Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
No holky nevýhoda je že starý rodný list je taková knížečka takže se platí 2 strany za 1 RL. A tu sumu za ověření si vzal jakože navíc za to, že to udělal za nás. jenže já jsem to vše vyřizovala poštou a to že je potřeba mít ty RL ověřené kopie aby nezničil originály, jsem nevěděla. nu co už.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tak to je riadny hajzlik, za tu sumu co ste mu dali za preklad si ozaj uz za overenie nemusel nic pripocitavat ]-(
Odpovědět
@eva3380 my máme 6.5.2011 a ideme do hotela Shandrani
Odpovědět
No to si holky vyslechnu určitě od přítele že jsem vybrala toho nejdražšího v okolí :-| No ale co už naděláme. Když to tak vezmete tak za takovou sumu by byly plavky i s botkama :-D
Odpovědět
@lucil07 ale luci, nebuď smutná. nemohla si vedieť že si toľko vypýta. my sme sa tej prekladateľky pýtali popredu čo máme doniesť a hovorila, že ak máme viac kópii rodných listov tak to alebo si máme dať overiť kópiu. takže sme vedeli čo treba, ale asi nie každý prekladateľ je natoľko zodpovedný aby ti to popredu oznámil
Odpovědět
Profilova fotka
luci povedz priatelovi, ze keby si velmi chcela urcite by si najsla aj drahsieho :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak vladi, zalezi aj od charakteru toho cloveka, ten chcel ocividne zarobit 8-( ja som sa pytala na kopie vdaka tomu, ze to tu luci pisala predtym, inak by som tiez nad tym nerozmyslala
Odpovědět
Profilova fotka
nepamata niekto kedy sa ma vratit kvik?
Odpovědět
Díky holky, jaksi mě to otrávilo. Tak si dám ai kafčo a něco sladkého:)
Odpovědět
@kata13 neviem či nešli na 2 týždne, ak hej, tak až v stredu budúceho týždňa
Odpovědět
Taky bych řekla že jeli na dva týdny. Myslela jsme na ně jak jim vyšlo to počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
ja som tiez prave zvedava ako im to vsetko dopadlo
Odpovědět
Článek se načítá
@vladenas tak to je nadherny resort,na ako dlho idete?mate izbu alebo apartman?Ja som uz z toho taka vystresovana,este nemame ani prstienky,ten moj pokial sa rozhybe,nema este ani svadobne nohavice a koselu.Aspon ze ja uz mam saty...Ako si ty na tom,uz mas vsetko nachystane?
Odpovědět
@eva3380 ideme na 8 nocí. máme izbu. už máme skoro všetko nachystané, resp. zariadené. chýbajú nám asi len topánky pre priateľa :-D
Odpovědět
@eva3380 a aké máš šaty?
Odpovědět
@eva3380 To nás tu většina straší už skoro rok před svatbou:) A kde nakoenc máte svatbu??
Odpovědět
ja som si objednala saty cez net z dhgate.com : http://www.dhgate.com/2010-white-ivor...
Odpovědět
@vladenas
Odpovědět
@lucil07 my mame v Le Meridien,ideme na 9 noci
Odpovědět
@eva3380 No jo ty jsi to psala už se nevyznám kdo a kam:) šaty vypadají hezky, jsou takové nakonec i ve skutečnosti??Taky mám ted objednané jiné tak uvidím jestli budou jako na fotce.
Odpovědět
@vladenas saty mi boli trosku velke,tak som si ich dala zuzit,teraz su vinikajuce,som uplne spokojna a je to ozaj dobra cena...
Odpovědět
@lucil07 v skutocnosti su este krajsie,by som ich nevimenila za nic na svete,su uplne nadherne
Odpovědět
@eva3380 no tak to je za dobrú cenu a sú pekné
Odpovědět
@vladenas som ich hladala vyse 4 mesiace,pobehala vsetky obchody v Londyne...
Odpovědět
@lucil07 a ty mas svadbu za sebou Luci?
Odpovědět
Nene máme ji v květnu.
Odpovědět
Profilova fotka
@eva3380 krasne saticky, ty si pisala, ze uz teraz niekedy v marci idete nie?
Odpovědět
@kata13 ano Katka,20.3 letime a svadba je 24.3
Odpovědět
Profilova fotka
@eva3380 jeeej tak super, to uz za chvilku ;-) idete cez anglicku agenturu, cez ktoru? ja som tiez chcela ist cez anglicko, vychadzalo to lacnejsie, no trochu som mala obavy z tych papierovaciek ohladom sobasa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, omlouvam se, ze vam lezu do diskuze, chtela bych se zeptat, jestli byste me nektera nedovezla z mauritiu vanilkovy prasek, konkretne tenhle: http://www.vaynilla.mu/selection_vani... maji ho tam v kazdym obchodaku za par euro. Ja jsem si ho tam koupila na svatebce pred dvema rokama a tedko me dosel a proste tak dobrej, jako tenhle nemuzu nikde sehnat :-( Kdyby se nasla nejaka dobra duse, co by mi ho privezla, budu moc moc rada, kdyztak pisnete do ip ;-) diky moc :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?