Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@lucil07 to asi kôli tej komunikácii cez poštu. my sme to zaniesli osobne aj si pre to prišli a trvalo to 4 dni.
Odpovědět
No já se do Olomouce s dětma přes týden nedostanu tak jsme to řešili takhle, ale i tak to překládal dlouho.
Odpovědět
@lucil07 Ty sis objenávala nějakou knížku nebo co? Normálně mě už i napadla svatba v Dominikánské. mamča tam teď je a říká, že to je snad nejkrásnější dovolená (a že hodně cestujou). Ale asi o tom moc přemýšlím :-(
Odpovědět
A ty už to Baru máš zaplacené??? já čím víc čtu tak si říkám že za ty prachy jsme asi mohli navštívit krásnější místo, asi o tom raději nepřemýšlet. Mrzí mě že tam není ta typická tropická příroda a bohatý podmořský život-no vuidíme no. Jinak mám průvodce-Mauricius, Reunion, Seychely
Odpovědět
Mně Baru zas láká Dominikánská a Maledivy. Ale toto bude naše jediná luxusní dovolená a pak už zase budem cpát jen do rodiny a tak ;-)
Odpovědět
@lucil07 Ještě ne, budeme to platit najednou celé. Maledivy nás taky lákají, ale náš známej tam jel teď na 10 dní s polopenzí sice, ale za 25.000,- , takže to už jde. Dominikánská mě moc netáhla, ale mamča mi po skypu ukazovala okolí a náááádhera. jak na obrázku. Maur bude určitě taky nádherný :-D A píšou tam něco zajímavého?
Odpovědět
@barum Maledivy už jsou tak levné??? Jinak v tom průvodci nejsou fotky a tak ale spíš fakta. Chtěla jsem to kvůli výletům, abych byla v obraze trochu. Však my jedem už za chvíli tak pokud pak budeš chtít můžu ho zas poslat dál ;-) a Dominikána mě láká už dlouho ale netuším jak je to tam se svatbama.
Odpovědět
@lucil07 co potřebuješ vědět ke svatbám v Dom.rep.?
Odpovědět
@pipik Já nic já už mám zaplacený Mauricius:) ale Baru váhá:)
Odpovědět
@pipik Já taky ne, ale pipik nám něco řekne. Píšou tam o těch výletech? Maledivy jsou už docela levné. hele, ted jsem koukala na svatbu na Kubě. Stojí to na 10 nocí s AI 100.000,-, komplet všechno. V balíčku mají to co i my. Kuba je prý taky překrásná.
Odpovědět
@pipik Já ti nevím no...Koukala jsem na netu a nenašla jsem cestovku, která by to nabízela.
Odpovědět
O Kubě jsme ted taky slyšela že je super, tak mi řekněte jaktože to jde najednou na tolika místech??? Já myslela že jde Mauricius, Seycehly a Polynésie a najednou dominikána, Kuba atd :-o
Odpovědět
Článek se načítá
@barum mi si zajištujeme cestu přes německou cestovku a svatbu nám zajišťuje češka co ta trvale žije.
Odpovědět
@lucil07 promiń otočila jsem to
Odpovědět
Ty BAru jen ty balíčky na Kubě vyjdou asi na 40tis-když přičtu letenky a ubytko s AI myslíš že se to vleze do 100tis?? Ale vypadá to nádherně ta Kuba. 8-)
Odpovědět
Já jsem se předtím asi málo dívala, našla jsem cestovky co dělají svatby na kubě i Dominikáně-sákryš že já jsem víc nehledala:)
Odpovědět
@lucil07 pošlu ti odkaz.
Odpovědět
@pipik aha, takže to nemáte přes CK. Já totiž ani žádnou nenašla, ale určitě to nějaká bude dělat. Jen hledám špatně ]-(
Odpovědět
@lucil07 http://www.svatbanakube.cz/akcni-nabidka
Odpovědět
@lucil07 svatební balíčky mají od 13.000
Odpovědět
Tak to čučím Baru ale je to asi LM-to já bych asi tak rychle vše nezařídila:):) Ale je to fakt krása i ta Kuba i Dominikána. Ale nemsím už o tom přemýšlet no.
Odpovědět
@lucil07 Být tebou, taky bych nepřemýšlela. My ještě nic zaplaceného nemáme, takže já můžu :-D Přmýšlím, jestli si to mám nechat nacenit. Jen pro zajímavost.
Odpovědět
No nacenit bych to být tebou určitě nechala.
Odpovědět
@lucil07 Tak jsem napsala dotaz
Odpovědět
@pipik A ty tam budeš mít svatbu jen tak a pak ještě jednu doma?
Odpovědět
Profilova fotka
ja radsej tieto veci ani neriesim, inak tiez ked som pozerala, ze kde bude svadba, tak som nenasla ziadnu agenturu co by robila nieco ine ako maledivy, polyneziu, mauricius...maledivy su celkom lacne, ale ked nam to pocitali, tak svadba bola o dost drahsia ako na mauriciu a je tam neplatna, preto sme tam nechceli. no dufam, ze som dobre vybrala a svadba na mauriciu bude nezabudnutelna pre nas ;-) je sice kopec inych moznosti, ale urcite aj mauricius ma svoje caro a vsetko bude super
Odpovědět
@kata13 Taky doufám Kate 8-) A třeba se do té Dominikány někdy podíváme:)
Odpovědět
@lucil07 presne, tak na fotkách je to tiež úžasné, ale také unesené sme boli aj z maurícia na začiatku. spomínate si ešte? teraz sa nám to možno zdá trochu okukané, ale ja aj tak neľutujem. a snáď do ostatných destinácii sa ešte niekedy inokedy dostanem.
Odpovědět
@vladenas Asi je to tím Vladi že už jsme si na to že jedem na MAuricius zvykly a připadne nám to už takové normální:)
Odpovědět
Holky já mám takovou radost. Byla jsme znova v tom obchodě, kde mají ty hezké stříbrné boty za skvělou cenu. Paní mi minule tvrdila, že na jiných prodejnách už je taky nemají a obejdnat nejdou-nebyla moc ochotná. Tak jsem tam šla zase mrknout a pokochat se a zeptala se znovu, co by se s tím dalo dělat a byl zrovna tam šéf a tak musela obvolat všechny pobočky a mají je na jiné pobočce, majitel tam jede ve čtvrtek a doveze je sem. Tak se těším jestli mi padnou a budu mít nakonec ty vysněné boty a za tak dobrou cenu :-) :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?