Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@martinela Já neumím tam obchodovat ale tady na BRMS jsou holky které poradí nebo přímo i objednají. některé ty kopie šatů jsou příšerné a jiné zas hezké. JSem zvědavá na ty moje. šaty z číny jsem původně nechtěla ale nakonec jsem neodolala:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 To by bylo bezva, jsem z něho úplně unešená!!! :-) Raději se přeptám, to bych byla zklamaná, až bych se tam dokodrcala a altán tam nebyl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 Já už jsem to četla. Holky tam mají i fotky šatů na modelkách a pak srovnání, co jim přišlo. Většinou vypadají krásně, ale je to risk. No ale zase jsou opravdu levné, to dáš za půjčení v salónu víc a možná je mají taky z ebay :-D
Odpovědět
@martinela JJ a přijde mi že at se šaty prodávají za 3 tis nebo za 6tis-původ mají stejný a kvalita bude nejspíš to samé. je to risk, já sama jem zvědavá aby mi nepřišel nějaké hadr.
Odpovědět
@lucil07 ok, a ty z Ciny mas odkud? Dik :-)
Odpovědět
@alisa_ Narazila jsem náhodně na jednu paní na bazosi ;-)
Odpovědět
Moc dik za radu, na Gratias maji prave posledni 42 saty, tak nevim jestli do nich mam jit... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 Tak držím palce, ať jsou krásné jako na obrázku! Pak je sem dej, ať je můžeme omrknout :-)
Odpovědět
@kata13 O tom flat island som pravdupovediac ani nepocula takze netusim...
Odpovědět
@barum Grand Palladium Bavaro Resort
Odpovědět
@martinela Aha taky. Vies co oni nam nukali v ramci zakladnej vybavy teda bez priplatku taky, ale akoby len tu zadnu stenu, nie cely "stan", mozno to bolo za priplatok ale ani nam to nespominali. My sme mali mat povodne to, teda tu bielu zadnu stenu s 2 kvetmi, ale den pred svadbou nam povedali ze sa im to pokazilo tak ze mozme mat bud nic alebo ten obluk za 160 eur tak sme si dali ten. Neviem ale podla mna ten altan mozno mali kedysi a uz je polamany, alebo nam to len neponukli. Ale mne sa aj tak pacila ta jednoduchsia "lahsia" verzia kvetinkova :)
Odpovědět
@pipik Ten je moc krásnej. A to jste si tařizovali úplně sami? A v pohodě?
Odpovědět
Článek se načítá
@barum už jsme tam byli a byli jsme nadšeni letěli jsme ze SRN a letos to uděláme stejně,čekáme až spadne cena.
Odpovědět
@pipik Koukala jsem na tu online rezervaci a ten nejlepší hotel vychází na cca 61.000,- bez letenek, na 14 nocí, AI. Což je super. Lítáte ze slovenska, jo?
Odpovědět
@pipik letenka vychází na cca 26.000,- ale co svatební balíček?
Odpovědět
Profilova fotka
@kvik1 Aha, tak to nemám vůbec radost :-S Moc se mi líbil!!! To až tam pojedem příští rok, tak už bude asi úplně zdemolovanej =-) třeba koupí novej :-) Uvidíme, ale díky za informace. Jinak ten oblouk z květin je taky super! :-)
Odpovědět
@barum napsala jsem to špatně. ten nej pokoj pro dva vychází na 61.000,-
Odpovědět
@pipik napsala jsem to špatně. ten nej pokoj pro dva vychází na 61.000,-. Píšu si sama sobě zprávu, dobrý ne. Asi půjdu už spát :-D
Odpovědět
@barum ne lítáme z německa.většinou hlídáme hotel a která cestovka ho sundá nejníž v požadované kvalitě ubytování od té to koupíme.
Odpovědět
@barum sehnali jsme kontakt na paní co tam žije a udělá ti co ti na očích uvidí.oficiální svatba + půjčení šatů 2215 USD.
Odpovědět
@pipik A kolik chce za ten svatební balíček? Kromě šatů? A nebojíte se, že něco nevyjde? :-|
Odpovědět
@pipik My bysme chtěli na 14 nocí. Nějak jako vy. Už toho mám plnou hlavu.
Odpovědět
@barum není to její první svatba,budeme tam dopředu pár dní abysme se opálily,doladíme zbytek.Bez šatů 1825 USD.Ty vyběháš papíry a oni obstarají zbytek.
Odpovědět
@barum my se budeme snažit aby to bylo na 16 dní,ale 14 dní je minimum cestujeme s prckem,let dlouhý,časoý posun tak ať si to užijeme.
Odpovědět
@pipik Myslíš vyběhání papírů tadu u nás? :-D Vidíš, jak jsi šikovná. Hele, kdyby něco, obrátím se na tebe. Nevadí? Teď mi pani ještě pošle Jamajku.
Odpovědět
@barum v pohodě.kdyby něco dej vědět budu se snažit vypomoct.Jamaica taky krásný,dej pak vědět jak si dopadla.
Odpovědět
@pipik Koukala jsem na ceny a není to tak hrozný, tak uvidím. Překvapila mě Kuba, že je docela levná. A to jsem si vybrala nejlux.hotely. Čekám ještě na tu DR a Jamajku a končím nebo z toho budu magor. A všechno takhle funguje? Musíte mít všechno ošéfovaný, viď? Odvoz z letiště a pod.
Odpovědět
@barum ty ceny hrozný nejsou.někdo byl z Kuby nadšený jiný zase zklamaný já si myslím,že každému se líbí něco jiného.Ale intuice ti napoví.S paní si dopisuju pravidelně a pilujeme,ona fotí a posílá.Zbytek už si ošéfuju sama na místě.nejdůležitější je aby vyšlo počasí.Buď pojedeme z letiště s cestovkou nebo nám to zařídí ta paní.
Odpovědět
@pipik Jsi fakt dobrá. No já uvidím a případně se ozvu. Zatím díky za info, jsi hodná.
Odpovědět
@barum určitě se ozvi,když budeš cokoliv potřebovat.nemáš vůbec zač :-) dobrou noc
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?