Menu Forum

Svadba máj/květen 2010

(cz & sk)
23. pro 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
maaariii
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 29. května 2010
    V Třebíči
fotoportrét
fotoportrét
maaariii
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele.
    V Třebíči
 bosacka - jj, mam hlubokou korbu s nastavovatelnýma zádama, takže když se chtěl Lukáš dívat po krajině a po lidech, dala jsem ho do polosedu aj v té hluboké. Taky jezdil na bříšku - moc nás to bavilo emoticon Kolem mě to měly holky s miminkama podobně - jen kdo se nevešel - šel do sporťáku emoticon Lukáš spal dlouho v kočáře i ve sporťáku, nechávala jsem ho dole v chodbě, tak jsem byla ráda, že byl připoutaný. V podstatě ještě v červenci tam spinkal. Teď už ne - ne že by nechtěl, ale pak nějak nevěděl, jestli spát jednou nebo dvakrát denně anebo od 5ti rovnou do rána, tak jsem mu nastavila spaní doma - od 12ti. Spí do dvou nebo půl třetí... Ovšem spaní v kočárku mělo výhodu, že jsem mohla bez starosti všude do jakýhokoli obchodu - s ním. Teď riskuju, že bude hlasitě hovořit (miluje obzvlášť průchody, kde je ozvěna emoticon emoticon emoticon ) a že si na vše chce sáhnout... Tak do obchodů nechodím, aspoň ušetřím emoticon emoticon emoticon emoticon Jinak se musím pochlubit - máme konečně třetí zub (děti v našem okolí ve stejným věku už mají zubů plnou tlamičku) a od soboty chodíme. Před tím jen občas pár krůčků a zas kolínka, teď už jakože fakt emoticon
15. srp 2012 v 09:43  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
Registrovala se 11. září 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 339 příspěvků a 1 album. Má 26 přátel. Region Nitra.
  • Svatba byla 1. května 2010
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
Registrovala se 11. září 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 339 příspěvků a 1 album. Má 26 přátel. Region Nitra.
    Slovensko
 @maaariii gratulujem ku chodeniu - u nas sa vela veci zmenilo k lepsiemu, odkedy zacala Lenka chodit emoticon a kolko ma Lukasek? on je tusim o mesiac mladsi... majovy? a co si pisala, ako sa pekne sprava k inym detom je super emoticon
jaaj ozvena - najlepsia u nas v baraku - vsetci susedia vedia, ze ideme po schodoch emoticon
15. srp 2012 ve 14:51  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
Registrovala se 2. ledna 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 789 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Vrakuňa, Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
kadan
Registrovala se 2. ledna 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 789 příspěvků a 1 album. Má 11 přátel. Vrakuňa, Region Bratislava.
 ahojte kočky ako sa máte, deťúrence rastú ako z vody?
maaariii ako sa cítiš, všetko je dúfam v poriadku
market82 aj u teba

