Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@evaamy konecne som ta nasla :-D :-D :-D vedela som, ze este niekto ma svadbu v Les Pavillons, ale nevedela som kto 8-)
Odpovědět
@viwy @evaamy Tak to se tam taky potkáte:)
Odpovědět
AHoj tak kdepak se touláte??
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tiez tu chvilkami nakuknem ci sa niekto neozve :-D popritom citam ine diskusie, kedze dnes toho v praci vela nemam, nastastie, lebo sa mi taaak strasne nic nechce. luci este chodis cvicit? ja som uz dlho nebola, ale asi dnes vecer musim nieco vymysliet, trosku pohybu potrebujem :-p
Odpovědět
@kata13 Nebyla jsem v posilce ted 3x za sebou a zhubla jsem:):)jen jsem byla v neděli na zumbě. Je zajímavé že čím víc se svatba blíží, cvičit se mi nechce, bělit zuby taky né:) V lednu a únoru jsem byla plná elánu a ted-ostuda.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja som na tom tak isto :-) boze tu je aprilove pocasie, pred chvilkou poletoval sneh, uz nech som na plazi v teplucku :-D
Odpovědět
@kata13 Taky je tu zima a prší :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 prave rozmyslam, ze by sa mi hodila nejaka kabelka este. skusim dnes nieco pozriet
Odpovědět
@kata13 No já mám právě takovou spíš větší a sportovní kabelku a tu si vezmu na cestu a tam budu chodit enjspíš bez. nebo si vemu takovou malou co mám na ples:) Mobil potřebovat nebudu, šmínky a peněženku taky ne-takže na večeře nebudu nic nosit a na výlety si bereme batoh:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja prave rozmyslam nad nejakou na vecer, bielu nemam ziadnu a hodi sa mi potom aj na oslavu. chcela som plazovu kupovat, lebo nemam teraz ziadnu, ale nakoniec som sa rozhodla, ze netreba, tam budeme skoro na plazi a ak pojdeme niekde mimo zoberieme batoh. len tato vecerna mi este vrta hlavou, no nechcem uz vyhadzovat velmi peniaze. radsej este porozmyslam, ked najdem za dobru cenu, kupim.
Odpovědět
@kata13 Já se nakonec začala dívat po plážové tašce-že bych ji unosila i tady s dětma na koupák-mám takovou obyč:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 mozno si tam kupim nejaku plazovu ;-) ale tam to bude asi pekne drahe
Odpovědět
Článek se načítá
@kata13 Já na nákupy tam moc enspoléhám-nejspíš nebude čas a asi to budou hrozné ceny:)
Odpovědět
@kata13 jak 4800, to byl preklep, ne? Myslis 48000 na jednoho?
Odpovědět
@kalkulka Myslím že Kate to psala v eurech:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 na nakupy ani ja, ale predpokladam, ze v hoteli nieco bude, a ak nie tak nic ;-) @kalkulka jj pisala som v eurach ;-)
Odpovědět
@kata13 no my uvažujem spíš o nákupu maličkostí jako je ten čaj a cukr nebo rum:) A potom s epříteli líbí ty modely lodí.
Odpovědět
@lucil07 aha :-)
Odpovědět
Také si píšeme seznam, mám složku v PC a důležité info odsud si tam vždycky překopíruju, abych na to nezapomněla 8-) Dívala jsem se jaké je tam teď počásko, no a zrovna pařák tam není :-. doufám že se to zlepší :-N @lucil07 jj taky chceme pokoupit takové drobnosti, dárečky a určitě tu loď - na památku :-) Holky, myslíte, že bych si mohla vzít noťak (pokud ho budeme brát,) s sebou na palubu letadla? Nebude jim to vadit, aby si nemysleli, že tím chci odpálit bombu :-D :-D :-D
Odpovědět
@newstar Moc děkuji, už jsem tedy úplně klidná ;-)
Odpovědět
@petik83 Brem si notas s sebou do příručního zavazadla. A ted je tam pořád zataženo sakryš.
Odpovědět
@lucil07 Aha, to je dobrý nápad, asi ho nakonec budeme brát taky, ikdyž jsme původně nechtěli. No já doufám,že se to vybere a květen bude slunečný a teplý :-N
Odpovědět
@petik83 Taky doufám hlavně aby nelilo ve svatební den. my si ho berem kvůli spojení s domovem-ne že bychom tam u něj seděli ale vždycky se to hodí-snad bude wifi zdarma, jak uvádí.
Odpovědět
@lucil07 Právě, a můžeme si tam nahrát i fotečky z foťáku a tím si i uvolnit místo pro další a nemusíme kupovat další kartu pro více fotek ;-) A i pro komunikaci s fotografem, Denisonek psala,že si s ním mailem posílali i návrhy na oznámení. Já jsem nejdřív počasí nechtěla řešit, ale teď mě to trošku děsí, aby nepršelo a aby jsme si to vše užili, no musíme doufat a věřit, že bude krásně :-)
Odpovědět
@petik83 Taky budem komunikovat fotografem:) Tak se dnes vypínám a zas nakouknu ráno:) No snad bude hezky aspon chvilku at nám neprší na obřad a focení.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 @petik83 dievcata co ja pozeram tak je tam pekne teplucko bez dazda, http://www.info-mauritius.com/weather... rano o 9:09 28,7C, a ako tam nizsie pisu ´feels like´ 39C 8-)
Odpovědět
@kata13 tak to je krásná zpráva po ránu, doufám, že to tam vydrží :-) Díky Káťo, hned mám po ránu lepší náladu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petik83 :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dievcata vy ste ma tak nabudili tym pocasim, ze som zostala uplne nesvoja a neviem sa dockat :-D
Odpovědět
Ahoj holky, pěkně se vám to blíží. Určitě se nemůžete dočkat, co? Ještě když je u nás tak ošklivo. Vrátila se z Maur moje teta a prý jim pršelo jeden den a pak už nic. Bylo teplo a líbilo se jí :-D Jako všem
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?