Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@evaamy Na tom něco je, taky jsem to četla. Já si vybrala přítele bez HA a teď ji beru přes 6 let a budu pořád /ze zdravotních důvodů/. Takže to může skřípat během mého těhotenství :)
Odpovědět
včera jsem četla zajímavou diskuzi pod článkem na téma která manželství patří mezi ohrožená :-)
Odpovědět
@evaamy Já už to radši nečtu-taky jsem četla vždy články na téma-jak být dobrou partnerkou a co mají muži rádi a co nemají atd. No pokaždé píší něco jiného a každý muž je jiný:) Kate Steeveovi je jedno čím zaplatíme-můžou být i eura. Jinak prý jede na rodriquez a vrací s ev neděli před naší svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tak to super, takze kvoli nemu si nemusim menit a zmenim si na letisku asi len par drobnych na nejake suveniry
Odpovědět
@kata13 Jo asi si taky vyměníme jen prá rupií, když mu nevadí eura.
Odpovědět
Holky poradte-vy co jste už doma i vy co se chystáte. Pořád řeším to oblečení na večeře. Jasně že mám doma nějaké společenské kalhoty a halenky-jenže nechci se na dovče oblékat jako bych šla na pohovor:) chci si tam užít léto a letní oblečení. je mi ajsné že nepůjdu k večeři v riflích a tílku-ale zkrátka se mi enchtějí pořizivat společenské topíky nebo šaty kvůli jedné dovče. S dětma bych takové oblečení moc nevyužila a účet už mám takhle dost vybílený:) Co jste a kolik jste toho měly s sebou na večeře na oblečení-at mám představu:) já pak napíšu co mám anchystané si vzít:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 no luci ja tiez toho az tak vela nemam. este som sice nepozerala veci z minuleho roka, ale tento rok som si kupila len jedny letne saticky. a teda mam jedny topanky, ktore budem mat aj ako svadobne a zaroven dufam, ze k veceriam ich tam trosku znosim. inak mam nejake kratke nohavice, ku ktorym sa hodi aj nejake slusnejsie tricko a s opatkami to bude vyzerat ok, nie prilis sportovo a nie prilis elegantne. jedny lanove nohavice, tie tiez planujem na vecer, ktomu slapky a zase nejake tricko. este si to musim vsetko prehrabat a poskusat ci mi je vsetko dobre. ale co si pamatam tak nejake troje kratase, jedny lanove nohavice, jedna sukna, jedny satky letne, a tricka a letne kosielky si zoberiem asi vsetky co mam, jedny dlhe rifle pre istotu si tiez zoberiem. topanky na vyssom opatku budem mat len tie jedny a zabky mam myslim, ze troje z minuleho roku. a co si pamatam tak lenule tu pisala, ze oni sa tiez nejak nechystali na tie vecere. aspon myslim, ze to bola ona.
Odpovědět
@kata13 Díky fakt si to chci užít a ne se šněrovat do oblečení které nesnáším:) Tak já mám čokoládkové koktejlky-co jsem měla jednou na plese, pak jedny letní šaty, koupila jsem si bíločernou sukni-ale k ní jednobarevné tričko, takové ty bavlněné rukávy-jakoby bolerko, pak bílé lněné kalhoty. Taky si s sebou beru asti troje 3/4 kalhoty ale nemám k nim žádný elegantní vršek tak ty na večeře nosit nebudu. Jinak boty mám stříbrné svatební, dvoje hezké žabky a černé letní an podpatku. Co myslíš-stačí to?? nerada bych tam byla za křupana a litovala že s sebou nemám něco hezčího na sebe:) Hodily by se mi asi jedny letní šaty elegantnější-např šifonové ale nevím no. Jinak na pláž a běžné denní nošení tu tuniku a dnes sjme si objdnala z outletu jedny letní šatyspíš na den-na oběd atd.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 no ja myslim, ze to staci. teda ja osobne som si povedala, ze nebudem uz nic kupovat, je to zbytocne. jedine ak mi nieco este padne do oka za dobru cenu, ale inak nie. este by som rada nejaku tu kabelku nasla, no zatial som este ani nepozerala. mam sice doma este nejake vyssie topanky ale tie sa mi moc brat nechce. no uvidim, ked si to zacnem chystat. uz som si zacala prat nejake veci, zajtra by som to chcela vsetko vyhrabat, nech mam prehlad. cez den tiez planujem tu tuniku hlavne a mam este dvoje take sportove kratase. a este som zabudla beriem este jedny 3/4 lanove nohavice.
Odpovědět
@kata13 Mně by se hodil nějaký ten nobl topík nebo tunika-ale na nic jsem nenarazila za dobrou cenu. Tak snad to stačí, uvidím co ještě napíšou holky.
