Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@kata13 no však už sa na to tešíme
Odpovědět
Jojo to jsou příjemné povinnosti-to my jsme obě stihli jaksi před svatbou:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 nedockavi :-D :-D
Odpovědět
@kata13 Nooo spíš se přítel pořád nehnal do svatby:):)
Odpovědět
kati, nepršelo nám vůbec, počasí bylo skvělé, uvítala bych klidně menší vedro :-), akorát teda počítej s tím, že se tam stmívá tak kolem té páté hodiny a v šest už je totální tma, v květnu je tam totiž jejich "zima"
Odpovědět
@dellores Ty jo tak to je blbé když je brzo tma-to jsme měli v egypt a bylo to divné.
Odpovědět
No takže je nejlepší svatba ve tři aby se stihlo do setmění něco nafotit?
Odpovědět
nevěsty co už to máte za sebou: za chvilku to budou dva měsíce do svatby, tak začínám řešit formality. co všechno a kdy se má vyřídit? jsou s tím nějaké problémy, trvá to dlouho? zítra volám Walterovi, chci si s ním domluvit schůzku. držte mi pěsti, pže mu se dovolat.. :-| kde mají dobré pánské obleky? přemýšlím jestli Pietro F nebo Steilmann, máte s tím nějaké zkušenosti, popř. nějakou kvalitní levnější variantu?
Odpovědět
@lucil07 My měli svatbu už ve dvě, aby jsme stihli něco nafotit :-D
Odpovědět
tak už mi prišli aj plavky VS čo som objednávala minulý utorok. to je irónia, že objednávku z USA tu mám skôr ako objednávku z čiech. dúfam že mi budú sedieť, dnes ich pojdem zobrať na poštu.
Odpovědět
Vladi vidíš tak at ti sedí. Leni já právě chtěla svatbu až ve čtyři ale pokud se tam kolem páté stmívá tak to by nebyl čas na focení.
Odpovědět
@lucil07 ja si predstavujem že by sme to mohli tak okolo druhej mať tú svadbu. dúfam že sa to bude dať takto vybaviť
Odpovědět
Článek se načítá
Já uavžovala o té 16. hodině ale ted už vím žeje to pozdě tak kolem té třetí by to bylo akorát myslím.
Odpovědět
vladenas: taky o tom přemýšlím, že bysme na tom začali pracovat :-D A co plavky? Už sis pro ně byla? Já si objednala už dvoje a ty druhý čekám asi zítra. lucil: vidíš, řešit hodinu mě nenapadlo. Nejlepší bude asi ta druhá hodina. Obřad, focení a je tma.
Odpovědět
lenule: prosím tě, jaký jste měli počasí v tom září? Určitě jsi to psala, ale hledat to? :-| :-D Děkujuuuu
Odpovědět
@barrcaa už som si ich bola zobrať, ale mám tu kolegov v kancelárii, tak ešte neviem aké sú 8-)
Odpovědět
vladenas: jéé, tak je vyžeň :-D Tak pak napiš jak ti sedí. Já VS miluju. Ty plavky jsou od ní úplně supr.
Odpovědět
Holky tak jsem byla na solárko-dnes ž na silnějším stroji ataky v posilce, ale jaksi mě to zmohlo. být kóča do svatby je těžký úkol :-D :-D Leni je ve Victorii zdarma internet když si vezmem vlastní noťas? Vladi tak snad ti budou sedět, mně ty růžové sedí a ty bílé-to byla hrůza:)
Odpovědět
Teda holyk jedna paní tady na bazaru prodává ty šaty co sjemt ed vracela za 2200, no jestli je koupila jako já za 1100 tak si dobře vydělá:)
Odpovědět
lucil: to je klasika. Aspoň vidíš jak to chodí. Taky mě čeká takový úkol před svatbou :-D Já už mám vybranou figurku na dort a lampionky. Objednám je ale později. Závidím ti, že se ti to blíží. Ty si bereš noťas?
Odpovědět
Baru,No jestli je tam internet zdarma tak si ho berem, kvůli spojení s domovem-budeto levnější než volání či sms.
Odpovědět
Profilova fotka
dievcata tu ziadost vypisujete rucne, ci na pc? je to jedno?
Odpovědět
@kata13 Já to mám zatím vyplněné v PC.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja som to tiez vyplnila na pc. place of issue a date of issue - predpokladam, ze mysli pasu (?)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Dlouho jsem tu nebyla a co si tak všímám, tak my tam snad začátkem června budeme sami? Všechny dokumenty i platby mám vyřízené, tak už jen čekáme na to správné datum :-) Na šatičky čekám, o obleku ženicha stále přemýšlím - myslíte, že bude stačit bílá košile a černé kalhoty? kata13: já to vyplnila na PC a potom jen ručně podepsala, je to čitelnější potom i tam pro ně!
Odpovědět
Profilova fotka
@rawenna urcite bude stacit kosela a cierne nohavice. moj bude mat len nejake lanove nohavice a koselu a slapky
Odpovědět
Kate to bude ono. Rawe to určitě stačí. Přítel bude mít oboje světlé-zatím ještě nemáme nic vybrané.
Odpovědět
@lucil07 Jeee hrozně ráda bych ti poradila, ale já fakt nevím. My s sebou noťas neměli, takže jsme to ani neřešili.... No jo to na tom paní ještě vydělá :-D To já ty mé šaty koupila za 10000 a ne a ne je prodat ani za 7500 ]-( Teď už je mám tady na bazaru za 8500 včetně závoje a spodnice...
Odpovědět
Profilova fotka
Mě by se taky víc líbílo, kdyby byl ve světlém, ale má černé dlouhé vlasy a vypadal by jako pako :-) Budeme muset někdy zajet do Olympie a někde něco vybrat... Moje šaty by měly být ušité příští týden, tak jsem zvědavá, jak sednou. Jinak jsem se hrozně zklamala v prstýnkách. Firma, kde je měli udělat, je nějaká divná a žádné jiné se mi "naživo" zatím nelíbí :-( Jaké máte prstýnky vy?
Odpovědět
@barrcaa Ahojky, občas bylo zataženo, ale jinak pěkně. Na přímém slunku krásné teploučko, ale ne nesnesitelné vedro. Prostě tak nějak příjemně ;-) Občas fouknul větřík, ale bylo spíš příjemné. Jednou nám pršelo, ale jen lehonce a pouze dopo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?