emoticon
10. zář 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alikaxx
Registrovala se 4. února 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 22 příspěvků a 1 inzerát. Má 3 přátele. Region Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
alikaxx
Registrovala se 4. února 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 22 příspěvků a 1 inzerát. Má 3 přátele. Region Galanta.
 @kadan joj, aké milé, veľmi si zlatučká, ozaj rastiete...mamina......držte sa . Kati, dnes sa ozvem a zas si poplním resty. Večer si píšeme emoticon
11. zář 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
 babyyyy tak sa pochvalim... v aprili bude druhe babo emoticon
20. zář 2012 v 00:03  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 bosacka
super správa, gratulujem, veľmi sa teším, dávaj na seba pozor emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
21. zář 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
Registrovala se 27. července 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 617 příspěvků a 2 alba. Má 24 přátel. Praha, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
Registrovala se 27. července 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 617 příspěvků a 2 alba. Má 24 přátel. Praha, Česká republika.
 Ahojte ženušky,
tak po dlhšom čase som sem zas nakukla. Stellinka spinká, mám navarené, upratané, tak si konečne možem dovoliť prísť aj sem emoticon. Máme sa výbormne. Stellinka má 4 zúbky a myslím, že jej idú ďalšie, ale s tým spaním stále bojujeme. Odkedy sme sa presťahovali, Stelli nespala dlhšie ako 4h vkuse. Prespí celú noc, ale som rada, keď sa zobudí "len" tri krát. Skúsim to robiť tak, ako píšeš @bosacka . Čo sa týka lozenia, tak stále nelozíme. Pediatrička hovorila, že do desiateho mesiaca má čas, ale ja sa bojím, že loziť ani nebude. Sama sa totiž posadí a aj sa sama stavia na nohy. Som z toho nešťastná, lebo si veľmi želám, aby lozila. Ona sa poplazí a hneď si sadne. Už som ju pristihla ako sa aj po zadočku posúvala (to som vraj robila aj ja, keď som bola malá). Cez prekážky prelieza a aj keď chce z plávačky na hrací koberec, tak sa dá na 4, ale hneď si potom lahne, alebo sa posadí. Už som skúšala aj valec a nosenie plienkou, ale to vobec nepomohlo emoticon.Ja viem, že nie všetky deti prejdu lozením, ale priala som si, aby si Stelli zrovna lezením prešla. Nechcem na ňu zas ale tlačiť. Inak mi robí radosť, vie ukázať aká bude veľká, kde má zub, kde mám ja jazyk, vie dať pá pá, a Ivan ju naučil ukazovať nie, nie. Keď sa jej opýta, že či si može dať pivo, tak mu ukáže, že nie emoticon. Sám si za to može emoticon emoticon emoticon
@kadan tebe to bruško pristane emoticon vyzeráš spokojne a šťastne. Veľmi ti to prajem emoticon emoticon Často na teba myslím
@maaariii to je super, že ti Lukášek tak dlho vydržal v hlubokom. Myslím si, že je to v ňom zdravšie. Predvčerom u mňa bola kamoška z porodnice a ona má tiež malú ešte v hlubokom (jej malá je lahšia od Stelli skoro o dve kg emoticon) Pekne si tam hovela a má tam určite viac volnosti, ako v šporťáku.
@bosacka teším sa z bába emoticon . Nech ste obaja v poriadku. emoticon emoticon

Skúsim pridať nejaké fotky a budem rada, keď tiež nejaké popridávate
3. říj 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
 Ak stihnem, vytvorím album na modrom koníkovi
3. říj 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 vrabciak

ahoj, malinká je nádherná a ako čítam veľmi šikovná emoticon
3. říj 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 vrabciak
bosacka
maaariii
market82
ahojte kočky ako sa máte?
29. říj 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
 @kadan my sa mame dobre... len som furt unavena... ale to je vsetkym dokopy a najviac ponocovanim emoticon a neviem, ako lho nas este budu bavit prechadzky po okoli... cele leto sme travili na ihriskach a teraz sa neda nic, uz aj na motorku je casto zima, tak neviem emoticon
...a mam akesi velke brucho... akoby som bola o 2 mesiace dalej emoticon dnes sa ma jedna suseda pytala, ci teraz v decembri bude babo... tak to uz trosku prehnala emoticon o mesiac mam sono, tak snad sa dozvieme, ci bude chlapec, alebo dalsia baba
a ty sa pochval... emoticon
@maaariii @market82 @vrabciak - pripajam sa k prosbe o cerstve informacie emoticon
31. říj 2012 ve 22:53  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 bosacka
ja som bola na kontrole včera, a na veľkom ult. pred 3 týždňami, zatiaľ všetko v pohode, malý je už dávno otočený.
jediné s čím je doktor nespokojný je krčok minule mal 3,5 teraz 2,5, začala som si dávať magnézium tak uviidíme
akurát som bola zaskočená keď každý hovoril že teraz /33 tt/ už nebude toľko pohybov, bude to raz za čas a mne sa zdá že ich bolo ešte viac ako zvyčajne, cez deň v noci, proste stále emoticon
ale od včera je dosť kľudný, mala som tu kamarátku býva v škótsku tak som sa venovala jej tak asi malého až tak nevnímam

snáď sa ešte na pár dní počasie umúdri a nebude aspoň pršať
aké robíte pokroky s malou, stíhaš za ňou?
1. lis 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
market82
1
Registrovala se 20. července 2009 na beremese.cz. Přidala 422 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 22. května 2010
    V Praze - Ctěnicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
market82
1
Registrovala se 20. července 2009 na beremese.cz. Přidala 422 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele.
 ahoj vsem emoticon Koukam, ze se tady deji velke zmenyemoticon
@vrabciak super fotky, Stelinka je krasnaemoticon

@bosacka
@kadan jsem rada, ze je vsechno u vas na nejlepsi ceste emoticon v jakem ze jste tydnu?

