Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Kate já ty žabky a letní šatky nechám na ten březen-snad už něco mít budou. Ty dvoje letní šaty mi neseděly a radši ani boty nebudu riskovat. ted jsem zvědavá na svatební šaty. JJ Del hrozně to letí-nedváno jsem dočítala vaši diskusi a zjištovala info o svatbě na Mauriciu a za chvíli letíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 cez prsia by mi mali sediet, je tam aj gumicka, ramienka sa uvazuju, takze to tiez ok a spod je volnejsi, takze by s velkostou nemal byt problem...dufam... zabky som si cez net uz objednavala minuly rok, tam s velkostou nemam co pokazit, skor klasicke topanky...tie musim pohladat niekde po obchodoch, len nikde nic pekne nevidim ]-(
Odpovědět
@kata13 No nikde nic není, moje vysněné boty mají jen na netu a za hroznou sumu. tak se těším až začne jaro a obchody začnou prodávat letní věci že se trochu vyřádím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 jj ja sa tiez na to tesim, len dufam, ze nebudem sklamana, lebo vzdy ked nieco hladam a viem co chcem tak to nikde nemaju :-p :-D a tie svadobne ti kedy pridu?
Odpovědět
@kata13 Paní psala 2-3 týdny. My s přítelem když vyrazíme něco shánět tak to taky nikdy nemají až si říkáme kde ti ostatní nakupují:) Ale musím trochu šetřit na výlety. Ale chybí mi ještě sluneční brýle, jedny plavky, šatky letní, botky na svatbu, košilka na spaní-a to je snad vše 8-)
Odpovědět
Myslím na Kvika-už se asi pomalu chystá:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ved to setrenie...inak by som uz mala tolko letnych siat a plaviek doma, ze az :-D ja plavky objednam dnes cez bonprix, tiez este nejake satky a uz mi zostanu len tie topanocky - no z tych mam najvacsi strach, no snad najdem nieco co mi aj sadne na nohu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 a este rozmyslam, ze si kupim tu samodrziacu podprsenku, predavaju ju aj tu v bazari, pod letne saticky sa zide
Odpovědět
Popdrsenku taky potřebuju, ale koupím si ji až podle toho, tkeré svatební šaty nakonec budu mít.
Odpovědět
ja som si objednávala cez net z čiech korzetovú podprdu, lebo som ju chcela použiť aj na ples čo sme boli v sobotu, aj my mala prísť ešte minulý týždeň, ale zachovali sa veľmi nekorektne. boli sme dohodnutý že mi to začiatkom minulého týždňa pošlu aby to bolo u mňa včas a keď som si v piatok pýtala číslo balíka kôli sledovaniu na nete, tak mi oznámili, že to ešte len idú posielať v piatok. tak som bola mierne vytočená ]-( no tak teraz len dúfam že mi sadne keď konečne príde. lebo korzetovú s väčšími košíkmi je problém zohnať ale na nete na českých stránkach bol celkom dobrý výber.
Odpovědět
Vlad já zase potřebuju hodně vycpané košíčky A a to mají málokde 8-) A to jednání je teda na nic.
Odpovědět
@lucil07 no my dve by sme sa potrebovali stretnúť niekde v strede čo sa týka veľkosti košíka by sme boli obe spokojné :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@vladenas Určitě. Kvůli těm ěčkám neseženu pořádné oblečení a nic mi nesedí. ]-(
Odpovědět
ahoj holky budete si kupovat něco na spaní hezkého? Já si taky musím probrat oblečení co mám. Přijd na to, že to není nic moc a budu nakupovat nové :-D Vy už máte aspoň šaty, já ještě ne, ale chystám se. Počkám na mamču, až dorazí, řekneme jim to a pojedeme.
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam uz na spanie, jednu taku sexy bielu kosielku na svadobnu noc a este jednu v zasobe ;-)
Odpovědět
barca, ja asi ani nie. zoberiem na spanie to čo mám.
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas ja som tiez nic nove nekupovala, to mam este stare v zasobe...takze vyuzijem to, ze zabudol, ze to mam v skrini (kedze sa ma asi pred pol rokom pytal, ze odkial to mam este mi to nevidel :-D ), aspon usetrim :-p
Odpovědět
Já si asi něco koupím na svatební noc. Trošku ho překvapit, ať je to jiný než doma :-D
Odpovědět
Taky ho chci něčím překvapit ikdyž na tohle moc není, prý vypadám nejlíp bez :-D Ale něco si pořídím.
Odpovědět
Profilova fotka
ved o to ide, prekvapit ;-)
Odpovědět
@barrcaa iné už to bude len tým prostredím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda vladi, ja sa uz nemozem dockat. teraz tak rozmyslam, ze dost nas tam ide v maji, myslim, ze nejakych 5-6 nas je...
Odpovědět
Blíží se vám to jako blázen. To já si ještě počkám. Už se těším ale teď...
Odpovědět
@kata13 no veru sa nás tu zišlo veľa. len škoda, že žiadna nebude v našom hoteli vtedy keď tam budeme my, bolo by veselšie
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas to hej, ale nikdy nevies, je mozne, ze tam niekoho stretnete...je kopec neviest co sem vobec nechodi @barrcaa veru blizi sa to :-D ty si pockas, no ani sa nenazdame a my ti vsetky budeme zavidiet, ze ty to mas este len pred sebou ;-)
Odpovědět
Jede nás tam v květnu spousta-já se těším a pořád ěnco chystám a pak to uteče a přemýšlím na co se vrhnu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 ja tiez stale rozmyslam, co este kupit a co nemozem zabudnut 8-) po svadbe mame v plane co najskor prerabat byt, tento rok mame tolko planov, tak stale sa mam na co tesit a co chystat...len dufam, ze to vsetko vyde ;-)
Odpovědět
No nás Kate potom už nic tak zásadního nečeká-aspon nic neplánujem:)
Odpovědět
tak nás čaká taká drobnosť, začneme pracovať na bábe 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas to su take prijemne povinnosti :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?