Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 v nedelu 8. mame prilet 9:30
Odpovědět
@kata13 Tak to tam budeme chvíli spolu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 jj, ja stale nemozem nejak uverit, ze uz len mesiac, sa mi to zda nejake nerealne po tak dlhom cakani :-D
Odpovědět
@kata13 No pořád to bylo daleko a nejdnou-za chvíli tu budem jako holky co mají po svatbě-nedávno se chystala Irča, Leni atd a už jsou kolik měsíců vdané paní.
Odpovědět
Holky, to je super, že tam budete mít spřízněné duše. Škoda, že se mnou tam nikdo nebyl. Můžete si pokecat česky :-D A není nad to si moci v den svatby pokecat s ženskou-hurá já se budu vdávat, třeba i zašněrovat šaty popřípadě si to vzájemně odsvědčit-super ;-) Já si nepokecala s nikým, protože anglicky moc neumím-takže to prostě u oblékání nebylo ono. Jaj úplně se s Váma těším! Hlavně si to pořádně užijte a žádný stres! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mě vyšla nejlíp pojišťovna Wüstenrot, protože tam mají vyšší částky než u Generali - konkrétně Tě pojistí na 3 000 000 a u Generali je to skoro o půlku míň. @lucil07 mi pojedeme z Olomouce nakonec taky vlakem. Stíháme to akorát a z Hlavního nádraží jezdí na letiště přímo nějaká speciální linka, tak už jen zjistit, kde staví a doufat, že ČD nebudou mít zpoždění :-D
Odpovědět
@vladenas @kata13 o batozinu by som strach nemala :-) kedze letite z emiratmy ta je automaticky nimi poistena takze ak ju stratia hned po zisteni ze ju nemate vam poskytnu financnu nahradu a patraju po nej, ale to je ten najhorsi pripad co sa teda moze stat, v podstate v tomto pripade spravia vsetko pre to aby vam tu stratenu batozinu vynahradili aj z nakladamy vynalozene na to :-) nazvem to,, paletovy system,, tak to funguje v tychto spolocnostiach oni nakladaju batozinu na palety, do boxov alebo kosov ktore maju urcenu stanicu, takze ak sa strati vam, strati sa vsetkym co prestupovali na ten isty spoj :-) coz je prakticky nemozne aby cely ten kos z batozinou zmizol 8-) ale moze sa stat ze vam ju zle zatriedia (teda hodia do ineho kosa) odporucam svadobne saty, plavky a kreditka k sebe na palubu a viac my na svadobnu dovolenku netreba :-D @lucil07
Odpovědět
@vladenas @kata13 o batozinu by som strach nemala :-) kedze letite z emiratmy ta je automaticky nimi poistena takze ak ju stratia hned po zisteni ze ju nemate vam poskytnu financnu nahradu a patraju po nej, ale to je ten najhorsi pripad co sa teda moze stat, v podstate v tomto pripade spravia vsetko pre to aby vam tu stratenu batozinu vynahradili aj z nakladamy vynalozene na to :-) nazvem to,, paletovy system,, tak to funguje v tychto spolocnostiach oni nakladaju batozinu na palety, do boxov alebo kosov ktore maju urcenu stanicu, takze ak sa strati vam, strati sa vsetkym co prestupovali na ten isty spoj :-) coz je prakticky nemozne aby cely ten kos z batozinou zmizol 8-) ale moze sa stat ze vam ju zle zatriedia (teda hodia do ineho kosa) odporucam svadobne saty, plavky a kreditka k sebe na palubu a viac my na svadobnu dovolenku netreba :-D @lucil07 @petik83
Odpovědět
@rawenna Já žádnou přímou linku neobjevila-prý se musí metrem a pak autobusem.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 Luci, já právě až dnes. Jmenuje se Sml AE, do jizdnirady.cz si zadej MHD Praha, od Hlavní nádraží do Ruzyně letiště a určitě to najdeš
Odpovědět
Ahojky holky, tady máte dopravu z hlaváku na letiště http://www.dpp.cz/linka-ae-airport-ex...
Odpovědět
Díky moc:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky a nejste tu některá přímo z Prahy, že byste nám řekly, kde přesně ten autobus zastavuje? :-)
Odpovědět
Taky nad tím koumáme jestli je to hned u nádru a kde přesně.
Odpovědět
Profilova fotka
dievcata, pri tom cestovnom poisteni si nedavate poistit aj storno zajazdu, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
poistenie vybavene, zaplatene ;-)
Odpovědět
@kata13 Jsi šikula, já teda ještě kouknu na tu Wustenrotku a taky to zaplatíme at je klid.
Odpovědět
Holky já nakonec ani nevymyslela ten sli a nechám to být-to bylo plánů :-D :-D přítel bude rád že to bude rychlé.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja som to ani neriesila, ani CD :-D
Odpovědět
@kata13 No já chtěla aby to bylo romantické-žíct si to v našem jazyce-ale přítel moc romantický není tak to nechám být.Včera jsem mu říkala že se vůbec netěší a on prej že jo-na dovču a odpočinek:) tu svatbu tam má jent akový vedlejší doplněk:)
Odpovědět
nemůžu se dočkat až začnu nosit snubák :-)
Odpovědět
@evaamy No já taky ne-pořád si je chodím prohlížet-ale je mi jaksi volný a zjištuju že na nšoení nebude praktický:)ale co už hlavně že se nám líbí a máme se rádi:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 dufam, ze my tiez budeme spokojní, uz by sme ich tento tyzden mali mat, som strasne zvedava
Odpovědět
Ahojky holky, sice pražská nejsem, ale autobus zaručeně bude stavět hned u nádraží, jsou tam autobusové zastávky, takže na jedné z nich určitě, musíte ale vylízt z nádraží na hlavní třídu myslím Wilsonova/Legerova
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 a romantika to bude aj tak ;-) plaz, more...romantika sama o sebe a chlapi budu tiez namäkko z toho 8-)
Odpovědět
@kata13 No to doufám že bude naměkko:) @janek83 Díky a jak vy jste pokročili s plánováním, už máte datum??
Odpovědět
@kata13 ty si si dávala aj to poistenie storna? my to storno vôbec nebudeme dávať, rušiť to neplánujeme a lucil písala, že p. W. to vie aj presunúť keby niečo
Odpovědět
@vladenas My to dávat nebudeme, pan W říkal že to jde posunout. snad to nebude potřeba. Ale dáme si nějaké lepší pojištění-zavazadla, úrazy, následky úrazu apod.
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas nie nedavala, ked som skusila aj s tym sa cena vysplahala na 81€ na osobu, bez toho sme platili €36 spolu
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 jj tu je tiez vsetko, co som sa dost cudovala, lebo to bolo uplne najlacnejsie a niektore drahsie nemali vsetko. @vladenas dala som si cez wustenrot balik superplus
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?