jedno že :-N
Odpovědět
@dellores :-(( nestraš, jsem schopna to i zrušit:(( mně stačilo, když jsme jednou padali a nakonec to dobře dopadlo, ale bylo to jako v hororovém filmu, všichni křičeli, děti brečeli a při vystupování jsem viděla i vybalené plovací vesty... teď jsem letěla dvakrát, jednou to šlo, ale při páteční cestě jsem se zase bála :-( proto jsem doufala, že ty velká letadla se netřepou ... :( kamarádka taky říkala, že nad oceánem je to ještě horší pocit.
Odpovědět
@kalkulka nesmíš na to myslet, my jsme měli let naprosto v pohodě - naštěstí :-) říkej si, že to bude OK a určitě bude :-))
Odpovědět
@kalkulka Já jsem se taky ani nebála-přišlo mi to jako ve vlaku:)
Odpovědět
@kalkulka No tak jako druhého svědka si vezmi někoho z hotelu. A rovnou si od něj zjisti potřebné info-celé jméno, RČ atd... No a pak normálně tady nahlásíš svědky 2 :-) To jsem Ti to pěkně vymyslela ;-)
Odpovědět
@kalkulka my taky bez turbulencí 8-)
Odpovědět
@lenule26 To jsi vymyslela pěkně :-) Asi to tak udělám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zrovna si davame na baru drink a vsechny vas zdravime! Let byl bez problemu a svatba byla bajecna. Porad nam tu sviti slunicko a vsichni nas tu obletuji. Uz ted se nam nechce zpet. Zazitky z vyletu snad neprekonatelne. Mejte se, papa
Odpovědět
@rawenna Teda ale to je provokace :-D :-D :-D Užívejte krásných dní ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@rawenna Téda ty se máš-to obskakování a nicnedělání se nám taky líbilo. Tak si to užívejte a gratulujeme ke svatbě.
Odpovědět
@rawenna moc gratuluju ke svatbě, přeju hodně štěstíčka , je super, že se vám líbí, před chvílí jsme se dodívali na video co jsme tam natočili, hned bych se vrátila zpátky. obrovsky vám závidím, že to zrovna teď všechno zažíváte :-)
Odpovědět
@rawenna Gratulujem a zelam vam este vela peknych zazitkov na Mauriciu, uzite si to 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rawenna gratulujem...uzivajte si to tam a tesime sa na fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc dekujeme. Pozitri odletame a vubec se nam nechce pryc :-[ Kdo poznal, urco rozumi a ostatni se maji na co tesit! Le Mauricia rulez!!! :-D
Odpovědět
@rawenna To věřím :-) užívejte si každičkou minutu :-) já pořád prohlížím fotky a nejradši bych se hned vrátila :-))
Odpovědět
dnes máme konečně hotové překlady (za 300,-) a až bude chvilka a vyjde nám to oběma tak musíme skočit na matriku, snad to letos stihnem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme doma :-) Bylo to vše úžasné, skvělé, báječné! Fotky a popis dodám později. Kdyby jste ale něco potřebovaly vědět, klidně písněte :-)
Odpovědět
@rawenna Ještě ejdnou gratuluji a vítám tě doma.
Odpovědět
Profilova fotka
@rawenna aj ja este raz gratulujem a tesim sa na fotky ;-) a to tu nemame ziadne sa pripravujuce nevesty, ze tu je tak ticho? :-)
Odpovědět
@rawenna Taky moc gratulu a přeji spokojený manželský život :-D Těším se na popis a fotečky. @kata13 Nás to čeká až příští rok v květnu tak na připravování času dost ;-) Ale pravda je tu nějak mrtvo :-(
Odpovědět
ještě bych vám doporučila z vlastní zkušenosti, nechejte si udělat i "klasické" a "romantické" fotky, i když nejste nebo si o sobě nemyslíte, že jste romantička:-) mě to trochu mrzí a dočetla jsem se to i od jiných nevěst..nespoléhejte se pouze na profesionální úsudek fotografa. na Mauriciu je lepší nespoléhat se na nic a vše si ověřit a zkontrolovat..my co jsme si neudělali to jsme neměli! prostě ani tam jsme se organizování a nervům nevyhnuli. počítejte s tím. navíc prosím nevěřte všemu co sv. agentury píší na webu. když ptáčka lapají pěkně mu zpívají a pak nezájem a arogance. jinak nevěsty co už to máte za sebou, slibovaly jste recenze.. :-)
Odpovědět
@evaamy Ahoj vy jste byli přes pana W? Fajn, že jste měli svoje svědky. Trošku jsi mě vyděsila tou jejich organizací. Ale v poslední době nejsi první kdo si trošku stěžoval. Mě se právě taky dost líbil ten váš hotel, ale kvůli naší 3leté dceři jsme zvolili Shandrani, že je spíš vhodný pro rodiny s dětmi. Jak se vám v Les Pavillons líbilo?
Odpovědět
My měli nějaké nedostatky a pan W byl rád že sjem mu to po pravdě napsala a řešili sjme to-ted je na MAuriciu tak jsem zvědavá s jakým výsledkem přijede. Ale jinak se nám dovča i svatba líbila-nejsme puntičkářia užili jsme si to.
Odpovědět
Profilova fotka
@evaamy pokial viem tak tu boli recenzie, vacsina z nas pisala hned po navrate... ;-) no za nas musim povedat, ze sme nemali ziadne nervy ani problemy s organizaciou, nic sme tam neriesili. este v den svadby sme boli cele doobedie na plazi. uzivali nase posledne kupanie za slobodna :D ale mozno to je aj tym, ze sme si od zaciatku z toho nic moc nerobili. obrad sme povedali, ze chceme mat co najkratsi, a najkratsi bol 15min plus pripitok a torta, uplne nam to stacilo. cd s piesnami som tiez nemala nahrate na obrad a pytali sa nas ake piesne chceme, priblizne sme povedali a to nam aj pustili. obrad bol v uplne uvolnenej atmosfere a s oddavajucim sme sa tam nasmiali, bol velmi prijemny. asi zalezi od toho co si clovek predstavuje pod svadbou na plazi, u nas to bolo nad nase ocakavania. keby sme sa mali este raz rozhodovat, tak by to bolo to iste. ten den sme si proste uzili a dodnes spominame na tie skvele pocity ake sme mali a ako sme sa nasmiali. co sa tyka agentury je pravda, ze predtym bol ovela vyssi zaujem, ale myslim, ze to je uplne normalne, nemozem ale povedat, ze by boli z agentury neochotní. celkovo sme boli spokojni
Odpovědět
@evaamy Nám v den odletu pan W i volal na letiště, jestli je vše ok. Taky nás překvapil příjemně ten dort se šampáněm a ratulací na zpáteční cestě v 11500km to bylo úžasné. Taky bysme neměnili a takovou svatbu s dovčou dohromady si dali znova.
Odpovědět
@lucil07 Tak dovču si můžete dát ještě jednou :-D Svatbu snad ne, tedy já doufám, že to bude poprvé a naposled. Ale to asi každá nevěsta. Jo jo pan W. jel dělat s nimi pořádky, prý na kontrolu :-D
Odpovědět
@nicol8 No to už asi nedošetříme. Máme dvě děti, hypotéku...to bylo asi poprvé a naposled taková dovča:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?