Svatba na Mauriciu nebo na Seychelách. Máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, chtela bych se zeptat jestli nektera nemate zkusenost se svatbou na jednom ze techto mist. Dle mych informaci jsou to jedina 2 exoticka mista odkud ČR uznava svatebni obrad. Vzhledem k situaci v nasi rodine uvazuji i o teto moznosti. Prosim poradte.... Díky.....
Odpovědět
@trezalkaaa Vzhledem k rodiné situaci samozřejmě znova nebo vůbec. Rozhodně ne v ČR. A na Mauriciu bych si, mít dnešní rozum, více věcí pohlídala a předem ověřila. Rozhodně nedoporučuji Blue Marlin. Viz již napsané výše.
Odpovědět
@maloira Viděla jsem fotky jsou krásné :) a jak dopředu jsi to prosím zařizovala? Omlouvám se, pokud jsi to tu již psala :)
Odpovědět
@inspiraceklatovy Děkuji za názor :) A když nedoporučuješ tuto agenturu, je zde nějaká, ktetou by mi někdo doporučil? Bylo by i fajn, kdyby byla v Brně. Mám právě strach, aby vše dobře dopadlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@trezalkaaa skoro rok :D ja sem hodne nedockava... jinak @trezalkaaa my jsme byli pres Blue Marlin - vše dodal tak jak bylo slibeno nikdy jsem s nim nejednali osobne vse pres mail... my si ho vybrali ptz nam udelal nejlepsi nabidku na Shandrani ackoliv jeho jednani mi zpocatku nebylo sympaticky... co bylo v cene a domluveny probehlo v poradku koordinatorka v Shandrani udelala veci navic aby vse klaplo tak jak melo... svatba byla nadherna a i ted skoro po roce z ni mam perfektni pocit :)
Odpovědět
@maloira Tak jestli rok, tak už abych si trochu pohla :D Dekuji podívám se. Ještě jsem tady v konverzaci četla, o Yachtwedding, líbí se mi tam Sugar Beach Golf nebyl zde prosím někdo? Vypadá to jako na fotkách? :)
Odpovědět
@trezalkaaa Ahoj, šla bych do toho znova! Dokonce jsme si udělali i s rodinou oslavu - takovou jako svatbu a určitě bych tu skutečnou takhle nechtěla. Takhle jsme měli společný romantický den jen o nás dvou a čistě podle nás a pak jsme to prostě oslavili s rodinou ČR, kde jsme jim jako obřad zahráli a bylo to v pohodě, s minimálními náklady a s nadhledem.
Odpovědět
@moncicak86 Děkuji. Zatím všichni by do toho šli znovu :) A kde tys měla svatbu? :) A to nezní špatně udělat to v ČR, jak píšeš, s rodinou, minimálními náklady a nadhledem :D To se mi líbí
Odpovědět
@trezalkaaa Já mohu porovnat s Deluxea, byli tam klienti od nich, vyšlo je to jen o pár stovek navíc, ale servis tak jak se řeklo, měli i skvělý plánek na přestup v Dubaji atd. Dnes bych si raději připlatila a letěla s nimi, když mohu porovnat Blue Marlin a Deluxeu. Mimo jiné dodnes nemám oddací list! Paní delegátka napsala před 3 týdny, že to prošetří a už se neozvala, nemám nervy ani náladu na to pořád někoho uhánět a žebrat o věci, které mi měl někdo zařídit, měli jsme ho dostat již na recepci, na dovolené jsme pak ještě dost dlouho byli, ale nikdo nám ho nedodal. Svatbu jsme měli 8. června a teď 19. 8. budeme dělat zahradní party. Mě šlo hlavně o ten obřad, být co nejdál a bez lidí.
