Menu Forum

Svadba máj/květen 2010

(cz & sk)
23. pro 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
Registrovala se 11. září 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 339 příspěvků a 1 album. Má 26 přátel. Region Nitra.
  • Svatba byla 1. května 2010
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
Registrovala se 11. září 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 339 příspěvků a 1 album. Má 26 přátel. Region Nitra.
    Slovensko
 @vrabciak diky ze na nas myslis emoticon termin mame v utorok, tak som zvedava, ze kedy sa drobcek rozhodne prist na svet emoticon urcite dam potom vediet...
my sme skoncili definitivne s kojenim pocas tehotenstva... jednak sa mi zmenilo mlieko (takze ju menej zaujimalo) a aj som chcela... no a niekedy aj lutujem... dostala som sa medzitym k nejakym informaciam, zmenila som pohlad a nazor na viacere zalezitosti a je mi luto, ze uz sme s tym skoncili
8. dub 2013 v 00:32  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
8. dub 2013 v 11:32 • kadan
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
Registrovala se 27. července 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 617 příspěvků a 2 alba. Má 24 přátel. Praha, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
Registrovala se 27. července 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 617 příspěvků a 2 alba. Má 24 přátel. Praha, Česká republika.
 @bosacka tak sa držte a veľa, veľa síl emoticon . Ak mi ešte stíhaš odpísať, tak budem rada, keď ma trochu zasvetíš do toho, čo si čítala.
10. dub 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
 kadan, oni ťa vymazali emoticon Som nevedela, že tu platí komunizmus emoticon
10. dub 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
 @vrabciak poslala som ti nieco na FB, mala som dojem, ze to lahsie prejde tadial... a dakujem za zelanie, stale sme doma...
11. dub 2013 v 01:15  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
Registrovala se 2. ledna 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 789 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Vrakuňa, Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
kadan
Registrovala se 2. ledna 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 789 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Vrakuňa, Region Bratislava.
 @vrabciak
konečne som ti preposlala môj pôrodný zážitok emoticon
rozmýšľam že sa dám ostrihať, teda skôr asi budem musieť
strašne mi padajú vlasy, za chvíľku budem asi plešatá emoticon
vyzerá to tak že prestanem čoskoro kojiť, Miňo už nemá o mňa záujem, papá už iba z jedného a potom dokrmujem
ani po hodine z druhého nepapá
čo už aj tak bude s tatkom sám 2-3 dni tak sa na to pripravujem

aj ja som rada že to tu ešte žije, aj keď sporadicky ale žije emoticon
11. dub 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 ani neviem čo som písala........
a ešte také čo by sa malo vymazať...... no asi si budem robiť zálohu aby som vedela čo im prekážalo lebo naozaj neviem
11. dub 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
 @bosacka ďakujem, čítala som si to. Niektoré mamičky sú husté, že koja až tak dlho. Ja až tak dlho kojiť určite nechcem.
@kadan ďakujem ti za správu emoticon . Hlavne sa nevyplaš, tie vlasy ti dorastú. Tiež som mala až plešiny, ale našťastie vlasy začali dorastať. Ale tiež som sa dala ostrihať. Odvtedy mám vlasy stále kratšie a kratšie emoticon Najviac ma vie dožrať, keď si vymyslím nejaký účes, poprosím oň kaderníčku a ona ma ostrihá úplne inak. Po čase okolo mňa prejde nejaká holčina, ktorá je ostrihaná presne tak, ako som si to priala emoticon Ide ma rozhodiť.
Tiež by ma zaujímalo, čo mohlo adminom prekážať. Veď nech sú radi, že to tu žije. Ja som si tiež raz musela zmazať fotky z modrého koníka, lebo som tam mala fotky mňa a Ivana za slobodna a nás dvoch ako manželov. Fotky som zmazala a o chvíľu na to, som tam videla album, kde dala kočka len fotky za slobodna. Buď sa im tie naše fotky nepáčili, alebo naopak závideli emoticon emoticon emoticon emoticon
23. dub 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 @vrabciak
no plešiny zatiaľ nemám, začali mi padať keď som sa dala podstrihnúť, plešiny zatiaľ nemám emoticon
rada by som sa dala ostrihať na krátko, ale ja nie som z tých čo ráno vstanú o hodinu skôr aby sa mohli učesať a namaľovať, a navyše mám jemné vlasy, nedrží mi ani trvalá

malý ma už pravidelne čaká na podlahe, dám ho na deku idem sa napiť a po návrate meter od deky
je to expert
prevracia sa z brucha na chrbát a chce aj naopak no nejako to ešte nejde
nožičky si dáva pekne pod seba t emoticon k čakám kedy začne loziť, len musí prísť na to čo má robiť s ručičkami

idem pozrieť na FB či dala bos nejaké fotečky drobčeka emoticon
24. dub 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 kočky nemám slov už ma admin normálne vytočil !!!!!!!!!!
zmazal mi foto ktoré už mám od kedy som sa tu zaregistrovala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
minule príspevok, neviem prečo a teraz toto...........
28. dub 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 @vrabciak
už začínam plešatieť emoticon
28. dub 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 @market82
dlho sme nepísali, ako sa ti darí?
emoticon
7. pro 2013 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
 Ahojte kočky, dúfam, že sem ešte mrknete. Želám Vám pokojné, šťastné, veselé a čarokrásne sviatky emoticon
13. pro 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 @vrabciak
aj Tebe krásne sviatky emoticon
23. pro 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš