Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Prý svatební slib: Mlč! A poslouchej! Máš právo nevypovídat; cokoliv co řekneš, použiju proti tobě! Máš právo mě milovat. Máš právo nebýt mi nevěrná! Rozumělas, lásko? :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak překvapením byl romantický pobyt v hotelu SEN za Prahou :-) Bylo to fajn. Koukám, že všechny plánujete mít šaty opravdu plážové. No já původně chtěla také, ale bohužel mi žádné neslušely. Takže asi jediná budu princeznovská ]-( Dnes jsem cestou z toho hotelu koupila bižuterii, jen nějak ještě nevím, zda ji vůbec použiju. No ale tím že nemám typicky šaty na pláž, tak by se k těm mým celkem hodila. No nevím... Jinak Vám všem děkuji za přání k nerozeninám-je to od Vás milé! ;-)
Odpovědět
Leni ahoj to je paráda že sis to užila. Raw dobrý slib 8-) Jinak Leni ráda bych plážové šatky ale uvidíme no.Ted dražím jedny na uakru ale ženské už místo 5kč přihazují celé pětistovky :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ten jsem našla na netu, jen tak na zasmátí. Mě se žádné nelíbí :-( Asi budu muset sama něco složit...
Odpovědět
Tak já holky nevím s těma šatama. ty co paní prodává na aukru je možné koupit ihned za 2000Kč. je to skvělá cena ale jak mi poslala fotku reálnou prostě už mi to nepřipadá ono. A co když pak nebudou sedět. Stejně tak když si objednám šaty za 5tis stejně se šijí v číně a výsledek zas bude úplně jiný tak nevím no.Ale dávat tolik peněz za půjčení se mi nechce.
Odpovědět
lenule: to j super, že sis to užila ;-) lucil: nic tam nepřihazuj, mrkni v salonech. raw: fakt dobrej slib :-D Já taky nevím co pak vymyslet. To bude ještě hodně zajímavé :-N
Odpovědět
Holky, my zatím žádný slib nevymysleli, takže na něj asi prdíme :-)
Odpovědět
Leni my si asi řekneme ten co nám dají:) No a co se týká šatů asi nemám dost odvahy si je nechat ušít přes net v číně tak snad narazím na dobrý výprodej starších kolekcí v půjčovnách. Jejda Leni vá mse to už blíží-to bych už měla běhavku |-|
Odpovědět
Jjo už ve čtvrtek v jednu letíme... Jjo výprodeje v salonech doporučuji! ;-)
Odpovědět
Tý jo Leni 8-) Už máš vše koupené?? Já už přemýšlím v čem na večeře a tak 8-)v létě nosím 3/4 tak si budu muset pořídit šatky. Jenže u nás těch salonů moc není-snad něco vyjde.
Odpovědět
JJo já už mám snad vše :-) A odkud jsi Luci?
Odpovědět
Od Olomouce Leni ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
luci07: Já jsem taky přímo z Olomouce.... myslím si, že tady sehnat šaty ve výprodeji bude celkem fuška. Já si šaty taky budu nechávat šít za 5.500,- tady od té paní http://svatebnisaty.mimishop.cz/detai..., tak doufám, že bude vše ok. Pozitivních hodnocení má hodně
Odpovědět
Rawenno je to tady v okolí fuška ale já se toho ušití bez zkoušení hrozně bojím. Objednám se do Litovle a snad mi bude něco z výprodeje sedět:) Ted šije ty paděklky spousta lidí, některé šaty jsou krásné a jiné zas moc povedené nejsou. uvidíme no. Mohla jsem mít od jedné paní šaty za 2tis ale když jsem z ní vydyndala reálnou fotku šatů-byl to rozdíl jako hrom-tak jsem to neriskovala.
Odpovědět
raw: jsou krásné tvoje šaty, tak snad budou jako na fotce. lucil: taky počkám na výprodeje. Budu to hlídat na netu. Určitě vše objedu a mrknu i pana W.
Odpovědět
lenule: ty bláho...za chvíli budeš na letišti. Hrozně se určitě těšíš. Těším se pak na vyprávění. Nic ti teda nechybí? I opalovací krém? Ptala ses na ten Daylong?
Odpovědět
K tomu slibu. Zeptám se na vše Waltera jak to je. Těžko se to výmýšlí. Hlavně se to naučíš a pak stejně půlku zapomeneš. Aspoň u mě to tak je. :-p
Odpovědět
Jé Daylong používáme pro děti ;-) U nás těch výprodejů moc není. A jezdit po republice se mi moc nechce a s dětma to ani moc nejde. Spoléhám na tu Litovel.
Odpovědět
My ho taky používáme pořád. Je fakt dobrej a hlavně se nemůžeme spálit do svatby :-D Budu ti držet palce s tím salonem. Já zajedu asi do pár salonů, co nabízí i Blue marlin a uvidím. Bude to fakt ještě pakárna =-)
Odpovědět
No to bude, tak dobrou:) A to jsem příteli tvrdila že když to bude svatba na pláži, ušetříme za šaty protože stačí nějaké obyč letní :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky, dala jsem pár fotek do alba :-) http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
silvie: krásné fotky! Já přemýšlela, komu tam ten foťák strčím, protože ten nabízený fotograf mi přijde hodně předražený :-S
Odpovědět
rawenna: Fotky jsou to jediné, co Vám zbude ze svatby-určitě bych zrovna na tomto nešetřila... Barrcaa: Daylong už mám doma :-) Myslím, že mám doma snad už vše-i repelent-prý tam hajzlíci hodně štípou. Teda aspoń to psaly nevěsty na minulé diskuzi...
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, ale dát jen 7.800,- za chvíli focení... Budeme to muset ještě promyslet :-)
Odpovědět
Není nad krásné fotečky. Ale když dáte do ruky foťák někomu šikovnému a budete mít nápady, tak by to taky nemuselo býtšpatné. Doma upravíte ve photoshopu a je to ;-)
Odpovědět
Zítra mi bude kamarádka zkoušet nějaké účesy, tak jsem zvědavá, co z toho bude :-D
Odpovědět
Silvi krásné fotečky a kdy napíšeš podrobnosti o svatbě a celé dovolené?? Já jsem zvědavá ženská ;-) Raweno bohužel fotograf je drahý i tady u nás.My si aspon toho hotelového vezmem, snad budem mít hezké fotečky. Leni at se vám vydaří účes.
Odpovědět
Profilova fotka
My si toho hotelového fotografa asi přece jen nakonec objednáme... Už se těším teď :-D a závidím Silvě :-)
Odpovědět
Ahoj Silvo, piš piš a rychle :-) Ve čtvrtek letíme, tak ať to ještě stihnu přečíst. A v jakém hotelu jste byli? Já to zapoměla :-( My si platíme Elieho-tak snad ty fotky budou stát za to...
Odpovědět
lenule, byli jsme v canonnieru. co mě napadlo, tak jsem napsala (hlavně ve staré diskuzi). jestli tě ještě něco napadne, tak se ptej. skočila jsem v práci do největšího zmatku, tak mi to už ani nemyslí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?