Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas :-D :-D mne sa snivalo predtym a teraz uz nie. asi vtedy ked som stale rozmyslala, co este, teraz uz skoro vsetko mame, tak nad tym az tak nerozmyslam. no den pred odchodom budem nervozna ;-) @lucil07 a luci, u nas to bude s chlapom podobne. este nema ani kupene veci na svadbu, lebo on ma stale cas :-D nejak to ani neriesim, hlavne, ze ja mam. este dobre, ze mam den pred odchodom volno, aspon si budem moct v klude pobalit a pozehlit veci co budem na poslednu chvilu prat :-p
Odpovědět
@kata13 my už máme všetko, dnes doriešime poistenie a môžeme ísť
Odpovědět
@kata13 No přítel volno nemá a já mám na starosti děti a ještě je budu balit k babičce tak to chci mít v kupě včas a ne balit na poslední chvíli.
Odpovědět
@vladenas Pojištění už taky máme zaplacené a nakoupené je vše-jen repelent ne al e to koupíme možná až na míístě.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 @vladenas my mame mat tento tyzden tie obrucky konecne, ale to uz beriem ako vybavenu vec. a ja potrebujem uz len tie plavky, opalovaci krem a repelent. inak myslim, ze ostatne vsetko uz je. s priatelom dufam, ze tento vikend vybehnem do obchodov a nieco si kupi. dufam, ze som na nic nezabudla 8-)
Odpovědět
@pavlovasandra Nejlevnější nabíku jsme měli se vším za 96tis.
Odpovědět
Tak to vás všechny upřímně obdivuji, že si můžete dovolit takovou investici do svatby ve dvou! Přeji vám ať vám to vyjde dle představ!
Odpovědět
@pavlovasandra No my chtěli svatbu cca o 12 lidech jen rodiče a sourozenci s rodinami. jenže když jsme začali počítat-šaty, oblečení, fotograf a výslužky, oznámení, hostina, cukroví apod apod-když jsme k tomu připočetli normoš svatebku u moře-ne žádnou exotiku-vyšlo nás to na spoustu peněz-takhle to je bez nervů-za podobnou cenu a ještě si užijem vše jen ve dvou a bez toho lítání a stresu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 presne tak luci, a hlavne si to uzijeme len my dvaja a s romantikou v plnej parade, bez stresov, na co sa straasne tesim ;-) my sice mame potom este oslavu, ktorej organizacia sa mi trosku vymkla z ruk, ale budeme tam len najblizsia rodinka a tesim sa, ze sa nebudem musiet pred nikim pretvarovat ani nic. no normalne by sme nerobili ani oslavu, ale sme sa zhodli, ze sme kazdy z opacneho konca SR a uz asi nebude taka prilezitost mat ich vsetkych takto pokope z oboch stran, aby sa aj oni spoznali.
Odpovědět
@kata13 jj mně zas nepřijde přehnané když dá někdo za jediný den 100tis a to třeba ani moc peněz nemá. Má švagrová nemají moc peněz, spíše dluhů a taky říkala že až se jednou bude vdávat tak se vším všudy. Dát tolik peněz do jednoho dne...ale je to každého věc.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 kazdy si to inak predstavuje. niekto po tom tuzi cely zivot a tesi sa na ten jediny den. ja som zase presny opak a som rada, ze moja polovicka je taka ista a radsej to investujeme do seba a uzijeme si to podla nasich predstav ;-)
Odpovědět
@kata13 JJ taky se těším a snad si to užijem. Ale přijde mi že jsme oba před svatbou nějací nervozní :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lucil07 u nas som len ja trosku, aj ked to momentalne az tak neriesim, lebo myslim, ze vsetko uz mam, no podvedome stale riesim, ci som na nieco nezabudla :-p a stale si nejak neviem predstavit, ze budem mat ine priezvisko, to si budem asi dlho zvykat :-D
Odpovědět
@kata13 No mně přijde že nejsme nervozní z příprav ale z toho že budem najednou svoji-přítel je nějaký nesvůj-radši ho nedráždím:)
Odpovědět
našťastie u nás prebieha všetko ako obyčajne
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ten moj to ani nevnima, to skor jeho otec (buduci svokor), stale ked vola nezabudne dodat, ze uz sa nam to krati a coskoro budem mat ich priezvisko a on sa nemoze dockat :-D :-D ja sa spolieham, ze okrem toho priezviska sa nic nezmeni
Odpovědět
JJ holky já trochu obavy mám-s bývalým jsme byli 7,5 roku a pak se brali a spíš se to po svatbě zhoršilo-jakoby si říkal ted ji mám jistou a už se nemusím snažit....tak snad to ted bude ok napodruhé mi manželství vyjde. Máme spolu dvě děti tak snad bude vše ok.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 neboj urcite to bude lepsie ;-)
Odpovědět
@kata13 JJ je to můj velký sen-abychom všichni byli spolu, aby děti žily v úplné rodině a neznali spoustu "strýčků" a "tetiček".Mám dnes nějakou depku, jdu si uavřit kafčo a dám si nějakou dobrotu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja som mala taku trosku depku asi pred mesiacom, nastastie ma to po tyzdni preslo. tiez som len rozmyslala ci robim dobre a blbosti, no to je asi normalne :-)
Odpovědět
@kata13 Asi je 8-)
Odpovědět
@pavlovasandra ahoj, já myslím, že je jedno kolik bude na svatbě lidí, peníze jsou to pořád jedny. ty třeba dáš 100,150 tis za jeden den, my tam budem 9 dní. to vyjde se vším všudy skoro na 200,-...
Odpovědět
jako i s prstýnkama, novým oblekem a pod..
Odpovědět
@evaamy já už to radši ani nepočítám dohromady. Ted jsem si udělala francii na nehtech. 29. jdu na gelovky na nožky tak jsem zvědavá:)
Odpovědět
Profilova fotka
ja to este pocitam, no ta suma 4800 pocitam, ze bude konecna s fotografom a prstienkami. oblecenie tam ani neratam, lebo mam vsetko take co cez leto vynosim, vylety na dovolenke tiez nepocitam, to su veci, ktore so svadbou nic nemaju. no a hlavne som zvedava na kolko nas vyde ta oslava potom, tak aj to si vsetko pisem, ale to by nemalo byt vela
Odpovědět
inak nemali by sme to takto počítať, lebo vlastne svadba nás víde na 500€ či koľko je ten balík a plus teda oblečenie, prstienky a fotograf. lebo ostatné je vlastne svadobná cesta, ktorú si nevesty platia zvlášť a nepočítajú do nákladov na svadbu.
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas vladi to mas vlastne pravdu, svadba sama o sebe stoji len toto, a este tam je aj torta, kozmetika, kadernicka, vecera, vyzdoba, kytica a este aj koordinatorka, neviem ci som nieco nezabudla. neviem ci by sme sa na sr zmestili do tejto ceny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evaamy teraz som si vsimla, ze mas uvedenu svadbu Les Pavillons, Azerbajdzan, to si sa asi omylom preklikla, ze? :-D
Odpovědět
ne to mám schválně, ze srandy, protože Mauritius tam není :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evaamy :-D :-D o tom som im aj pisala, nejak kaslu na to
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?