Máte zkušenosti se svatbou v Kostele ve Křtinách?

Ahoj, má prosím někdo zkušenosti se svatbou v Kostele ve Křtinách, je tam teď nový farář, zajímá mě jak to tam teď asi chodí. Protože na přípravu jezdíme k někomu jinému a bude nás pak oddávat pan Červenka. Nebo údajně ještě nějaký farář, který je asi ze Slovenska, kterého jsme ještě ani neviděli. Budeme mít obřad bez mše, údajně má trvat 45 min?? - to mi přijde nějaké moc dlouhé... Také by mě zajímalo jak to je s výzdobou kostela, když máme termín na konci května a s hudbou, zda bylo třeba možné zahrát alespoň trošku modernější písně..nebo to nešlo vůbec. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Natáčím tam několikrát do roka, obřad mívá cca 25 minut. Přivítání, kázání, proslov, zazní Ave Maria, pak slib, požehnání a gratulace.
Odpovědět
@marketiicee Zdravím, taky náš čeká svatba ve Křtinách.. Informací je docela málo a ještě se liší. Nám tedy bylo řečeno, že co se týká délky obřadu, máme počítat s hodinou a to také máme obřad beze mše svaté. Asi to s novým farářem chtějí pojmout trošku jinak ty obřady..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, jakou jste nakonec měly zkušenost s kostelem ve Křtinách a s tamním farářem? Taky o tom kostele uvažujeme. Děkuji 🙂.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?