Odpovědět
Tak ja mám opačný problem mám plno letných šiat ale iba jedny kratke nohavice :-( aj to neviem či sa do nich zmestim:( a mám veľa vysokých topánok - skôr bude problem rozhodnuť sa ktoré nechať doma, na nízkom nemam žiadne. Musím poriešiť nejaké šlapky k vode a ešte jedny plavky. Ešte nemám ani skrátené svadobné šaty :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@titzka vidim, ze kazda riesime iny problem s oblecenim a topankami :-D a ake mas svadobne saty?
Odpovědět
Článek se načítá
@titzka Titzko to se máš šaty unosíš určitě. A s těmi svatebními šup šup ke švadleně:) ANi jsem se tě ještě neptala-když ybste neměli v plánu nějaký výlet-nemohla bys nám natočit obřad na naši kameru?:) Ale samozřejmě jen když nebudete mít nic v plánu.
Odpovědět
@lucil07 Jasne, že vás natočíme, len som si nie istá kedy ideme na úrad do mesta - ale inak o ničom čo by nám v tom bránilo neviem. @kata13 - svadobne šaty mám od Eddy. K 77754 keď dáš do googlu je tam obrázok, ja ich mám v maslovej farbe a ty aké budeš mať? Riešim či si pod nich dať dvojkruhovú spodničku alebo nie.
Odpovědět
@titzka Uvidíme-myslím že do ěmsta se pojede dopoledne:) uvidíme, byla by paráda kdyby nám to ěnkdo šikovný i natočil-když byste pak chtěli zase vy další den tak vám to oplatíme:)
Odpovědět
@titzka Ty jsou krásné-ty budeš proti mě za dámu:)Já mám i svatební šatky jendoduché:)
Odpovědět
@lucil07 - To by bolo fajn :) už sa teším. Ako to skončilo s tvojimi svadobnými šatami? Sú to tie, v ktorých si odfotená v tvojom albume?
Odpovědět
Profilova fotka
@titzka krasne su, ja mam kratke letne saticky, mrkni mi do albumu. chcela som sice najskor dlhe, ale nakoniec predsa len vyhrali lahucke letne ;-)
Odpovědět
@titzka JJ nakonec jsem si nechala ušít jednoduché pod prsy střížené. Mám je na sobě v albu.
Odpovědět
@kata13 Jsou krásné:) Těším se na fotky-vlastně tě asi uvidíme v den svatby.
Odpovědět
@Kata13 - tvoje šaty si v robote nemôžem pozrieť sú na inej stránke :-( máme ju zablokovanú, ale doma sa na nich mrknem - určite sú krásne. @lucil07 - tovoje sú tiež super - ja som tiež chcela jednoduchšie ale žiadne mi nesedeli tak mám tieto a úplne inak vyzerajú na modelke a úplne inak na mne. To v tých katalogoch všetky vizerajú fantasticky ale na normálnych nevastách to nie je až také super ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@titzka no ved prave, clovek ked pozera v tych katalogoch tak chce vsetko a potom si to da na seba a... ]-(
Odpovědět
@titzka No právě na modelce která je vysoká a štíhlá to vypadá úplně jinak než na normální ženské. Mně to nedalo a šla jsem ke švadleně-krátké šaty na míru i s látkou by vyšly max na 1000Kč. nechala bych si vyztužit prsa, žabičkování vzadu-aby seděly i příští rok:)Místo divokých květovaných vzorů jsem si vybrala bíločernou látku-pak by šaty působily i trochu společensky.A kdybch někdy přes léto potřebovala někam lepší šaty-tak bych doma jedny měla. Jen je risk si nechat něco šít na míru-co když mi pak nebudou slušet...Zas by je nikdo neměl a nechala bych si je ušít podle svého.
Odpovědět
@lucil07 Ahoj Luci, tak už se Ti to krátí-tuším že cca 14 dní? A k tomu oblečení na večeře-choď tak jak je ti to pohodlné. Ve Victorii neřeší to, aby tam žena byla ve společenských šatičkách. Já na večeře nosila takové ty lněné kalhoty a ktomu buď tílko a světřík/foukalo) a nebo nějak top-ale ne nijak extra elegantní. A abych pravdu řekla, vezla jsem hodně oblečení a nakonec toho nosila opravdu minimum ;-)
Odpovědět
@lucil07 Jo a botky jsem měla s sebou na podpatku, ale většinou jsem nosila jen elegantní žabky na malém podpatečku...
Odpovědět
@petik83 Peti, noťas na palubu normálně mít můžeš, jen při vzletu a přistávání musí být vypnutý ;-)
Odpovědět
Holky, která odlétá jako první? Těším se s Vámi 8-)
Odpovědět
@lenule26 řekla bych že odlétáme já a Titzka-od zítřka za 14 dní. Leni a jaké chceš to těžítko??a jakou máš horní hranici ceny?? Já právě nevím s tím oblečením-abych tam pak nebyla za křupana:)A letní šaty bych možná i doma unosila.1000Kč za šaty na míru není moc ne,?
Odpovědět
aaa šatičky mám doma, jupííí :-) :-) :-)
Odpovědět
@viwy A jaké jsou, sedí ti?? pak hod fotečku...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?