Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
I tu noční košilku mám nakonec od tama-zjistila jsme že na MMB prodávají to samé ale 2x tak dražší.
Odpovědět
@lucil07 vždyť jo, já proti větvím nic nemám, když ty věci jsou hezký, proč si je nekoupit a s tím že jedeš na drahou dovolenou to přece nemá nic společnýho
Odpovědět
já jsem hezkou košilku a supr plavky našla včera na astratexu, takže mám na ně zálusk. Nemůžu mít dvoudílný, nebo můžu ale mám před sebou respekt nebo jak to říct, takže zásadně jednodílný a každý jednodílný se mi taky nelíbí. Ale včera jsem našla takový sportovní, jsou až ke krku, takže nehrozí spálení zad ani hrudníku, což je u mě super
Odpovědět
@janek83 No některé věci mají divoké-ale přišlo mi to takové vtipné že dovča stála tolik a já nakonec většinu garderoby nakoupila tam:):) Noa pdoprsenky jsme nemohla sehnat-nikde neměli dost vycpané a u vietnamců za 89Kč a je vycpaná super a sedí mi:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja prave preto, ze mame taku drahsiu dovolenku sa snazim setrit aspon na tychto veciach, niekedy je aj tak ta kvalita tych lacnych veci taka ista ako tych drahsich ;-)
Odpovědět
@kata13 No právě, mě kolikrtá kamarádky chválí nějaké oblečení a to je zrovna to za babku:) jooo kdyby věděly:)
Odpovědět
Holky, ty teploty co udávají v tabulkách, to je opravdu maximum na sluníčku nebo ve stínu?
Odpovědět
@janek83 Já myslím že to udávaji maxima ve stínu.
Odpovědět
teď jsem si prohlížela paradis a mají tam hrozně hezky udělanej altánek na svatbu, jenže mi to přijde takový moc divoký, rušný, velký. nevím no Jinak to doufám že ve stínu, na sluníčku mi 27 přijde dosti málo :-)
Odpovědět
ted jsem si četla tu Ochotskou-. no nevím v jakém hotelu byla ubytovaná, vždyt všude je garance jedné svatby za den ne? narozdíl od hotelů/zámků v čr, kde jsou svatby opravdu jak na běžícím pásu, každou hodinu jedna ]-( navíc mohla si odpustit takové hanlivé řeči, copak ji nenapadlo, že by to mohlo přijít někomu líto???
Odpovědět
@evaamy Prďte na ni-je to rozmazlená fiflena ;-) Na druhou stranu je pravda, že svatba na Mauriciu je teď nejak populární-ale rozhodně si nemyslím, že je to kýč a že je to jak na běžícím pásu! Já viděla ve Victorii svatby za celý pobyt jen dvě+ta naše.
Odpovědět
@lenule26 přesně tak holky, kašlete na ni, bůhví jaký byl skutečný důvod, proč tam nechce mít svatbu.... my víme své a náladu nám tím nezkazí ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Včera jsem v HM objevila ty bílé kalhoty a košili pro přítele, teď ho tam jen dostat, aby si to vyzkoušel a koupit, snad mu to bude sedět,ráda bych to měla už koupené.
Odpovědět
Holky ještě mám dotaz k letenkám. P. Walter nám poslal elektronické letenky s letovým plánem.Přisli Vám letenky i fyzicky, nebo mi je dají na letišti. Letěla jsem naposledy před 10 lety, proto se tak blbě ptám 8-) :-D
Odpovědět
holky nevíte jakou měnou platit na letišti v Dubaji a jakou na Mauriciu? bude stačit vzít si USD? jinak ...trochu tady postrádám reference od nevěst co už mají svatbu za sebou... :-(
Odpovědět
@evaamy vsetko co susti :-D (GBP, EUR, USD) co sa tyka mauriciu, dobra rada - moc sa nespoliehat na kreditky, v hoteloch sa da cez ne zaplatit ucet cez terminal, v obchodoch takisto ale bankomat najst je velmi komplikovane, v tom su zaostaly, ale teda kurzy pri tahani z bankomatu a platbach vysli vyhodne. dubaj si uz moc teda nepamatam ale myslim ze tam plati iba ten ich emiratsky dirham na letiskach a teda kreditka
Odpovědět
Holky a byli na letišti v Dubaji nějaké výhodné nákupy??No a my spoléháme na kreditky-jako že se někde bude dát platit kartou, pořád mámě nějak málo euro. @petik83 my jsme si vytiskli ty papíry od pana W a to snad stačí.
Odpovědět
Teda já už mám tolik písniček že nevím kterou vynechat:) ted se mi zalíbila Imagine od Lennona.Už jich mám 9:):)
Odpovědět
taky by mě zajímalo, co je výhodné na letišti v Dubaji nakoupit.. jestli tam jsou originály nebo si mám dát pozor na napodobeniny za výhodnou cenu :-) a smlouvá se tam nebo jsou ceny pevné? prostě všechno co o Dubajském letišti víte ;-)
Odpovědět
@evaamy Já to smlouvání tak nerada:) Jinak když sjem právě byli v egyptě, nakoupili jsme suvenýr a nazpátek jsme si na letišti všimli, že tam mají vše a za třetinovou cenu a bez smlouvání.
Odpovědět
Dobré ráno holky, s písničkami mi ani nemluvte, já vůbec nevím co, jen mě napadla jediná která by k tomu byla hezká, piráti z karibiku :-) :-D
Odpovědět
@janek83 Ta mě nenapadla-my máme dvě romantické a jinak Green day, U2 a Red hoty:)
Odpovědět
mě ty piráti k tomu moři připadají pěkný. Já i řeším ty boty, vůbec nevím jaký si pořídit, s podpatkem mi to zrovna něpřijde ideální .
Odpovědět
@janek83 Já mám nakonec páskové na podpatky a žabky.Pak budem stejně asi bosky.
Odpovědět
No já si právě ty podpatky neumím v tom písku představit, se to musí přece zapichovat a blbě se v tom půjde . Já právě nevím, zda nějaký balerínky či plátěny kecky nebo sandálky či žabky :-(
Odpovědět
jo a ten hotel jak jsem psala že jsem koukala na Paradis, tak mi přijde asi nejvhodnější, mají i vilky. Les Pavilons má jen pokoje
Odpovědět
Ale to jsou teda krásné hotely 8-) Jinak bořit se to bude, když tak je hend sundám:)
Odpovědět
tak jsem si to myslela dobře, takže podpatky zavrhuji, já teda úzký nenosím, jen takový ty kopyta jakýkoliv velikosti. Ale bylo by to asi stejný, takže boty bez podpatku :-)
Odpovědět
Taky jsem podpatky zavrhla a mám vybrané bílé žabky s pevnou patou s korálkama kolem kotníku, jestli víte co myslím :-)
Odpovědět
jj dokážu si to představit. Vůbec nevím kde nakoupit, kouknu k těm větvím, ale pak nevím. Přítel chtěl oblek, ale myslím si že mu bude horko :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?