Odpovědět
@inspiraceklatovy Ted se na ně dívám, oni se přímo moc nespecializují na svatby mi příde podle stránek, ten Yachtwedding dělá, jak to tak vypadá jenom :) a s tím oddacím listem to je nepříjemné, snad se to brzo vyřeší. Zahradní párty zní jako dobrá varianta pro rodinu :) já zkusím asi napsat do dvou agentur a uvidím, kde bude lepší přístup :) děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
@inspiraceklatovy deluxea mela prijemnejsi vystupovani i behem rozhodovani - ale v cene fakt nebyl rozdil par stovek :) jinak mi tohle prijde spis jak chyba ty koordinatorky v tom hotelu - my sme meli vsechno hned... je pravda ze ted by do toho mel vstoupit BM a pomoci vam
Odpovědět
@trezalkaa No my to meli ma Mauriciu pres Blue Marlin a mám opačné zkušenosti. Deluxea byla katastrofa a to jsme kvůli tomu jeli do Prahy. Drahé a bohužel paní neprofesionální, nic nám neporadila a nutila nám neco , co jsme nechtěli a nic ksme tam nevyřešili a ještě jsme z toho byli zoufalí a otrávení. Blue Marlin byl super hned od začatku, všechno jak mělo být a velmi užitečné rady a řekl nám pravdivě jak to je a nechali nás se rozhodnout , co chceme a nenutil nám to za každou cenu. Ale vše je o lidech a na koho naraziš. Koordinatorka v hotelu byla úžasná a vše zařídila, dokonce i to na vo jsme zapomneli mi tak měla připravené. A oslava v ČR, prostě jen tak na pohodu včetně obřadu byli rodiče a babičky spokojeni a my s nimi slavili a diky tomu, že ti o nic nejde te nerozhazi hakykoliv problem a tim je to vse v pohode. :-)
Odpovědět
@trezalkaaa my by sme urcite do toho sli znova, uz mame dva a pol roka po a stale spominame :) a uz planujeme dalsiu cestu na Mauricius ;)
Odpovědět
Článek se načítá
@maloira No my jsme byli svědkem toho, že oddací list vůbec nezařizovala koordinátorka ale delegátka, těm co se brali před námi ho vyzvedla a osobně dovezla a nám řekla, že už o hotelu nepojede. Navíc mi před měsícem, když jsem ten list začala už tak nějak shánět, slíbila, že vše zjistí a dá vědět a pak se už neozvala, což mi také nepřijde profesionální. Deluxea nám udělala nabídku na to samé cca o 8 tis navíc, byli jsme na devět nocí, což mi nepřijde zase tak moc, bohužel až teď, když vezmu zpět ty nervy. Už jen to, že delegátka slíbila zavolat Andymu a ukázalo se, že mu volala až ten den, mezitím on mě už naháněl, že neví podrobnosti. Jenže u nás byl právě ten největší problém ta jazyková bariéra a kdyby mi pan Walter na rovinu řekl, že delegátka se v hotelu ukáže jen třikrát a s němčinou se nechytám, tak nejspíš nikam ani nejedu. Tady mi přišlo, že o ten kšeft moc přijít nechce, protože jsem mu řekla, že jestli to je problém tak nebude nic. No a pak to fiasko s tou smlouvou, kde jsem chtěla vše co jsme si domluvili v roce 2016 a pak se ukázalo, že do smlouvy několik věcí nezadal a vzhledem k tomu, že nemám ráda vše po někom kontrolovat, tak jsem na to přišla až tam, když mi to oznámila koordinátorka. Delegátka mi sama řekla, že to je jeho chyba, ať ho kontaktuji a v ten moment nastoupila z jeho strany taková arogantnost, že jsem měla po chuti něco dalšího řešit. Už na letišti místo našich jmen čekali někoho jiného a pak se to takhle bláznivě táhlo celou dovolenou, mě spíš přijde, že mi to tak nějak nebylo souzeno a vdavky se "vyprdnout". Tady v ČR bude jen party a si ji pojmem manželé - nemanželé, protože pokud ten oddací list nedorazí, tak vlastně manželé nikdy nebudeme :-). Ale alespoň si to vyzdobím kalami, protože, to že je tam neměli jsem obrečela. Jinak na ostrov poletíme za tři roky i se známými, na jiné místo a v jiné období, abychom mohli porovnat. A pozitivní je, že mě donutil naučit se anglicky, takže v září nastupuji na soukromé lekce :-).
Odpovědět
@trezalkaaa Svatební balíčky najdeš i u Blue Marlin i Deluxea, některé holky ještě hodně chválily Modrý Mauricius, tam svatební balíčky mají také. Já bych to dnes udělala tak, že bych si naplánovala termín, kolik nocí a trochu místo, to si můžeš projít na netu, virtuální prohlídku hotelu a resortu a fotky a pak je obeslala s tím konkrétním dotazem, pak můžeš posoudit cenově. Pokud máte na plánování čas....
Odpovědět
Profilova fotka
@inspiraceklatovy ja zadnou delegatku nemela :D to ste si priplatili? my vse zarizovali s koordinatorkou v hotelu a ta se zaridila vse potrebny... meli jsme oddaci list hned druhy den na posteli i s pranim se vsim... meli ste smulu uplne na vsechno to chapu ze to nastve :/ snad uz se to doresi... hodne stesti s AJ, my mluvime oba plynule tak mozna v tom to bylo jednodussi... jinak my to delali tak jak pises... puvodne sme si nechali nacenit x hotelu z ruznych agentur a pak jsme vybrali 1 finalni a ten nam nacenili 3 agentury a BM mel pro tenhle lepsi - ale pro jiny treba zase horsi
Odpovědět
@maloira V ceníku rozepsaná není a p. Walter tvrdil, že ji mají standartně, že je v místě a k dispozici všem, tak myslím, že byla v ceně, akorát jsem po těch jeho informacích měla za to, že je v hotelu a tam mi pak řekli, že ne, že jezdí po celém ostrově. A koordinátorka byla holčina co byla jinak na recepci nebo pomáhala s úklidem.
