Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@kata13 tiež som to už skúšala na nete
Odpovědět
@kata13 @vladenas Já zkoušela i ten wustenrot ale nakoenc dám tu generali-jaksi se mi líbí:).)
Odpovědět
Já nemůžu jaksi myslet na nic jiného než na tu dovču. Vše odkládám že až po dovče a nic se mi enchce :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 podobne :-D 8-) stale len pozeram nechapavo na kalendar, ze fakt uz o chvilu letime, uz by som tam najradsej bola :-N
Odpovědět
@kata13 No čučím na netu na ty stejné fotky a recenze pořád dokola a nedokážu se soustředit na normální věci-až budem doma bude mi to chybět:)
Odpovědět
Naštvala mě Míša Ochotská-jedna naše moderátorka a herečka. jela okouknout Mauriciusa prý ani náhodou-že je to kýčovit místo an svatbu a od rána do večera prý běží jedna svatba za druhou a že je to hrozné. kKoza jedna!
Odpovědět
@lucil07 no vidíš. pre mňa je gýčovitá svadba na slovensku
Odpovědět
@lucil07 nn nemáme :-)
Odpovědět
@vladenas Nevím teda kde byla ale jinak je v hotelu denně jedna svatba-koza. Janku a jaký termín by se vám líbil a co hotel je vybraný??
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 @vladenas presne tak, uplne si to vladi vystihla, pre mna je tiez gycovita svadba na sr a vobec nelutujem, ze sme sa takto rozhodli a urcite ani nebudem. nech si hovori kto chce co chce, lebo sa stretavam s roznymi nazormi :-S
Odpovědět
@kata13 My zatím žádné názory neznáme páč je to tajné ale taky jsem zvědavá an reakce. Ale nejvíce čekáme reakce typu:No jo pracháči už nevědí co by...a málokdy tuší na kolik vyjde klasická svatba v ČR:)
Odpovědět
@lucil07 keby to robím ešte raz tak to tiež urobím tajne
Odpovědět
Článek se načítá
Holky a na kolik cca výjde taková svatba na Mauriciu? díky za info:) :-D
Odpovědět
@vladenas Už ale dost lidí ví že jedeme na dovču-když se někdo zeptá kam a já odpovím Mauricius tak teda čučí no ale co už. jsem zvědavá an reakce až přijedem a budem svoji:)
Odpovědět
lucil, líbíl by se nám duben a květen no, ale to je dost šibeniční. A léta ( u nich zimy ) se bojím, aby tam fakt nebyla zima. Uvidíme jak to stihneme no. JJ, svatba Les pavillions a líbánky pak ten Oberoi, aspoň by jsme okoukli 2 srny ostrova. Holky, pas se musí dělat jen v místě trvalýho bydliště?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 urobili ste super, ze ste to nikomu nepovedali...fakt si kazdy mysli, ze nas to vyde prilis vela a tiez vobec netusia kolko to vyde na sr, a proste nevedia pochopit, ze my tie peniaze radsej minieme na spolocnu dovolenku a uzijeme si to spolu, miesto nejakej klasickej svadby, so vsetkymi tradiciami, so vsetkymi moznymi ludmi, s ktorych polovicu ani nepoznam a este mi budu vsetci hodnotit ci to bolo dobre a ci sme sa bavili a do kedy a podobne ]-( strasne ma to vytaca, aj ked sa to snazim ignorovat, ale neda sa to vzdy
Odpovědět
@janek83 Tak to jsou super hotely:) Kate no je to těžké, málokdo má představu co stojí svatba včetně všech nezbytností. Takhle máme vše v ceně, vizážistku i kadeřnici na místě, žádné vítání hostů a výslužky nemusím řešit. Ale však je to naše věc že jo:) Ale i tak budou lidi čučet.
Odpovědět
Nikdo tu není tak vám sem hodím aspon své obyč žabky co jsme i pořídila:)
Odpovědět
lucil, ty jsou hezky, já vůbec nevím co za boty. Jj, jsou to super hotely. Ajak je to tedy s tím pasem?
Odpovědět
@janek83 A stály 115Kč:) CO myslíš s pasem?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 pekne su ;-) ja prave rozmyslam, ze mozno nakoniec uz ked budeme tam sa rozhodnem, ze budem mat len zabky :-D ale uvidime, zalezi od miesta ozaj a ty si si nakoniec vybavila ten novy pas?
Odpovědět
@lucil07 fakt jo a kde si je koupila? No jestli se musí udělat pas s biometrickýma údajema jen v místě trvalýho bydliště
Odpovědět
@kata13 Já jsem si kvůli těm pár dnům musela dělat pas, prý to nestojí za to riziko že by mě nevpustili do země. Jinak na obřad budu mít ty botky a pak se přezuju.
Odpovědět
@janek83 Jo to nevím ale mylsímž e je jedno kde si ho uděláš, nejlepší je na tu danou matriku zavolat. U vietnamců-mají téměř stejné věci a za úplně jiné ceny:) a neřekla bych že mín vydrží:)
Odpovědět
ja som včera konečne zbehla aj k tej krajčírke. už moc času neostáva a nakoniec tie šaty ani moc meniť nebudem. neni sú až také veľké - široké. a celkom som sa sama sebe v nich lúbila, lebo zase som začala rozmýšlať či také vlastne chcem.
Odpovědět
@vladenas člověk přemýšlí a nakonec mění názory:)
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas :-D :-D ja uz radsej nad tym ani nerozmyslam, lebo tiez ma stale napada, ci su pekne a ci v nich vyzeram ok atd.
Odpovědět
@lucil07 tak to si budu muset asi zajet do Chomutova se kouknout k větvím zda tam něco nenajdu hezkýho, mě se nechce dávát hodně peněz jen kvůli tomu že to je " svatební " Nj, to se právě zeptám radši takhle než na úřadě. Každá pipka ti řekne něco jinýho a budu zase tam kde jsem
Odpovědět
ja som sa v nich zase po dlhšiej dobe videla a som spokojná
Odpovědět
@janek83 Sice to někomu připadne divné že jedem na tak drahou dovču a já si pořizuju garderobu u vientamců-ale oběhli jsme poustu obchodů a já si dobrá trička, sukni, druhé plavky, žabky a pdoprsenky pořídila tam-po lítání po obchodních centrech kde jsme nic nesehnali jsem většinu pořídila tam a za pětinu ceny. 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?