Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@mishkab Někdo to tu psal v neděli a já se hend dívala dky bude opakování. Ted jsme narazila na MMB na bílou tuniku za 110Kč-ak snad bude ještě k mání-na dovču by stačila 8-)
Odpovědět
Tak jsem si vyzvedla šaty-zkrácení 3 vrstev sukní stálo 150Kč :-o
Odpovědět
@lucil07 super cena
Odpovědět
Profilova fotka
jeee zase som zmeskala ten dokument, snad to najdem v archive. luci super, predsa len si nasla tuniku ;-)
Odpovědět
@kata13 ak to nájdeš, hoď sem prosím ťa odkaz
Odpovědět
Jsem ráda za ty šaty. Taky mi paní ale říkala že mám být opatrná v žehlení a že si mám radši pořídit ten vak na přepravu a pak je mám jen vyvěsit v koupelně-takže je přítel nejspíš zahlédne. A když jsou prý šaty moc dlouhé, ta ten šifon je tak náchylný, že při přišlápnutí rád praská.
Odpovědět
@lucil07 No to je super cena za zkrácení, já jdu příští týden. Kdybych měla podpatky, tak to nemusím řešit, ale chci mít jen nějaké žabky, tak mi jsou dlouhé.
Odpovědět
@petik83 No já je měla hodně dlouhé a s podpatkama jsou super a i bosky to není tak dlouhé-jsem ráda a ta cena k tomu je super.
Odpovědět
Ahoj, prosim najdu na stránkách Blue Marlin i popis hotelů a ceny, abych si mohla dopředu udělat představu? Ještě než bude s Walterem telefonovat? Díky! Předpokládám, že svatby se nekonají ve všech hotelech a je to nějak omezené.
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka Ahoj, svatby jdou ve všech hotelech, které tam jsou pro svatby určené v kolonce "svatba mauricius". Jinak je tam i kalkulačka pro hrubý výpočet :-)
Odpovědět
Aha, děkuji moc! Já věděla, že to někde musí být, byla jsem ve špatné kolonce. Díky
Odpovědět
Teď na to koukám a například u hotelu Le Mauritia je nastaveno All inclusive a minimálně 7 nocí. Chtěla bych například jen plnou penzi, ale ať klikám jak klikám, tak to nejde změnit... dělám něco špatně? Omlouvám se za blbé dotazy, díky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@barum prave som objavila album zo svadby na kube, mozno by ta to zaujimalo, ak este nie ste uplne rozhodnuti http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/dre...
Odpovědět
@kalkulka Ahojky, no ono jim to právě nefunguje. Když jsem poprvé volala panu Walterovi, tak jsem se ho na to ptala a on říkal, že on sám s tím nic neudělá, že to má na starosti někdo jiný, no asi to neřeší. Ale pokud budeš chtít, tak Vám mailíkem zašle nabídku na hotel, stravu a tak, jak se spolu domluvíte.Tak mu klidně zavolej, funguje i o víkendu :-))
Odpovědět
Já teď zase doufám, že jem se dobře změřila... Kdyby byly větší, tka se to dá vždycky upravit, ale co když mi budou malé :-(
Odpovědět
@arilas Jé omlouvám se , to bylo k jiné diskuzi
Odpovědět
@arilas ;-)
Odpovědět
@petik83 Děkuju moc za odpověď. Teď jsem za hranicemi, ale asi za 14 dní budu v Čechách, tak s ním promluvím osobně.
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka jee ja som ti zabudla minule odpisat. s p. W som sa po telefone nic moc nedohodla, hotel som uz mala vybrany a len mi nieco blizsie povedal, obdobie kedy asi chceme ist, ale nic co by sme neriesili aj mailom, tak neviem preco ti takto napisal. ale ked budes coskoro v Cechach, tak mu zavolaj a zvysok potom poriesite mailami ;-)
Odpovědět
@kata13 Díky, to jsem chtěla slyšet. Taky nevím, co chce vědět, já mu už vše podstatné napsala, i přesný termín, který chceme. Ale za těch 14 dní mu zavolám a pak dám vědět, jak jsme se dohodli:) Jsem zvědavá, jestli to nakonec nějak zorganizujeme, doufám, že jo :-) papa
Odpovědět
Holky tak my to máme přesně za měsíc, já jsem z toho jakási naměkko a přítel moje nadšení a pocity vůbec nesdílí-ti chlapi to asi moc neprožívají :-p
Odpovědět
@lucil07 Týjo, to je mazec :-) Blíží se to teď děsně rychle, co :-D No Ti chlapi jsou děsní, já toho svého nemůžu ani dostat do obchodů, aby si vybral něco na obřad :-S
Odpovědět
Ten můj si myslí, že během maximálně měsíce všechno zařídím a on se nebude muset vůbec o nic starat :) Spletl se, ještě uvidí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som tiez z toho mimo a moj to vobec nepreziva :-D ked sa ho aj na to spytam, tak mi povie, ze sa tesi, ze budem jeho zena, ale preco by to mal tak prezivat :-D :-D @kalkulka tiez som vsetko zariadovala sama, vyberala hotel, agenturu, miesto, uuplne vsetko, aj papiere, keby bolo na mojom...tak zmeskame este aj datum svadby :-p
Odpovědět
@kata13 U nás je to také tak. A ještě jsem se kvůli tomu začala znovu učit AJ, abychom se tam trochu domluvili, on je úpně v klidu. Ale jsem ráda, že to není jen u nás, jak koukám, tak je to všude stejné :-D
Odpovědět
@kalkulka @petik83 @kata13 No holky tak jste mě uklidnily že je to všude stejné. Já vše zařizovala, přítel ani nezná jméno hotelu a fotografa. ptala jsem se ho ejstli chce slyšet písničky co jsem vybrala na CD-prý ne a když jsme to dnes prožívala že přesně za měsíc máme svatbu tak říkal že ho to nebere protože se tím nic nezmění-jsem z toho jakási rozladěná...už chytám i cestovní horečku a aby vše klaplo a přítel je v klídku 8-) Ale zas lepší než dkybychom stresovali oba.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 :-D :-D moj tiez nevie ani hotel, a asi ani fotografa, aj ked som u tom vsetkom rozpravala milion krat, ale asi mu to islo jednym uchom dnu a druhym hned von :-D dufam, ze bude aspon milo prekvapeny ked tam budeme ;-)
Odpovědět
@kata13 no nebo jak pak něco nevyjde bude to navnás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 :-D :-D to je dost pravdepodobne
Odpovědět
no tak baby to mám úplne to isté. tiež som všetko sama vybavovala a ten môj si tiež nepamätá ani meno hotela, ale už si pamätá na ktorej strane ostrova to je :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?