Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@rawenna Děkuju:-) budu zvědavá :-) krásně si to tam užijte!!! Už se Vám to blíží, já si to tam taky 100% užiju, i při škaredém počasí, toho se nebojím. Ale samozřejmě mě zajímá, co se komu na tom hotelu nelíbí.
Odpovědět
@rawenna Jé vy se máte-pořádně si to užijte. My včera měli rilovačku-jako posvatební-jsem ráda že jsme nezvolili takovýto druh svatby-jako jít na úřad a pak jen grilovat na zahradě-na MAuriciu jsme si to užili krásně a spolu bez nervíků. @lenule26 Mě by zase zajímalo které z nás jsou tu fifleny a které ne:):):)
Odpovědět
@monenkaj taky jsme se brali tam a Ajay je úžasný, pomohl nám se spoustou věcí, zařídil i výlety a dokonce levněji :-) a taky byl můj svědek :-)
Odpovědět
@pavla_h ahoj, my se tam brali, cestá se zvládnout dá, ale je to hnus, já jsem se z toho ještě nevzpamatovala a už je to rok ... tam ještě dobrý, ale zpátky jsme měli v Paříži čtyři hodiny prodlevu, mrzli jsme tam na letišti, protože jsme se málo oblíkli a tady v Evropě zrovna všude pršelo už několik dní a u nás byly ty povodně, jak jsme doletěli pak do Prahy, tak jsme museli ještě vlakem do Ostravy a skoro celou cestu jsme stáli u záchodků, no mazec teda, po tolika hodinách letu jsme toho vážně měli plnou ... a ještě stát 4 hodiny ve vlaku. Ale tak co se dá dělat no :-). Jinak hotel, personál a všechno ostatní úžasné, chceme se tam na páté výročí vrátit, do té doby se snad z té cesty vzpamatuju :-D.
Odpovědět
@dellores ahoj dellores, tak to jsme dvě - taky chceme na páté výročí znovu do Canonnieru. Doufám, že tam Ajay ještě bude dělat - byl strašně fajn :-)
Odpovědět
@dellores AHoj pro nás byla zase horší cesta tam-nazpátek už jsme nějak věděli co nás čeká. Sice jsme nazpět čekali v Dubaji 6 hodin-ale nakoenc to šlo. Ale jinak to dlouhé cestování není pro nás:) A taky jsme pak museli ještě kus vlakem..... Ale krásně tam bylo, hlavně ta pohodička.
Odpovědět
Profilova fotka
@dellores Máte moc krásné fotky! Děkuji za informace :-)
Odpovědět
@lucil07 Luci, to by mě zajímalo taky, ale raději jsem to vzala obklikou :-D
Odpovědět
@dellores To já bych zase mohla létat pořád :-D Ale ta Vaše cesta byla asi děsivá... To je romantické vracet se tam na 5té výročí!
Odpovědět
@lenule26 Taky jsem to radši nechala být:) Taky bych ěnkam jela, to obskakování a sevis se mi,líbil ale s dětma už asi na takovou dovču nikdy nenašetříme-ted si chcem nechat udělat vestavěnou skřín a koupit sušičku atd:)
Odpovědět
Tak to já se toho letu děsím už rok a půl dopředu. Je to takové klasické letadlo - 2 x 3 sedadla vedle sebe a uprostřed ulička? Nebo větší? Mám poslední dobou špatné zkušenosti, tak snad mě to za ten rok přejde, nesnáším ty turbulence, děsí mě to :(
Odpovědět
@kalkulka Neboj se-dálky se lítají jen velkýma letadýlkama ;-) Vždy když jsem letěla daleko, tak klasika 2 ulička 4 ulička a 2-takže pohodička. A Air france lítá ještě občas jumbem-patrové :-D Nevím s kým letíš, ale předpokládám, že přes Dubaj s Emirates-s nima jsem ještě neletěla, tak nevím čím létají. Ale tipuji, že také pohodlným letadlem-tato společnost si vůbec zakládá na pohodlí cestujících. Takže se vůbec neobávej. A tím že je to s mezipřistáním, tak to zase není tak hrozné-protáhnete se atd... My teda tubulence neměli-takže pohoda :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@lucil07 No já myslím, že my už jsme taky dolétali ]-( teď chceme kupovat bydlení no a už máme celkem i věk na dětičky... Ale ráda bych se ještě někam podívala!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, coskoro pridam nejake foto. vobec som nic nestihala a skoro cely tyzden som bola bez netu. v sobotu sme mali oslavu, dopadla super, skvele sme sa zabavili. dnes prvy den v praci po dvoch tyzdnoch.... :-(
Odpovědět
@kata13 ahoj, tak to je skvelé, že všetko dobre dopadlo. tešíme sa na foto
Odpovědět
@kata13 To je dobře že jste to dobře oslavili. A návrat do práce a dalších jiných běžných povinností je teda něco....
