Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@kvik1 Blahopřeju ti. Jsem ráda, že ti vše vyšlo a byla jsi spokojená. pak sem hoď foto, ať z toho taky něco máme :-D @lucil07 Naši mají firmu, tak to jde ;-) Mě by v práci nepustili ani náhodou :-D Takže ty máš všechno, viď? Já absolutně nic :-D
Odpovědět
@vladenas máš nádherné šaty. Budeš v nich fakt pěkná ;-)
Odpovědět
Jiank svatba na Sv.Lucii vychází na 200-350.000,- v hotelu, který podle mě by stál za to. krásná pláž i okolí. Jinak nic moc. Tak jsem si řekla, že tolik peněz a přitom nic moc je hloupost. Pláže u těch hotelů je možná krásná ve skutečnosti, ale mají to líp nafotit, ne? :-D :-D Tak čekám na Dominikánu a Kubu. Asi vyhraje pořád Mauricius :-N ale počkám kolik to stojí jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
@kvik1 Všechno nejlepší novomanželům! Určitě jste si to tam moc užili a máš nám co povídat :-)
Odpovědět
@kvik1 vsetko naaajlepsie novomanzelom a prajem krasne manzelstvo plne lasky a porozumenia ;-)
Odpovědět
Už se těším na vyprávění...
Odpovědět
Jeej zlate ste, dakujem :) Tak idem skusit nahrat nejake fotky za odmenu za pekne gratulacie ;)
Odpovědět
@kvik1 Jéé, to se už těším. V jakém jsi byla hotelu? A co let, pohoda přes Dubaj?
Odpovědět
@barum Uz som ich natiahla zopar. Hotel bol LeMauricia v Grand Baie. Vraj nemal moc dobre referencie, ale ja sa fakt nemam absolutne na nic stazovat, bol uzasny. Boli sme pozriet aj v LeCannonier, ten je tiez krasny, vacsi a teda vacsie bazeny a zahrady aj plaz, ale mne ta intimita toho nasho vyhovovala este viac. Let bol dlhy, cestu tam som zvladala v pohode, to 4hod na letisku usli, ale naspat som straaaaasne trpela cely let aj prestup, unavena ako kon. Ale to je asi individualne. Kazdopadne je fajn ze je tam ten prestup, clovek sa aspon natiahne trochu :)
Odpovědět
@kvik1 Už jsem koukala. Sluší vám to tam. Máte pěkné fotky. Ten altánek je pěknej ;-) Myslím, že je dobrý, že ten let je takhle rozložený. Protože letět 10h v kuse je děsný. Jídlo taky super? Byli jste na výletech?
Odpovědět
@barum Ano jedlo bolo fajn, aj ked v dominikanskej mi chutilo trochu viac, ale fajn bolo. Kazdy den urobili nejaky tematicky-azijsky, kreolsky, seafood atd, a ked sa nam ozaj nic nepacilo vzdy bola pizza a cestoviny :D Na vyletoch sme boli, vzali sme si taxi na juh ostrova, to urcite stoji za to, taky okruh grand baie, vodopady, le mourne mountain (ale len pod nou), chamarel, gris gris beach (krasa!) a keby sme stihli sli by sme aj na cajovu plantaz a do LaVanilla crocodile park ale nemali sme tolko casu. Potom sme mali 1 vylet plavanie s delfinmi a benetier island s obedom a treti bol na ille aux cerfs. Vsetky super akurat ten ille aux cerfs (neviem teraz ci to dobre pisem) ma trochu sklamal, katamaran bol super ale ten ostrov som cakala biely krasny ako bol v dominikanskej saona island ale ten mal od toho daleko. Aj ked na fotkach vyzera fajn takze pohoda :)
Odpovědět
@kvik1 A co delfíni? Viděli jste je? No já si nechávám nacenit i Dominikánskou. mamča tam ted je a je unešená z té pláže, hotelu, jídla... :-D Koukám, že jste toho procestovali hodně. A jak hodnotíš Mauricius? je krásný?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kvik1 My letíme taky do Le Mauritia a ještě jsem neslyšela žádné špatné ohlasy :-) Teď jsi mi to jen potvrdila! Moc Vám to na fotkách sluší! Jen já budu mít asi problém s tou výzdobou místa obřadu - spíše země s květinami - mám dlohé šaty s vlečkou, takže bych to všechno shrábla pod ni... je možno se s nimi nějak domluvit individuálně? Jakého jste měli fotografa, hotelového?
Odpovědět
@barum Delfinov sme videli, boli dost blizko, ale nie az tak aby som si ich mohla chytit alebo urobit spolocnu foto bohuzial. Ale ich mam nafotenych a natocenych, bol to fajn zazitok podla mna. Mauricius je krasny, je zeleny, je iny ako dominikanska. Viac civilizovany, moderny, ludia su viac gramotni, je to viac europske aj ked stale exoticke. Urcite stoji za to. Dominikanska bola nasa prva exotika a tam sa nam neuveritelne pacilo, podla mna su tam krajsie plaze/belsie, ale zas nieje tam tolko zelene, hory atd. Kazde je ine a kazde krasne. My sme povodne chceli svadbu v DR ale kvoli tej cholere na haiti sme to radsej nechali tak a skusili inde. A nelutujem :)
Odpovědět
@kvik1 No hlavně je tam trošku na delší dobu to vyřizování. Po příjezdu jsi ještě tak cca půl roku tady svobodná než to tam všechno vyřídí. To na Maur jsou rychlejší. To buď ráda, že jsi je viděla, protože se prý může stát, že máš smůlu. DR se mi zdá taky krásnější co se týče pláží, ale snad Mauricius nezklame. Ještě ale uvidím na kolik to nacení. Je dobře, že jste nadšený....
