Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 mne vysiel u nas najlacnejsie Wustenrot, no ale musim to tiez doma este prebrat a poriadne precitat co tam vlastne je
Odpovědět
@kata13 Já jsem se na moc pojištoven nedívala-my máme různé pojištění u dvou pojištoven, takže je známe A JINDE jsem ani nehledala.
Odpovědět
Čaute, neviete niekto ako to prebieha na úrade pred svadbou - chcú naozaj rozprávať v angličtine :-( alebo sa stačí usmievať a nechať komunikáciu na priateľa :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
@titzka podla toho co tu dievcata pisali, tak to nie je nic hrozne a zlozite
Odpovědět
@titzka My se budeme usmívat oba:):) Tak mám doma tuniku a sedí mi.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 supeer, ja si moju davam skratit ;-)
Odpovědět
Ked citam vase prispevky tak zacinam stresovat - co vsetko nam este chyba. Teraz som si to spocitala a uz iba 22dni do odletu!
Odpovědět
@titzka My odlétáme 30. dubna a protože máme dvě děti a málo hlídání, musela jsem vše nachystat zavčas. S nima nakupovat moc nejde:):) Taky pak budu kluky balit k babičce tak toho je dost, ale jsme klidnější-že máme vše důležité..
Odpovědět
Tak to mas toho fakt dost. My este deti nemame aj tak toho mam kopec na vybavovanie a nestiham. Neviem si predstavit vsetko to stihnut aj s detmi musí to byt veselé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dievcata tak ma napadlo, tie voucheri co posielal p. W do mailu, pre sofera na letisku a do hotela na all inclusive, pre sofera to staci len ked priletime, alebo pre istotu to vytlacim 2x aj na cestu spat?
Odpovědět
@titzka Je to veselé:) Na ejdnu stranu se těším,ž e si na dovče odpočinem a pak zase mám obavy že se mi bude stýskat a že to děti bez nás tak dlouho nevydrží...no ale to už je ted jedno.
Odpovědět
@kata13 My máme jen to co poslal, snad to nebude potřeba víckrát. Asi nazpátek už je to normální že tě vezou na letiště který bydlel u nich v hotelu.
Odpovědět
Článek se načítá
Jejda já ted řešila s adminkou inzeráty-zablokovali mi krém do solárka, že prý to nepatří ke svatbě a jiná holčina prodává samoopalovací krém a to nevadilo.Ale už mi ho odblokovali:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 urcite budu deti ok, a vy tiez nemozte nad tym stale rozmyslat ;-)
Odpovědět
Ake stare mate deti?
Odpovědět
@titzka @kata13 No malinké 3,5 roku a druhý má 15 měsíců. Já to mám jak kdy-někdy se hrozně těším že si od nich odpočinu a když se mazlíme tak si říkám-jak my to vydržíme a jak oni. Je to na střídačku.
Odpovědět
Tak to su fakt malicke:) ale urcite to zvladnete:)
Odpovědět
@titzka My poletíme z dubaje asi spolu že??
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ten 15 mesacny to este nebude ani tak vnimat, a ten 3,5 rocny, mozno bude na zaciatku plakat, ale po chvilke bude ok ;-) a urcite mu to trosku aj prospeje, ze bude chvilku bez vas...moj synovec mal v decembri 3 a ten sa bez rodicov ani nepohne a hlavne bez otca :-D drzim palceky, urcite to vsetci zvladnete dobre, oni si to uziju u starych rodicov a vy na Mauriciu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 @titzka jee ozaj vy spolu letite, titzka ty si tiez vo victorii? aj spat idete spolu? to mate super
Odpovědět
@kata13 říkala jsem příteli že mi to muchlání s dětma bude chybět tak že o to víc se budu muchlat a tulit s ním:):):)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 :-D :-D
Odpovědět
Hej, letíme z Dubaja spolu:) a sme aj vo Victorii spolu:) mame svadbu den po lucil07:) ale naspat som si nie ista asi 10.4. musim si to pozriet. Este sme nestihli kupit kufre:( inak Lucil ako asi vizerate? to aby sme vas na letisku spoznali:)
Odpovědět
Profilova fotka
to mate super :-D, snad stihneme dat s vami aspon nejaky drink za tych par dni co tam aj my budeme naraz s vami a vsetko mi porozrpavate :-D :-p
Odpovědět
@titzka No je to super-vy máte ten náš původní termín.Kufry máme ale nemáme příruční kufřík do letadla. @kata13 No drink musíme dát-spolu si hodně píšeme tak snad se uvidíme-my odlétáme 11. nazpět. Titzko jinak já jsem menší tmavovláska s mikádem-myslím že když v dubaji zavolám Titzkooooo, kde jsííí?? Nikdo jiný mi nebude rozumět:)
Odpovědět
Ještě holky přemýšlím jak je to s tím časem-přičítají se tam 3 hodiny-takže když máme přlet na Mauricius v 9.30 po našem to bude asi 6.30. A zatímco budem už mít svatební večeři-naši budou popíjet kávu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 vy odlietate az 11.? s tym casom myslim, ze to je presne tak ako pises. cesta z letiska kolko trva? hodku?
Odpovědět
@kata13 No odlétáme v úterý večer. Já se lekla že přijedeme v 9.30 našeho času a u nich už bude 12.30:) Cesta z letiště trvá myslím hodinu.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 takze odlietate 10.,zdalo sa mi, ze mate odletet v den nasej svadby. aj tak bude cca 10.30 kym prideme do hotela, no snad stihneme este nieco v ten den :)
Odpovědět
@kata13 JJ pletu to 11. máme přílet domů-odlétáme v úterý tj 10. A kdy vy to přiletíte??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?