Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@lenule26 Moc díky, to je super @titzka také nemám ještě zkrácené šaty, ale už se na tom pracuje ;-) @lucil07 to mám radost, že můžeme Steevovi zaplatit v eurech, také to v tom případě nebudeme moc řešit a doufám, že třeba výlety co si objednáme přes hotel budeme moci zaplatit kartou. Holky to máte super, že se tam takto potkáte a můžete se navzájem nafilmovat a tak :-) Už se to strašně moc krátí :-)
Odpovědět
jo a nakonec asi nebudu řešit svatební boty, vezmu si jen nějaké žabky, které pod šatama nebudou vidět a pak si je vzujeme a fotit se budemem bosí, viděla jsem foto na http://ona.idnes.cz/foto.aspx?galerie... a docela se mi to líbí, jen si musím udělat pěknou pedikúru :-D
Odpovědět
@petik83 Proto jdu za týden na ty gelovky na nohách a nechám si udělat fr manikúru.
Odpovědět
@lucil07 urcite hodim fotku ;-) ale prve ich musim dat do cistiarne naparit lebo prisli v baliku a dost su pokrcene, ale sedia dobre aj ked musim povedat, ze su trosku ine ako na modelke a na obrazku.... a maju strasne dlhu vlecku :-o
Odpovědět
Tak můj nastávající mě dneska překvapil-nechal udělat nové jmenovky na dveře se společným příjměním 8-)
Odpovědět
@lucil07 ooooo to je krásnýýý :-)
Odpovědět
@lucil07 Jeee ty jsi na mě nezapoměla? Tak horní hranice je mi jedno-hlasvně že bude z Mauricia ;-) A je vcelku jedno jaké-nějaké pěkné, které Ti padne do oka. Ale nějak se tím nezatěžuj-jen kdyby jsi někde nějaké zahlédla, líbilo se ti a vzpoměla si... Jinak myslím, že 1000 za šaty na míru je super. Za křupana nebudeš :-D Tak našly se tam i paní či slečny, které nosily skoro večerní šaty a 10ti centimetrové podpatky-ale mně to přišlo divné. Spousta žen normálně kalhoty a svetřík. myslím, že je zbytečné pořizovat spousty šatů jen kvůli svatebce ;-) Já byla v šatech pouze jednou a to o svatební večeři a pak už jen kalhoty.
Odpovědět
@lucil07 Jaj to je krásné :-) Já mám stále staré jméno na dveřích, zvonku i schránce
Odpovědět
ahoj holky, tak dneska už jsme koupili ženichovi krááááásný letní odlehčený šedý oblek v Pietro Filipi, pásek a kravatu :-) ještě musíme sehnat mě i mu svat. boty- zřejmě ze Salamanderu a košili a bude to všechno :-) plánujeme to tak, že na obřad bude mít vše na sobě a pak si sundá sako a kravatu. přeci jenom je to slavnostní okamžik, tak to bude muset tu chvilku vydržet- mě se chlapi s kvádrech děsně líbí- teda hlavně on :-D pokud bude nějaký parno tak ho samozřejmě do obleku nutit nebudu, on by se ani nenechal.. :-N
Odpovědět
@lenule26 Díky za uklidnění. @evaamy Tak už máte taky vše nakoupené.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 jee luci tak to bol krasny darcek :-) my sme si vcera boli pre obrucky a su krasne, sme boli max spokojní. dnes sa chystat na vyhrabavanie a pranie letnych veci no dievcata to sa mate, ja toho mojho nejak neviem dostat do obchodov aby si nieco kupil ]-( vcera mi povedal, ze sa nemam bat on pojde, porazi ma z neho
Odpovědět
můj mi poslal e-mail, počasí na Mauri: Zatím se to tváří dobře, 29,5 stupně, 6 dní nepršelo, za poslední měsíc 4mm srážek, minimální teplota 24,5 ve 4,33 ráno, maximální 31,2 v 11,30 tak snad to tak bude pořád!! 8-) jinak tip na bělení zubů: navlhčený kartáček na zuby ponořit do obyčejného KYPŘÍCÍHO PRÁŠKU do pečiva a zuby budou jako nové:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@evaamy No tak to je super zpráva s tím počasím, jen ať to pěkně vydrží :-) O tomto bělení jsem slyšela, budu muset vyzkoušet 8-) A já si kupovala drahou bělící pastu :-D
Odpovědět
@petik83 No my máme doma White pearl:) @evaamy To je super to pčoasí kéž by vydrželo.
