Církevní sňatek v kapli. Poraďte něco okolo Brna

Ahojte nevěsty. 1.8.2009 už se snad konečně dočkám. Chtěli bychom církevní sňatek, ale jelikož plánujeme menší svatbu, vyhovovala by nám nějaká kaplička, kde by se to dalo uskutečnit. Nemáte někdo nějaký šikovný typ. Něco okolo Brna nebo Hodonína? Díky moc. Hanka
Odpovědět
hag:nemam konkretni typ, jen si myslim, ze se nemusite zamerovat jen na kaple, ale v malych vesnicich jsou i maly koteliky ;-)
Odpovědět
Ahojky, i na to jsem myslela. Jen se v těch malinkých kosteličcích moc neorientuju. Asi zajdu za kaplanem, snad mi něco poradí. On se snad vyzná. :-) Všude je to moc velké a přítel moc není na velké akce, tak se mu snažím vyhovět, aby to bylo tak nějak v tichosti. Sama nevím. Jsem malinko nervózní, zbývá mi necelých 7 měsíců a nemáme místo. Tento termín je vážně oblíbený a všude je plno. Tak ten kostelík asi bude nejschůdnější cesta. Jinak díky za radu.
Odpovědět
Profilova fotka
hag, pokud to muze byt i severne od Brna - my jsme se brali v kapli sv. Barbory v Rudici, je to tam moc hezky:-) Neni ale uplne mala, nas se tam veslo bez problemu kolem 60. Jo a ted me napada - cestou z Brna pres Blansko do Jedovnic je jeden takovy malinky kostelicek,je videt ze silnice, ale nemuzu si ted zaboha vzpomenout na jmeno:-/ Zkusim zavzpominat a kdyztak jeste napisu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jeste ten kostelik - je to Svata Katerina (vesnice se tak primo jmenuje, vedle je Sebrov-Katerina - najdes to pres mapy.cz). Nikdy jsem tam nebyla, jen jsme jezdili okolo a vypada hrozne malebne:-)
Odpovědět
jj katerinu znam, vevnitr to je klasickej zdobenej kostelik :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?