2013, svatba u moře. Mauricius/Maledivy/Řecko. Plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Proč, kam a kdy se chcete jet vzít k moři? S jakou cestovkou a na kolik vás to vyjde? My zatím plánujeme svatbu u nás, ale čím dál tím víc se nám zamlouvá tato alternativa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 kde si budes nechavat sit?
Odpovědět
@vikynka33 no to ja prave jeste nevim :-(
Odpovědět
@rozzaarka porad nevim,psala jsem zimovi a do Madory,pockam jak dopadnou ty Tvoje saty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 moje saty dopadnou skvele:-) Zimo je provereny, nemam ani trochu strach, ze by se mu nepovedly:-) na to je tu moc spokojenych nevest, kterym usil prekrasne saty:-)
Odpovědět
@rozzaarka ja vim,cetla jsem tu diskuzi ,uvidim jakou mi daji cenu v z toho salonu ,a pak se rozhodnu :-) ale kazdopadne uz chci videt ty Tvoje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ozval se mi jeden soudni prekladatel - Pavel Korman a chce za oba 700, coz mi prijde dobry. neni to firma, ale proste soudni prekladatel, tak ti mozna budou mit lepsi ceny:-) a asi se to s nim da vyresit postou, protoze psal, ze mu to muzu poslat mailem:-) jeste to pozjistuju a kdyztak ti pisnu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 rozhodne je nechces videt vi nez ja:-D
Odpovědět
@rozzaarka, jak to prosím funguje s ušitím šatů u Zimi ? Pošleš mu obrázek šatů a on ti udělá nabídku ?
Odpovědět
@rozzaarka to urcite ne :-)
Odpovědět
@pe04czpl presne tak,ale rozzaarka ti da vic info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 to vis ze jo, hod to vsechno na me:-D:-D
Odpovědět
I :-D
Odpovědět
Článek se načítá
holky, budu prodavat svatebni saty. hodi se super k mori. kdyby mel nekdo zajem, mrknete na fotky. budu prodavat svatebni i ty posvatebni. velikost 38 vrsek, spodek je jedno. ja mam velikost 40.merim 177cm. ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky :) už jste některá tu svatbu zrealizovala? zajímalo by mě, jaké to bylo :-) my teď také plánujeme.... vyhlídli jsme si řecko od ck alex, pojedou s námi rodiče a svědci... s ostatními pak uděláme oslavičky na etapy :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@bludinka My také plánujeme svatbu v Řecku (červen). A kdy a kde vy?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
ahoj...my se bereme začátkem září.2013 na Mauritiu. Má být kolem 25" . Prosím vás kdo jste se tam už brali....poradíte... cestovní adaptér? Neměli by jste ho někdo náhodou?? Něco takového... http://www.cestovniadaptery.cz/index....
Odpovědět
@mili215 Není potřeba. Většinou mají oba typy zásuvek. Aspoň v Le Victorii to tak bylo.
Odpovědět
Profilova fotka
@vede Díky. Mi se bereme v Veranda paul and virginie .
Odpovědět
@mili215 @vede ahoj holky, koukám, že obě máte zkušenost se svatbou v zahraničí. Měla bych dotaz, začátkem května se budeme brát na Mauriciu v Shandrani, ale co mě zajímá - jak jste řešily svatební šaty? Měly jste je půjčené? Pokud ano, jak vám to účtovaly? Protože obvykle se půjčovné vztahuje na +-4 dny /hlavně teda 1 sobotu/, jenže my budeme mít pobyt delší a tudíž jim je zablokuji na soboty dvě... Nevíte jak to je? Ještě jsem nebyla vybírat, protože datum jsme potvrzovaly teprve včera, tak abych věděla na co se připravit. Líbí se mi šaty, které stojí 14 tisíc, nerada bych platila dvojnásobek :-N
Odpovědět
@zuzineckah Já jsem koupila šatky za 100 doláčů na netu. Prostě jsem to riskla a vyšlo to. Měla jsem kratší - do půl lýtek, takové retro lehce, což bylo více než praktické, protože jsem je nemusela přidržovat, vůbec jsem neřešila, jestli je tahám přes kameny, nic...Šaty z půjčovny bych mít nechtěla. Jedna nevěsta tam při focení strašně ječela, když ji ženich namočil. My se váleli po zemi, máčeli ve vodě...úplně bez starostí a strachu, jestli se se šatama něco stane...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzineckah souhlas s vede, lepší šaty sehnat na netu anebo si nechat ušít. zrovna jsem to tady psala že bych tolik za to půjčovné nedala. já si nechala šaty ušít a byla jsem z nich nadšená a krásně mi seděli. A nakonec ..chceš být nejkrásnější v ten svůj den to je jasné,ale je to jen na 1den a je fakt lepší prohrábnou se na netu anebo nechat ušít a ještě ušetříš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzineckah a mimochodem já už šaty prodávám :-D tak mrkni na foto,pokud chceš. ;-)
Odpovědět
holky díky, v tomhle jsem trochu ztracená... no času mám relativně dost, takže možná něco vykoumám a @mili215 na šatky mrknu ;-) Asi to udělám tak, že oběhnu 2-3 půjčovny, zjistím co a jak a kdyby to bylo špatný, tak kouknu na netu... x-) Otevřeně říkám, že jsem tak trochu líná a moc mě nebaví nakupovat, zkoušení je pro mě největší trest :-D ....těžké pořízení se mnou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzineckah tak si dej plavky :D a máš to ,teplo bude :D
Odpovědět
@mili215 taky řešení :-D jinak holky, tak jste mě nahlodaly s těmi šaty, že jsem koukala po netu jak jatá a zjistila, že opravdu asi půjdu do koupi ;-) jen nevím na kolik můžu ebay důvěřovat, chtělo by to nějakou ověřenou adresu. Nemáte nějaké doporučení?? Na ebay jsou ceny krásné, i když bych pak vrazila něco do úpravy, tak pořád to vyjde mnohem levněji než půjčení a hlavně parádu udělají stejnou... Jo a co jste měly na nohách, jaké botky? Do písku se v lodičkách nechystám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzineckah no vidiš a ještě ušetříš :-D a o botech mi ani nemluv...na ty moje lyže jsem sháněla botky měsíc ale nakonec se zadařilo a sehnala jsem a když jsme šli na pláž šla jsem naboso. Takže záleží na tom jaké budeš mít šatičky...na ebay mají i krááásné žabky nebo sandálky bez podpadku. ...o nich sem také přemýšlela ale nakonec jsem neodolala a koupila stříbrné plesovky. ;-) ;-)
Odpovědět
@mili215 no já už se vidím jak se bořím pískem v nějakých krásných lodích :-D noc co, pak je zuju a bude :-D můžu se zeptat, kolik tě vyšlo ušití těch šatiček? Protože mě se na ebay hrozně líbí jedny šaty, jenže chtějí za ně 900 doláčů, což už se mi zas tak nelíbí :-| (to už můžu rovnou jít do toho půjčení...) Ale nemám představu, kolik to stojí. Já jsem teda z Prahy
Odpovědět
@mili215 já bych chtěla tyhle...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzineckah wau..krásné!!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@nikus30 Ano, to můžu povrdit ;-) my máme doboru zkušenost s agenturou Blue-mauritius. Se vším poradí - obřad, líbánky, ideální hotel, soukromí... mají i slevy pro novomanžele a tak... My jsme chtěli i výletovat a zaplavat si s delfíny...takže nám poradili, který hotel vybrat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?