Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@kata13 my ideme cez Destinology,maju naozaj dobre ceny,ta pani cez ktoru komunikujeme nam odpoveda na emaili skoro okamzite,mame uz aj letenku,pisala som priamo do hotela,ci maju nasu rezervaciu,odpisali ze ano a poslali nam taky uvitaci list,ale clovek nikdy nevie...Papierovacky skoro ziadne,chceli iba prelozeny Pas a Rodny list,co nas stalo 70eur....
Odpovědět
Profilova fotka
@eva3380 ked som pozerala tak som tuto agenturu ani nenasla :-| ale nevadi, aj tak som spokojna s tym co mame, aj s vyberom agentury. ked som si potom este k tomu priratala letenku zo SR, tak ten rozdiel nebol taky velky a ked mi ponukli letiet z Viedne alebo Prahy, tak mi tam hodili taku dost vysoku cenu za letenky. ale saticky mas naozaj krasne, dufam, ze nam tu potom hodis par fotiek zo svadby, nech sa pokochame :-D :-D
Odpovědět
dneska mě jedna soutěživá rádoby "kamarádka" už po několikáté zdůraznovala, že by jí bylo líto, kdyby na svatbě neměla rodinu, setkáváte se taky s takovými řečmi a jak je řešíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@evaamy mne to uz zopar ludi povedalo, niektori kamarati nam dokonca tvrdili, ze by toto neurobili, ze svadba je prave o tom, ze to maju vsetci s nami oslavit a mame dostat dary, aby sa nam to vratilo, co sme investovali (!!!!)...tazko niekomu takemu vysvetlis, ze svadba je o nas dvoch a o tom co my chceme a nie o tom co si ostatni myslia, a teda aspon osobne pre mna uz vobec nie o daroch :-. ja kazdemu vzdy poviem, ze to bol nas sen a len si ho plnime :-) niekto sniva o krasnych bielych princeznovskych satach a velkej oslave a my o svadbe na plazi ;-)
Odpovědět
musíme se smířit s tím, že někteří lidé jsou zákeřní, nepřejícní a postrádají trochu taktu. mohla jsem jí dát ochutnat její vlastní medicíny, ale nestála mi za to. já o ní vím svoje. naštěstí musím říct, že byla jediná, kdo měl řeči. 8-)
Odpovědět
@eva3380 překrásné šaty!!
Odpovědět
U nás to nikdo neví takže my ty řeči budem řešit asi až po svatbě.
Odpovědět
@evaamy No samozřejmě, že jo. Já to neřeším...závidí
Odpovědět
vladenas: musíš mi pak vyprávět, tak vše v hotelu řádně sleduj :-D
Odpovědět
@lucil07 Lucí, tak se nám líbí prstýnky od Lukáše Rýdla. Chceme je ale asi pozměnit. Pojedeme se tam podívat. Sakra, mrzí mě to s Mogati, ale pokud je taková recenze, tak jim nebudu cpát prachy.
Odpovědět
@lucil07 ne, to už ne .. my chodili z pláže tak kolem té páté, možná už i dřív, prostě jak začalo zapadat sluníčko :-)
Odpovědět
@dellores A pak byl večer v hotelu nějaký program nebo už jste trávili večeri jen o samotě na pokoji??? 8-) @barrcaa Udělá prý jakékoliv změny na přání-to nám říkali v salonu.
Odpovědět
Článek se načítá
@lucil07 Už mi pán odepsal. Líbí se nám model 122 a 148
Odpovědět
Jáse kuknu Baru.
Odpovědět
@evaamy podobné reakcie sa tiež dostavili. ale je to naša svadba, o nás dvoch, nepotrebujeme byť stredobodom pozornosti na jeden deň medzi x množstvom ľudí, takže táto cesta je pre nás tá najlepšie. a my sa z toho tešíme. teraz som si povedala, že sme to mohli urobiť úplne tajne ako lucil a mohli sme mať pokoj. potom by to už toľko neriešili.
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas presne ja tiez som si minule hovorila, ze zavidim lucil, ze to robia tajne, nikto by sa do nas nemiesal ;-)
Odpovědět
No holky ale zas mám obavy co bude potom. Naši to vědí, ale i tak když někde pak řknu kde jsme se brali hned budem vypadat jako nějací snobáci :-| Ale co už-někdo vykouří 40 denně a někdo pak za to jede na Mauricius :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak luci, nech si myslia co chcu ;-)
Odpovědět
No holky, jsem zvědavá, až to řekneme my jaká bude reakce. To víš, že někdo řekne proč tam...a bez rodiny...a že to musí být drahé atd atd.... Včera mi přítel říkal, že jsme to mohli udělat tajně. Teoreticky můžeme, protože to nikdo ještě neví.
Odpovědět
Profilova fotka
@barrcaa to sa este mozte rozhodnut, ci to vobec niekomu poviete ;-) to je super, to u nas to ti najblizsi vedeli hned, priatel je ten, co ked sa ho niekto spyta co mas nove, tak odpovie idem sa zenit :-D :-D v porovnani s klasickymi svadbami to az tak draho nevyde, a toto je uz aj so svadobnou cestou ;-)
Odpovědět
@kata13 To ano, ale vysvětluj to. Chtěla bych, aby to moje mamča věděla, takže jí to řeknu určitě. Jak říikám, my máme ještě plno času. Vám se to krátí :-D
Odpovědět
Naši to ví ale stejně to nijak neřeší, ani se mnou neprožívají ty radosti z chystání a se šatama a tak, spíš si říkají jakoby že to je naše rozmařilost že to musíme mít takhle.Myslí si že by stačilo jít na úřad a hotovo.
Odpovědět
@lucil07 No jo, všude je něco. Teď přemýšlím, co napsat na prstýnky. Jméno, datum a místo? Není to moc?
Odpovědět
Profilova fotka
@barrcaa ja tiez neviem co tam dat, chcela by som nieco originalne, no vela sa tam nezmesti
Odpovědět
@kata13 Já taky netuším. Myslela jsem třeba jméno, datum a místo obřadu...Ale jestli to není moc dlouhý. I když to může být jedno, co?
Odpovědět
Profilova fotka
@barrcaa ja asi bez mena, len miesto a datum, hmm len som chcela k tomu este nieco, no nic ma nenapada. ale prave ma napadlo, raz som tu natrafila na diskusiu o tomto, idem ju pohladat
Odpovědět
@kata13 mrkni se. Taky se podívám. Budu brouzdat i po netu, jestli někde něco najdu.
Odpovědět
Profilova fotka
@barrcaa nieco som nasla: http://www.beremese.cz/diskuse/tema/o... http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/c... http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/c...
Odpovědět
@kata13 to mi bude trvat než to přejedu, ale jdu na to. Díky, pak hned napíšu ;-)
Odpovědět
@barrcaa Tak jsem to projela. No nic moc rada :-D co?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?