Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@barum tak to je super a v akom boli hoteli nevies? vy ste ako pokrocili
Odpovědět
@nicolletta Na Vegas jsme taky koukali, ale chceme víc romantiky ;-) To se asi vemte a pak v klídku stavte, ne? Pak nebudou peníze už vůbec :-D
Odpovědět
@kata13 Ty bláho, myslím že Grand Mauritian. My jsme něpokročili nějak. Pořád se rozmýšlíme. Pak je to prý zařízený hned a nic nás netalčí, tak uvidíme jak to vyjde s penězma. V červnu jedeme do paříže, tak aspoň někam jedeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@barum tak drzim palce, dufam, ze sa coskoro rozhodnete. som zvedava kde nakoniec pojdete :-) pariz je super, my sme tam boli len na dve noci a slubili sme si, ze sa tam musime vratit, velmi sa nam pacilo
Odpovědět
Ahoj holky-Kate tak podle tvého odkazu je tam hezky:) Baru ahoj 8-) Čím víc se to blíží tím mín s emi chce chystat a zkrášlovat se a tak:) Ještě že jsem vše pořídila ve velkém předstihu
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 vyzera, ze to kazdu chvilku aktualizuju, tak snad tam tak je aj naozaj 8-) ani mi nehovori, mne sa tiez nic nechce, keby bolo aspon vonku pekne, no v tomto pocasi som uplne bez energie :-|
Odpovědět
@kata13 To byo elánu že?? no ještě že to máme vše zařízené a tak. pořád přemýšlím jestli něco nechybí-papíry od pana W asi máme všechny...pojištění taky. jen ještě vyměnit nějaká eura.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja prave rozmyslam, ze kolko si tam potom premenit na tie ich rupie
Odpovědět
@kata13 No my ani těch euro nemáme moc-no steve chce myslím rupie že?? a pak uvidíme.Vyměníme možná 300Euro za rupie.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ceny ma pisane v rupii, no mozno by zobral aj eura, asi bude najlepsie sa ho spytat, ak by zobral eura bolo by super
Odpovědět
@kata13 Já už jsem mu ani nepsala, snad když jsme domluvení tak to platí.
Odpovědět
Nakonec jsem mu napsala a zeptala se rovnou na eura č rupie. Teda ta moje angličtina to je ostuda-jsem zvědavá, jak se tam domluvím. Bude to pro mě taková zkouška jestli to moje učení aj k nečemu je:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lucil07 super, tak daj potom vediet co ti napisal. neboj urcite sa dohovoris ;-)
Odpovědět
@kata13 No uvidím, já se dost stydím:) Ale tam se ukaáže jestli to moje učení k něčemu je 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja som uz uplny blazon, stale pozeram ake tam je pocasie :-D uz o 23dni letime :-N
Odpovědět
@kata13 No my za 15 dní-sranda je že na každém webu je jiná předpověd:) Vůbec nemůžu nic dělat a soustředit se jen si po sté prohlížím stejné fotky a recenze:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja som pozerala na viacerych strankach, na vacsine bolo to iste ako co som tu dala link, na jednej bolo, ze prsi na opacnej strane ako je victoria, a na jednej, ze ma prsat aj dnes aj v sobotu a v nedelu. no tazko povedat comu verit, ale tie stranky co sa aktualizuju nejaku kazdu pol hodinu mi pridu celkom doveryhodne
Odpovědět
JJ určitě to bude dobré a deštivých dní je za celý květen jen 5 tak to se určo rozptýlí:)
Odpovědět
viete že počasie je tam také, že sprchne a zase je pekne. takže nejaké lejaky a ešte k tomu v máji neočakávajte 8-) . jeden známy čo tam bol, že im pršalo asi tak, že tri krát za deň ako keby poplulo a zase bolo pekne. tak žiadne strachy
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas ved prave to si aj ja myslim, ze ziadne celodenne prsanie tam nebude.
Odpovědět
Holky já jsem nemožná, mám cestovní horečku a nemůžu se na nic soustředit:) jsem na sebe zvědavá jak budu vypadat např dva dny před odetem:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 no ja ako sa poznam budem pekne nervozna, neznasam cakanie na nieco :-D
Odpovědět
@lucil07 ja našťastie žiadnu takúto diagnózu nemám. a aby som nemala stresy, že sa nestíham zbaliť, tak sa chcem zbaliť deň vopred, lebo potom si myslím, že som niečo zabudla zobrať.
Odpovědět
@vladenas No já se budu balit několik dn předem:) už ted mám vyžehlené šaty a oblečení a jen to čeká na zabalení:):)
Odpovědět
@lucil07 mala by si sa asi niečím ešte zamestnať ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam vzdy pocit, ze som nieco zabudla a cestou na letisko ako sa poznam budem kazdu chvilu kontrolovat ci mame pasy :-D priatel si vzdy mysli, ze som blazon, vzdy ked naciahnem ruku do kabelky mi podotkne ´mame pasy, neboj´ :-D
Odpovědět
@vladenas No práce mám dost ale nemůžu se soustředit:):) @kata13 My máme na letiště 25Okm tak když něco zapomeneme tak nám to asi uletí.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 noo ved my tiez letime z Prahy =-)
Odpovědět
Tak to máte ze SR ještě větší dálku:)
Odpovědět
holky sice to sem nepatří, ale zajímavá myšlenka: Každý gynekolog už to ví: žena, která nebere HA si vybere určitý typ muže. Ta samá žena, která začne brát HA až v průběhu vztahu, úplně změní názor na toho samého muže. Prostě bereme-li chemii, upřednostňujeme úplně jiné chlapy. Stačí, aby žena v průběhu vztahu vysadila a hned to začne skřípat. Hormonální sféra je strašně citlivá. Pokud už ty hnusy berete, tak je berte pořád. A pokud si chlapa najdete bez nich, je to opravdu ten správný. Ale pak "to" nezačínejte brát, protože se uvnitř změníte. To je už vědecky dokázané. Za míru rozvodů může HA, která je už pomalu fenoménem doby. Bohužel.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?