Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@mauricius2011 lucil planuje ist na ten rybolov, ale nespominam si, ze by to spominal niekto, kto tam bol
Odpovědět
@kata13 My se teprve pojedeme na prstýnky podívat, tak jsem zvědavá. Máme už vyhlídnuté. Jsem zvědavá, jestli budou schopný vám je udělat :-)
Odpovědět
@mauricius2011 To bude vědět lucil. Zajímala se o to. Jinak si myslím, že ta cena je podle toho kolik vás pojede. je to nějak pro deset lidí nebo jak...Fakt netuším, ale nějak takhle to bude.
Odpovědět
@barum skus sa ozvat dressy22 ona mala nedavno na Kube svadbu :-)
Odpovědět
@hviezda35 a na jakém foru je?
Odpovědět
@hviezda35 nemůžu jí nikde najít :-(
Odpovědět
@barum na mojasvadba len prejdi.
Odpovědět
@hviezda35 jdu na to, děkuji
Odpovědět
@hviezda35 alebo mam ju v priateloch,tak skus aj tak.
Odpovědět
@barum mam ju v priateloch,tak skus aj tak :)
Odpovědět
@hviezda35 Ty jsi měla svatbu v DRm vid? Taky si jí nechávám nacenit. Jak to hodnotíš?
Odpovědět
Mauri my chceme jet-stojí to ale od 10-15tis na naše Kč. Máš za to celou lod i s kapitánem a je tocca pro 4-10 lidí. Takže se vyplatí jet ještě s někým a cena se půlí. my jsme se doma dohodli, že pokud neseženem někoho do party tolik peněz za to nedáme.
Odpovědět
Článek se načítá
@barum Urcite by som nemenila :-D ,len sme mali trosku problem s apostilou,totiz hotel to nevedel vybavit,ale nakoniec to zvladli.Cakali sme pol roka na nu ]-( Ale zas druha baba ceska,mala tyzden pred nami svadbu v inom hotely a ti to mali za 3 mesiace vsetko hotove,aj doklady. Takze moja rada,ked sa ide do DR vopred sa opytat koordinatorky ci vedia co so sobasnym listom :-D ,kde ho poslat a tak...
Odpovědět
@lucil07 To já bych taky nedala. Za ty peníze už bys měla několik jiných výletů.
Odpovědět
@hviezda35 A co pláže? Krásné? Kolik jste dávali jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
@barum My si je nakonec taky budeme nechávat dělat podle obrázku, ale mám strach, aby pak byly tak krásné :-|
Odpovědět
@barum plaze uplne krasne.Aj sme trosku pochodili DR.No nas cela dovolenka,svadba vysla 6500 libier. Neviem aky je kurz na ceske koruny. Boli sme 14 noci.
Odpovědět
@hviezda35 Mě přišla nabídka od 114.000 do 138.000 je to podle hotelu a na 14 dní. Akorát se bojím těch služeb ohledně svatby. Pán, co mi nabídku poslal nebyl moc příjemnej.
Odpovědět
@rawenna To bych se taky bála, ale snad to umí..dneska už si nedovolí dělat špatně
Odpovědět
@barum tak nam to vychadzalo takto dovolenka 2400 libier,1000 lib svadobny balik,1500 dolarov nas stal fotograf (tolko sme az nepocitali ),vybavit papiere cca 400,obrucky 600,saty a ine hluposti na dovcu tak sa to celkom nazbieralo.Potom vreckove na vylety.Nasla som priemerny kurz 28kc-takze by to malo byt cca 180000 kc.
Odpovědět
@hviezda35 Jojo, taky jsem to tak spočítala. Takže na tolik vás to vyšlo úplně se vším? To není zase tolik.
Odpovědět
@hviezda35 Nás jen pobyt vychází na 162.000,- , co máme zatím zamluvený na Mauriciu. Jenže pak jsem si chtěla zjistit kolik to stojí i jinde a teď jsem si akorát zamotala hlavu :-(
Odpovědět
@barum tak to si si zamotala teda riadne :o))) 162.000 to je dost len za pobyt,a este ked chces poriadneho fotografa+vylety,vreckove,este urcite letne veci,a vsetko co ku svadbe patri.Tak Mauricius ta vide o dost drahsie :-| Ved este mas stale sancu si vybrat.Som teda zvedava,kde nakoniec pojdete :D My sme este rozmyslali nad Barbadosom,to vychadzalo ako DR.
Odpovědět
@hviezda35 To jsem taky uvažovala, ale je to na dlouho s papírama :-( Je to dražší, protože jen na cca 18.000 nás vyjde fotograf, prstýnky počítáme kolem 20.000 a šaty se vším tak 10.000,- takže 200.000 to bude určitě :-( Chceme totiž na 14 nocí. S tím nechceme hnout a nechceme ani obyčejný hotel. Víme, že v dnešní době si tohle všechno musí člověk zaplatit, ale napadlo mě, že třeba ještě jinde je něco jiného-stejného a za míň.
Odpovědět
@hviezda35 Mamča byla na Kubě a teď je v DR. Říkala, že DR je hezčí a nechtějí ani domů. Krásná pláž, jídlo, služby atd...
Odpovědět
@barum No ked by si chcela nieco lacnejsie tak skus pozriet este Santorini.
Odpovědět
@hviezda35 Santorini určitě ne. Řecko je takový "obyčejný", tam pak budu jezdit s dětma :-D Víš jak to myslím. chceme něco daleko.
Odpovědět
@barum Tak potom ti ostava len Mauricius,alebo Karibik.Vsade to stoji cca rovnako :-D
Odpovědět
@barum a proč nezkusíš kombinovat najít si hotel co se ti líbí a letět buď s cestouvkou nebo sama a mít zajištěný hotel a zajistit si svatbu extra.
Odpovědět
lucil07:dakujem za info, ja by som to chcela dat ako darcek drahemu k narodeninam, je to kopa penazi, ale ak to stoji za to, tak to nebudem lutovat...len ci to ozaj za to stoji, nemas nejaky link, kde sa to da omrknut?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?