Odpovědět
Ahojte holky, prosím o technickou...šaty jste si vezly nažehlené ve vaku jako osbní zavazadlo, že vám je letuška odložila někam bokem během letu, nebo jste je normálně nastrkaly do kufru a vyžehlily na místě? Díky za rady...
Odpovědět
Chcem sa spytat ci mala niektora z Vas Ellieho na pol dna a obrad o 12:00? Kedy prisiel vtedy na fotenie, v akom case?
Odpovědět
@beremka Do kufru neeeeee-co kdyby se náhodou ztratil... Já měla vše co bylo na svatbu v malém kufru v letadle a šaty ve vaku 8-)
Odpovědět
@zitka11 My teda měli Elieho na celý den-ale určitě není problém se s ním na přesné hodině domluvit. Má to naúčtovaní přeci na hodiny, tak je mu jedno v kolik přijde-fotit bude tak jako tak pouze tolik hodin na kolik si ho zaplatíte. Je velice milý, takže se určitě domluvíte ;-)
Odpovědět
@lenule26 Dakujem za odpoved :-)
Odpovědět
@beremka Namčkala jsme je do kufru a v hotelu mi je zdarma vyžehlili a věci ženicha.
Odpovědět
@lenule26 Já to tak nějak tušila, ale musím se ujistit :-) Děkuji za odpověď. I když tahatten velký vak se šatama asi taky bude bájo...myslím na letiště a z letiště...ale tak nějak to budem muset zvládnout
Odpovědět
hmm...namačkat do příručáku...taky varianta....ale zase to by byly opravdu hodně pomačkané. Chtěla jsem si je vyžehlit sama před odletem
Odpovědět
@beremka Tak ono taky dost záleží na typu šatů-já kdybych je namačkala do kufru, tak je tam pak asi těžko budou žehlit :-D Jo a s vakem to byl přímo zážitek-hlavně přestup v Paříži, který jsme měli jen tak tak :-D :-D :-D Ale jak píše Luci-v Le Victoria svatební oblečení žehlí zdarma.
Odpovědět
Holky tak máme doma ten překlad ale máme problém že tam s náma nesepsali jak se chceme po svatbě jmenovat tak to musíme vyřídit tady. snad to bude bez problémů. @beremka My jeli ještě kus vlakem a autobusem tak jsme nechtěli mít ještě zavazadlo navíc-jako ten vak.
Odpovědět
ahoooj holky, dlho som tu nebola a nejako nestiham vsetko citat... :-D hodila som par fotiek, tak mozete mrknut ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@viwy Nádherné. Gratuluji. ;-)
Odpovědět
@beremka ja som mala šaty so sebou vo vaku, nebolo to nič hrozné, dalo sa. v lietadle mi ich vždy ochotne zavesili. ale taktiež sa nás pýtali, či potrebujeme veci vyžehliť. @lucil07 meno sme riešili až tu na matrike pri spísaní žiadosti
Odpovědět
@viwy gratulujem. pekné fotky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?