Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@kata13 Už se těšíme. Holky dnes se vdává titzka a je tu tropický liják-modlíme se aby to přešlo svatbu mají za hodinu:( Počasí setu dost mění-dnes je jen 24st.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 drzim titzke palce...a inak je tam teplo? mam pocit, ze tam stale prsi, uz som riadne nervozna
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, chcem sa spýtať, či má niekto svadbu v hotely Le Canonier okolo 20.10.? V prípade ak niekto z Vás bol v tomto hotely a napísal mi Vaše skúsenosti. Dakujem. :)
Odpovědět
@lucil07 Luci, gratuluji k Vašemu vysněnému dni. Přeji ať je Váš společný život jako procházka růžovým sadem ;-)
Odpovědět
@lucil07 Ty jo tak to je pech, ale snad se to počásko nakonec umoudřilo...
Odpovědět
Profilova fotka
@lenule26 leni, viem, ze sme to tu uz raz preberali, len pre kontrolu - na letisku mi budu stacit len vytlacene papiere od p.W a pas?
Odpovědět
@lucil07 Pak napiš celkový dojem. na jakém jste byli výletě atd...Můžeš mi to napsat i do mailu-na něm jsem denně. Užívej si klídku a krásné země. Taky napiš, co prckové. Jak to bez vás zvládli.
Odpovědět
@kata13 Ahojky, jjo měly by-v dnešní době i stačí jen předat občanku a podle jména jim vyjede rezervace ;-) Ale určitě papíry pro jistotu ber. Jinak nám p. W poslal poštou i letenky
Odpovědět
Profilova fotka
@lenule26 jj dik, viem, ze staci aj pas, no nechcem riskovat ;-) nam nic neprislo postou, tak predpokladam, ze to bude stacit
Odpovědět
zítra odlétáme:-)) dneska celý den po nákupech. holky jak jsem psala, že jsem nikde nemohla sehnat šaty, tak včera jsem si u vietnamců koupila troje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evaamy my v sobotu odlietame, zatra musim vsetko spakovat do kufrov :-) tak prajem stastnu cestu ;-)
Odpovědět
@evaamy @kata13 Holky, tak si to tam pořádně užijte a přeji ať je svatbička dle Vašich představ ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lenule26 dakujeme ;-)
Odpovědět
ahojte baby. tak včera keď tzitzka mala svadbu sme si urobili výlet po mauríciu a dobre sme zmokli. zajtra to čaká aj nás tak dúfam len že nebude pršať aj keby už nesvietilo slnko. dnes sme boli na urádoch a nebolo to nič zložité. @lucil07 aj tzitzka obom vám gratulujem
Odpovědět
@vladenas Vladi držím palečky ;-)
Odpovědět
@lenule26 děkuji:-) info-mauritius.com -mimojiné je tam předpověd počasí
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas vladi drzim dnes palce, nech vam to vyde a hlavne pocasie :-)
Odpovědět
@vladenas Vladi myslím na vas!!! :-)
Odpovědět
Dnes bylo na mauriciu krásně. Kate těšíme se na tebe:) Dnes jsme si konečně užili pláže a atrakcí........
Odpovědět
Ahoj holky, hlasim sa z Les Pavillons ;-) je to tu super len pocasie nic moc ]-( uz sme tu treti den a vobec som sa neslnila :-( stale nieco vybavujeme a ked konecne idem na plaz, tak sa zatiahne a prsi :-o no dufam, ze cez svadbu bude pekne :-) ;-)
Odpovědět
No je pravda že počasí tady není nic moc-my se přismahli až včera.
