Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@alisa_ Fakt? A kde jsi to četla?
Odpovědět
Ahoj tak my jsme doma z nákupů-mám sluneční brýle a soupravičku na svatební noc:) U Blažka měli bílé kalhoty na přítele ale protože je jinak neunosí-nechtělo se nám dát za kalhoty 2tis. Tak budem hleda dál.
Odpovědět
@lucil07 No tak super. Už máš snad vše, ne? Teda kromě šatů. Na ty ještě čekáš? určitě na ty kalhoty někde narazíte. Teď bude chodit letní oblečení, tak nebude problém.
Odpovědět
@lenule26 My se o tom ucime na zivotnim prostredi, pise o tom ale i NYtimes, tady posilam jednodusse vysvetleny clanek o stoupajici hladine more v Tichem a Indickem oceanu... :-| http:// je gnosis9 TEČKA net/view.php?cisloclanku=2005120002
Odpovědět
@barum A jak vy jste pokročili??máte datum a hotel??
Odpovědět
Profilova fotka
@lenule26 asi ano ;-)
Odpovědět
Dievcata, mate niektora aj skusenost s tym, ze to vasi rodicia niesli tazko, ked ste im oznamili, kde sa beriete? ;-( Kludne aj IP, dakujem :-)
Odpovědět
@kata13 ahoj, ja som dnes pozerala katalog Bonprix a maju tam biele sandalky s ruzou bez opätku aj s opätkom...mrkni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mishkab ahoj, ja som ich nenasla, skus mi poslat link do ip. ja ale hladam skor na opatku, hlavne kvoli tomu, ze som sice moc chuda, no nohy hlavne litka ma hrubsie, opatok mi trosku predlzi nohy :-N ved ja nieco najdem coskoro ;-) len ta moja noha nie a nie sa zahojit, dnes si idem na to do lekarne nieco kupit...toto sa mi nikdy nestalo, ze by sa mi nieco takto dlho hojilo, to ako naschval mesiac pred svadbou, tam budem mat taku peknu cerstvu jazvu ]-(
Odpovědět
no tak v piatok mi prišli plavky a sedia. takže aspoň ďalšia vec vybavená. už nám toho veru moc nechýba 8-)
Odpovědět
kate to je smůla s tou jizvou ale hlavně že je to "jen" jizva. Vladi to je dobře že ti plavky sedí. Mishko naši to ví a nevadí jim o a rodina přítele se o doví až po:)
Odpovědět
@lucil07 a dnes ti už tie šaty dorazili?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lucil07 ozaj ako saty?
Odpovědět
Holky tak mám doma šaty-sedí pěkně ale jsou delší než měly být tak nevím jeslti invesovat do zkrácení nebo si tu chvíli šaty přidržet:) Za chvilku dám foto:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 super, som zvedava na foto
Odpovědět
no ak to nie je až príliš dlhé, tak ti to na pláži bude asi jedno. som zvedavá aké sú
Odpovědět
Tak tady jsou.
Odpovědět
@lucil07 no tedaaa, pekné. a myslím že ani tá dĺžka nie je až taká hrozná
Odpovědět
No dívala jsem se na objednávku a ušili je o 5 cm delší a zapomněli na vycpávky do prsou ale to už je jedno. Ta délka mě mrzí-kdyby o udělali podle zaslaných mír-sedělo by to dobře-takhle si je musím přdržovat. Kamarádka mi poradila že tyo jsou na svabu hezčí a že ty Ever pretty nemám prodávat a vzít si je na svatební večeři. Ale pak je prodám:) Neunosila bych je. A co mylsíte nevynikne v nich že nemám prsa??
Odpovědět
No a taky tyto šaty nedám jen tak do kufru-pořizovala jste některá ten obal???
Odpovědět
@lucil07 no tak podľa tejto fotky to absolútne nie je vidieť :-D
Odpovědět
@lucil07 ja som si ho kúpila na svadobnom veľtrhu, ale myslím že aj v svadobnom salóne nebude problém ho kúpiť
Odpovědět
@vladenas A je to drahé?? Ikdyž pak ho prodám i se šatama že??
Odpovědět
@lucil07 no ja som zaň dala tuším 14e, ale skús pozrieť či ho niekto nepredáva v inzeráte. vyšlo by to lacnejšie
Odpovědět
@vladenas Já mám doma ejden obyč-kdysi mi ho šila mamka-ale nevím jestli by ty šaty před něčím ochránil... ALe stejně ikdžy si obleču ty svatební šat tak si neřeknu-vau to je nádhera:) Snad tomu kytka ve vlasech a make up rochu pomůže?? a co myslíte-mám si dát něco na krk??
Odpovědět
@lucil07 nie si nejaká moc kritická? ver tomu, že maku-up a upravené vlasy urobia ešte moc. Ja by som k tým šatom dala možno nejaké výraznejšie naušnice a potom na krk už nič netreba
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 no krasne su a ani ta dlzka sa mi nezda nejaka hrozna a na prsiach to vyzera tiez ok, aspon na tej fotke. podla mna zbytocne by bolo ich skracovat. a ked tam nemas vypchavky, keby si si dala podprsenku s vypchavkami bez ramienok? to by mohlo pomoct. urcite pozri ten obal na bazare. a ever pretty by som tiez nepredavala, zober si ich tam a zidu sa ti k veceri a predas ich potom ked sa vratite na krk by si si nieco asi aj mohla dat, ale asi len nieco take jemne, teda aspon ja si myslim. ja si nedavam nic, lebo mam rovno cez prsia tie kvety na satoch, tak nech nie som precackana prilis, dam si asi len prsten a mozno nejaky naramok
Odpovědět
Díky holky za reakce:) Zas mi to udělalo vichr na účtu:) Naušnice můžu mít jen klipsy a zaím jsem na žádné nenarazila-jen na netu nějaké mají. A podprdu si koup=ím bez ramínek ale zatím jsem nesehnala dost vycpanou.):)
Odpovědět
No a pod tyto šaty bych si mohla pořídit i podvazek-tam pod ty to nešlo:) A mysíte že mám šaty schovat a neukázat??aspon by to bylo pro přítele překvapení-snad příjemné:)
Odpovědět
@kata13 ja som ich nasla v katalogu, nie na internete, myslela som, ze ked budes mat svadbu priamo na plazi, budes chciet bez opätku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?