2013, svatba u moře. Mauricius/Maledivy/Řecko. Plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Proč, kam a kdy se chcete jet vzít k moři? S jakou cestovkou a na kolik vás to vyjde? My zatím plánujeme svatbu u nás, ale čím dál tím víc se nám zamlouvá tato alternativa :-)
Odpovědět
@vikynka33 ja psala do jedne jazykove skole v Ol ,kde delaji vsechny mozne preklady a zarizuji i overeni,ted porad premyslim,jestli staci to overeni jen z posty nebo musi byt od notare :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 v Shandrani, chtěla jsem Pavillons, ale je to už trošku nad naše fin. možnosti, takže mě na něj p. Walter lehce ukecal. :-) a kde mate vy?
Odpovědět
@vikynka33 pry lehce ukecal :-) ,my mame v Le Victoria :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 co si pamatuju, tak tyhle důležité dokumenty jsme vždycky chodili před přeložením ověřovat k notáři, ale tenkrát to ještě nefungovalo na tý poště, tak nevím, kam to nosí dneska. :-D
Odpovědět
@vikynka33 no prave ,ze nekdo rika,ze staci na poste ,nekdo ze musis k notari ,ale v mailu od p.Waltera mam,ze staci na poste:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 no, Shandrani jsem měla v záloze. Vdávala se tam loni známá, tak jsem měla super doporučení od ní. :-) Victoria se mi taky líbí, ale chtěli jsem AI, jak to máte s jídlem vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 já myslím, že pošta stačí, my tam nosili klientům originály, aby si to nemuseli právě zařizovat sami a šéfová měla s tím notářem nějakou domluvu, tak se chodilo jen k němu.
Odpovědět
@vikynka33 Shandrani je krasny hotel :-) my mame taky AL,pritel nic jineho nechtel. Ted jsem psala p.Walterovi,abych byla klidnejsi,ale taky myslim,ze posta bude asi stacit :-) Uz mas saty?
Odpovědět
Ahoj holky, ptala jsem se na to p. Waltera a stačí ověření na poště. My máme svatbu 3.6. také v Shandrani.
Odpovědět
@pe04czpl super diky,pekne pripravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 tak to je super, že máte taky AL. Už se na ty ňamky moc těšim. :-) Teď mi psala ta kámoška a je to docela pálka. :-( Jedna NS 328, soudní ověření 78 a je to bez Dph, takže cca 490 za 1NS. Pokud to budete mít za těch 390 nebo 395, tak závidim. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 šaty nemám, ale byla jsem zkoušet v pondělí (měla jsem dovču) a už mám asi vybráno. Chtěla jsem antiku nebo nějakou barvičku a asi bude barvička. :-) co ty, už máš vybráno?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@vikynka33 na kolik vyjde to Shandrani? Prijde mi, ze tam jezdi strasne moc holcin:-) my mame kliku na obdobi, kdy tam jedeme, takze jedeme do Dinarobinu:-)
Odpovědět
@vikynka33 jj ja se taky moooooooooooc tesim a ty koktejly :-D :-D no uvidim ,co mi odepisi z te jazykovky:-) saty mam zatim jen vyhlidnuty,nejvic se mi asi zatim libi ty prvni co mam v albu,ja jsem jeste zadny nezkousela :-( ale mam to v planu ted v prosinci,to budu 10dni v CR,a jakou by jsi chtela barvicku? predpokladam,ze budes mit asi dlouhe? budes pujcovat,kupovat nebo sit?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka jsem to musela najít. :-) na 10 nocí je to 3220 eur. Dinarobin, hmmm taky bych si nechala líbit. :-) my musíme kvůli práci přelom duben/květen a to už byly slevy třeba v Shandrani, ale v Pavillons jsou slevy až později v květnu. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 ja jsem uca, takze musime cervenec srpen, protoze jindy nemam dovolenou:-) coz nam v zaveru pomohlo na paradni cenu:-):-) my mame 9 noci za 2615, dalsi noc by byla 195. Ale zas mate all, my mame "jen" plnou penzi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ty první jsou krásný! nejsem žádnej hubeňour, takže ty bych mít fakt nemohla. :-) navíc mám pihy a původně jsem zrzka, takže bílá mi moc nesluší a chtěla jsem nějaký šaty, ve kterých se budu dobře cítit. Takže jsem zkusila červený a zamilovala se do nich. Sedly jak prdel na hrnec. :-D Není to sice moc tradiční, ale usoudila jsem, že když už máme svatbu mimo ČR, nebude rozlučka se svobodou a svatba je v květnu, tak jedna porušená tradice navíc se už ztratí. ;-) No a chtěla jsem si je koupit, ale prý to nejde, že jen půjčit. Tak tam vemu ještě kámošky, aby to omrkly, ale víceméně jsem rozhodnutá do nich jít.
