Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@janek83 :-) nebo ať si vezme jen kalhoty od obleku a nějakou košili
Odpovědět
@petik83 no to bych spíš právě chtěla, nebo jen takový lehký kalhoty s košilí jak vidím v albech.a je to i hezký. Jsem zvědavá kde seženem a hlavně co seženem :-)
Odpovědět
@janek83 Myslím že na olbek je tam moc vedro no a styl oblečení sladíš ke svým šatům-jestli budeš mít velké svatební nebo jen letní šaty.Přítel má už bílé kalhoty a bílorůžovou košili.
Odpovědět
já byh chtěla spíše velké svatební než letní. A košile se mi líbí černá, ale to je zase vhodný akorát na upečení
Odpovědět
@evaamy Ahojky, reference tu jsou, jen musíš koukat taky dozadu. Psali jsem je hned po návratu z Mauricia. Když má diskuze 140 stránek a některé z nás se vdávali v září apod. tak prostě musíš listovat zpět ;-) Copak přesně tě zajímá? Třeba Ti budu nápomocná :-D Ale Dubajském letišti nevím nic-my letěli přes Paříž. Jinak co se týká placení na letištích, takmi přijde zbytečné kvůli tomu "táhnout" několik měn. prostě mám jednu a pokud to nebude zrovna za ni výhodné, tak použiju kreditku. Pro mě na letiších vždy kreditka! Jinak jsem se nikdy a nikde nesetkala s tím, že by se na letišti smlouvalo-tedy neberu země typu Egypt a Tunisko-tam je to běžné. Smlouvání na Mauriciu ano-na letišti ale ne. Dubaj neporadím :-( @petik83 Nám přišly i letenky, ale palubní vstupenku Ti samozřejmě dají až na letišti ;-)
Odpovědět
@janek83 My jsme dnes příteli koupili takové ty lehké lněné kalhoty-bílé a bílou košili v HM, kalhoty za 500,- a košili za 400,-, vypadá to hezky a vedro mu v tom určo nebude :-) @lenule26 aha, díky, no radši zavolám ještě do CK jestli to posílají či co :-)
Odpovědět
jj, já viděla i lněnou košili, mě se to líbí a hlavně je to lehký, ale tak pokud si bude trvat na svém, nic nezmůžu :-)
Odpovědět
@evaamy Najlepsie su EURa. V dubaji maju na vsetko tu ich menu ale beru aj eura asi aj USD. Na Mauriciu skor EUR. A potom ich mauricijske rupie, vymenis si hned na letisku po prilete, tam je ok kurz. Inak podla mna nakupy na dubajskom letisku nic moc, vobec tam neboli nejake super ceny, aspon mne sa nezdalo. Su prisposobeni turistom...aj cenovo. V meste sa asi da nakupit super ale na letisku podla mna vobec nieje lacno.
Odpovědět
@dodorka mne emirates batozinu stratili ale nastastie az cestou domov a iba na 2 dni. ale nahrada ziadna...ani len pardon. kaslat na to, hlavne ze nakoniec prisla.
Odpovědět
@janek83 to jo, hlavně aby se v tom on cítil OK, ať si vezme cokoliv :-) je fakt, že pokud budeš mít šaty bohatší, tak by to s tím oblekem k sobě ladilo asi víc :-)
Odpovědět
@petik83 Vidíš a u nás v HM nic ale nakonec v CA 8-) Díky holky za rady-Lenčo, kviku ;-) Já dnes byla poprvé v životě na zumbě-to byla rychlost:)
Odpovědět
já mám zumbu doma na DVD, cvičila jsem ji týden, pak jsem si ani nevzpoměla :-p :-D Nemám pevnou vůli. Uvidíme no, tak při nejhorším to 2 hoďky vydrží :-p . Chtěla bych obřad přímo při západu slunce, ale to asi těžko co? Jinak už mám vybranou kytici z Pulmerií
Odpovědět
Článek se načítá
@janek83 No obřad při západu slunce by byl romantický jen byste pak už po tmě nenafotili žádné fotky. Já se musím donutit něco dělat-sice mám poporodní kila už dole ale potřebuju trochu zpevnit a hlavně přijít mezi ldii a vyčistit hlavu. Endorfiny to je super věc 8-)
Odpovědět
@lucil07 Luci já zatím moc neporadila :-) @janek83 Nám dali vybrat v jaký čas chceme oddat. Západ slunce je sice romatika jako blázen-ALE-ono jakmile tam začne zapadat slunko, tak pak je najednou úplná tma. To byste vůbec nestihli nafotit svatební foto :-( Leda fotit před obřadem a pak se oddat. Ale to by asi zase nebylo ono...
