Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@petik83 ani ja to nepoznam :-D nahodou som si pozerala casak a bol tam clanok "prve slniecko" a odporucanie pre svetlu plet, tak to vyskusam ;-)
Odpovědět
@viwy hmm dobrý nápad ;-) taky vyzkoušíme, ať jsme pořádně připravený 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dnes som spatne v tejto diskusii hladala link na fotky le victoria, co tu uz davno davala lucil, ked som tak spatne prechadzala diskusiou som napocitala 8 neviest co maju svadbu v maji :-) a to mozno neboli vsetky, to tu bude plne zazitkami coskoro :-D @viwy super, ze ste ho uz objednali, s tym betakarotenom to nie je zly napad
Odpovědět
@kata13 No je nás hodně v tom květnu. Holky my jedeme přesně za měsíc-pořád se to zdálo tak daleko a že na vše je čas a ejhle jak to utíká. A přemýšlím že ten sladák od Eltona Johna si dám na to cd taky-tu písničku myslím ze Lvího krále.
Odpovědět
Profilova fotka
nieco pre inspiraciu svadobneho ucesu http://weddinghairstylegallery.com/v/... ja stale neviem co, na kucerave vlasy su tak krasne ucesy, ale na rovne nic moc, ale asi to necham len vyzehlit a par nejakych drobnych kvietkov z kytice nech mi niekde uchytia, len to este musim premysliet, ze ako a kde :-D veru ten cas leti, my budeme mat buduci stvrtok presne mesiac, ja sa tak strasne tesim, ale zaroven som z toho aj trosku nervozna 8-)
Odpovědět
@kata13 Já s eaky těším ale zároven jsem nervozní, aby vše klaplo-hlavně abychom byli zdraví a nic nás neskolilo těsně před odletem a i děti aby zvládly hlídání. No a účes neřeším-mám to mikádo tak snad jen vyfoukat a dát kytku do vlasů.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ty to mas super jednoduche a pekne, ale ja to tiez nejak velmi neriesim, este sa spytam kadernicky co by navrhla ona. tam mame vlastne aj skusku ucesu, ze?
Odpovědět
@kata13 No měla by tam být i zkouška-možná mi navrhne to stáhnout do pidi culíku a ten zadek ozdobit květinama-nevím-ale stačí mi jen dát za ucho kytku a je o:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja prave rozmyslam, ze na tu skusku ani nepojdem, ale to uvidim az tam asi, podla situacie. ak tam bude prilis fukat, tak mozno bude lepsie, aby mi to tiez nejak vzadu zviazali. no uvidime.
Odpovědět
@kata13 Já myslím že to vše ani enstihnem-přijedeme v neděli a v úterý je svatba-takže než se ubytujem, pak vybrat místo svatby, kytku a doladit detaily-pak v pondělí úřady tak nevím kde by byla zkouška líčení a účesu.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ved prave, my to mame tak isto. a nechcem to mat stresujuce, ale v klude si to uzivat
Odpovědět
@kata13 No už jsme psala že jsme měli mít svatbu ve středu ale chceme si pak užít klidu po svatbě:) Tak uvidíme, přítel to enchce nijak hrotit-zkrátka řekne I do a kdepak copak nějaký dlouhý ceremonie:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lucil07 presne, my to tak chceme obaja, co najrychlejsie, nech si uzivame potom spolocny den. tiez mi priatel minule spomenul, ze sa obava, ze tie prve dva dni budem stresovat pred svadbou, s vyberom miesta a urady :-| tak si stale hovorim, ze nebudem, ved vsetko je zariadene, tak nie je preco stresovat, chceme si uzivat dovcu a popritom mat krasnu svadbu...tak to aj bude 8-)
Odpovědět
@kata13 No ono ty dva dny ani nebude čas se stresovat-já asi bude nervozní kvůli počasí, těším se na svatbu na pláži a asi by mě kleplo kdyby nakonec lilo a my ji měli někde v restauraci a žádné focení na pláži by se nekonalo a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja pevne verim, ze pocasie bude ok, podla mna aj keby prsalo, tak to bude len rychla sprcha a zase bude slniecko svietit....aspon v to dufam 8-)
Odpovědět
@kata13 No snad to vyjde-budu sledovat předpověd počasí:)
Odpovědět
Profilova fotka
konecne som si vybrala topanky, nakoniec len obyc biele lodicky, chcela som sice otvorenu spicku, ale nakoniec som sa rozhodla pre uzatvorene, tak snad budu ok.
Odpovědět
@kata13 No tak vidíš, že máš botky:) už se nám to rýsuje:)
Odpovědět
Profilova fotka
kde ste vsetky?? prave som si kupila lampiony v bazari, tak supeer, uz len plavky a obliect chlapa 8-)
Odpovědět
@kata13 Taky sem nakukuju a nikde nikdo-sem už snad chodíme jen my dvě:) Taky už to máte skoro vše pokoupené. Já ještě pak musím zařídit to pojištění.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tiez mam pocit, ze uz sme tu len my dve :-D poistenie aj ja, spolieham sa, ze cez net to je raz dva. som strasne rada, ze uz skoro vsetko mam pokupene. obrucky su na ceste, saty skratit, krajcirka caka kedy dobehnem a poistenie. mam vyhliadnuty jeden obchod na plavky, tak sa tam chystam, len musim pockat do buduceho tyzdna kym nabehne vyplata :-N ozaj ty ako so satami, uz si ich dala skratit?
Odpovědět
@kata13 Taky čekám na výplatu, resp rodičák:) Ale podařilo se mi prodat lonské moc nenošené plavky za 180Kč tak mám i tak radost-než by ležely doma. Taky jsem ráda že vše máme-oblečení pro nás oba-šaty budou zkrácené zítra a jinak jen to pojištění a druhé plavky, ráda bych i nějaké letní oblečení ale když nebude, nic se nestane.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja tiez to letne oblecenie uz neriesim, ked na nieco natrafim si kupim, ked nie tak nie. k veceriam snad uz nieco skombinujem z toho co mam :-p
Odpovědět
@kata13 No já taky, určitě bych to pak s dětma na procházky neunosila a už tak nám to super pohlo s rozpočtem:) A na výlet bude potřeba pohodlné oblečení a toho mám dost. Spíš nějakou tu tuniku nebo obyč šaty co přehodím přes plavky bych potřebovala.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tuniku som si kupila na MMB za 5eur, vypredaj Mexx, ale tiez si ju davam skracovat, lebo ju mam az po kolena a pride mi to divne :-D
Odpovědět
@kata13 Já tam nemůžu na nic natrefit. Jako na nějakou tuniku co nestojí 700.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 to je skoda, ja som to kupovala nejak pred mesiacom, ale na slovenskom MMB, skus pozriet aj tam, postovne by snad nebolo az take hrozne
Odpovědět
@kata13 No uvidím když nebude, přežiju to:)
Odpovědět
Už opakují ten dokument na čt2 8-)
Odpovědět
@lucil07 cozeee??? a ja som o tom nevedela :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?