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka tak to je fakt skvělý, fakt super cena. a za kolik máte v tom červenci letenky? Já chtěla teda kvůli nápojům AL, protože oba vypijeme tak 2-3 litry vody denně a vínko nebo koktejly si taky nebudeme odpírat. :-D
Odpovědět
@vikynka33 diky :-) ja teda na nejaky tradice moc nejsem ,takze Ti to schvaluju :-Dprosim te a kolik vyjde pucovny na tak dlouhou dobu,mas predstavu? To ja jsem na vinko a koktejly hodne,takze me AL vyhovuje :-))) A vy uz mae letenky? My jeste ne :-|
Odpovědět
@rozzaarka jsem nevedela ,ze to mate na 9 noci,? super :-) my pokud neklapne Dubai ,tak taky urco dokoupime,u Nas je to na noc 104 na osobu .
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 my prave vubec nepijeme a pijeme stejne jen vodu, takze nam je to v podstate jedno:-) proto jsme to nakonec zvolili radsi nez Victorii s all za stejny penize:-) ale chapu, ze all tady je asi fajn:-) letos jsme meli all poprvy all v turecku a stejne spousta veci jako kokteily (asi z piti to jediny, co bychom si mozna dali:-D) v nem nebyly. takze nam staci, ze nam daji najist:-):-) sice all by byl super, ale tady bude vic soukromi a prostoru na to byt sami a to potrebujeme vic nez bar:-) jsme tak trochu solisti:-) letenky mame za 20 na hlavu:-) ty uz teda mame, ted jen potrebuju sehnat nejakyho ekonoma, aby mi rekl, jestli to mame zaplatit ted nebo pockat:-) prece jen pohnuti kurzu eura tady neni par haliru jako u nakupu jidla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 9 no, jsem zastance dovolenych ne na tyden, protoze nejdrazsi je ta cesta:-) takze takhle budeme mit 10 dni, jeden den budou urady, druhy svatba, prijezdovy den bude asi trochu unaveny, ale jeste porad mame 7 dni na krasy Mauricia:-)
Odpovědět
@rozzaarka jsi se ani nepochlubila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jsem totiz tajnustkarka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 diiiiky :-) právě paní byla moc milá a říkala, že si cenu nenavyšují, takže svatebky, co jsem zkoušela byly asi za 5900 a ty plesovky asi jen 3000, takže super. 15000 bych za to fakt nedala. to si radši zaplatíme nějakej výlet na Mauriciu. Je fakt, že říkala, že ten květen je výhoda, že není moc svateb, takže šaty nikomu neblokuješ. Pak jsem vlezla ještě do jednoho salonu a to už to bylo takový nóbl, ceny tak 8900 nejlevnější antika, kolik tam stojí princeznovský fakt jen hádat, a ta říkala, že si cenu navyšují o ten druhý víkend o poměrnou část, ale přesnou částku jsem z ní nedostala. :-S jo, letenky jsem už platila asi před měsícem a už mi je p. Walter i poslal. Zbytek budeme platit po novém roce, tak by bylo fajn, kdyby šlo euro dolu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 moje rec, nez preplacet "blbosti", radsi si ty penizep oradne uzit:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka letenky máme taky za dvacet a s tou platbou taky váhám a to jsem ekonom :-D spíš než ekonoma zkus sehnat někoho, kdo umí věštit z koule ;-) jo a jinak jsme taky spíš sólisti, proto nás děsila velká svatba v ČR a to očumováni, dohady, pomlouvání a tak. Až budeme zpátky, tak ať si každej říká, co chce, to už mi bude jedno.
Odpovědět
@vikynka33 no taky se jen tak poptam v salonech ,co by to stalo cca na 10dni,ale asi si stejne necham usit,to je super ,ze tam cenu nenavysuji ! a maji i dobry ceny !! muzu se zeptat kolik jste platili vy za letenky? dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 taky mě to mile překvapilo a ceny i přístup fakt super. Já ani nevěděla, co by se mi líbilo, tak jsem o ušití ani nepřemýšlela a aspoň to nebudu muset řešit. Kde si je necháš ušít?
Odpovědět
Profilova fotka
@vikynka33 presne, svatba u nas je jak predvadeci opicky v zoo. Honza prave na tohle vubec neni, ja bych to asi i prezila, ale jak jsme to cele prehodili na Mauricius, tesim se jeste vic:-) a Honza se i vic podili na pripravach, takze se evidentne taky tesi:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?