Odpovědět
@inspiraceklatovy fiha, ani ja som o ziadnej delegatke netusila a ziadnu som ani za dva tyzdne na ostrove nevidela. Ale to bude mozno tym, ze my sme od zaciatku avizovali, ze vsetky vylety si budeme riesit mimo cestovky :) inak ta svadobna koordinatorka asi zalezi od hotela, pretoze nasa robila vyslovene len svadby, cize ziadna recepcna alebo upratovacka
Odpovědět
Profilova fotka
@inspiraceklatovy jej no tak ta asi moc netusila... to bude hotel od hotelu ta nase byla taky vyslovene pres svatby
Odpovědět
Tak jsem zkoušela psát do Yachtwedding a odpověď byla opravdu pohotová :) jinak, co jsem řešila nejvíc je český delegát na místě, četla jsem, že je to důležité, že bez něj je to obrovské riziko. A na Mauricius je prý česká asistence automaticky, což se fajn :) tak uvidíme, jak to celé dopadne, ale už se nemůžu dočkat :)
Odpovědět
@trezalkaaa preco by to bolo riziko bez delegata?
Odpovědět
S mým přítelem jsme se rozhodli pro intimní svatbu ve dvou na Mauriciu. Má někdo zkušenost se solidní cestovkou?
Odpovědět
Profilova fotka
@milinaaa byla jsem spokojena s Blue Marlinem - dorucili vse co slibili i kdyz chovani pana mi nesedi ale to je spis subjektivni :)
Odpovědět
My jsme poptávali u tří společností BlueMerlin, Deluxea (Modry mauricius) a Yachtwedding (svatby v ráji). Myslí, že nejvíc záleží na tom jaky hotel si nakonec vyberete. Podle toho v jaké cenové relaci se chcete pohybovat vám nabídnou hotely. My měli nakonec cenově vpodstatě totožné nabídky. Ale řešili jsme to celkem narychlo teď na listopad. Původně jsme chtěli leden, únor, ale to jsme zjistili, že tam hodně prší a je horko... Nevím jak Blue Merlin, ale jak deluxea tak Yachtwedding mají na miste vlastního delegáta. Od Yachtweddingu slibují i simkartu na komunikaci s delagátkou a měla by jet s námi jak na úřady, tak byt u svatby a čekat na nás na letišti (pomoct v hotelu aj). Ale opravdu cenově to vycházelo podobně jako deluxea na hotel, který jsme vybrali (BlueMerlin nakonec neměl hotel co jsme si vybrali). Všichni byli ochotní a dělali nám nabídky na míru, jak jsme chtěli. Nebude někdo v listopadu na Mauriciu?
Odpovědět
Profilova fotka
@trezalkaaa Sugar Beach osobně známe, a příliš se nám nelíbí, nemáme moc rádi tento koloniální styl. To už bych jednoznačně volila sesterský resort La Pirogue který je hned vedle a je naprosto kouzelný, krásná atmosféra, bydlení ve vilkách s doškovou střechou, nádherná zahrada, krásná dlouhá pláž Flic en Flac...
Odpovědět
Profilova fotka
Se svatbami na Mauriciu či na Seychelských ostrovech mám dlouholeté zkušenosti, v tomto se pohybuji již přes 16 let. Stačí dát vědět a ráda poradím, zašlu nezávaznou kalkulaci, ideálně zavolat (viz profil zde). Děláme zájezdy na klíč, a hlavně obě destinace mám několikrát osobně procestované, hotely osobně znám. Zakládáme si na korektním jednání s klientem, upozorňujeme i na nevýhody, a co si objednáte, to dostanete...
Odpovědět
My jsme se vloni rozhodli pro svatbu na Mauriciu. Využili jsme cestovku YachtWedding. S jejich službami jsme byli nad míru spokojeni. Dostali jsme automaticky českého delegáta, který prostředí dokonale znal. Pravidelně na Mauricius jezdí, tudíž je tam jako doma. Chtěli jsme hotel,kde bychom měli absolutní klid. YachtWedding nám doporučil PARADISE COVE 5*. Měli jsme se jako v pohádce.
Odpovědět
@koksa12 ja mam takisto booknuty paradise cove cez yachwedding na január. Chcela by som sa opytat v ktorej časti hotela ste mali obrad? Videla som ze je to tam možne ma viacerých miestach. Dokupovali ste si aj svadobný oblúk? Dakujem
Odpovědět
O cestovce Yachtwedding si zjišťuji informace, slyším na ně samou chválu.To jsem ráda, protože přítel má strach, aby, nebyly problémy. Velmi důležitá je pro nás česká asistence, naše angličtina není tak perfetní. Dokonce jsme si na jejich stránkách http://www.yachtwedding.com našli hotel HERITAGE AWALI 5*, je celý v africkém stylu. Vypadá úžasně.
Odpovědět
ahoj, my se bereme na Mauriciu v hotelu Westin Turtle Bay 25.9. od Yacht Wedding
Odpovědět
@koksa12 ahoj bereme se v září také od yachtwedding na Mauriciu , teď aktuálně řešíme písně k obřadu. Prosím, můžeš mi poradit kde stáhnout a jak to tam probíhá?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?