Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@rawenna Nekoukala jsi na prstýnky značky Retofy? Mají ohromný výběr
Odpovědět
Profilova fotka
lenule26: Jj, koukala, ale byly jsme se na ně kouknout přímo i u nás v jednom zlatnictví a vůbec mě nezaujaly :-( Paní říkala, že začátkem března budou mít nový katalog, tak to zkusíme ještě jednou, jinak nevím :-( Přijdou mi hrozně obyčejné a hlavně takové tenké...
Odpovědět
Rawe my máme od Lukáše Rýdla. Objednávali jsme je v Litovli. Leni to je pech se šatama. Jo Rawe a my projeli Olympii, City i Tesco a nidke nic nemají.
Odpovědět
Profilova fotka
luci07: zrovna na to koukám... Které jste si vybrali? Ty bydlíš někde v okolí Olomouce? :-) O té Olympii mi to ani neříkej! Spoléham na ni :-p
Odpovědět
Jinak si Leni myslím že člověk ty šaty pak prodá tak max za poloviční cenu. Je to sice drsné ale většinou to tak asi je. Ale pořád je lepší si šaty koupit než za 10tis půjčit.
Odpovědět
@rawenna Asi 20km na sever:) V Litovli v agentuře Váš den mají na výběr hodně prstýnků-ne z katalogu ale naživo.
Odpovědět
@rawenna A měli tam všechny? My nemáme nijak tenké prstýnky... Teda mně se nazdají tenké :-D Tak snad někde na nějaký narazíš ;-)
Odpovědět
@lucil07 Jjo já si chtěla šaty půjčit, ale ty co se mi líbily by mě vyšly na strašné peníze :-( Než je prodat za 5, tak si je raději nechám :-D
Odpovědět
@lenule26 My máme prstýnky nakonec 6mm a to jsme chtěli max 4mm. Leni já si zas říkala že když by tě vyšly na 5tis je to dobrá cena ne?? Kdž dáš 10 a za půlku je prodáš.
Odpovědět
@rawenna My máme tyto a nejsou tenké... http://www.retofy.cz/detail-prstenu/1... My si je tedy vybírali naživo a ne z katalogu-měli tam celou kolekci. Ale je pravda, že to taková klasika-nic originálního. My původně chtěli snubáky od Armyniho, ale neměli na nás velikosti ]-(
Odpovědět
@lucil07 My máme 5,5mm No manžel mi je zakázal prodat míň jak za 7500... I když netuším proč by mi měli viset doma na skříni-možná jednou pro dceru-ta by mě chuděra asi hnala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Měla tam takovou krabičku s nimi a přišli mi hrozně tenké... Určitě tam ale nebyly všechny prsteny. Ten Rýdl se mi MOC líbí, zkusíme tam zajet a uvidíme.
Odpovědět
Článek se načítá
Leni ahá:) Rawe tam měli výběr, mně přišlo divné když na nás někde vytasili katalog-to se blbě vybírá.
Odpovědět
Leni to je manža dobrý že by je chtěl prodat za 3/4 pořizovací ceny:) To se myslím nepovede. Já prodávala ted věci jako těhu oblečení atd a vždycky tak max za 1/5 ceny. Nedávno jsem koupila ušní teploměr za 790Kč a děti to měření v uchu nesnesly a dlouho se nemohl prodat až sjem snížila na cenu 240Kč tak se konečně prodal, ale zas než by mi to zavazelo doma prodám to i takhle pod cenou ;-)
Odpovědět
raw: taky jsem zklamaná s prstýnkama. Vyhlédli jsme si ale od Mogati a pojedeme se na ně podívat. Jinak oblečení pro přítele taky budu řešit. Dívala jsem se na fotky jiných párů a většinou mají všichni bílé kalhoty i košili. To já moc nechci. Bílé kalhoty asi jo, ale košili určitě barevnou. lenule: Tak to jsem ráda. Snad se nám počasí vydaří i nám. Nemůžeš ty šaty prodat? Já si je asi budu taky kupovat, ale uvidím až na místě. Nejsou už o tolik dražší.
Odpovědět
Holky o jaké žádosti je řeč?
Odpovědět
Baru přítel má hodně košil i společenských kalhot ale chceme něco víc plážového 8-)
Odpovědět
@barrcaa žádost a svatbu:)
Odpovědět
lucil: to já taky, jen nechci, aby byl úplně v bílém. ;-) A ta žádost se vyplňuje až těsně před svatbou nebo ne?
Odpovědět
No BAru posílá se cca 8 týdnů před se všemi těmi dokumenty.
Odpovědět
Tak to mám ještě plno času :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa: Baru, nechci Tě zklamat, ale Mogati mají v kontaktu uvedenou stejnou kontaktní osobu jako originalni-sperky, kde jsme si vyhlédli prstýnky i my, ale bohužel. Volala jsem tam, pán byl po telefonu velmi ochotný, ale skutek utek. Nakonec jsem našla i tohle: http://obchody.heureka.cz/originalni-... (na stránce níž) :-(
Odpovědět
raw: ty bláho, díky za odkaz. Prstýnky mají fakt pěkné, tak je lepší je možná nechat udělat někde u nás na zakázku, co? To bych neřekla. Díval jsme se s přítelem na justici a jsou to dva mladý kluci do 30 ti let.
Odpovědět
Tak teď budu hledat ještě další prstýnky :-D
Odpovědět
@lucil07 my měli obřad ve 4 a fotky vyšly tak akorát, chtěla jsem nějaké i při západu slunce, takže úplně super :)
Odpovědět
Holky, měla jste některá Elieho na půldenní focení?
Odpovědět
Holky, dnes som bola konecne skusat saticky a boli krasne a sedeli super, ale ta cena :-S 450 eur, takze objednavam cez net za nejaku rozumnu cenu x-) Prstienky sme si uz tiez konecne vybrali http://lauragold.cz/619-p-91.html a v sobotu sa objednavaju :-) :-)
Odpovědět
viwy: no tak to je super, že ti sedí. Mrknu se na tvé prstýnky. Ještě, že mě takhle rawenna upozornila. Akortá mě to mrzí, protože jsem si byla jistá. No, teď mě čeká nelehký úkol. :-(
Odpovědět
@dellores Díky moc. No uvidíme na jaký čas se nakonec domluvíme. A chodili jste navečer ještě na pláž když byla v šest tma jako v pytli??
Odpovědět
Mají fakt pěkné prstýnky. Kolik za ně dáváte, jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?