Odpovědět
@rawenna No ja som na LeMauricia citala nic moc len tu na tomto fore, aj to nie z prvej ruky. Co som si pozerala predtym anglicke reviews vsetky boli super. A ja to len odporucam, dobra volba :) Boli tam 2 nevesty aj s vleckou a aj tak mali tie kvety, ono je to pekne, nechaj si to. No co, tak to zhrabnes ale prichod aspon bude pekny. Ale inak sa da na vsetkom dohodnut, ta wedding coordinator (Guylaine) je strasne zlata a ochotna, par dni pred svadbou si spolu sadnete a preberiete vsetko co a ako chcete/nechcete, su velmi ustretovi a fakt im ide o tvoju spokojnost :) Fotografa sme mali hoteloveho, lebo ti sukromni su podla mna prehnane drahi. No bol sice taky ze na kazdu fotku sme sa "nastavovali" a nebolo to spontanne a nieje to typ fotografa co foti "z uzadia" a ani o nom nevies, ale co, fotky su pekne a svadobne mozu byt aj nastelovane :) Takze som spokojna aj s nim.
Odpovědět
@barum No ja budem tu este slobodna 2,5-3 mesiaca, tety na matrike si davaju nacas. Dnes som podala papiere a povedali mi ze skor ako v polke maja to urcite nebude...suchty :D
Odpovědět
@kvik1 Tak to je skoro stejné, viď? No já uvidím. Hlavně, že se vám líbilo a vše se vydařilo. Můžu se zeptat kolik jste tak utratli za výlety? Já jen abych věděla :-D Ani se ti nechtělo domů, co?
Odpovědět
@kvik1 ahoj späť, gratulujem a prajem krásny spoločný život. veľmi ti to na tých fotkách sluší, pôsobíš tam takým šťastným dojmom.
Odpovědět
@barum Na ten taxikom na juh sme dali 3500 rupii, to je nejakych 85 EUR, za delfiny+benetier aj s dopravou z/do hotela tusim 160 EUR (uz pre dvoch) a za ille auz cerfs 150 EUR.
Odpovědět
@vladenas Dakujem :) ved aj som bola a som stastna...tak snad to vydrzi ;)
Odpovědět
@kvik1 Nádherné fotky... A ta výzdoba-no nemám co dodat. Gratuluji a spousty krásných chvil na společné cestě životem.
Odpovědět
@kvik1 ty si to zaniesla na matriku niekde v tvojom okolí?
Odpovědět
@lenule26 Dakujem dakujem dakujem :)
Odpovědět
@vladenas Ano tu na moju miestnu, oni to poslu na osobitnu a ti ked to zapipsu zas naspat na miestnu..
Odpovědět
@kvik1 dík za info bol sobáš náročný čo sa týka angličtiny?
Odpovědět
@kvik1 Můžu se ještě zeptat? vy jste si ten dort a výzdobu ale dopláceli ne? Musím říci, že teď nevím zda jsem působili na naši koordinátorku nepříjemně a proto taky nebyla zrovna nejvstřícnější nebo zda měla jen špatný týden. Když to tu čtu, tak mě teda mrzí, že ta naše byla taková nekompromisní a jediné co ji zajímalo byli doplatky za služby :-( Mimochodem-nádherný dort! Takový nám ani nenabízeli a okvětní lístky a kolem palmové listy už vůbec ne. Tiše závidím... Každopádně nádhera!!!!!! ;-)
Odpovědět
@vladenas vobec nie, uplne jednoduche to bolo. koordinatorka nam dala text dopredu tak sme sa natrenovali (bol mimochodom uplne iny nez nam dala nasa agentura tu na SK), ten hlavny sslub sme si povedali v slovencine, vopred sme sa spytali ci mozme a nebol vobec problem a tu vymenu prstienkov v AJ, to sme opakovali slovo po slove a kede sme mali text uz predtym aj sme vedeli co hovorime, lebo ten ich accent je desny :) Ale nestresuj sa, bolo to v pohode.
Odpovědět
@lenule26 Samozrejme ze mozes. Ja som mala zakladny balik v cene, to je zakladna dekoracia (tam je kvet na stole aj to na zemi, to robili vsetkym), a potom som si za 120 EUR este tu na SK doplatila balik classic a v tom bola ta torta, kadernicka, malovanie, ranajky na izbu na 2.den, ozdoba pre zenicha a tak. Jedine co sme doplacali extra bol ten obluk za nami, to bolo za 160 eur coz je dost ale bolo to krasne. Zrusili sme kameramana tak tam sme usetrili. Neviem ci si bola v "beachcomber" hoteli, ta ich siet ma tieto baliky ako standard a teda vsetky ich hotely by to mali mat podobne, ale bohvie. Kazdopadne v tomto nasom kazda svadba bola tak pekna a to na zemi robili na kazdej. Urcite vela robi aj ta koordinatorka, ta bola strasne zlata. Ale nemusis zavidiet, ved vy ste to mali tiez krasne predsa :)
Odpovědět
@kvik1 Tak to je suma se kterou je třeba asi počítat. Já se obávám slibu už teď...toho opakování a pak co vymyslet sama :-( @lenule26 Měla jsi to taky nádherné, tak nezáviď :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?