Odpovědět
@lucil07 vieš na čo som prišla? ak letíte späť z mauricia 10.5. tak to letíme do dubaja spolu 8-)
Odpovědět
@vladenas Jé to je prča tak to tam poznám Titzku:) kate a ještě tebe. Stejně si říkám že ženská m tolik maličkostí co nesmí zapomenout.
Odpovědět
@lucil07 vopred pripravený zoznam by to mal zabezpečiť
Odpovědět
@vladenas Myslíš že fakt napsat seznam jako kdysi na tábor?? Já řeším i blbinky typu-foukací kulmu, antikoncepci, šminky-to bych tam asi nepořídila:)
Odpovědět
@lucil07 presne pre toto, aby som nezabudla niečo zabaliť si ho urobím. istota je istota :-D
Odpovědět
a přítel včera koupil novou sadu kufrů-potřebovali jsem ten malý kufr na palubu a ta sada nakonec byla nejlepší řešení.
Odpovědět
@vladenas No my tak šli před 2 týdny na ples ale spali sjme u tchýnky. měli jusme vše s sebou včetně např náhradních silonek-jo ale lístky zůstaly doma :-o
Odpovědět
@lenule26 ahojky, já vím, tvůj příspěvek jsem četla :-) ale na to kolik sem chodí před svatbou holek a kolik z nich sem pak napíše své dojmy.. v tom je velký nepoměr :-S aby se člověk dozvěděl něco užitečného to ne..
Odpovědět
Profilova fotka
@evaamy ale teraz tu ani vela neviest nebolo za poslednych par mesiacov, posledna bola myslim kvik a denisonek a obe tu pisali po svadbe. pise nas tu vela, ale myslim, ze vacsina z nas ma svadbu az tento rok ;-) uzitocne veci su aj v starej diskusii este, teda mne kopec veci velmi pomohlo, ked som si to na zaciatku citala :-)
Odpovědět
@kata13 Já ji četla po dlouhé době i včera znovu:):)
Odpovědět
Profilova fotka
dievcata, v sobotu som bola pozvat svojich krstnych rodicov na oslavu po svadbe, celkom zazitok :-D krstna mama to nejak nemohla prekusnut, ze mame svadbu na mauriciu :-D vraj to mame niekde v trantarii, nikto tam nebude ani otec, co nemame normalnu svadbu a proste blbosti okolo toho, no som isla vytocena odtial 8-( to este chcem vidiet ten vyraz tvare, ked si bude na oslave pozerat fotky :-D
Odpovědět
@kata13 potom už to bude lepšie. už budú s tým zmierení
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas ona je dost zavistliva, tak si to este asi uzijeme, alebo bude na oslave len ticho sediet :-D no na oslave budu len rodicia a surodenci s rodinkami a oni dvaja su jedina sirsia rodina co tam bude (moj otec ich tam strasne chcel tak sme vyhoveli), tak to snad nebude mat blbe reci
Odpovědět
@kata13 tak požiadaš otca aby ju uzemnil keď ju tam chcel
Odpovědět
inak nerozumiem, prečo to ľudia nezoberú ako skutočnosť, že sme sa rozhodli mať svadbu na mauríciu a musíme to stále niekomu vysvetlovať. to je ako keby sme niekomu vysvetlovali, že prečo sa vlastne berieme. :-x
Odpovědět
@kata13 To mě mrzí že máte takové starosti-já jsme na některé reakce po svatbě taky zvědavá. Přítelovi rodiče se za celých 9 měsíců od zasnoubení ani jednou nezeptali jak to bude se svatbou a tak a určitě nám to pak budou vyčítat, ale co už. Já si asi dnes pdole rad Vladi napíšu ten seznam a co mám vyprané a vyžehlené si dám do kufru at to už pak entahám-naštěstí ted letní věci nejsou moc potřeba. 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?