My jsme meli na konci prazdnin super dovolenou. Prikladam odkaz na fotky:
https://picasaweb.google.com/KetaZrzka/KenaTanzanieAZanzibar#
Opravdu jsme si to bajecne uzili. Je to jeden z tech zazitku, na ktere se jen tak nezapomene. Jak nad tim tak premyslim, tak bych jela zaseemoticon

Co se tyka potomku, tak to se ale nedari emoticon Muj gyn. me tedka cerstve odeslal do CAR a tak jsem zvedava, jak se to bude dal vyvijet. Zrovna dneska jsem tam byla na prvnim oderu krve a mam za sebou vstupni kontrolu, ktera me uplne nepotesila. Neroste mi poradne sliznice a uplne se zatim nevi proc. Mimo jine doktor prohlasil, ze se muze stat, ze otehotnet uz nepujde (ze proste neco zkazili pri tom prvnim porodu, jak to bylo v 26tt). Jak uz mi prislo, ze jsem celkem v pohode, tak me to zase docela vyvedlo z rovnovahy... Tak uvidime, jak se to bude vyvijet dal.

Zatim se alespon snazime s manzelem venovat rade jinych veci, ktere mame radi. Chodime do tanecnich pro dospele (to mam teda rada jenom ja emoticon emoticon), manzel nam doma stavi krb, cestujeme, travime cas s nasim "chlupatym ditetem" - pejskem a vubec se snazime si zatim zivot zprijemnovat, co to jdeemoticon

Abych se taky pochlubila, tak tohle je to nase chlupate ditko:
2. lis 2012 ve 13:35  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 market82

krásne mimino emoticon ale nie je až taký mladý, koľko má??
my sme akurát včera dali preč fenku ktorú som darovala synovcovi, nemal na ňu čas a ona veľmi potrebuje obskakovať

dnes som v 33tt

dúfam že sa to upraví a pošťastí sa
idem pozrieť album
2. lis 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
habibi78 (38 r.)
Registrovala se 4. února 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 870 příspěvků a 1 album. Má 28 přátel. Region Bratislava.
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
habibi78 (38 r.)
Registrovala se 4. února 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 870 příspěvků a 1 album. Má 28 přátel. Region Bratislava.
    Slovensko
 caute krasky lasky, po dlhej dobe som tu kuk a tu su deturence, tehule, coskoro snad aj buduce tehule emoticon mam z vas radost emoticon
2. lis 2012 ve 23:44  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 ahoj habibi78
už som myslela že si iba na konikovi emoticon
ako sa ti darí?
3. lis 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
market82
1
fotoportrét
fotoportrét
market82
1
 @kadan nasi Barunce je uz 7,5, ta fotka je ale lonskaemoticon je to nas chlupaty poklad emoticon je nesmirne sikovna a chytra, obcas bych rekla, ze az vychytrala emoticon

jaka mate vlastne vymyslena jmena? asi mi to tu v diskuzi nejak uniklo... emoticon

v utery me ceka dalsi konzultace v CAR, tak jsem zvedava...
7. lis 2012 ve 13:43  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 market82
držím palčeky aby bolo všetko lepšie

krpec sa bude volať Milan
7. lis 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
 @market82 drzim aj ja palce... snad vam zistia, co sa deje a ako to vyriesit...
mate uzasne cestovatelske zazitky - ze wau emoticon

@habibi78 tiez som na teba natrafila akurat v nejakej diskusii na konikovi emoticon nas tu zanedbavas... emoticon ako sa mate?

@kadan juj, uz sa ti to krati... ale este to bude zaujimave emoticon to akurat teraz niekedy nastupujes na matersku, vsak? mozno ti to hovori vela ludi, ale vela spi a uzi si to... pre mna to bolo nadherne obdobie, kedy som mohla skoro cokolvek a nemusela som nic emoticon take s dietatom tak skoro nebude emoticon
12. lis 2012 v 00:06  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 bosacka
od dnes som oficiálne na materskej no neoficiálne ešte pracujem emoticon
do konca týždňa by som mala mať všetko odovzdané, tak budem iba kontrolovať
od zajtra ma vozí do práce budúci tatko emoticon večer už zle vidím, nechcem riskovať
vo štvrtok idem na kontrolu, doktor ma pošle do nemocnice kde budem rodiť, nechce sa mi ísť inam ale čo už
dnes som mala práce nad hlavu, a kolegovia mi upiekli tortu, vôbec som na nich nemala čas, čo asi vyzeralo dosť divne keď som iba prišla poďakovala a odišla emoticon
tak zajtra sa im musím venovať

a tebe sa ako darí? všetko v poriadku

market82
zajtra ti držím palce, nech všetko dobre dopadne
12. lis 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
 @kadan - uz oddychujes? to bolo mile od kolegov, ze ti upiekli tortu emoticon
my sa mame vseobecne dobre, ale posledne dni obe soplime a kasleme, tak to nie je nic moc emoticon
vcera sme boli na kontrole a vyzera to na dalsiu babu emoticon