Odpovědět
@evaamy Ahoj, zajímavá myšlenka :-D Já můžu potvrdit, že jsem je brala a našla si součaného přítele, pak jsem je na ok vysadila a nic se nezměnilo :-D
Odpovědět
HOLKY ještě se pro jistotu zeptám-na letišti máme být hodinu před odletem???????? Zjištuju vlaky:)
Odpovědět
Profilova fotka
moj si vcera konecne kupil nohavice. takze uz mame skoro vsetko. inak vcera sme mali krasne prekvapko ked sme v noci prisli domov. pred odchodom priatel zohrieval knedle a zabudol ich vypnut, sme sa vratili, tie uplne zhorete, vsade kopec smradu, sme spali pri otvorenom okne. takze vsetky letne veci co sa mi tu susili sa dnes peru znova a s nimi polovica dalsich ]-( hlavne, ze sme nevyhoreli a okrem smradu sa nic vaznejsie nestalo :-p
Odpovědět
Ahojky holky, jůůůů vám se to blíží @lucil07 na letišti by jsi měla být správně 2 hodiny před odletem, aby jste měli dostatek času na odbavení. Aspoň to doporučují. Furt je lepší tam chvilku čekat než se pak honit.
Odpovědět
@lucil07 Přepážku otevírají 2 hoďky před odletem. My lítáme celkem často a hoďka bohatě stačí. Záleží na Vás, jak "stresujete". POkud ano tak raději jeďte dřív, aby jsi neměla nervy, že to nestihnete :-)
Odpovědět
@kata13 No tak jedině štěstíčko, že se opravdu nic jiného nestalo. Věci vypereš a budou zase voňavé 8-)
Odpovědět
@barum Baru já poznala manžela, když jsem je brala. Teď je neberu a taky žádná změna. A co jinak Vy? Stále není rozhodnuto kam?
Odpovědět
@janek83 @lenule26 D9ky holky-vlak přijede do Prahy 13.48-počítám že na letišti jsme za hodinu-takže cca v 15h budem na letišti a letí to 16.20. Podívám se teda na dřívější vlak-jak by ten vyšel.
Odpovědět
@kata13 No to bylo štěstí že jste nevyhořeli.......
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 luci asi by som volila skorsi vlak, nikdy nevies co sa ti moze po ceste stat, moze meskat autobus alebo vlak. radsej pridte trosku skor a date si tam kavu pred cestou. ale inak tiez myslim, ze 1hod na vybavenie bohato staci.
Odpovědět
@lucil07 Jak říká Kata. Pokud se dopravujete ještě takhle, tak bych se bála zpoždění-známe české dráhy že? A pozor na zácpy v Praze :-o Se vším raději počítat.
Odpovědět
@lucil07 jak říkají holky, raději jeďte dřívějším vlakem, já být na vašem místě tak bych byla v Praze tak o 4 hodiny dřív než mi to poletí, páč nikdy nevíš kde se jak dlouho zdržíte, tak at máte nějakou rezervu. a at se stihnete třeba ještě někde najíst, koupit si co jste zapomněli.. 8-)
Odpovědět
@kata13 @lenule26 @evaamy Jejda ten můj už lamentuje že tam budem zbytečně brzo a tak-no najdu radši dřívější vlak-je to sranda-odlétáme 16.20 a z domu vyrazíme v devět ráno:)
Odpovědět
@lucil07 prosím ťa, ktorého sprievodcu po Mauríciu máš? Lebo som obehala kníhkupectva a u nás ho nie je možné dostať, tak ho chcem objednať z netu, ale stojí vyše 16€ tak nech viem ktorý je dobrý.
Odpovědět
@vladenas V obhcodech nikde nic neměli-koupila jsem ho přes net-je z řady průvodců lonely planet od nakl Svojtka v akci za 299Kč.
Odpovědět
Přítel ještě přemýšlí že moc výletů a exkurzí v AJ nebude nic moc-fakt moc nerozumíme, asi pojedeme na ten Mystický jih co nabízí pan W a pak ten rybolov-snad seženem někoho na palubu.A taxíkem pak do Grand Baie nebo Port louis.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?