Menu Forum

Svatba 1.10.2011

(cz & sk)
26. únor 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
lucy_thomas
Registrovala se 21. června 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 2 příspěvky.
  • Svatba byla 1. října 2011
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
lucy_thomas
Registrovala se 21. června 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 2 příspěvky.
    Česká republika
 Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? emoticon
5. lis 2010 v 17:35  •  Svatba byla v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
1 2 3 ... 30
fotoportrét
fotoportrét
marefa
24
Registrovala se 27. října 2010 na beremese.cz. Přidala 252 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
marefa
24
Registrovala se 27. října 2010 na beremese.cz. Přidala 252 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Vyškov.
 Ahoj, taky je to naše datum... a nato, že se čte tam i zpět stejně, jsem přiša až dodatečně emoticon
5. lis 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
Registrovala se 8. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 211 příspěvků. Má 30 přátel. Jičín, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
Registrovala se 8. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 211 příspěvků. Má 30 přátel. Jičín, Česká republika.
 Taky se hlásím emoticon Zamluvené to ještě nemáme a oficiálně to nikde neříkáme, ale sami pro sebe už máme rozhodnuto emoticon Ale tak já se budu vdávat na malém městě a tam to snad nebude problém jak s místem svatby (klášter), tak s místem hostiny - jeden starší penzion. Oficiálně to budeme zamlouvat až někdy po Novém roce. Jak jste na tom vy, už máte zamluvené místo, popř. něco dalšího?
7. lis 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pezu (33 r.)
Registrovala se 11. října 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 21 příspěvků. Má 1 přítele. Modra, Region Pezinok.
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
pezu (33 r.)
Registrovala se 11. října 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 21 příspěvků. Má 1 přítele. Modra, Region Pezinok.
    Slovensko
 ahojte,
my sme uz zaplatili zalohu za miestnost- a zistila som, ze vobec to nie je az tak skoro, aj ked ide o male mesto ... mame este starejsieho ( zatial dohodnuteho iba cez telefon ). Este chceme vybavit faru, kedze svadba nebude v nasom farskom kostole-tak je s tym trosku viac vybavovaciek, aj ked sobasit nas bude knaz z nasej farnosti - dost komplikovane ...
a potom uz nemame nic, okrem chuti IST DO TOHO emoticon
8. lis 2010 ve 20:30  •  Svatba byla v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marefa
24
fotoportrét
fotoportrét
marefa
24
 Ahoj holky... my budem mít vše v mé rodné vísce emoticon , plánujeme obřad v kostele, tak snad to vyjde, tam to zatím domluvené nemáme... Místo hostiny máme předběžně zarezervováno, ladit budem do tm. fialova, máme zamluvenou fotografku a to by zatím asi tak bylo vše... emoticon Jinak ono to vypadá, že je čas, ale letí to strašně rychle...
Kdypak se chystáte na šaty?
9. lis 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pezu (33 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
pezu (33 r.)
    Slovensko
 ...moje prve kroky k satam budu smerovat asi zaciatkom noveho roka - aby som sa s nimi zoznamila , poskusala, nasla a potom mozno objednam z Ameriky konkretnu znacku - pozri na nete - su tam dobre ceny
9. lis 2010 v 16:50  •  Svatba byla v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slmonika
Registrovala se 16. srpna 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 29 příspěvků. Má 2 přátele. Region Košice.
fotoportrét
fotoportrét
slmonika
Registrovala se 16. srpna 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 29 příspěvků. Má 2 přátele. Region Košice.
 Ahojte,
aj my sa berieme 1.10.2011 a zatiaľ sme si objednali miestnosť, kameramana a fotografa :D Nad šatami som zatiaľ neuvažovala, tiež si ich pozriem až v budúcom roku... Už teraz sa teším na ďalšie vybavovačky emoticon
10. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stankarobko
Registrovala se 26. září 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 41 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Region Košice-okolie.
