Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@lucil07 Tak jsem tam volala. Je právně platná ;-) Je to sice delší proces, ale jde to :-D
Odpovědět
@barum No já se právě obávám toho jak tot ady pak bude-sice budem manželé od data svatby ale nahlásit na pojištovnu atd se to musí tuším do 7 dnů-změna jména a stavu ale musí se k tomu doložit oddací list který my budem mít na amtrice v Brně na uznání snatku tak nevím. A na jak dlouho to je po svabě na Jamajce?? čéče o té jsem nikdy neuvažovala,?jak tě napadla??:)
Odpovědět
@lucil07 Já to na pojišťovnu nahlásila až po 5ti měsících :-N
Odpovědět
@lenule26 No já vím po zkušenosech z minula, že je povinnos to hlásit hned-i do práce atd. hrozí za o i nějaký postih, ale když člověk nemá nové doklady asi to nejde vyřídit.
Odpovědět
Tak Luci, šaty dnes prodány :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenule26 dnes mi bolo povedane, ze je na mauriciu spinave more, ze tam plavaju odpadky a tak. je to pravda leni? doteraz som teda nic take nepocula, moc sa mi tomu nechce verit. viem, ze su tam tie polamane koraly, ale inak je tam cisto :-. inak super, ze sa ti konecne podarilo predat saty ;-)
Odpovědět
@lucil07 Tak mě napadla DR a Kuba. Na Jamajku přišla pani, jestli bych jí nechtěla nacenit. tak jsem souhlasila. Přišla mi už nabídka hotelů, ale čekám na další. Co mi přišlo teď je od 130.000,- a výš.
Odpovědět
@kata13 Moje teta tam jede příští pátek, tak se jí hned zeptám jak bylo, co voda atd...Jede sice do jiného hotelu než ty, ale každá info se hodí, ne?
Odpovědět
@kata13 Kači, já teda žádné odpadky neviděla. Mnš právě přišlo krásně čisté. ty korály tam u Victorie trochu polámané jsou, ale to si myslím, že je dané tím, že jsou ty korály kolem celého M. a tím že se tam o to lámou lehce vlny, tak to prostě musí být někde znát... My nešnorchlujem, tak Ti nemohu říci, jak tam podmořský život vypadaá-byli jsme pouze na té loďce s proskleným dnem a to teda nic moc. A ty polámané korály pocítíš právě v tom písku-jak jsem již psala někde výš... Ale teda že by bylo špinavé nebo tam plavaly odpadky? Tak to opravdu ne. Jjo jsem na jednu stranu ráda a na druhou se mi s nima nechtělo loučit :-(
Odpovědět
@barum Barčo, teta má štěstí-kde to vyhrála? Já ať vím, kde začít soutěžit :-D
Odpovědět
@lenule26 Dělá ve spořitelně, takže díky poplatníkům si takhle zaměstnanci soutěží ]-( To je v pr...., viď?
Odpovědět
@lenule26 Tak o grtuluji určitě jsi ráda. Baru teda to mají dobrou práci takové soutěže. My možná přehodnotíme oblečení přítele. koupil s i totiž v Německu košili Hugo boss-ale růžovou s bílými proužky-napřed se mi to nelíbilo ale když k tomu koupíme bílé kalhoty může to být zajímavé...
Odpovědět
Článek se načítá
@lucil07 To určitě jo. Bílé kalhoty k té košili budou vypadat pěkně. určitě to bude hezký. Na kolik nocí vůbec jedete?
Odpovědět
@barum Jééé tak to mají super!
Odpovědět
@lucil07 Taky myslím, že by to mohlo vypadat dobře
Odpovědět
@lenule26 Proto se nám tam moc nechce, víš? Nečekala bych, že tam někdo z rodiny pojede...a vidíš to.
Odpovědět
@barum Jjo vím vím, četla jsem příspěvky. Ale jamajka bude super-teda pokud tam nakonec pojedete
Odpovědět
@lenule26 Jedeme na 9 nocí a vzhledem k tomu že se tam a zpátky docela dlouho letí je to max-i tak budou děti bez nás cca 12dní.
Odpovědět
@lenule26 Už jsem z toho nešťastná. Čekáme do pondělí na všechny hotely a hned se rozhodneme - finálně. Jsem sama zvědavá, co ti mám povídat.
Odpovědět
@lucil07 To jo. Jen jsem se ptala, úplně mi to vypadlo a mám v tom zmatek jak je jich tu moc :-D To bude nezvyk bez dětí, co? Ale odpočineš si a užijete si to.
Odpovědět
@barum No těším se že se vyspíme, ale nikdy jsme bez dětí nebyli-jen když jsme měli jedno ak třeba na víkend. taky se obávám aby se klukům moc ensýskalo, ale to už je ted jedno... Jé to ses ptala ty a ne Lenča..
Odpovědět
@lucil07 Oni to vydrží. budou v dobrých rukách. A aspoň si budou trošku zvykat :-D Neutíkáš od nich, jen si jedeš užít svatbu. Jak říkáš, teď už je to stejně jedno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Představte si, že moje sestřenka jede taky na Mauricius od té Spořitelny! Teď tu byl strejda a povídal, že Jarču vybrali za dobrou práci :-D a já jí podezřívala, že to spíš táhne s šéfem a jedou si tam užívat! :-D My tady na to šetříme jak dlouho a od Spořitelny tam jezdí snad všichni zaměstnanci a za naše prachy! To je ale nespravedlnost, ještě že mám účet jinde!!! :-)
Odpovědět
Teda holky to my ani nemluvte-já platím drahé poplatky za vedení účtu a pak každý kdo tam trochu líp pracuje tak si letí na Mauricius :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 Já měla taky účet u České spořitelny a když jsem ho šla zrušit, tak mi hned nabízeli levnější. Najednou to šlo, ale to člověk ani neví! Stejně jsem ho zrušila a teď ho mám u Poštovní spořitelny o hodně levnější. Nevím jak je to tam s poplatkama teď, rušila jsem ho asi před pěti lety.
Odpovědět
Profilova fotka
leni dik, som si aj myslela, ze nic take tam nie je. baru budeme cakat ake infosky ti da teta po navrate. a do ktoreho hotela ide? inak my sme s tymi obruckami moc nevyhrali, zlatnik, ktory nam ich mal robit nam v piatok volal, ze to nevie, nema na to stroj. tak zajtra to skusime este u jedneho a ak nie, vratime sa k tomu prvemu a vyberieme nieco ine. uz mam predbezne vybrane... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
dievcata ja len dufam, ze to vsetko co sa teraz deje v Japonsku neovplyvni nasu cestu :-S
Odpovědět
@kata13 No snad ne ale je to hrozné neštěstí :-( Jinak příel mi včera říkal že ořad chce co nejrychlejší a že ani o CD prý nemusí hrát:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tak to podobne ako u nas :-) inak topanky som si v piatok nekupila, nic moc nemali. jedny som nasla u Batu, no nepacili sa mi velmi, ale nechavam si ich v zalohe ak nic ine nenajdem. este sa chystam v stredu, tak snad budem mat viac stastia ;-(
Odpovědět
@kata13 No ani jsme to netušila, ale prý chce rychlovku, není na ty oficiality:) A hodíš nám fotečku šatů??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?