Odpovědět
ahojte, tak dopadlo to na 1* bolo to úplne skvelé. ešte v noci pred svadbou bol strašný lejak, ale ráno už bola obloha úplne jasná bez oblakov. vydržalo to do tretej, ale potom nám občasný dážď už v ničom neprekážal. aj fotenie s Elliem bolo skvelé. nemali sme ani žiadny stres. @viwy budeme na teba myslieť, aby si aj ty mala krásne a aj ty kati
Odpovědět
Holky to je super, že Vám to tak krásně vyšlo, teda až na to počásko, snad se to zlepší, ať si to můžete vše maximálně užít. My vyrážíme ve středu, tak už balím, abych to měla hotové. ;-)
Odpovědět
Zdravím vás všechny, obzváště ty, co právě užívají krás Mauritiu. Prosím vás ty, co už máte svatbu za sebou, jak to vypadalo ve váš svatební den co se týče samostatného pokoje pro nevěstu před obřadem? využily jste ho? A do šatů vám pomáhy koordinátorka nebo budoucí manžel? A má tu někdo z vás zkušenost se Steevem Duboisem? Je to náš vybraný fotograf,ale nikdy jsem od něj neviděla fotky z období před obřadem, jak se nevěsta šněruje do šatů a tak...a posílala jste mu některá tipy na fotky, co se vám líbily od někoho jiného, nebo jste tomunechávaly volný průběh? Díky za odpovědi :)
Odpovědět
@beremka Ahojky, já využila samostatný pokoj a šněrovaly mě koordinátorky. Zpětně bych ale raději volila vartiantu šněrování od manžela :-) Steave nevím zda fotí před, ale Elii ano-fotí celý průběh.
Odpovědět
@lenule26 Děkuju za info, mně právě také láká spíš varianta, že by mě zašněroval budoucí manžel,ale zas už to pak pro něj nebude to správné překvapení, že? Ale zase vidina koordinátorky se mi taky nepozdává... a ještě jeden dotaz bych měla...něco jako podložka na prstýnky, to řešit nemusím, že ne. Předpokládám, že tam mají univerzální mušli a písek nebo tak :)
Odpovědět
@beremka No mně nebylo nijak přijemně s koordinátorkama a ještě se pořád chichotali a mluvili francouzky-jelikož jsme jim nerozuměla ani slovo tak mi nebylo příjemně... Ale je to věc názoru ;-) Jo tak atky jsem si myslela, že mají univerzální mušli a nebrala jsem nic a pak jsem byla pěkně naštvaná, protože nám je nechali v té obyč krabičce c které jsme si je přivezli ]-( Ale asi dosz záleží na hotelu ;-)
Odpovědět
@lenule26 Teda to jsi mě překvapila, Leni. Tak to teda asi buď ještě vyzjistím, jak to tam mají a nebo teda budu nosit dříví do lesa a mušli dovezem :D A jak jste to měli s přáteli...řekli jste to až po obřadu všem kolem? a dělali jste nějakou oslavu? Tohle mi přijde takové kostrbaté zatím...plán je takový, že u nás to budou vědět jen rodiče a zbytku to dáme vědět až po...plus teda pak nějaké posezení. Ale forma oznámení ještě není jasná, zda papírově všem nebo e-mailem přátelům...jak to děláte vy, holky?
Odpovědět
@beremka No koordinátorka na mě zvysoka kašlala-to byl nejslabší článek celé svatby a dovči. Přiletěla jsem půl hodiny před začátkem obřadu od kadeřnice a vizážistky-měla šílený make-up, hlad jako hrom. Nestihla jsem se osprchovat, trochu jsme se odlíčila, ještě že jsme měli pokoj spolu domluvený společý příchod a přítel mi pomohl do šatů, zašpinili jsme je od make upu, steve byl skvělý ale fotky před nestihl, na chodbě v běhu mi koordinátorka dávala květy do vlasů-no zmatek jak hrom. Až jsme zpaření doběhli na místo obřadu-čekali jsme na úředníka-cca 20min.No ale co už-zmatek to byl řádný ale jaksi jsme to neřešili. 8-)
Odpovědět
@lenule26 Taky jsme měli prstýnky v naší obyč krabičce-tak trochu se mi zdá že pokud si člvoěk nepřiplatí už to moc neřeší a začínají to docela poflakovat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?