  • Svatba byla 19. května 2012
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
stankarobko
Registrovala se 26. září 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 41 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Region Košice-okolie.
  • Svatba byla 19. května 2012
    Slovensko
 ..Ahojky..aj ja sa pridávam emoticon tak my máme kostol,sálu,fotografa,Dj-a,kaderníčku,kozmetičku...aa šaty idem budúci rok..ešte nám chýba kameraman..neviete o niekom dobrom v Košiciach?
10. lis 2010 v 15:17  •  Svatba byla v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slmonika
fotoportrét
fotoportrét
slmonika
 Ahoj stankarobko,
tak to som rada, že už máte miestnosť. Ak sa dobre pamätám, tak to tebe som posielala nejaké tipy :D Môžem sa opýtať, čo ste si nakoniec vybrali? Môžeš napísať do IP. Tak my kostol zatiaľ neriešime, my sme malé mesto, takže to nie je také súrne emoticon
10. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
 No, fotografovat nám snad budou naši dva kamarádi, tak s tím problém nebude, šaty začnu řešit tak v březnu, dubnu...Buď si půjčím z půjčovny nebo koupím - třeba přes bazar na beremese emoticon Momentálně mám nějakou divnou náladu, na svatbu se nějak extra netěšim, spíš mám celkem strach z toho všeho emoticon
10. lis 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marefa
24
fotoportrét
fotoportrét
marefa
24
 Jj, já se taky chystám na šaty až po novém roce... Jen asi dřív, než březen, duben...
Jinak kadeřnici už jsem taky říkala, doporučila mi vizážistu, toho vyzkouším na nějaký ten ples a když to bude o.k., zamluvím si i jeho.
Teď vybírám hudbu - včera jsem se domlouvala na možnosti poslechu jednoho dua, v záloze máme známé hudebníky, tak uvidíme, koho nakonec zvolíme...
Fakt si pořád říkám, že je čááás, ale pak chci něco zamlouvat a dotyčný mě vyvede z omylu tím, že mají téměř všechny termíny plné, tak ať si s rezervací pohnu... emoticon
terunka88: to přijde, to těšení se... je to spousta zařizování a starostí a domlouvání, ale určitě to bude pak stát zato... emoticon
11. lis 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
 Když já ono většina lidí, který potřebujem zajistit na svatbu - fotograf, kadeřnice, kapela.. jsou známí, který by na tu svatbu přišli i tak, takže se nebojím, že by neměli čas..Co se týče místa, tak v našem klášteře je několik svateb do roka, jediný "problém" by mohl být s tím hotelem na hostinu, ale zajednat to v lednu nebo únoru bude bohatě stačit - ono je to trochu odřízlé a že by tam proudily davy lidí se opravdu říct nedá..Myslím, že se to potácí tak na hranici prodělku a výdělku, ale je to tam fajn (už jsem tam byla několikrát na různých akcích), tak proč jim nějakou tržbu neudělat emoticon
11. lis 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chechnyan
Registrovala se 25. června 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 135 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Brezno.
fotoportrét
fotoportrét
chechnyan
Registrovala se 25. června 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 135 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Brezno.
 Ja mam sice svadbu v maji, ale moja vtedy uz svokra sa bude vydavat 1.10.2011 - a uz sa na to tesim! Vela energie a radosti pri planovani!
11. lis 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
 chechnyan: Tak to je bezva, dvě svatby v rodiny za rok, to bude určitě super, i když hodně starostí... emoticon Ale aspoň si budete moct předávat zkušenosti emoticon Taky přeju hodně energie a hlavně pevné nervy!