@market82 ako si dopadla na konzultacii?
24. lis 2012 ve 22:00  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 @bosacka

ahoj 2 princezničky super emoticon
ešte neoddychujem, do konca mesiaca budem pracovať, od decembra si budem užívať voľno emoticon
majiteľka až teraz začala zháňať ďalšiu výpomoc............. ach nemala na to asi dostatok času tak až teraz........
v stredu som bola 1x na antolskej a bola som troška mimo, bolo to tam také zvláštne neorganizované.... uvidíme ako to bude o týždeň
prietoky sú v pohode malý by mal vážiť cca 2800 /35+5tt/
24. lis 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 market82
tak ako si dopadla?
2. pro 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 @bosacka

ahoj ako sa máš?
ja mám zajtra termín podľa PM tak uvidíme či to príde
od pondelka som doma a strašne sa nudím tak len jem emoticon
20. pro 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifkael
Registrovala se 6. září 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 6 příspěvků. Má 76 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ifkael
Registrovala se 6. září 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 6 příspěvků. Má 76 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojte. jeeej, tu to este zije? som tu po sto rokoch.. povodne zajo79, ale s osobnych dovodovh som musela nick ukoncit a som tu znova..

ako sa vam dari?
20. pro 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
 @kadan jeej, ako to ubehlo! moc drzim palce, potom daj vediet, ked bude drobec na svete emoticon ty si este do piatka pracovala? to nemyslis vazne... ale zase na 2.strane, nestihla si spohodlniet (ako ja), tak ta mozno novy zivot zaskoci menej emoticon
ja sa mam dobre, uz mi brucho zavadzia, ale co uz, lepsie to nebude emoticon ...inak som ok, akurat dnes som bola na tom glukozovom teste

@ifkael no hej, my tu este obcas co-to popiseme, hlavne deti riesime emoticon ja mam 1 dcerku a cakame dalsiu, ostatni ti bud napisu, alebo si precitaj par stran dozadu emoticon
tusim sme ti tu zo zaciatku aj pisali, ale si nereagovala... po svadbe uz len konik emoticon

ozaj, kadan, ty nie si na konovi?
20. pro 2012 v 19:21  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 @ifkael
jéj ahoj, som rada že si sa ozvala emoticon
akurát dnes som vymazávala správy a boli medzi nimi aj tvoje emoticon
ako sa ti darí?
20. pro 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 @bosacka
ale nájde sa nejaká téma do ktorej sa zapojím., zvlášť teraz keď sa nudím..............
antolská, decembrovčiatka

maaariii dala na FB fotečku s krpcami, videla si?

v dec. som pracovala 4 dni pokiaľ ma neskolila choroba, strašne ma bolelo v krku, potom tieklo z nosa a hlieny, tie mám do teraz a som z nich nešťastná
v noci sa budím tak dospávam ráno a do obeda inak len sedím, ani slamku nepreložím
až keď vidím 13:00 tak konečne niečo začnem robiť, dám si aspoň krátku prechádzku ale samú ma to nebaví

tá cukrovka nič moc, mne tam prišlo zle tak som si to tam odležala asi 1,5 hod.
to už ani neviem kedy bolo, letí to
dáš nejakú tehu fotku? nech sa pokochám
20. pro 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadan
fotoportrét
fotoportrét
kadan
 Kočky prajem vám krásne Vianoce a v Novom roku nech sme všetci zdraví a podarí sa nám všetko po čom túžime
emoticon
23. pro 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bosacka (35 r.)
    Slovensko
 @kadan este si doma? emoticon krasne vianoce prajem... a drtzim palce ked to pride
tehu fotky vlastne ani nemam - iba ak by som dala nejake z pred 2 rokov emoticon ...ale casom snad budu...
nepisem viac, lebo neviem, kde mi hlava stoji emoticon
23. pro 2012 ve 21:30  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš