Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@lucil07 mě nejde o to malovat se na pláž.Ale namalovat se svatební obřad,který bude na pláži.Nemám svatební líčení ve svatebním balíčku.
Odpovědět
@pipik Aha tak to jsem nevěděla. To fakt neporadím. 8-)
Odpovědět
@lucil07 jj, byl každý večer nějaký program .. obvykle jsme byli tam a když jsme si chtěli užít romantiku, tak jsme chodili do jiné hotelové restaurace, kde bylo strašně krásné posezení s výhledem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my co letíme s BM ve svatebním balíčku máme líčení i účes, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, že už to tu bylo 100x, ale jak se jmenuje ten druhý fotograf kromě Elieho a kolik stojí? Úplně jsem na to zapomněla!
Odpovědět
Profilova fotka
@rawenna ano mame to v cene fotograf je Steeve Dubois: Package 1 (15 x 21 cm) 40 pictures - 10,000 rupees Size of photos : 15 x 21 cm You get the photos mounted in an album and a CD of the images (high resolution). Package 2 (15 x 21 cm) 50 pictures - 12,000 rupees Size of photos : 15 x 21 cm You get the photos mounted in an album and a CD of the images (high resolution). Package 3 (15 x 21 cm) 60 pictures - 14,000 rupees Size of photos : 15 x 21 cm You get the photos mounted in an album and a CD of the images (high resolution). Package 4 (20 x 25 cm) 40 pictures - 13,000 rupees Size of photos : 20 x 25 cm You get the photos mounted in an album and a CD of the images (high resolution). Package 5 (20 x 25 cm) 50 pictures - 15,000 rupees Size of photos : 20 x 25 cm You get the photos mounted in an album and a CD of the images (high resolution). Package 6 (20 x 25 cm) 60 pictures - 17,000 rupees Size of photos : 20 x 25 cm You get the photos mounted in an album and a CD of the images (high resolution). Package A (13 x 18 cm) 40 pictures - 8,000 rupees Size of photos : 13 x 18 cm You get the photos mounted in an album and a CD of the images (high resolution). Package B (13 x 18 cm) 50 pictures - 10,000 rupees Size of photos : 13 x 18 cm You get the photos mounted in an album and a CD of the images (high resolution). TRAVELLING to the hotel on the wedding day : 1000 rupees
Odpovědět
@pipik ahoj, tak hlavně voděodolnou řasenku(takže si hlavně nezapomen vzít odličovač na voděodolné líčení ! :-), normálním odličovačem to dolů nejde), ale jinak stačí jakákoli značka dekorativní kosmetiky, všechno ti vydrží stejně dlouhou dobu. jinými slovy je to všechno na jedno brdo. samozřejmě nějaké uplné levnoty za 50,- nedoporučuji. ;-) nech si poradit v parfumerii v nějakým menším obchodáku, kde na tebe budou mít klid a čas..
Odpovědět
Ahoj, už jsem to psala do jiného fóra /starého/. Jak řešíte svědky? Budete mít své nebo z agentury? Protože s vlastními svědky se to strašně prodraží... A druhá část - budete dělat i nějaké "divadýlko" v ČR pro rodiče? Přítel by to totiž chtěl kvůli své mamce. Já myslela původně jen oběd a teď nevím, jak to řešit. Nebo příbuzné úplně ingorujete? :-) Díky za odpovědi.