11. lis 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
 Trošku to tady usíná, ne? emoticon Někdo něco nového? emoticon
19. lis 2010 v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marefa
24
fotoportrét
fotoportrét
marefa
24
 čauky... však ono se to třeba rozjede, až nevěst na tenhle termínek přibude... emoticon
U mě nového to, že jsem byla poprvé zkoušet šaty... V Naive výprodej, a tak jsem to musela přece testnout, i když je času dost a v plánu to nebylo... emoticon emoticon Šaty mají krásné, takové jiné, ale pokud chcete bílé, tak tam ani nechoďte... emoticon Na fotkách sice bíle vypadají, ale bílé nejsou ve skutečnosti ani jedny...
19. lis 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
 marefa: Jo jo, taky si myslím, že nás na tenhle termín bude ještě mnohem víc, napsaný vypadá fakt hezky emoticon
Ty jo, šaty jdou ještě naprosto mimo mě emoticon Ale tak je dobrý si to už někde ozkoušet, alespoň jaký styl a tak.. emoticon
20. lis 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
 marefa: Jinak jsem koukala na tvé album a myslím, že máme hodně podobný vkus emoticon Fialovou miluju, takže ladit budeme taky do fialova a zřejmě v kombinaci se žlutou..Nejradši bych měla jako svatební kytici tulipány a máme vcelku podobný zásnubní prstýnek emoticon
20. lis 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erika121o (29 r.)
Registrovala se 29. října 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 1 příspěvek a 1 album. Má 2 přátele. Košice, Region Košice.
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
erika121o (29 r.)
Registrovala se 29. října 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 1 příspěvek a 1 album. Má 2 přátele. Košice, Region Košice.
    Slovensko
 ahojte emoticon tak aj ja sa k vam pridavam emoticon som Kosicanka ale obrad budeme mat v Rakovciku, pretoze je tam kostolik ako z rozpravky a hostinu vo Svidniku emoticon mame uz salu, hudbu, kameramana a uz mam aj nadherne saticky emoticon inak odporucam kosicankam vyuzit vypredaje v svadobnych salonoch .... daju sa kupit naozaj nadherne saty za smiesne ceny emoticon tak sa tesim s vami emoticon
22. lis 2010 ve 20:28  •  Svatba byla v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
 Ahoj holky, tak to tady zase trochu osvěžím emoticon Jaké jste měly Vánoce? Vlastně už poslední doma, že emoticon Nebo jste některá už slavila s přítelem?? Dostaly jste něco hezkého do výbavy? emoticon
28. pro 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lfl_tf (32 r.)
Registrovala se 30. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Praha, Region Praha.
    Libchavy, Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
lfl_tf (32 r.)
Registrovala se 30. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Praha, Region Praha.
    Libchavy, Region Ústí nad Orlicí
 Ahoj skoronevěsty emoticon Vánoce již pár let netrávím s rodiči, z domu jsem odešla ve 20, takže od té doby je mám ve své režii. Včera jsem byla s mámou a mojí družičkou - svedkyní v salonu v Praze a šatičky jsem si vybrala, teď už jen zaplatit zálohu a další úkol splněný. Půjčovné za šaty mi zaplatí rodiče, to je část příspěvku na svatbu. Zvažovala jsem i Čínu a šaty přes net, ale pak mi moje úúúúúúžasná družička řekla, že chlap si taky nedává šít oblek v Číně, tak proč mně ty výdaje mají nějak trápit, když hvězou mám být hlavně Já? Do výbavy jsme si koupili novou varnou konvici, jinak bydlíme v nájmu a vše máme již zařízené, takže jako dary budeme chtít peníze a teď musím řešit oddělené SJM. emoticon což doufám, že naše líné soudy do svatby zvládnou.

PS: jinak víte, že příští rok není moc vhodný rok na svatby, kromě dnů, kdy numerologicky vychází 6? což je i tento termín? Termín na naší svatbu jsem vybírala já, podle toho, co nejlépe pro nás jak numerologicky tak astrologicky vychází emoticon páč něco to do sebe má emoticon
31. pro 2010 v 15:08  •  Svatba byla v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
 @lfl_tf Tak to se toho pro vás svatbou ani moc nezmění, viď? emoticon To nám vlastně uplně všechno emoticon Ale už se na to těším.. Jinak zařízené nemáme ještě skoro nic, viz výše.. Sice se už Nový rok přehoupl, ale zas přicházejí další starosti se školou atd. emoticon
Co se týká termínu, tak na numerologii nevěřím, takže mi to z tohoto hlediska je uplně ukradené emoticon My jsme chtěli na podzim, protože přítel v červnu státnicuje a přes prázdniny jsou všichni rozlítaní..Tenhle termín se nám líbí sám o sobě, ale ještě to jakožto věřící vidím plus v tom, že má svátek má oblíbená sv. Terezie z Lisieux emoticon
2. led 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marefa
24
fotoportrét
fotoportrét
marefa
24
 Ahoj holky... tak vás zdravím v tom letošním svatebním roce... emoticon

@lfl_tf jsi mě fakt potěšila s tou numerologií... 11. 1. jsme s přítelem debatovali právě o těch jedničkách, bo ve zprávách říkali, že je to den pro hádky a vůbec, že se nemají lidi brát... a prej nojo, ty jedničky, to bude blbý... tak jsem říkala, že při součtu to vychází na liché číslo, my že budem mít den jiný, právě kvůli součtu sudému... a hele, teď tu čtu, že je to přímo vhodné emoticon emoticon
My datum vybrali náhodně, proto, že se celý rok u nás každý měsíc něco slaví, nebo je jiná svatba, nebo jsou dovolené atd., takže jsme zvolili a pak přišli nato, že je v podstatě krásné emoticon tak uvidíme, co nám přinese.

@terunka88 Vánoce jsme slavili s přítelem, bydlíme spolu.
13. led 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slalucka (36 r.)
2
Registrovala se 27. září 2010 na beremese.cz. Přidala 189 příspěvků a 3 alba. Má 4 přátele. Region Praha.
    Třešť, Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
slalucka (36 r.)
2
Registrovala se 27. září 2010 na beremese.cz. Přidala 189 příspěvků a 3 alba. Má 4 přátele. Region Praha.
    Třešť, Region Jihlava
 Jupííí, konečně někdo, kdo má stejný termín emoticon) Už jsme se dohodli, všechno odsouhlasili a teď jen není nikdo, kdo by začal něco plánovat emoticon
Co už máte všechno zajištěné?
13. led 2011 ve 21:25  •  Svatba byla v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marefa
24
fotoportrét
fotoportrét
marefa
24
 @slalucka tak začni plánovat ty emoticon emoticon co už máme zařízeno, mám vypsáno výš a v albu, ať to není pořád dokola... emoticon Kdepak budete mít svatbu?
13. led 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slalucka (36 r.)
2
    Třešť, Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
slalucka (36 r.)
2
    Třešť, Region Jihlava
 @marefa no jo, 10 hodin denně v práci, když tam nejsem, běhám kolem psů nebo domácnosti, takže času moc není emoticon mám pocit, že asi budu muset pověřit nějakou kamarádku s organizačním talentem, jinak se vezmeme sami dva někde na úřadě! emoticon je pravda, že ze začátku (asi před 3 měsícema) jsem byla nadšená, vyhlídla jsem si fotografku a moje nadšení totálně zpražilo, že byla na víc než rok dopředu zamluvená!!! emoticon
Jinak svatba bude asi v Třešti... byť jsme oba pražáci emoticon tak teď už se do toho musím obout! emoticon))
13. led 2011 ve 21:40  •  Svatba byla v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marefa
24
fotoportrét
fotoportrét
marefa
24
 @slalucka tak ono je ještě docela čas, ale je pravda, že spousta těch známějších či vyhlášených dodavatelů má ty termíny docela nabité...
my se snažili zamluvit to nejdůležitější a postupně budem pokračovat v tom ostatním... hlavně teď musíme dořešit obřad... a je fakt, že já fotografku zamlouvala hned, když padly slova "svatba příští rok" a to jsem netušila, že mě fakt přítel požádá o ruku emoticon
Když s něčím začneš, tak se to pak pohne... uvidíš... emoticon taky musím do práce, z práce, domácnost, pes... ale pokud se chci vdát, tak asi nezbývá nic jiného, než zahrnout přípravy do činností... emoticon
13. led 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
 Ahoj, taky vás všechny zdravím v novém roce emoticon Já se teď učím na státnice..teda "učím" protože mě hrozně láká okukovat tady na beremku nebo celkově na netu různý věci na svatbu...Jsem hrozná emoticon Jinak zatím ještě termín zajištěný nemáme ani nic dalšího, ale je to v pohodě, protože většinou to všechno budou dělat naši známí a kamarádi..Ještě tomu dáme tak měsíc čas a pak to začnem oficiálně oznamovat emoticon Ale já si už naplánovala barvu svatby (buď fialovo-žlutá nebo fialovo-bílá), kytku, předběžně vykoukala prstýnky a šaty - ty si nechám ušít podle fotky emoticon Co vy, jak to budete mít s šatama? Půjčované, ušité..? A chystáte se někam na veletrh? My nejspíš na konci února do Ostravy.
13. led 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marefa
24
fotoportrét
fotoportrét
marefa
24
 @terunka88 tak státnice nezávidím, jsem tam ráda, že tohle už mám za sebou... emoticon tak ať to jde do hlavy... emoticon copak stujduješ? Co se týká veletrhu, tak my se chystáme do Brna... styl prstýnků mám vyhlídlý na netu od zlatníka z Prahy, tak nevím, jak to nakonec dopadne, protože už jsme po nějakých koukali a nic se nám nelíbilo... (to, co se nám líbilo, stál jeden cca 30tis. a to fakt nedám, nemám emoticon ) šaty si budu půjčovat, jen pokud fakt nic neseženu, budu to řešit šitím.

A já teda musím říct, že jsem ráda, že jsme se do příprav obuli tak dopředu, protože třeba farář nám řekl, že na náš termín bude pryč a neví, kdo bude zástup. Takže nám hnedka přibyla další starost - najít oddávajícího... protože čekat nato, kdo bude zástup, se mi nechce... Radši řešit dřív, než pak na poslední chvíli stresovat. Navíc domlouvat to všechno na dálku není zrovna sranda, i když existují telefony, ale lepší je to osobně a k našim jedem většinou o víkendu a to se toho moc nevyřídí, takže jsem ráda, že mám maminu, která moc pomáhá...
14. led 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
1
 @marefa Děkuji emoticon Studuju žurnalistiku-filmovou vědu na UP v Olomouci..Já právě protahuju,ofic. jsem měla končit už loniv červnu nebo v září, ale bylo toho hrozně moc, tak jsem si řekla, na co se budu stresovat emoticon Jinak si hledám práci a přihlášku na mgr. si dám pak už jen dálkově...
Mně se právě hrozně líbí jedny z fotky a po pravdě se mi moc nechce obcházet mraky salonů a hledat, když už jsem ty skvělé našla emoticon Navíc cena ušití bude asi 8 tisíc, pak je prodám za 5 a bude emoticon Ale zas každýmu vyhovuje něco jiného emoticon

Já věřím tomu, že když to všechno začnem zařizovat za měsíc, tak to bude ještě úplně v pohodě.. Nějak je toho teď moc, škola a další věci..Tak to teď nebudu hrotit, když pak na to budu mít spoustu času. Ale rozumím tomu, když si to někdo chce zařídit dlouho dopředu, pro klid duše emoticon Já jsem spíš typ, co všechno nechává na poslední chvíli, takže pro mě nějakých 7 měsíců dopředu bude asi výkon emoticon Ale tak jde o svatbu a to je jasný,no..
14. led 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 30