Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
My už máme jen 51 dní do svatby, no to je mazec. 8-)
Odpovědět
Dnes v 13:20 na ČT2 "Kamera na cestách:Mauricius a Rodrigues" ;-)
Odpovědět
Ahoj holky sice jsme měli celý víkend na houby ale náhodně jsme sehnali bílé kalhoty z Bio bavlny pro přítele za 698Kč-jsme moc spokojení. Já si koupila takové lněné bílé-snad když si k nim vezmu triko ahezké boty tak v tom můžu i na večeři. Leni díky.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 super luci, ten moj este nema nic, ale snad nieco najdeme. uz len 43dni do svadby :-N to letii ozaj petik aj bol vcera ten dokument na ct2? lebo som to nenasla ani v archive
Odpovědět
@kata13 dokument bol a ja som ho zmeskala :-( nebude opakovanie???
Odpovědět
Profilova fotka
@mishkab ja som to praveze vobec nenasla, vobec mi nesedel program s tym co mali na stranke ct2, vsade pisalo, ze ma byt dokument o mauriciu a na ich stranke bolo uplne nieco ine (teda snad som to dobre pozerala :-D )
Odpovědět
@kata13 Ale dokument bol, priatel na to nahodou natrafil. Ja som nestihla.
Odpovědět
@kata13 Narazili jsme na ně náhodou v CaA sice nejsou společenské ale aspon je sem tam unosí. Já si ted zanesla na zkrácení ty šaty a budou v pátek. A ten dokument budou opakovat ještě ve čtvrtek myslím.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 moj tiez nebude mat spolocenske, on chce len nejake lanove nohavice, tiez viac menej nieco co este vynosi. no dufam, ze vo stvrtok ho stihnem a najdem ;-)
Odpovědět
@kata13 Právě že my ty lněné nemohli nikde sehnat. toto je biobavlna ale bude to hezké-nakonec bude mít tu růžovou košili, a to se mi růžová na chlapech nikdy nelíbila a vypadá to hezky. Tak si snad jen vypálím písničky-ale synek je doma-tak nebude moc času:)
Odpovědět
Holky tak jsme nakonec dnes stihla sestavit písničky na svatební CD. nakonec žádné cajdáky ale mám tam i Green day, U2, Red hoty-aby to mělo štávu:):) Romantiku tam máme jen SPomal od Pehy a Ztracená bloudím od Verony:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 super a co mas od Red hotu?
Odpovědět
Článek se načítá
@kata13 Under the bridge-já si totiž nepamatuju názvy,tak sjem hledala na youtube-byla to fuška a ted to poslouchám jak o zní.
Odpovědět
@nicolletta Ahoj. No my to vybrané pořád nemáme. Jsem děsná. Mauricius je určitě krásnej, ale už druhý člen rodiny tam byl a proto jsme chtěli něco jiného. Rozmýšlíme nejvíc nad Jamajkou-vychází taky dobře a možná Dominikána. Mauricius úplně ale neškrtáme :-D Co ty?
Odpovědět
@pipik Vůbec netuším. Pořád je to otevřené téma :-D
Odpovědět
@barum Jé Baru tak to nezávidím to rozmýšlení...je toho hodně na výběr a člověk neví co je nej.
Odpovědět
@barum držím pěstičky ať se rozhodnutí podaří.Pak dej vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky kdepak se toulátééé?:)
Odpovědět
Profilova fotka
stale tu ;-) ja mam nejake lenive obdobie, nic sa mi nechce a to je vonku tak krasne.....hmm uz nech som na tom mauriciu 8-) vcera sme sa konecne dokopali do solarka, luci na tebe uz je nieco vidiet? chodis stale? ja neviem ci bude stacit raz do tyzdna alebo viac krat, nechcem byt zase cierna ako uhlie, len mat nejaky ten zaklad, ze by som nebola uplne biela na svadbe
Odpovědět
@kata13 Já jsem byla 4x a vidět to šlo nádherně jenže se mi na obličeji udělala pigmentová skvrna a kosmetička mi poradila radši na solárko nechodit a to jsem si pořídila pro lepší opálení jakýsi spec krém do solárka.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 fuuha, to je skoda, aspon, ze ti to je aspon trosku vidiet. ja sa spolieham aj, ze mne to pomoze aspon trosku na tu moju nohu, co sa nechce zahojit ]-( to fakt ako naschval, strasne ma to vytaca, ze mesiac pred svadbou mi moja noha protestuje a nie a nie sa zahojit :-( ]-(
Odpovědět
@kata13 A neptala ses řeba v lékárně jestli by nepomohla nějaká hojivá mast?? Jinak pojedu radši bělejší než s flekatým obličejem, jksi mi to nesedlo.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tak to urcite, tie flaky by neboli bohvie co ;-) uz som mi dali v lekarni mast, ale stale nic, skocim sa asi spytat doktorky, ked budem mat cas.
Odpovědět
HOlky dokument byla fakt pěknej, kdyby to opakovali, tak se určitě dívejte. Jíte beta-karoten? Uvažuju, že si ho koupim, abych se tam pak hned nespálila.
Odpovědět
holky, dnes som pisala S. D. ohladom fotenia, ale zatial neodpisal :-| len dufam, ze nebude obsadeny... konecne som si kupila plavky, nocnu kosielku a slnecne okuliare 8-) takze len topanocky a mam vsetko :-) petik83 beta-karoten uz hltam od januara :-D
Odpovědět
@viwy :-D tak to abych už začala :-D
Odpovědět
@petik83 este si planujem kupit inneov lebo sa hrozne tazko opalujem :-( ]-( a vraj je to lepsie ako beta karoten :-. dufam, ze tu bude mat ten spravny ucinok :-)
Odpovědět
a mame fotografa, jupiii :-)
Odpovědět
@viwy supééér, tak to je dobře. ten Inneov ani neznám =-) ,
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?