Odpovědět
@kalkulka Ahoj:) My budeme mít svědky z hotelu, je to v ceně a divadýlko nebude. Možná oběd pro rodin po návratu-ale ztím t neřešíme. Nezbyde nám moc peněz :-D :-D
Odpovědět
@lucil07 Super, to jsem chtěla slyšet:-) Já tam chtěla původně bráchu za svědka, ale teď jsme zjistila, co to stojí a to bysme nezvládli. Já taky chtěla ten oběd, ale přítel si to představuje, že snad budeme mít další obřad ještě v ČR. Zaprvé to nechci absolvovat 2x, zadruhé to ani snad nejde a zatřetí nevím, kde bysme na to vzali :-) A co rodiče, jak to vzali? Ví to už dopředu, ptali jste se jich na názor nebo to oznámíte až bude po? dííík
Odpovědět
my to vysvetlovanie mame jednoduche, priatel je z ČR a ja zo Slovenska (400km), takze nejaka normalna svadba sa nedala zorganizovat... ale ked sa vratime, tak budeme mat este jeden obrad v kostole a male posedenie (rodicia, surodenci, 7 ludi) a celkom sa aj tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, svědky normálka z hotelu. Rodičům jsme to oznámili až svatebním oznámením. Po příletu možná uspořádáme nějakou grilovačku s promítáním foteček :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my tiez svedkov z hotela a po navrate robime oslavu pre rodicov a surodencov s detmi. ale ziadne ceremonie svadobne, ani ja nebudem mat svadobne saty. len si dame veceru, pokecame, pozru si fotky a mozno sa trosku potancuje, podla nalady
Odpovědět
@kata13 Já vím, ale fotky byly jen na mojasvdba.sk, víš? To je fuk, už jsem tu :-D
Odpovědět
@kalkulka My určitě budeme dělat posezení s příteli a rodinou. Až ale po svatbě. Chceme jim tam promítnout pak fotky ze svatby. Jinak to ještě neví :-D
Odpovědět
Holky já si dnes byla zkoušet něco na tu svatební noc-fakt nevím co pořídit, v ničem si nepřipadnu tak že by z toho novomanžel měl být paf :-D
Odpovědět
Holk tak kdepak se touláte?? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja mam dve starsie kosielky, tak tie si beriem. Jedna biela, tu si dam na svadobnu noc a jedna tmavo cervena, tu budem mat na ostatne noci ako pyzamo. doma ich nikdy nepouzivam, tak ich aspon po dlhej dobe vyuzijem. ;-)
Odpovědět
@kata13 Já právě nad tím překvapením na svatební noc přemýšlím. Chtěla jsem něco jako že Wau:) No ale když jsem si to zkoušela zjistila jsem že by se v tom nedalo spát, že to je jen na "blbinky" ale na spaní nepohodlné, tak nevím. nechce se mi vyhodit spoustu peněz a pak nemět ani v čem spát:) Zajedu se podívat ješt jednou asi. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 v tej bielej co budem mat na svadobnu noc sa tiez neda spat, presne ako pises "na blbinky". preto ani novu nebudem kupovat uz ked mam tuto a aj tak mi lezi v skrini. priatel uz aj zabudol, ze tieto veci mam kedze som ich uz sto rokov nemala na sebe. tak to bude aj prekvapko. skus pozriet aj na nete a este ju po svadbe mozes aj predat. co vsimam tak v bazare casto predavaju aj taketo veci, sa ti aspon cast peniazkov vrati. ;-)
Odpovědět
Kate na netu už nekoukám-musí mi to sedět s tou mojí postavou. včera jsem právě byla v New yorkeru a mají docela výběr za slušné ceny. Máš pravdu že to pak můžu prodat. tak bych si koupila i košilku i něco na blbinky :-D Jsme sejně říkala příteli že to mají chlapi proti nám jednodušší-my si lámem hlavu s překvápkem, budem muset k holiči, já chodím do posilky, na solárko, pak se chystám na nehty-abych teda vypadala dobře a on se akorát nechá sotříhat a má to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 :-D :-D
Odpovědět
AHoj holky, kde jste se všechny ztratily?? :-o Já čtu toho průvodce co mi včera přišel. Tak tam píšou že opravdu ta část ind oceánu není moc bohatá na podmořský život a korálové útesy a taky že je na ostrově pouze 1% původní vegetace :-o Snad se nám ten průvodce bude k něčem hodit. A už vyhlížím Kvik, brzo by měla přijet.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja som stale tu, neviem kde sa vsetky ostatne vytratili :-) a mas tam aj nejake tipy, kde sa oplati ist pozriet? no uz by mala kvik prist teraz niekedy, dufam, ze sa nam ozve
Odpovědět
ahojte, aj ja som tu stále. práve som poslala tie oskenované dokumenty.
Odpovědět
@kata13 Tam je toho spoustu co už víme a píší všude-jen je to víc rozepsané po jednotlivých místech. Ale když někam pojedeme a nebudeme rozumět průvodci aspon si to přečtem. Vladi my pořád čekáme na ty překlady :-o
Odpovědět
baby, akurát som čítala že sú tam anglické zásuvky, takže treba brať redukciu?
Odpovědět
My si redukci neberem, tak uvidíme na místě.
Odpovědět
Profilova fotka
my mame doma redukciu, len dufam, ze nezabudneme na to luci a tie preklady vam posiela postou ci ako, ze vam to tolko trva.
Odpovědět
No poštou Kate, čeká prý na platbu. tak snad to už bude vyřízené. Ještě že sjem to začala zařizovat s předstihem-trvá to fakt dlouho.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?